Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pasiecznik Mirosław | Żernica | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
2 | Pilarz Zuzanna | Zbrosławice | Polska | Małżeństwa | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
3 | Pilarz Dominika | Zbrosławice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
4 | Pilarz Tomasz | Zbrosławice | Polska | Małżeństwa | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
5 | Kreczmer Marzena | Zawiercie | Polska | Pozostałe osoby | Clleo Zawiercie | opłacono |
6 | Machnik Janusz | Zawiercie | Polska | Pozostałe osoby | Clleo Zawiercie | opłacono |
7 | Polewczak Mariusz | ZAWIERCIE | Polska | Pozostałe osoby | CLLEO ZAWIERCIE | opłacono |
8 | Strzelecki Piotr | ZABRZE | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
9 | Kaczmarczyk Grzegorz | Zabrze | Polska | Pozostałe osoby | ||
10 | WIśniewska Marzanna | Zabrze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
11 | Wiśniewski Sławomir | Zabrze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
12 | Chrubasik Ewa | Zabrze | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
13 | Mrowiec Damian | Wojkowice | Polska | Pozostałe osoby | MORS HUBERTUS MYSŁOWICE | opłacono |
14 | Krzysztofik Dawid | Wilkszyn | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
15 | Czypek Damian | Tychy | Polska | Pozostałe osoby | kosekteam | |
16 | Makowski Marek | Tychy | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
17 | Wyród Monika | Tychy | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
18 | Wyród Maciej | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
19 | Drynda Franciszek | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
20 | Morawiec Marzena | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
21 | Kirsz Mariola | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
22 | Breguła Ewa | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
23 | Mansfeld Dorota | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
24 | Pacana Krzysztof | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostałe osoby | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono |
25 | Dudkiewicz Anna | Tarnowskie Góry | Polska | Małżeństwa | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
26 | Dudkiewicz Wojciech | Tarnowskie Góry | Polska | Małżeństwa | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
27 | Poniatowska Alina | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
28 | Giza Elżbieta | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
29 | Jagiełła Danuta | Tarnowskie Góry | Polska | Małżeństwa | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
30 | Jagiełla Marian | Tarnowskie góry | Polska | Małżeństwa | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
31 | Wolko Barbara | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
32 | Korpok Aleksandra | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
33 | Janus Krzysztof | Świętochłowice | Polska | Pozostałe osoby | CROSS-ŚWIONY | opłacono |
34 | PIERNIK RADOSŁAW PIERNIK | Świętochłowice | Polska | Pozostałe osoby | 6300 | |
35 | Tyka Edward Tyka | świetochłowice | Polska | Osoby urodzone w roku 1947 i wcześniej | ||
36 | Rumanek Sylwia | Świerklaniec | Polska | Pozostałe osoby | Stadion Śląski | opłacono |
37 | Wieczorek Magdalena | Sosnowiec | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
38 | Więcek Beata | Sosnowiec | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
39 | Więcek Przemysław | Sosnowiec | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
40 | Janusz Marek | Sosnowiec | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
41 | Kubiak Rafał | Sosnowiec | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
42 | Kubiak Bartosz | Sosnowiec | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
43 | Kuczborski Jarosław | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
44 | Kuczborski Piotr | Sosnowiec | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
45 | Kuczborska Marta | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
46 | Kuczborska Barbara | Sosnowiec | Polska | Pozostałe osoby | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
47 | Szczerba Andrzej | SOSNOWIEC | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
48 | Szczerba Sylwia | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
49 | Tomczyk Rafal | Sosnowiec | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
50 | SWOBODA LESZEK | Solarnia | Polska | Pozostałe osoby | Mafia Team Lubliniec | |
51 | ADAMIAK EDYTA | Skoczów | Polska | Pozostałe osoby | ŚWIRY STELA | opłacono |
52 | Kubik Dariusz | Siewierz | Polska | Małżeństwa | Saint Gobain SQUAD | opłacono |
53 | Kubik Aleksandra | Siewierz | Małżeństwa | opłacono | ||
54 | Ciesielska Sylwia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
55 | Kurek Adam | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
56 | Zgoda Bogusław | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
57 | Zgoda Joanna | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
58 | Miszczyk Łukasz | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
59 | Ziaja Edyta | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | ||
60 | Furich Dariusz | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
61 | Czajor Kornelia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | AWF Katowice | opłacono |
62 | Witor Klaudia | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Małżeństwa | Mk team | opłacono |
63 | Witor Marek | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Małżeństwa | Mk team | opłacono |
64 | Kapica Małgorzata | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Pozostałe osoby | Mk team | opłacono |
65 | Szymura Wojciech | Rybnik | Polska | Małżeństwa | Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | opłacono |
66 | Szymura Izabela | Rybnik | Polska | Małżeństwa | Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | opłacono |
67 | Maceluch Marta | Rybnik | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
68 | Gawlina Lesław | Ruda śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
69 | DOLISTOWSKI MAREK | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Pozostałe osoby | EKIPA NA KIJACH | opłacono |
70 | Razik Grażyna | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
71 | Kozubski Maciej | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
72 | Świerkot Paweł | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
73 | Tkocz Alicja | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | EKIPA NA KIJACH | opłacono |
74 | Tkocz Adam | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | EKIPA NA KIJACH | opłacono |
75 | Kopala Marek | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | EKIPA NA KIJACH | opłacono |
76 | Manowski Piotr | Ruda Ślaska | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
77 | Bodzianowska Joanna | Ruda Śąska | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
78 | Gawlina Anna | Ruda Slaska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
79 | Szubarski Krzysztof | Pogwizdów | Polska | Pozostałe osoby | parkrun Cieszyn | opłacono |
80 | Knaś Łukasz | Piekary Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
81 | WILK GRAŻYNA | PIEKARY ŚLĄSKIE | Polska | Pozostałe osoby | Lecymy Durś | opłacono |
82 | Iwanecki Jarosław | Orzesze | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
83 | Bińkowski CZESŁAW | Orzesze | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
84 | Kawalec Grzegorz | Orzesze | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
85 | Szczepanek Asia | Olkusz | Polska | Pozostałe osoby | olkuszbiega.pl | opłacono |
86 | Kawa Tomasz | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
87 | Sieka Magdalena | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | BiegaMYsłowice | opłacono |
88 | Sitkowski Tomasz | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
89 | Chrobok Joanna | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
90 | Różycka-Fryt Katarzyna | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | BiegaMYsłowice | opłacono |
91 | Fryt Marcin | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
92 | Mierzejewska Gosia | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
93 | Golonka Marek | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
94 | Golonka Renata | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
95 | Moczko Ola | Myslowice | Polska | Pozostałe osoby | ||
96 | Pyka Artur | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | UKS Trójka Mikołów | opłacono |
97 | Kowalski Jacek | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | SZMATERLOK | opłacono |
98 | Cisowski Kamil | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
99 | Warzocha Mirosław | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
100 | Różański Janusz | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | Skwarek Racing Team | opłacono |
Wyświetleń: 8546