Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kirpsza Marcin | Białystok | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
2 | Mejsak Grzegorz | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono | |
3 | Mejsak Hubert | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
4 | Milewska Małgorzata | ZAŚCIANKI | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
5 | Milewski Szymon | Zaścianki | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
6 | Mackiewicz Alan | Białystok | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
7 | Tomaszuk Ewelina | Wasilków | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
8 | Tomaszuk Michał | Wasilków | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
9 | Burz Artur | Bialystok | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
10 | Burz Szymon | Bialystok | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
11 | Burz Tomasz | Bialystok | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
12 | Burz Kasia | Bialystok | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
13 | Dobryniewski Wiktor | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
14 | Dobryniewski Nikodem | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
15 | Kirpsza Barbara | Białystok | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
16 | Szanciło Weronika | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | Bieg rodzinny | opłacono | |
17 | Kirpsza Franciszek | Białystok | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
18 | Ostynowicz Olek | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
19 | KUREL Dariusz | Czarna Wieś Kościelna | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
20 | Kurel Tymoteusz | Czarna Wieś Kościelna | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
21 | Ostynowicz Filip | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
22 | Męcik Jakub | Wasilków | Polska | Bieg rodzinny | opłacono | |
23 | Męcik Zuzanna | Wasilków | Polska | Bieg rodzinny | opłacono | |
24 | Zawistowska Julia | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
25 | Gregorczuk Katarzyna | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
26 | Sakowicz Franciszek | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
27 | Sakowicz Agata | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
28 | Sakowicz Lucjan | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
29 | męcik Aneta | Wasilków | Polska | Bieg rodzinny | opłacono | |
30 | Sawicka Kornelia | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
31 | Sakowicz Patrycja | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
32 | Reszuta Anna | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
33 | Filipkowski Jan | Czarna białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
34 | Filipkowska LIDIA | Czarna białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
35 | Gintowt Aleksandra | Białystok | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
36 | Orzechowska Kinga | Białystok | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
37 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
38 | Grynkiewicz Kuba | Czarna białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
39 | Łuczaj Gabriel | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
40 | Łuczaj Sylwia | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
41 | Łuczaj Kamil Wacław | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
42 | Rutkowski Bartłomiej | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
43 | Szanciło Zuzanna | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
44 | Sawicki Paweł | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
45 | Szanciło Ewa | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
46 | JAGIELSKA ANNA | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
47 | Szorc Lena | Nowodworce | Bieg rodzinny | opłacono | ||
48 | Szorc Piotr | Nowodworce | Bieg rodzinny | opłacono | ||
49 | Szorc Monika | Nowodworce | Polska | Bieg rodzinny | opłacono | |
50 | Miłkowski Grzegorz | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
51 | Wieclaw Aleksander | Bialystok | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
52 | Pasternak Emilka | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
53 | Rutkowska Beata | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
54 | Rutkowska Maja | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
55 | Sawicki Miłosz | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
56 | Sawicka Lilia | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
57 | Jakubowska Anna | Pijawne Polskie | Polska | Bieg rodzinny | ATP Augustów | opłacono BM |
58 | Filipkowska Agnieszka | Czarna białostocka | Polska | Bieg rodzinny | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM |
59 | Szydłowski Jan | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM |
60 | Szydłowski Karol | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM |
61 | Micun Jarosław | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM |
62 | Bączek Mariusz | Wasilków | Polska | Bieg rodzinny | Krucza Team Wasilków | opłacono BM |
63 | Korzeniecka-Bączek Renata | Wasilków | Polska | Bieg rodzinny | Krucza Team Wasilków | opłacono BM |
64 | Lenkiewicz Magdalena | Białystok | Polska | Bieg rodzinny | MD Run Training | opłacono BM |
65 | Lenkiewicz Robert | Białystok | Polska | Bieg rodzinny | MD Run Training | opłacono BM |
66 | sokołowski Rafalek | suwałki | Polska | Bieg rodzinny | Niepełnosprawni w sporcie-fundacja teraz wschód | opłacono |
67 | Ostrowska Aleksandra | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | SP nr 1 Czarna Białostocka | opłacono BM |
68 | Święcicka Michalina | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | SP nr 1 Czarna Białostocka | opłacono BM |
69 | Święcicki Mateusz | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | SP nr 1 Czarna Białostocka | opłacono BM |
70 | Miłkowska Adrianna | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | SP nr 1 Czarna BIałostocka | opłacono BM |
71 | Makarewicz Zuzanna | Czarna białostocka | Polska | Bieg rodzinny | SP nr 1 Czarna Białostocka | opłacono BM |
72 | Raczko Agnieszka | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | SP nr 1 Czarna Białostocka | opłacono BM |
73 | Reszuta Tymoteusz | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | SP nr 1 Czarna Białostocka | opłacono BM |
74 | Sakowicz DOMINIK | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | SP nr 1 Czarna Białostocka | opłacono BM |
75 | Sakowicz Kornelia | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | SP nr 1 Czarna Białostocka | opłacono BM |
76 | Reszuta Maksymilian | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | Szkoła Podstawowa nr 2 w Czarnej Białostockiej | opłacono BM |
Wyświetleń: 5521