Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pawelec Artur | Białystok | Polska | 10 km | ||
2 | Ołów Radosław | Suwałki | Polska | 10 km | ||
3 | Mościńska Martyna | Suwałki | Polska | 10 km | ||
4 | Mościński Karol | Suwałki | Polska | 10 km | ||
5 | Mościński Mateusz | Suwałki | Polska | 10 km | ||
6 | Mościńska Kamila | Suwałki | Polska | 10 km | ||
7 | Mościński Bogusław | Suwałki | Polska | 10 km | ||
8 | Mościńska Elżbieta | Suwałki | Polska | 10 km | ||
9 | Ostrowski Marcin | Białe | Polska | 10 km | zst suwałki | |
10 | Mentel Ula | Olszanka | Polska | 10 km | zst suwałki | |
11 | Stankiewicz Mateusz | Żłobin | Polska | 10 km | zst suwałki | |
12 | Zawistowski Łukasz | Białystok | Polska | 10 km | ||
13 | Zawadzki Zbigniew | Gremzdel | Polska | 10 km | ||
14 | Jelinek Katarzyna | Wrocław | Polska | 10 km | Run Team Tygrysy Orzysz | |
15 | Siergiej Elzbieta | Orzysz | Polska | 10 km | Run Team Tygrysy Orzysz | |
16 | Żukowski Michał | Suwałki | Polska | 10 km | ||
17 | Mika-Jankowska Dorota | Wydminy | Polska | 10 km | www.maratonwydminy.pl | |
18 | Kuleszka Anna | Węgorzewo | Polska | 10 km | Drużyna ML | |
19 | Marczuk Norbert | Kowale Oleckie | Polska | 10 km | 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | |
20 | Szatkowski Tomasz | Zielona Góra | Polska | 10 km | ||
21 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | Polska | 10 km | H+H Polska | |
22 | Ruszewski Tomasz | Suwałki | Polska | 10 km | ||
23 | Korsakowski Tadeusz | Krasnopol | Polska | 10 km | ||
24 | Iwaszko Urszula | Wydminy | Polska | 10 km | Team Parszczyńskich | |
25 | Gacioch Jarosław | Orzysz | Polska | 10 km | Run Team Tygrysy Orzysz | |
26 | Siergiej Zbigniew | Orzysz | Polska | 10 km | Run Team Tygrysy Orzysz | |
27 | Duchnowski Łukasz | ełk | Polska | 10 km | run team tygrysy Orzysz | |
28 | Pokrzywiński Krzysztof | Police k. Szczecina | Polska | 10 km | Wioska Biegaczy | |
29 | Osior Beata | Wydminy | Polska | 10 km | Wioska Biegaczy | |
30 | Sznejder Anita | Suwałki | Polska | 10 km | Wioska Biegaczy | |
31 | Opoński Artur | Ełk | Polska | 10 km | Wioska Biegaczy | |
32 | Przyłucki Krzysztof | Łękuk Mały | Polska | 10 km | Folwark Łękuk / Wioska Biegaczy | |
33 | Giedo Grażyna | Wydminy | Polska | 10 km | Biegam Bo Lubię Wydminy | |
34 | Grześkowicz Dorota | Wydminy | Polska | 10 km | Biegam Bo Lubię Wydminy | |
35 | Samborski Waldemar | Wydminy | Polska | 10 km | Biegam Bo Lubię Wydminy | |
36 | Andrulewicz Dominik | Suwałki | Polska | 10 km | ||
37 | WASZKIEWICZ Ariel | MROZY WIELKIE | Polska | 10 km | Run Team Tygrysy Orzysz | |
38 | Stopnicki Przemysław | Warszawa | Polska | 10 km | ||
39 | Antczak Izabela | Żyrardów | Polska | 10 km | ||
40 | Miniuk Paweł | Białystok | Polska | 10 km | ||
41 | Korzecka Dorota | Sejny | Polska | 10 km | ||
42 | Januszewski Maciej | Ełk | Polska | 10 km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
43 | Liman Dorota | Białystok | Polska | 10 km | Podlasiaki Team | |
44 | Dziemian Jakub | Gdańsk | Polska | 10 km | ||
45 | DOJNIKOWSKA-MICHALSKA EMILIA | SUWAŁKI | Polska | 10 km | ||
46 | Arend Kinga | Poznań | Polska | 10 km | ||
47 | Skubis Julian | Mołowiste | Polska | 10 km | ||
48 | Skubis Michał | Mołowiste | Polska | 10 km | Gmina Płaska | |
49 | Godlewski Andrzej | Borawskie | Polska | 10 km | Biegamy dla Zdrowia | |
50 | Milewski Marcin | Suwałki | Polska | 10 km | ||
51 | Gierszewski Cezary | Olecko | Polska | 10 km | Bure Futro | |
52 | Wasilewska Ewa | Białystok | Polska | 10 km | MD Run Training | |
53 | Wojewódzka Agnieszka | Wasilków | Polska | 10 km | ||
54 | Mróz Agata | Białystok | Polska | 10 km | MD Run Training | |
55 | Rynkowska Agnieszka | Białystok | Polska | 10 km | MD Run Training | |
56 | Kulesza Katarzyna | Białystok | Polska | 10 km | MD Run Training | |
57 | Kurbat Grzegorz | Białystok | Polska | 10 km | Podlaskie Demony Prędkości | |
58 | Klebauskas Arūnas | Alytus | Litwa | 10 km | Alytus Elite Runners | |
59 | Jusaitis Gražvydas | Alytus | Litwa | 10 km | Alytus Elite Runners | |
60 | Stravinskas Dainius | Alytus | Litwa | 10 km | Alytus Elite Runners | |
61 | Zalewski Dariusz | Białystok | Polska | 10 km | Nadaktywni | |
62 | Perkowski Jarosław | Białystok | Polska | 10 km | ||
63 | Malinowska Agnieszka | Suwałki | Polska | 10 km | ||
64 | Zaniewski Tomasz | Białystok | Polska | 10 km | ||
65 | Sutuła Magdalena | Krasnopol | Polska | 10 km | ||
66 | Jakubowski Wiesław | Pijawne Polskie | Polska | 10 km | ATP Augustów | |
67 | Fiedorczyk Janusz | Ełk | Polska | 10 km | Maratonka Grajewo EŁK | |
68 | Kamiński Rafał | Sejny | Polska | 10 km | Kickboxing Team Sejny | |
69 | Sokołowska Aneta | Suwałki | Polska | 10 km | Uczelnia PUZ Suwałki | |
70 | Jurkiun Konstanty | Suwałki | Polska | 10 km | ||
71 | Tarlecki Marek | Suwałki | Polska | 10 km | ||
72 | Turowski Robert | Sojczyn Borowy 65 | Polska | 10 km | Maratonka Grajewo | |
73 | Łaskowska Marzena | Olecko | Polska | 10 km | ||
74 | Łaskowski Tomasz | Olecko | Polska | 10 km | ||
75 | Gajdzińska Barbara | Suwałki | Polska | 10 km | ||
76 | Jegliński Wojciech | Olecko | Polska | 10 km | Olecko Biega | |
77 | Świacka Roksana | Maćkowa Ruda | Polska | 10 km | ||
78 | Rydzewski Tomasz | krasnopol | Polska | 10 km | ||
79 | AUGUSTYNOWICZ PIOTR | EŁK | Polska | 10 km | Polska Organizacja Wojskowa | |
80 | Wandzioch Monika | Suwałki | Polska | 10 km | Wandzioch Team | |
81 | Bagińska Bożena | Olecko | Polska | 10 km | OleckoBiega | |
82 | Bagiński Jan | Olecko | Polska | 10 km | OleckoBiega | |
83 | Wandzioch Krzysztof | Suwałki | Polska | 10 km | Wandzioch Team | |
84 | Dawidejt Dariusz | Augustów | Polska | 10 km | ATP Augustów | |
85 | Sieńko Jakub | Suwałki | Polska | 10 km | ||
86 | Jarmołowicz Małgorzata | Białystok | Polska | 10 km | MD Run Training | |
87 | Miniuk Magda | Gdańsk | Polska | 10 km | ||
88 | Sokołowski Marek | Suwałki | Polska | 10 km | ||
89 | Sokołowska Aleksandra | Suwałki | Polska | 10 km | ||
90 | Sliwinski Szymon | Suwalki | Polska | 10 km | ||
91 | Wiśniewska Joanna | Białystok | Polska | 10 km | MD Run Training | |
92 | Plaza Vinatea Olga | Milaflores De La Sierra | Hiszpania | 10 km | ||
93 | Hołdyński Henryk | Sejny | Polska | 10 km | KP PSP Sejny | |
94 | Ciepłowski Ryszard | Suwałki | Polska | 10 km | ||
95 | Bosiacki Jarosław | Białystok | Polska | 10 km | MD Run Training | |
96 | Gajewski Szymon | Suwałki | Polska | 10 km | ||
97 | GIBAS MAGDALENA GIBAS | Suwałki | Polska | 10 km | ||
98 | Kiler Andrzej | Smolany Dąb | Polska | 10 km | ||
99 | Lutyński Bogumił | Suwałki | Polska | 10 km | ||
100 | Jewdokimow Michał | Suwalki | Polska | 10 km | Wybiegane Suwałki |
Wyświetleń: 6553