Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Połeć Arkadiusz | Rumia | Polska | Bieg Seniorów | opłacono BM | |
2 | Trzebiatowska Aldona | Gdynia | Polska | Bieg Seniorów | opłacono BM | |
3 | Kucharski Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg Seniorów | opłacono BM | |
4 | Gapski Zbigniew | Starogard Gd. | Polska | Bieg Seniorów | kkb | opłacono BM |
5 | Hatłas Adam | Gdynia | Polska | Bieg Seniorów | opłacono BM | |
6 | Holz Oskar | Tczew | Polska | Bieg Seniorów | ST runners | opłacono BM |
7 | Wirkus Łukasz | Lipnica | Polska | Bieg Seniorów | LKB im. Braci Petk | |
8 | Wirkus Antonina | Szczecinek | Polska | Bieg Seniorów | LKB. im BRACI PETK LĘBORK | |
9 | Wetta Daniel | Lębork | Polska | Bieg Seniorów | opłacono BM | |
10 | Kunt Ireneusz | Lębork | Polska | Bieg Seniorów | opłacono BM | |
11 | Paprocka Ewelina | Luzino | Polska | Bieg Seniorów | Kaszubi Luzino | opłacono BM |
12 | Filipów Tadeusz | Lębork | Polska | Bieg Seniorów | niezrzeszony | opłacono BM |
13 | Wroński Jarosław | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Bieg Seniorów | opłacono BM | |
14 | Bojanowska Natalia | Łebunia | Polska | Bieg Seniorów | opłacono BM | |
15 | Redzimski Wojciech | Żukowo | Polska | Bieg Seniorów | Przyjaiele w biegu | opłacono BM |
16 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Bieg Seniorów | opłacono BM | |
17 | Strymecki Daniel | Łebunia | Polska | Bieg Seniorów | opłacono BM | |
18 | Bulman Paweł | Łebunia | Polska | Bieg Seniorów | opłacono BM | |
19 | Andryskowski Zdzisław | Lębork | Polska | Bieg Seniorów | Kolarz-Pol | |
20 | Labuda Marek | Lębork | Polska | Bieg Seniorów | ||
21 | Szymański Adam | Lębork | Polska | Bieg Seniorów | Stowarzyszenie 42.2 Lębork | opłacono BM |
22 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | Bieg Seniorów | Polipack Team GWE | |
23 | Kościelski Mariusz | Rumia | Polska | Bieg Seniorów | Kujawscy Runners | opłacono BM |
24 | Kożyczkowski Marcin | Mosty | Polska | Bieg Seniorów | Klub 42,2 Lębork | opłacono BM |
25 | Śmigaj Mirosław | Gdynia | Polska | Bieg Seniorów | Trzy Korony | opłacono BM |
26 | HINC PAWEŁ | GDYNIA | Polska | Bieg Seniorów | opłacono BM | |
27 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | Bieg Seniorów | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono BM |
28 | Halmann Mirek | Wejherowo | Polska | Bieg Seniorów | PGB sportowa paczka | |
29 | Balonis-Chyb Anna | Gdynia | Polska | Bieg Seniorów | ||
30 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg Seniorów | Runpassion.pl TEAM | |
31 | Kłosowski Mirosław | Turze | Polska | Bieg Seniorów | AGR Tczew | opłacono BM |
32 | Wenta Brygida | ŁEBUNIA | Polska | Bieg Seniorów | CKMiB | opłacono BM |
33 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | Polska | Bieg Seniorów | Run Babys | opłacono BM |
34 | Krauza Grażyna | Bolszewo | Polska | Bieg Seniorów | Run Babys | opłacono BM |
35 | Andryskowski Marek | Lębork | Polska | Bieg Seniorów | Stowarzyszenie 42,2 Lębork | opłacono BM |
36 | Stawicki Marek | Smołdzino | Polska | Bieg Seniorów | OSP Smołdzino | |
37 | Poblocka Bożena | Lębork | Polska | Bieg Seniorów | UKS ekonomik maratonczyk lębork | opłacono BM |
38 | Pobłocki Piotr | Lebork | Polska | Bieg Seniorów | UKS ekonomik maratonczyk lębork | opłacono BM |
39 | Gawin Rafał | kościerzyna | Polska | Bieg Seniorów | ||
40 | Dycha Tomasz | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Bieg Seniorów | JW 5718 | opłacono BM |
41 | Lademann Gabriela | Bolszewo | Polska | Bieg Seniorów | Run Babys | opłacono BM |
42 | Lademann Artur | Bolszewo | Polska | Bieg Seniorów | opłacono BM | |
43 | Lewańczyk Marcin | Stężyca | Polska | Bieg Seniorów | Metrożercy | opłacono BM |
44 | Łapigrowski Jan | Lębork | Polska | Bieg Seniorów | Stowarzyszenie 42,2 Lębork | opłacono BM |
45 | Marszk Daniel | Kujaty | Polska | Bieg Seniorów | GKS Cartusia Kartuzy | opłacono BM |
46 | Król Benedykt | Werblinia | Polska | Bieg Seniorów | opłacono BM | |
47 | Chudy Henryk | Sławsko | Polska | Bieg Seniorów | k s Olszewski i synowie | opłacono BM |
48 | Kujawski Grzegorz | Puck | Polska | Bieg Seniorów | Forma Jak Wino | opłacono BM |
49 | Małkowski Mateusz | Kwidzyn | Polska | Bieg Seniorów | Gmina Gardeja Biega | opłacono BM |
50 | Bobrucki Łukasz | Linia | Polska | Bieg Seniorów - Mieszkańcy Gminy Linia | Morska Jednostka Rakietowa | |
51 | Sokół Marcin | Pobłocie | Polska | Bieg Seniorów - Mieszkańcy Gminy Linia | ||
52 | Huk Przemysław | Niepoczołowice | Polska | Bieg Seniorów - Mieszkańcy Gminy Linia | ||
53 | Wetta Mirosław | Linia | Polska | Bieg Seniorów - Mieszkańcy Gminy Linia | ||
54 | Wetta Patryk | Linia | Polska | Bieg Seniorów - Mieszkańcy Gminy Linia | ||
55 | Klinkosz Piotr | Linia | Polska | Bieg Seniorów - Mieszkańcy Gminy Linia | ||
56 | Bulczak Karol Aleksander | Strzepcz | Polska | Bieg Seniorów - Mieszkańcy Gminy Linia | ||
57 | Miotk Beata | Strzepcz | Polska | Bieg Seniorów - Mieszkańcy Gminy Linia | ||
58 | Maciejewski Rafał | Strzepcz | Polska | Bieg Seniorów - Mieszkańcy Gminy Linia | Wikęd team | |
59 | Grzenkowicz Anna | Linia | Polska | Bieg Seniorów - Mieszkańcy Gminy Linia | ||
60 | Tabaka Szymon | Linia | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła podstawowa w Lini | |
61 | Foigt Jakub | Linia | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła podstawowa w Lini | |
62 | Garski Mateusz | Linia | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła podstawowa w Lini | |
63 | Ellwart Olivier | Linia | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła podstawowa w Lini | |
64 | Grzenkowicz Krystian | Linia | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła podstawowa w Lini | |
65 | Hopa Dawid | Linia | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła podstawowa w Lini | |
66 | Kreft Nikodem | Linia | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła podstawowa w Lini | |
67 | Lesner Mikołaj | Linia | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła podstawowa w Lini | |
68 | Myszka Maciej | Linia | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła podstawowa w Lini | |
69 | Stenka Sebastian | Linia | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła podstawowa w Lini | |
70 | Studziński Damian | Linia | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła podstawowa w Lini | |
71 | Studziński Remigiusz | Linia | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła podstawowa w Lini | |
72 | Garska Paulina | Linia | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła podstawowa w Lini | |
73 | Wejhnar Julianna | Linia | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła podstawowa w Lini | |
74 | Staśkiewicz Monika | Linia | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła podstawowa w Lini | |
75 | Walkusz Nikola | Linia | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła podstawowa w Lini | |
76 | Bistron Weronika | Linia | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła podstawowa w Lini | |
77 | Bobrucka Zuzanna | Linia | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła podstawowa w Lini | |
78 | Drywa Sandra | Linia | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła podstawowa w Lini | |
79 | Janca Paulina | Linia | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła podstawowa w Lini | |
80 | Kierznikowicz Zuzanna | Linia | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła podstawowa w Lini | |
81 | Kreft Nadia | Linia | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła podstawowa w Lini | |
82 | Maszota Zofia | Linia | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła podstawowa w Lini | |
83 | Pipiórka Oliwia | Linia | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła podstawowa w Lini | |
84 | Trepczyk Zuzanna | Linia | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła podstawowa w Lini | |
85 | Wejhnar Kalina | Linia | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła podstawowa w Lini | |
86 | Korzistka Zofia | Linia | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła Podstawowa w Kętrzynie gm. Linia | |
87 | Bulczak Kornelia | Linia | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła podstawowa w Lini | |
88 | Walku Kamil | Linia | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła podstawowa w Lini | |
89 | Płotka Fabian | Linia | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła Podstawowa w Kętrzynie gm. Linia | |
90 | Herold Aleksy | Pobłocie | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Niezłomnych w Pobłociu | |
91 | Malinowska Iga | Pobłocie | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Niezłomnych w Pobłociu | |
92 | Derkowska Paulina | Pobłocie | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Niezłomnych w Pobłociu | |
93 | Leyek Monika | Pobłocie | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Niezłomnych w Pobłociu | |
94 | Stolc Martyna | Pobłocie | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Niezłomnych w Pobłociu | |
95 | Leyek Michał | pob | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Niezłomnych w Pobłociu | |
96 | Reminska-Sosnovchyk Alisa | Pobłocie | Ukraina | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Niezłomnych w Pobłociu | |
97 | Laskowska Martyna | Pobłocie | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Niezłomnych w Pobłociu | |
98 | Brzozowska Paula | Pobłocie | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Niezłomnych w Pobłociu | |
99 | Herbasz Paulina | Pobłocie | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Niezłomnych w Pobłociu | |
100 | Koss Amelia | Pobłocie | Polska | Biegi dla dzieci (kat. wg regulaminu) | Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Niezłomnych w Pobłociu |
Wyświetleń: 13006