Kajakowa Przygoda na Wyspie Sobieszewskiej
Lp Nazwa drużyny Miejscowość Dystans Do zapłaty
1 Moi GDAŃSK Grupa 5: godz. 14.30-15.00
2 GOZAB Gdańsk Grupa 5: godz. 14.30-15.00
3 Tata i syn gdansk Grupa 4: godz. 13.30-14.00
4 Jasie gdansk Grupa 4: godz. 13.30-14.00
5 Adam i Daniel Łęgowo Grupa 2: godz. 11.30-12.00
6 Wiola i Tymek Łęgowo Grupa 1: godz. 10.30-11.00
7 Bulinki2 Gdańsk Grupa 5: godz. 14.30-15.00
8 Bulinki Gdańsk Grupa 4: godz. 13.30-14.00
9 Poszukiwacze przygód Gdańsk Grupa 1: godz. 10.30-11.00
10 pszczołki Jankowo Grupa 2: godz. 11.30-12.00
11 Apacze :) Grupa 1: godz. 10.30-11.00
12 Przedszkolaki Gdańsk Grupa 2: godz. 11.30-12.00
13 Filip Sokołowski Gdańsk Grupa 5: godz. 14.30-15.00
14 Przemek i Hania Gdańsk Grupa 5: godz. 14.30-15.00
15 Pati i Zosia Gdańsk Grupa 5: godz. 14.30-15.00
16 Sokołowscy Gdańsk Grupa 5: godz. 14.30-15.00
17 Śledziaki Gdańsk Grupa 2: godz. 11.30-12.00
18 AJ Gdańsk Grupa 2: godz. 11.30-12.00
19 Dawid i Karolina Gdańsk Grupa 1: godz. 10.30-11.00
20 Kalinki Gdańsk Grupa 3: godz. 12.30-13.00
21 Malinki Gdańsk Grupa 3: godz. 12.30-13.00
22 Stokrotki Gdańsk Grupa 4: godz. 13.30-14.00
23 Szajwaj2 Gdańsk Grupa 4: godz. 13.30-14.00
24 Faltynowscy Gdańsk Grupa 4: godz. 13.30-14.00
25 Szajwaj Gdańsk Grupa 4: godz. 13.30-14.00
26 Dziadki Gdańsk Grupa 4: godz. 13.30-14.00
27 Szajwajki Gdańsk Grupa 4: godz. 13.30-14.00
28 Irina Gdansk Grupa 5: godz. 14.30-15.00
29 solo Gdańsk Grupa 1: godz. 10.30-11.00
30 Paputki Gdańsk Grupa 5: godz. 14.30-15.00
31 Papucie Gdansk Grupa 4: godz. 13.30-14.00
32 Odważni na Wyspie Gdańsk Grupa 1: godz. 10.30-11.00
33 Zosia&Miki Team ! Grupa 1: godz. 10.30-11.00
34 Kwietniewscy Team 3 ! Gdańsk Grupa 3: godz. 12.30-13.00
35 LASKOSIE Roszkowo Grupa 2: godz. 11.30-12.00
36 Kwietniewscy Team 2 ! Gdańsk Grupa 3: godz. 12.30-13.00
37 Dzwonki Rokitnica Grupa 2: godz. 11.30-12.00
38 Kwietniewscy Team ! Gdańsk Grupa 3: godz. 12.30-13.00
39 JakubowscyII Gdańsk Grupa 2: godz. 11.30-12.00
40 Jakubowscy Gdańsk Grupa 2: godz. 11.30-12.00
41 Pandy Borkowo Grupa 3: godz. 12.30-13.00
42 Zosia&Miki Team Gdańsk Grupa 1: godz. 10.30-11.00
43 Kutczynski team Gdańsk Grupa 3: godz. 12.30-13.00
44 Kułaczki Gdańsk Grupa 3: godz. 12.30-13.00
45 Kułaki Gdańsk Grupa 3: godz. 12.30-13.00
46 Debesciaki Gdansk Grupa 3: godz. 12.30-13.00
47 Janiccy Team Sobieszewo Grupa 2: godz. 11.30-12.00


Wyświetleń: 995

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ