Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6300 | |||||||||
1 | PIERNIK RADOSŁAW PIERNIK | Świętochłowice | Pozostałe osoby | 6300 | |||||
AWF Katowice | |||||||||
2 | Czajor Kornelia | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | AWF Katowice | opłacono | ||||
Augusteam | |||||||||
3 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Pozostałe osoby | Augusteam | opłacono | ||||
4 | Nowak Piotr Nowak | Łaziska Górne | Pozostałe osoby | Augusteam | opłacono | ||||
BiegaMYsłowice | |||||||||
5 | Sieka Magdalena | Mysłowice | Pozostałe osoby | BiegaMYsłowice | opłacono | ||||
Biegowa Kuźnia | |||||||||
6 | Łuszcz Konrad | Będzin | Pozostałe osoby | Biegowa Kuźnia | opłacono | ||||
CLLEO ZAWIERCIE | |||||||||
7 | Polewczak Mariusz | ZAWIERCIE | Pozostałe osoby | CLLEO ZAWIERCIE | opłacono | ||||
CROSS-ŚWIONY | |||||||||
8 | Janus Krzysztof | Świętochłowice | Pozostałe osoby | CROSS-ŚWIONY | opłacono | ||||
Carbon silesia | |||||||||
9 | Staroszyński Dawid | Katowice | Pozostałe osoby | Carbon silesia | opłacono | ||||
Clleo Zawiercie | |||||||||
10 | Machnik Janusz | Zawiercie | Pozostałe osoby | Clleo Zawiercie | opłacono | ||||
11 | Kreczmer Marzena | Zawiercie | Pozostałe osoby | Clleo Zawiercie | opłacono | ||||
Csc Adventure Academy | |||||||||
12 | Jastrzębska Karolina | Chorzów | Pozostałe osoby | Csc Adventure Academy | opłacono | ||||
13 | Wower Maria | Katowice | Pozostałe osoby | Csc Adventure Academy | opłacono | ||||
Dziubusie | |||||||||
14 | Szynwelski Michał | Katowice | Pozostałe osoby | Dziubusie | opłacono | ||||
15 | Sufin Karolina | Katowice | Pozostałe osoby | Dziubusie | opłacono | ||||
EKIPA NA KIJACH | |||||||||
16 | Kopala Marek | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | EKIPA NA KIJACH | opłacono | ||||
17 | DOLISTOWSKI MAREK | RUDA ŚLĄSKA | Pozostałe osoby | EKIPA NA KIJACH | opłacono | ||||
Famuła Team | |||||||||
18 | Famuła Marek | Katowice | Pozostałe osoby | Famuła Team | opłacono | ||||
Harpagan Sosnowiec | |||||||||
19 | Kuczborska Barbara | Sosnowiec | Pozostałe osoby | Harpagan Sosnowiec | opłacono | ||||
INO RUCH | |||||||||
20 | Berkowski Paweł | Katowice | Pozostałe osoby | INO RUCH | opłacono | ||||
Katowice 49 | |||||||||
21 | Górnik Jerzy | katowice | Pozostałe osoby | Katowice 49 | opłacono | ||||
Kulam się jak gumiklyjzy | |||||||||
22 | Czaban Katarzyna | Katowice | Pozostałe osoby | Kulam się jak gumiklyjzy | opłacono | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
23 | WILK GRAŻYNA | PIEKARY ŚLĄSKIE | Pozostałe osoby | Lecymy Durś | opłacono | ||||
MALINOWE GWIAZDY | |||||||||
24 | Kuczera Sabina | Chorzów | Pozostałe osoby | MALINOWE GWIAZDY | opłacono | ||||
25 | Nowak Barbara | CHORZÓW | Pozostałe osoby | MALINOWE GWIAZDY | opłacono | ||||
26 | NIESŁONY RYSZARD | CHORZÓW | Pozostałe osoby | MALINOWE GWIAZDY | opłacono | ||||
MMATADORES | |||||||||
27 | Fiuk Michal | Katowice | Pozostałe osoby | MMATADORES | opłacono | ||||
MORS HUBERTUS MYSŁOWICE | |||||||||
28 | Mrowiec Damian | Wojkowice | Pozostałe osoby | MORS HUBERTUS MYSŁOWICE | opłacono | ||||
Mafia Team Lubliniec | |||||||||
29 | SWOBODA LESZEK | Solarnia | Pozostałe osoby | Mafia Team Lubliniec | |||||
30 | KORDZIŃSKI KAZIMIERZ | LUBLINIEC | Pozostałe osoby | Mafia Team Lubliniec | |||||
Mk team | |||||||||
31 | Kapica Małgorzata | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Pozostałe osoby | Mk team | opłacono | ||||
NORDICUS Strzybnica | |||||||||
32 | Korpok Aleksandra | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
33 | Wolko Barbara | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
34 | Giza Elżbieta | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
35 | Poniatowska Alina | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
36 | Breguła Ewa | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
37 | Kirsz Mariola | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
38 | Morawiec Marzena | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
39 | Drynda Franciszek | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
Night Runners Śląsk | |||||||||
40 | Powroźna Mariola | Katowice | Pozostałe osoby | Night Runners Śląsk | opłacono | ||||
Nordic Walking Stadion Śląski | |||||||||
41 | Wolny Leszek | Katowice | Pozostałe osoby | Nordic Walking Stadion Śląski | opłacono | ||||
Ohio Team | |||||||||
42 | Stypka Artur | Katowice | Pozostałe osoby | Ohio Team | opłacono | ||||
Poruszeni - Aktywni z Sośnicy | |||||||||
43 | ROSADA ZDZISŁAW | Gliwice | Pozostałe osoby | Poruszeni - Aktywni z Sośnicy | opłacono | ||||
ROCK AREA FANS | |||||||||
44 | Barczyk Piotr | Chorzów | Pozostałe osoby | ROCK AREA FANS | opłacono | ||||
Rapid Runners Team | |||||||||
45 | Wochnik Marek | Katowice | Pozostałe osoby | Rapid Runners Team | opłacono | ||||
SOCIOS SILESIA | |||||||||
46 | Sztajer Bartosz | Będzin | Pozostałe osoby | SOCIOS SILESIA | opłacono | ||||
STADION ŚLĄSKI | |||||||||
47 | Ocysek zygmunt | katowice | Pozostałe osoby | STADION ŚLĄSKI | opłacono | ||||
SZMATERLOK | |||||||||
48 | Kowalski Jacek | Mikołów | Pozostałe osoby | SZMATERLOK | opłacono | ||||
SZOMBIERKI DREAM TEAM | |||||||||
49 | walusz jolanta | Bytom | Pozostałe osoby | SZOMBIERKI DREAM TEAM | opłacono | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
50 | Furich Dariusz | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
Silesia Nordic Team | |||||||||
51 | Kupibida Boguslawa | Katowice | Pozostałe osoby | Silesia Nordic Team | opłacono | ||||
Skwarek Racing Team | |||||||||
52 | Różański Janusz | Mikołów | Pozostałe osoby | Skwarek Racing Team | opłacono | ||||
53 | Skwarek Jarosław | Łaziska Górne | Pozostałe osoby | Skwarek Racing Team | opłacono | ||||
Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||||||
54 | Pacana Krzysztof | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
Stadion Śląski | |||||||||
55 | Rumanek Sylwia | Świerklaniec | Pozostałe osoby | Stadion Śląski | opłacono | ||||
56 | Przybyłka Anna | Bytom | Pozostałe osoby | Stadion Śląski | opłacono | ||||
57 | Inglant Krystyna | Chorzów | Pozostałe osoby | Stadion Śląski | opłacono | ||||
Tarnogórskie Łazęgi | |||||||||
58 | Gliszczyński Mirosław | Międzybrodzie Bialskie | Pozostałe osoby | Tarnogórskie Łazęgi | opłacono | ||||
Trees' Friend | |||||||||
59 | Dendra Marcin | Chorzów | Pozostałe osoby | Trees' Friend | opłacono | ||||
Trees' Friends | |||||||||
60 | Łozowska Małgorzata | Chorzów | Pozostałe osoby | Trees' Friends | opłacono | ||||
Truchtacz Mysłowice | |||||||||
61 | Jastrzębska Ewa | Katowice | Pozostałe osoby | Truchtacz Mysłowice | opłacono | ||||
62 | Cieśla Urszula | Katowice | Pozostałe osoby | Truchtacz Mysłowice | opłacono | ||||
WATAHA | |||||||||
63 | Wocław Barbara | Katowice | Pozostałe osoby | WATAHA | opłacono | ||||
64 | Paszyńska Ewa | Katowice | Pozostałe osoby | WATAHA | opłacono | ||||
Z Kijkami Nam Po Drodze | |||||||||
65 | Zydroń Wiesław | Katowice | Pozostałe osoby | Z Kijkami Nam Po Drodze | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
66 | Kopyto Izabela | Chorzów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
67 | chrzanowski mariusz | gliwice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
68 | Botor Adrian | Mikołów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
69 | Polak Justyna | Czeladz | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
70 | Manowski Piotr | Ruda Ślaska | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
71 | Pinkawa Olgierd | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
72 | Maceluch Marta | Rybnik | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
73 | Bubel Krzysztof | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
74 | Chrubasik Ewa | Zabrze | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
75 | Matyjaszczyk Agata | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
76 | Tomczyk Rafal | Sosnowiec | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
77 | Stefańska Kasia | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
78 | Hałas Marcin | Czechowice-Dziedzice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
79 | Wyród Monika | Tychy | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
80 | Mierzejewska Gosia | Mysłowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
81 | Defouilloy Thibaut | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
82 | Pawlik ANNA | KATOWICE | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
83 | Bodzianowska Joanna | Ruda Śąska | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
84 | Kusiak Dariusz | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
85 | Adamoszek Daniel Adamoszek | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
86 | HEFEMAN EWA | KATOWICE | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
87 | Świerkot Paweł | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
88 | Smajdor Anna | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
89 | Zawada Dawid | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
90 | Pasiecznik Mirosław | Żernica | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
91 | Romecki Zygmunt | Gliwice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
92 | Ziaja Edyta | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | ||||||
93 | Miszczyk Łukasz | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
94 | Warzocha Mirosław | Mikołów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
95 | Cisowski Kamil | Mikołów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
96 | Wiener Marcin | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
97 | Kozubski Maciej | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
98 | Czagan Dawid | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
99 | Krawczykiewicz Marcin | Chrzanów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
100 | Piela-Skawińska Aldona | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
101 | Folusiak Marcin | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
102 | Aleksandrowicz Marcin | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
103 | Kamińska Anna | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
104 | Kawalec Grzegorz | Orzesze | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
105 | Bińkowski CZESŁAW | Orzesze | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
106 | Wawrzynek Rafał | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
107 | Makowski Marek | Tychy | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
108 | Kubiak Rafał | Sosnowiec | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
109 | Zysk Dariusz | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
110 | Borycka-Swierzy Bogusława | Katowice | Pozostałe osoby | ||||||
111 | Kurek Adam | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
112 | Wyleżałek Iwona | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
113 | Janusz Marek | Sosnowiec | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
114 | Cyganek Marta | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
115 | Razik Grażyna | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
116 | Chrobok Joanna | Mysłowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
117 | Iwanecki Jarosław | Orzesze | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
118 | WOSZCZYK ANNA | KATOWICE | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
119 | Ałaszewska Agnieszka | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
120 | Sitkowski Tomasz | Mysłowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
121 | Holecki Paweł | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
122 | Holecka Beata | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
123 | Ciesielska Sylwia | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
124 | Kaczmarczyk Grzegorz | Zabrze | Pozostałe osoby | ||||||
125 | Krzysztofik Dawid | Wilkszyn | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
126 | Skubis Agnieszka | Krzykawka | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
127 | Więcek Przemysław | Sosnowiec | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
128 | Więcek Beata | Sosnowiec | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
129 | Łukaszczyk Sylwia Łukaszczyk | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
130 | Moczko Ola | Myslowice | Pozostałe osoby | ||||||
131 | Rygulski Andrzej | Łaziska Górne | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
132 | Kosałka-Passia Ewelina | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
133 | Wieczorek Magdalena | Sosnowiec | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
134 | Mansfeld Dorota | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
135 | Strzelecki Piotr | ZABRZE | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
136 | Drożdżowski Marek | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
137 | Wcisło Piotr | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
138 | Wcisło Dariusz | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
139 | Gierlotka Maciej | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
140 | Kawa Tomasz | Mysłowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
141 | Leszczyna Danuta | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
142 | Górecka Iwona | Chorzów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
143 | Knaś Łukasz | Piekary Śląskie | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
144 | Kordon Anna | Łaziska Górne | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
145 | Wójcicka Monika | Katowice | Pozostałe osoby | ||||||
kosekteam | |||||||||
146 | Czypek Damian | Tychy | Pozostałe osoby | kosekteam | |||||
niezrzeszony | |||||||||
147 | Drzewiecki Sławomir | Gliwice | Pozostałe osoby | niezrzeszony | opłacono | ||||
olkuszbiega.pl | |||||||||
148 | Szczepanek Asia | Olkusz | Pozostałe osoby | olkuszbiega.pl | opłacono | ||||
parkrun Cieszyn | |||||||||
149 | Szubarski Krzysztof | Pogwizdów | Pozostałe osoby | parkrun Cieszyn | opłacono | ||||
wolny strzelec | |||||||||
150 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | Pozostałe osoby | wolny strzelec | opłacono | ||||
Łogyń Kurła | |||||||||
151 | Łosoń Kamil | Gostyń | Pozostałe osoby | Łogyń Kurła | opłacono | ||||
ŚWIRY STELA | |||||||||
152 | ADAMIAK EDYTA | Skoczów | Pozostałe osoby | ŚWIRY STELA | opłacono | ||||
Żórawski Team | |||||||||
153 | Kaptur Jarosław | Katowice | Pozostałe osoby | Żórawski Team | opłacono |
Wyświetleń: 8556