Panewnicki Bieg Dzika – edycja X - listopad
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Szynwelski Michał Katowice Polska Pozostałe osoby Dziubusie opłacono
2 DOLISTOWSKI MAREK RUDA ŚLĄSKA Polska Pozostałe osoby EKIPA NA KIJACH opłacono
3 Śliwka Katarzyna chorzów Polska Małżeństwa opłacono
4 Sliwka Krzysztof Chorzów Polska Małżeństwa Cho_Mi_Ki opłacono
5 Wochnik Marek Katowice Polska Pozostałe osoby Rapid Runners Team opłacono
6 WITOR MAREK Siemianowice Śląskie Polska Małżeństwa MK Team opłacono
7 Witor Klaudia SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Polska Małżeństwa MK Team opłacono
8 Gogolin Jerzy Zabrze Polska Osoby urodzone w roku 1947 i wcześniej
9 Gierlotka Maciej Katowice Polska Pozostałe osoby opłacono
10 Ocysek zygmunt katowice Polska Pozostałe osoby STADION ŚLĄSKI opłacono
11 CHRUBASIK MARIOLA Zabrze Polska Pozostałe osoby opłacono
12 Mynarski Sylwester Bielsko-Biała Polska Małżeństwa Highlanders opłacono
13 Mynarska Ligia Bielsko-Biała Polska Małżeństwa Just Team opłacono
14 Łozowska Małgorzata Chorzów Polska Pozostałe osoby opłacono
15 Kopyto Izabela Chorzów Polska Pozostałe osoby opłacono
16 Szuraj Joanna Ruda Śląska Polska Pozostałe osoby
17 Czapura Elżbieta SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Polska Pozostałe osoby MK team opłacono
18 Sitkowski Tomasz Mysłowice Polska Pozostałe osoby opłacono
19 Pinkawa Olgierd Katowice Polska Pozostałe osoby opłacono
20 Cisowski Kamil Mikołów Polska Pozostałe osoby opłacono
21 Wójcik Jerzy Katowice Polska Osoby urodzone w roku 1947 i wcześniej
22 Lachera Kamila Katowice Polska Pozostałe osoby Csc Adventure Academy
23 Kamińska Anna Katowice Polska Pozostałe osoby opłacono
24 Jastrzębska Ewa Katowice Polska Pozostałe osoby Truchtacz Mysłowice opłacono
25 Botor Adrian Mikołów Polska Pozostałe osoby opłacono
26 Polak Justyna Czeladz Polska Pozostałe osoby opłacono
27 Rolnik Remigiusz Mikołów Polska Pozostałe osoby opłacono
28 Rolnik Bartosz MIKOŁÓW Polska Pozostałe osoby opłacono
29 Bujoczek Milena Bytom Polska Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
30 Bujoczek Piotr Bytom Polska Małżeństwa opłacono
31 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom Polska Małżeństwa opłacono
32 Marekwica Jakub Katowice Polska Dzieci i młodzież do lat 18 Mk team opłacono
33 POLEWCZAK MARIUSZ ZAWIERCIE Polska Pozostałe osoby CLLEO ZAWIERCIE opłacono
34 Wolny Leszek Katowice Polska Pozostałe osoby Nordic Walking Stadion Śląski opłacono
35 Mrowiec Damian Wojkowice Polska Pozostałe osoby Mors Hubertus Mysłowice opłacono
36 Igielska Ewa Katowice Polska Pozostałe osoby opłacono
37 Igielski Sławomir Katowice Polska Pozostałe osoby opłacono
38 Matyjaszczyk Hanna Katowice Polska Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
39 Matyjaszczyk Agata Katowice Polska Pozostałe osoby opłacono
40 Dendra Marcin Chorzów Polska Pozostałe osoby Trees' Friend opłacono
41 Lubowiecka Barbara Katowice Polska Małżeństwa WATAHA opłacono
42 Lubowiecki Adam Katowice Polska Małżeństwa WATAHA opłacono
43 Szymczewski Włodzimierz Szymczewski Świętochłowice Polska Pozostałe osoby opłacono
44 Tuleja Kajetan Świętochłowice Polska Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
45 Tuleja Małgorzata Świętochłowice Polska Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
46 Tuleja Adam Tuleja Chorzów Polska Pozostałe osoby opłacono
47 Pytel Łukasz Będzin Polska Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
48 Pytel Natalia Będzin Polska Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
49 Pytel Grzegorz Będzin Polska Małżeństwa opłacono
50 Moskwa Karolina Chorzów Polska Pozostałe osoby Batory Loto i Spartan Chorzów opłacono
51 Lorenc-Pytel Magdalena Będzin Polska Małżeństwa opłacono
52 Pyka Artur Mikołów Polska Dzieci i młodzież do lat 18 UKS Trójka Mikołów opłacono
53 Machnik Janusz Zawiercie Polska Pozostałe osoby Clleo Zawiercie opłacono
54 Kreczmer Marzena Zawiercie Polska Pozostałe osoby Clleo Zawiercie opłacono
55 Janusz Marek Sosnowiec Polska Pozostałe osoby opłacono
56 Piela-Skawińska Aldona Katowice Polska Pozostałe osoby opłacono
57 Folusiak Marcin Katowice Polska Pozostałe osoby opłacono
58 Stefańska Małgorzata Orzesze Polska Pozostałe osoby - opłacono
59 Rybak Remigiusz Ruda Śląska Polska Pozostałe osoby opłacono
60 walusz jolanta Bytom Polska Pozostałe osoby SZOMBIERKI DREAM TEAM opłacono
61 Maceluch Marta Rybnik Polska Pozostałe osoby opłacono
62 Broll Sabina Ruda Śląska Polska Małżeństwa Ekipa Na Kijach opłacono
63 Broll Jacek Ruda Śląska Polska Małżeństwa Ekipa Na Kijach opłacono
64 Fiuk Michal Katowice Polska Pozostałe osoby opłacono
65 Drożdżowski Marek Katowice Polska Pozostałe osoby opłacono
66 Różański Janusz Mikołów Polska Pozostałe osoby Skwarek Racing Team opłacono
67 Skwarek Jarosław Łaziska Górne Polska Pozostałe osoby Skwarek Racing Team opłacono
68 Kusiak Dariusz Katowice Polska Pozostałe osoby opłacono
69 Holecka Beata Katowice Polska Pozostałe osoby opłacono
70 Barczyk Piotr Chorzów Polska Pozostałe osoby ROCK AREA FANS opłacono
71 Zieliński Wojciech Siemianowice Polska Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
72 Zgoda Joanna Siemianowice Polska Małżeństwa opłacono
73 Zgoda Bogusław Siemianowice Śląskie Polska Małżeństwa opłacono
74 Jastrzębska Karolina Chorzów Polska Pozostałe osoby Csc Adventure Academy opłacono
75 Furich Dariusz Siemianowice Śląskie Polska Pozostałe osoby Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
76 Postek Danuta Poznań Polska Pozostałe osoby Marsz Po Zdrowie opłacono
77 Pawlik ANNA KATOWICE Polska Pozostałe osoby opłacono
78 Kaptur Jarosław Katowice Polska Pozostałe osoby opłacono
79 Mierzejewska Gosia Mysłowice Polska Pozostałe osoby opłacono
80 Fryt Marcin Mysłowice Polska Małżeństwa biegaMYsłowice opłacono
81 Różycka-Fryt Katarzyna Mysłowice Polska Małżeństwa biegaMYsłowice opłacono
82 WILK GRAŻYNA PIEKARY ŚLĄSKIE Polska Pozostałe osoby Lecymy Durś
83 Kopala Marek Ruda Śląska Polska Pozostałe osoby Ekipa Na Kijach opłacono
84 Tkocz Adam Ruda Śląska Polska Małżeństwa Ekipa Na Kijach opłacono
85 Tkocz Alicja Ruda Śląska Polska Małżeństwa Ekipa Na Kijach opłacono
86 Węgrzyn Eugeniusz Ruda Śląska Polska Małżeństwa opłacono
87 Węgrzyn Mirosława Ruda Śląska Polska Małżeństwa opłacono
88 Stefańska Kasia Katowice Polska Pozostałe osoby opłacono
89 Wawrzynek Rafał Katowice Polska Pozostałe osoby opłacono
90 Swoboda Leszek Lubliniec Polska Pozostałe osoby Mafia Team Lubliniec
91 KORDZIŃSKI KAZIMIERZ LUBLINIEC Polska Pozostałe osoby Mafia Team Lubliniec
92 HEFEMAN EWA KATOWICE Polska Pozostałe osoby opłacono
93 Leśnikowski Krzysztof Chorzów Polska Pozostałe osoby Augusteam opłacono
94 Wiśniewski Sławomir Zabrze Polska Małżeństwa opłacono
95 WIśniewska Marzanna Zabrze Polska Małżeństwa opłacono
96 Sieradzki Jarosław Sosnowiec Polska Pozostałe osoby opłacono
97 Golicz Piotr Ruda Śląska Polska Pozostałe osoby Amator opłacono
98 Mendrak Olgierd Katowice Polska Dzieci i młodzież do lat 18 MKS MOS KATOWICE opłacono
99 Strzelecki Piotr ZABRZE Polska Pozostałe osoby opłacono
100 Wyleżałek Jan Katowice Polska Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono


Wyświetleń: 4013

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ