Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żekiewski Józef | Białystok | Polska | Bieg główny | PGE | opłacono BM |
2 | Zdziechowicz Karol | Wasilków | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
3 | Zdanuczyk Krzysztof | Białystok | Polska | Bieg główny | ZetStudios | opłacono BM |
4 | Zawistowska Julia | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
5 | Wróblewski Paweł | Smolany Sadek | Polska | Bieg główny | Melitia Roth | |
6 | Wojtaszko Wioletta | białystok | Polska | Bieg główny | Aktywna podlasianka | opłacono BM |
7 | Wojtaszko Mariusz | Białystok | Polska | Bieg główny | Aktywna podlasianka | opłacono BM |
8 | Wojewódzka Agnieszka | Wasilków | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
9 | Wierzbicka-Turkot Elżbieta Wierzbicka-Turkot | Białystok | Polska | Bieg główny | Aktywna podlasianka | opłacono BM |
10 | Wieclaw Aleksander | Bialystok | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
11 | Weka KRZYSZTOF | Białystok | Polska | Bieg główny | Białystok Biega TEAM / 3t | opłacono |
12 | Wasilewska Ewelina | Białystok | Polska | Bieg główny | Aktywna Podlasianka | |
13 | Wasilewska Ewa | Białystok | Polska | Bieg główny | MD Run Training | opłacono BM |
14 | Turowski Robert | Grajewo | Polska | Bieg główny | Maratonka Grajewo | opłacono BM |
15 | Tomaszuk Michał | Wasilków | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
16 | Tomaszuk Ewelina | Wasilków | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
17 | Tekin Robert | Białystok | Polska | Bieg główny | Białystok Biega TEAM / 3t | opłacono BM |
18 | Święcicki Mateusz | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | SP nr 1 Czarna Białostocka | opłacono BM |
19 | Święcicka Michalina | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | SP nr 1 Czarna Białostocka | opłacono BM |
20 | Szydłowski Karol | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM |
21 | Szydłowski Jan | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM |
22 | Szorc Piotr | Nowodworce | Bieg rodzinny | opłacono | ||
23 | Szorc Monika | Nowodworce | Polska | Bieg rodzinny | opłacono | |
24 | Szorc Lena | Nowodworce | Bieg rodzinny | opłacono | ||
25 | Szkiłądź Łukasz | Kleosin | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
26 | Szeroki Beata Szeroki | Białystok | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
27 | Szeremeta Anna | Wasilków | Polska | Bieg główny | Aktywna podlasianka | |
28 | Szanciło Zuzanna | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
29 | Szanciło Weronika | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | Bieg rodzinny | opłacono | |
30 | Szanciło Ewa | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
31 | Supiński Adam | Protasy | Polska | Bieg główny | Kotniz Runers | |
32 | Starzyński Andrzej | Końskowola | Polska | Bieg główny | UMCS Lublin | |
33 | Sokół Przemysław | Białystok | Polska | Bieg główny | Wodociągi Białostockie | opłacono BM |
34 | sokołowski Rafalek | suwałki | Polska | Bieg rodzinny | Niepełnosprawni w sporcie-fundacja teraz wschód | opłacono |
35 | sokołowski Rafal | suwałki | Polska | Bieg główny | Niepełnosprawni w sporcie-fundacja teraz wschód | opłacono |
36 | Słowikowski Piotr | Jurowce | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
37 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
38 | Sieśkiewicz Krzysztof | Białystok | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
39 | Sierba Bogdan | Mońki | Polska | Bieg główny | ||
40 | Sewastynowicz Łukasz Sewastynowicz | Nowinka | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
41 | Sawicki Paweł | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
42 | Sawicki Miłosz | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
43 | Sawicka Lilia | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
44 | Sawicka Kornelia | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
45 | Sakowicz Patrycja | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
46 | Sakowicz Lucjan | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
47 | Sakowicz Kornelia | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | SP nr 1 Czarna Białostocka | opłacono BM |
48 | Sakowicz Franciszek | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
49 | Sakowicz DOMINIK | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | SP nr 1 Czarna Białostocka | opłacono BM |
50 | Sakowicz Agata | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
51 | Rynkowska Agnieszka | Białystok | Polska | Bieg główny | MD Run Training | opłacono BM |
52 | Rybnik Karol | Nowe Aleksandrowo | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
53 | Rutkowski Bartłomiej | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
54 | Rutkowska Maja | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
55 | Rutkowska Beata | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
56 | Rotmańska Iwona | Czarna białostocka | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
57 | Reszuta Tymoteusz | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | SP nr 1 Czarna Białostocka | opłacono BM |
58 | Reszuta Maksymilian | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | Szkoła Podstawowa nr 2 w Czarnej Białostockiej | opłacono BM |
59 | Reszuta Anna | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
60 | Raczko Agnieszka | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | SP nr 1 Czarna Białostocka | opłacono BM |
61 | Poniatowski Marek | Bełda | Polska | Bieg główny | Maratonka Grajewo | opłacono BM |
62 | Poniatowski Adam | Bełda | Polska | Bieg główny | Maratonka Grajewo | opłacono BM |
63 | Pogorzelski Kamil | Białystok | Polska | Bieg główny | opłacono | |
64 | Podbielski Michał | Białystok | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
65 | Piotrowska Julita | Ciasne | Polska | Bieg główny | Aktywna podlasianka | opłacono BM |
66 | Pielecki Marcin | Białystok | Polska | Bieg główny | KTW | opłacono BM |
67 | Perkowski Jarosław | Suwałki | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
68 | Pawłowski Edward | Kużnica | Polska | Bieg główny | OSIR Sokółka | opłacono BM |
69 | Pawelec Artur | Białystok | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
70 | Pasternak Emilka | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
71 | Parfieniuk Urszula | Białystok | Polska | Bieg główny | Aktywna podlasianka | opłacono BM |
72 | Ostynowicz Olek | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
73 | Ostynowicz Filip | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
74 | Ostrowska Aleksandra | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | SP nr 1 Czarna Białostocka | opłacono BM |
75 | Orzechowska Kinga | Białystok | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
76 | Mróz Agata | Białystok | Polska | Bieg główny | MD Run Training | opłacono BM |
77 | Mróz Aga | Białystok | Polska | Bieg główny | Aktywna Podlasianka | opłacono BM |
78 | Miłkowski Grzegorz | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
79 | Miłkowska Adrianna | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | SP nr 1 Czarna BIałostocka | opłacono BM |
80 | Milewski Szymon | Zaścianki | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
81 | Milewski Hubert | Zaścianki | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
82 | Milewska Małgorzata | ZAŚCIANKI | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
83 | Micun Jarosław | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono BM |
84 | Męcik Zuzanna | Wasilków | Polska | Bieg rodzinny | opłacono | |
85 | Męcik Jakub | Wasilków | Polska | Bieg rodzinny | opłacono | |
86 | męcik Aneta | Wasilków | Polska | Bieg rodzinny | opłacono | |
87 | Mejsak Hubert | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
88 | Mejsak Grzegorz | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono | |
89 | Makarewicz Zuzanna | Czarna białostocka | Polska | Bieg rodzinny | SP nr 1 Czarna Białostocka | opłacono BM |
90 | Mackiewicz Alan | Białystok | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
91 | Łuczaj Sylwia | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
92 | Łuczaj Kamil Wacław | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
93 | Łuczaj Gabriel | Czarna Białostocka | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
94 | Lenkiewicz Robert | Białystok | Polska | Bieg rodzinny | MD Run Training | opłacono BM |
95 | Lenkiewicz Paweł | Białystok | Polska | Bieg główny | MD Run Trening | opłacono BM |
96 | Lenkiewicz Magdalena | Białystok | Polska | Bieg rodzinny | MD Run Training | opłacono BM |
97 | Kurowski Kacper | Czarna Białostocka | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
98 | Kurel Tymoteusz | Czarna Wieś Kościelna | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
99 | KUREL Dariusz | Czarna Wieś Kościelna | Polska | Bieg rodzinny | opłacono BM | |
100 | Kulesza Katarzyna | Białystok | Polska | Bieg główny | MD Run Training | opłacono |
Wyświetleń: 5536