Bieg Wśród Krasnych Pól -  VII edycja
10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pawelec Artur Białystok 10 km
2 Ołów Radosław Suwałki 10 km
3 Mościńska Martyna Suwałki 10 km
4 Mościński Karol Suwałki 10 km
5 Mościński Mateusz Suwałki 10 km
6 Mościńska Kamila Suwałki 10 km
7 Mościński Bogusław Suwałki 10 km
8 Mościńska Elżbieta Suwałki 10 km
9 Ostrowski Marcin Białe 10 km zst suwałki
10 Mentel Ula Olszanka 10 km zst suwałki
11 Stankiewicz Mateusz Żłobin 10 km zst suwałki
12 Zawistowski Łukasz Białystok 10 km
13 Zawadzki Zbigniew Gremzdel 10 km
14 Jelinek Katarzyna Wrocław 10 km Run Team Tygrysy Orzysz
15 Siergiej Elzbieta Orzysz 10 km Run Team Tygrysy Orzysz
16 Żukowski Michał Suwałki 10 km
17 Mika-Jankowska Dorota Wydminy 10 km www.maratonwydminy.pl
18 Kuleszka Anna Węgorzewo 10 km Drużyna ML
19 Marczuk Norbert Kowale Oleckie 10 km 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy
20 Szatkowski Tomasz Zielona Góra 10 km
21 Dembowski Mariusz Lidzbark 10 km H+H Polska
22 Ruszewski Tomasz Suwałki 10 km
23 Korsakowski Tadeusz Krasnopol 10 km
24 Iwaszko Urszula Wydminy 10 km Team Parszczyńskich
25 Gacioch Jarosław Orzysz 10 km Run Team Tygrysy Orzysz
26 Siergiej Zbigniew Orzysz 10 km Run Team Tygrysy Orzysz
27 Duchnowski Łukasz ełk 10 km run team tygrysy Orzysz
28 Pokrzywiński Krzysztof Police k. Szczecina 10 km Wioska Biegaczy
29 Osior Beata Wydminy 10 km Wioska Biegaczy
30 Sznejder Anita Suwałki 10 km Wioska Biegaczy
31 Opoński Artur Ełk 10 km Wioska Biegaczy
32 Przyłucki Krzysztof Łękuk Mały 10 km Folwark Łękuk / Wioska Biegaczy
33 Giedo Grażyna Wydminy 10 km Biegam Bo Lubię Wydminy
34 Grześkowicz Dorota Wydminy 10 km Biegam Bo Lubię Wydminy
35 Samborski Waldemar Wydminy 10 km Biegam Bo Lubię Wydminy
36 Andrulewicz Dominik Suwałki 10 km
37 WASZKIEWICZ Ariel MROZY WIELKIE 10 km Run Team Tygrysy Orzysz
38 Stopnicki Przemysław Warszawa 10 km
39 Antczak Izabela Żyrardów 10 km
40 Miniuk Paweł Białystok 10 km
41 Korzecka Dorota Sejny 10 km
42 Januszewski Maciej Ełk 10 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
43 Liman Dorota Białystok 10 km Podlasiaki Team
44 Dziemian Jakub Gdańsk 10 km
45 DOJNIKOWSKA-MICHALSKA EMILIA SUWAŁKI 10 km
46 Arend Kinga Poznań 10 km
47 Skubis Julian Mołowiste 10 km
48 Skubis Michał Mołowiste 10 km Gmina Płaska
49 Godlewski Andrzej Borawskie 10 km Biegamy dla Zdrowia
50 Milewski Marcin Suwałki 10 km
51 Gierszewski Cezary Olecko 10 km Bure Futro
52 Wasilewska Ewa Białystok 10 km MD Run Training
53 Wojewódzka Agnieszka Wasilków 10 km
54 Mróz Agata Białystok 10 km MD Run Training
55 Rynkowska Agnieszka Białystok 10 km MD Run Training
56 Kulesza Katarzyna Białystok 10 km MD Run Training
57 Kurbat Grzegorz Białystok 10 km Podlaskie Demony Prędkości
58 Klebauskas Arūnas Alytus 10 km Alytus Elite Runners
59 Jusaitis Gražvydas Alytus 10 km Alytus Elite Runners
60 Stravinskas Dainius Alytus 10 km Alytus Elite Runners
61 Zalewski Dariusz Białystok 10 km Nadaktywni
62 Perkowski Jarosław Białystok 10 km
63 Malinowska Agnieszka Suwałki 10 km
64 Zaniewski Tomasz Białystok 10 km
65 Sutuła Magdalena Krasnopol 10 km
66 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie 10 km ATP Augustów
67 Fiedorczyk Janusz Ełk 10 km Maratonka Grajewo EŁK
68 Kamiński Rafał Sejny 10 km Kickboxing Team Sejny
69 Sokołowska Aneta Suwałki 10 km Uczelnia PUZ Suwałki
70 Jurkiun Konstanty Suwałki 10 km
71 Tarlecki Marek Suwałki 10 km
72 Turowski Robert Sojczyn Borowy 65 10 km Maratonka Grajewo
73 Łaskowska Marzena Olecko 10 km
74 Łaskowski Tomasz Olecko 10 km
75 Gajdzińska Barbara Suwałki 10 km
76 Jegliński Wojciech Olecko 10 km Olecko Biega
77 Świacka Roksana Maćkowa Ruda 10 km
78 Rydzewski Tomasz krasnopol 10 km
79 AUGUSTYNOWICZ PIOTR EŁK 10 km Polska Organizacja Wojskowa
80 Wandzioch Monika Suwałki 10 km Wandzioch Team
81 Bagińska Bożena Olecko 10 km OleckoBiega
82 Bagiński Jan Olecko 10 km OleckoBiega
83 Wandzioch Krzysztof Suwałki 10 km Wandzioch Team
84 Dawidejt Dariusz Augustów 10 km ATP Augustów
85 Sieńko Jakub Suwałki 10 km
86 Jarmołowicz Małgorzata Białystok 10 km MD Run Training
87 Miniuk Magda Gdańsk 10 km
88 Sokołowski Marek Suwałki 10 km
89 Sokołowska Aleksandra Suwałki 10 km
90 Sliwinski Szymon Suwalki 10 km
91 Wiśniewska Joanna Białystok 10 km MD Run Training
92 Plaza Vinatea Olga Milaflores De La Sierra 10 km
93 Hołdyński Henryk Sejny 10 km KP PSP Sejny
94 Ciepłowski Ryszard Suwałki 10 km
95 Bosiacki Jarosław Białystok 10 km MD Run Training
96 Gajewski Szymon Suwałki 10 km
97 GIBAS MAGDALENA GIBAS Suwałki 10 km
98 Kiler Andrzej Smolany Dąb 10 km
99 Lutyński Bogumił Suwałki 10 km
100 Jewdokimow Michał Suwalki 10 km Wybiegane Suwałki


Wyświetleń: 4355

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ