Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krzempek Bogusława | Bielsko-Biała | Polska | Pozostałe osoby | Ultra Beskid Sport | opłacono |
2 | Siedler Marcin | Brzeźno | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
3 | Przybyłka Anna | Bytom | Polska | Pozostałe osoby | Stadion śląski | opłacono |
4 | Skowron Marcin | Bytom | Polska | Pozostałe osoby | TriDivision Triathlon Team | |
5 | Inglant Krystyna | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Stadion śląski | opłacono |
6 | Górecka Iwona | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Stadion Śląski | opłacono |
7 | Gawlik Mariusz | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
8 | Łozowska Małgorzata | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Tree's Friends | opłacono |
9 | Dendra Marcin | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Trees' Friend | opłacono |
10 | Kozubski Maciej | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
11 | Barczyk Piotr | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | ROCK AREA FANS | opłacono |
12 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Augusteam | opłacono |
13 | Moskwa Karolina | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Batory Loto i Spartan Chorzów | opłacono |
14 | Bensz Ewa | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Akademia Górnośląska | |
15 | Hałas Marcin | Czechowice-Dziedzice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
16 | Welm Grzegorz | Częstochowa | Polska | Pozostałe osoby | Zabiegani Częstochowa | |
17 | Zasuń Barbara | Dobieszowice | Polska | Pozostałe osoby | ING Team | opłacono |
18 | Skalska Wiktoria | Dziewki | Polska | Pozostałe osoby | Mama mi kazała | opłacono |
19 | Matusik-Skalska Renata | Dziewki | Polska | Pozostałe osoby | Mama mi kazała | opłacono |
20 | ROSADA ZDZISŁAW | Gliwice | Polska | Pozostałe osoby | Poruszeni - Aktywni z Sośnicy | opłacono |
21 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Pozostałe osoby | wolny strzelec | opłacono |
22 | Wójcicka Monika | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | ||
23 | Cieśla Urszula | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Truchtacz Mysłowice | opłacono |
24 | Paszyńska Ewa | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | WATAHA | opłacono |
25 | Wocław Barbara | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | WATAHA | opłacono |
26 | Krzemień Bartosz | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | ||
27 | Famuła Marek | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Famuła Team | opłacono |
28 | Wcisło Dariusz | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
29 | Wcisło Piotr | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
30 | Górnik Jerzy | katowice | Polska | Pozostałe osoby | Katowice 49 | opłacono |
31 | Wyleżałek Iwona | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
32 | Wower Maria | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Csc Adventure Academy | opłacono |
33 | Sufin Karolina | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Dziubusie | opłacono |
34 | Adamoszek Daniel | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
35 | Palenta Marek | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
36 | Fiuk Michal | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | MMATADORES | opłacono |
37 | Stefańska Kasia | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
38 | Korfanty Karol | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
39 | Kamińska Anna | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
40 | Leszczyna Danuta | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
41 | Wiener Marcin | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
42 | Kusiak Dariusz | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
43 | Pawlik ANNA | KATOWICE | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
44 | Wolny Leszek | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Nordic Walking Stadion Śląski | |
45 | Hadzik Tomasz | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Dzik Ligota | opłacono |
46 | Defouilloy Thibaut | Katowice | Francja | Pozostałe osoby | opłacono | |
47 | Żywica Dorota | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Huragan Ligota | opłacono |
48 | Gierlotka Maciej | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
49 | Wochnik Marek | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Rapid Runners Team | opłacono |
50 | Cyganek Marta | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
51 | Ocysek zygmunt | katowice | Polska | Pozostałe osoby | Stadion śląski | opłacono |
52 | HEFEMAN EWA | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
53 | Pinkawa Olgierd | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
54 | Szynwelski Michał | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Dziubusie | opłacono |
55 | Kiepura Anna | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
56 | Folusiak Marcin | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
57 | Piela-Skawińska Aldona | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
58 | Holecka Beata | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
59 | Holecki Paweł | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
60 | Drożdżowski Marek | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
61 | Sacała Daniel | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
62 | Zawada Dawid | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
63 | Blot Anna | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
64 | Stypka Artur | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Ohio Team | opłacono |
65 | Banaś Mateusz | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | ITMBW Kraków | |
66 | Skubis Agnieszka | Krzykawka | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
67 | Świdergał Artur | Kwaczala | Polska | Pozostałe osoby | ||
68 | Kordon Anna | Łaziska Górne | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
69 | Nowak Piotr Nowak | Łaziska Górne | Polska | Pozostałe osoby | Augusteam | opłacono |
70 | Kowalski Jacek | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | Szmaterlok | opłacono |
71 | Rolnik Bartosz | MIKOŁÓW | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
72 | Rolnik Remigiusz | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
73 | Przyłudzki Janusz | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
74 | Cisowski Kamil | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
75 | Warzocha Mirosław | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
76 | Adamus Katarzyna | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | Ultra Beskid Sport | opłacono |
77 | Kawa Tomasz | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
78 | Sieka Magdalena | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | BiegaMYsłowice | opłacono |
79 | Bąk Krzysztof | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | Mors Hubertus Mysłowice | opłacono |
80 | Chrobok Joanna | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
81 | Mierzejewska Gosia | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
82 | Sitkowski Tomasz | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
83 | Szczepanek Joanna | Olkusz | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
84 | Kuraś Marzena | Olkusz | Polska | Pozostałe osoby | ||
85 | Kawalec Grzegorz | Orzesze | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
86 | Iwanecki Jarosław | Orzesze | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
87 | Bińkowski CZESŁAW | Orzesze | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
88 | Knaś Łukasz | Piekary Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
89 | WILK GRAŻYNA | PIEKARY ŚLĄSKIE | Polska | Pozostałe osoby | Lecymy Durś | opłacono |
90 | Manowski Piotr | Ruda Ślaska | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
91 | Wisowski Mateusz | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
92 | Szendzielorz Ilona | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | MALINOWE GWIAZDY | opłacono |
93 | Kurasz Tomasz | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
94 | Morys Agnieszka | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | MALINOWE GWIAZDY | |
95 | Morys Aleksandra | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | MALINOWE GWIAZDY | |
96 | Obstoj-Skrypko Marzena Obstoj-Skrypko | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
97 | Maceluch Marta | Rybnik | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
98 | Kurek Adam | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
99 | Ciesielska Sylwia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
100 | Kaczmarczyk Mariusz | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | REXER | opłacono |
Wyświetleń: 7069