Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ATP Augustów | |||||||||
1 | Jakubowska Anna | Pijawne Polskie | Bieg rodzinny | ATP Augustów | opłacono BM | ||||
Grupa Biegowa Czarna Białostocka | |||||||||
2 | Szydłowski Karol | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM | ||||
3 | Szydłowski Jan | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM | ||||
4 | Filipkowska Agnieszka | Czarna białostocka | Bieg rodzinny | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM | ||||
5 | Micun Jarosław | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM | ||||
Krucza Team Wasilków | |||||||||
6 | Bączek Mariusz | Wasilków | Bieg rodzinny | Krucza Team Wasilków | opłacono BM | ||||
7 | Korzeniecka-Bączek Renata | Wasilków | Bieg rodzinny | Krucza Team Wasilków | opłacono BM | ||||
MD Run Training | |||||||||
8 | Lenkiewicz Magdalena | Białystok | Bieg rodzinny | MD Run Training | opłacono BM | ||||
9 | Lenkiewicz Robert | Białystok | Bieg rodzinny | MD Run Training | opłacono BM | ||||
Niepełnosprawni w sporcie-fundacja teraz wschód | |||||||||
10 | sokołowski Rafalek | suwałki | Bieg rodzinny | Niepełnosprawni w sporcie-fundacja teraz wschód | opłacono | ||||
SP nr 1 Czarna BIałostocka | |||||||||
11 | Miłkowska Adrianna | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | SP nr 1 Czarna BIałostocka | opłacono BM | ||||
SP nr 1 Czarna Białostocka | |||||||||
12 | Reszuta Tymoteusz | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | SP nr 1 Czarna Białostocka | opłacono BM | ||||
13 | Ostrowska Aleksandra | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | SP nr 1 Czarna Białostocka | opłacono BM | ||||
14 | Święcicka Michalina | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | SP nr 1 Czarna Białostocka | opłacono BM | ||||
15 | Święcicki Mateusz | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | SP nr 1 Czarna Białostocka | opłacono BM | ||||
16 | Makarewicz Zuzanna | Czarna białostocka | Bieg rodzinny | SP nr 1 Czarna Białostocka | opłacono BM | ||||
17 | Raczko Agnieszka | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | SP nr 1 Czarna Białostocka | opłacono BM | ||||
18 | Sakowicz DOMINIK | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | SP nr 1 Czarna Białostocka | opłacono BM | ||||
19 | Sakowicz Kornelia | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | SP nr 1 Czarna Białostocka | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa nr 2 w Czarnej Białostockiej | |||||||||
20 | Reszuta Maksymilian | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | Szkoła Podstawowa nr 2 w Czarnej Białostockiej | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
21 | Reszuta Anna | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
22 | Filipkowski Jan | Czarna białostocka | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
23 | Filipkowska LIDIA | Czarna białostocka | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
24 | Grynkiewicz Kuba | Czarna białostocka | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
25 | Rutkowski Bartłomiej | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
26 | Rutkowska Maja | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
27 | Rutkowska Beata | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
28 | Ostynowicz Olek | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
29 | Ostynowicz Filip | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
30 | Męcik Jakub | Wasilków | Bieg rodzinny | opłacono | |||||
31 | Męcik Zuzanna | Wasilków | Bieg rodzinny | opłacono | |||||
32 | męcik Aneta | Wasilków | Bieg rodzinny | opłacono | |||||
33 | Sakowicz Lucjan | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
34 | Sakowicz Agata | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
35 | Sakowicz Franciszek | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
36 | Gregorczuk Katarzyna | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
37 | Zawistowska Julia | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
38 | Kurel Tymoteusz | Czarna Wieś Kościelna | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
39 | KUREL Dariusz | Czarna Wieś Kościelna | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
40 | Kirpsza Franciszek | Białystok | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
41 | Kirpsza Marcin | Białystok | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
42 | Kirpsza Barbara | Białystok | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
43 | Dobryniewski Nikodem | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
44 | Dobryniewski Wiktor | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
45 | Burz Kasia | Bialystok | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
46 | Burz Tomasz | Bialystok | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
47 | Burz Szymon | Bialystok | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
48 | Burz Artur | Bialystok | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
49 | Tomaszuk Michał | Wasilków | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
50 | Tomaszuk Ewelina | Wasilków | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
51 | Mackiewicz Alan | Białystok | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
52 | Milewski Szymon | Zaścianki | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
53 | Milewska Małgorzata | ZAŚCIANKI | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
54 | Mejsak Hubert | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
55 | Mejsak Grzegorz | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | opłacono | |||||
56 | Szanciło Weronika | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Bieg rodzinny | opłacono | |||||
57 | Szanciło Zuzanna | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
58 | Szanciło Ewa | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
59 | JAGIELSKA ANNA | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
60 | Szorc Lena | Nowodworce | Bieg rodzinny | opłacono | |||||
61 | Szorc Piotr | Nowodworce | Bieg rodzinny | opłacono | |||||
62 | Szorc Monika | Nowodworce | Bieg rodzinny | opłacono | |||||
63 | Miłkowski Grzegorz | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
64 | Wieclaw Aleksander | Bialystok | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
65 | Pasternak Emilka | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
66 | Sawicki Miłosz | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
67 | Sawicki Paweł | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
68 | Sawicka Lilia | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
69 | Sawicka Kornelia | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
70 | Łuczaj Kamil Wacław | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
71 | Łuczaj Sylwia | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
72 | Łuczaj Gabriel | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
73 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
74 | Orzechowska Kinga | Białystok | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
75 | Gintowt Aleksandra | Białystok | Bieg rodzinny | opłacono BM | |||||
76 | Sakowicz Patrycja | Czarna Białostocka | Bieg rodzinny | opłacono BM |
Wyświetleń: 5676