Lp Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Astapov Aleksandr Gdansk Junior C - (11-12 lat)
2 Łukasiewicz Jakub Gdańsk Junior E - (7-8 lat)
3 Ćwikliński Marcel Borzechowo Junior C - (11-12 lat)
4 Kolenbetova Olesia Gdansk Junior D - (9-10 lat)
5 Fiałkowska Oliwia Bydgoszcz Junior B - (15-16 lat) Rollteam Bydgoszcz
6 Skiera Antonina Bydgoszcz Junior F (do 6 lat samodzielnie) Rollteam Bydgoszcz
7 Kryszak Dorota Władysławowo Junior E - (7-8 lat)
8 Kryszak Henryk Władysławowo Junior F (do 6 lat samodzielnie)
9 Kryszak Gabriel Władysławowo Junior F (do 6 lat z rodzicem)
10 Gołkowska Laura Gdańsk Junior E - (7-8 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
11 Gołkowska Karina Gdańsk Junior E - (7-8 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
12 Toczek Liliana Gdańsk Junior D - (9-10 lat)
13 Toczek Julia Pruszcz Gdański Junior F (do 6 lat samodzielnie)
14 Fułek Juliusz Sopot Junior E - (7-8 lat)
15 Owsianik Monika Gdańsk Junior E - (7-8 lat)
16 Majewski Antoni Juszkowo Junior E - (7-8 lat) Stowarzyszenie Wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
17 Majewski Julian Juszkowo Junior D - (9-10 lat) Stowarzyszenie Wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
18 MARSZEWSKA MARTYNA Gdansk Junior D - (9-10 lat)
19 Bieniek-Rybicki Oskar Gdańsk Junior E - (7-8 lat) GABI
20 Napora Ivan Gdansk Junior E - (7-8 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
21 Ivashchenko Oleksandra Gdansk Kadet - Junior Młodszy (13-14 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
22 Piróg Maksymilian Straszyn Junior E - (7-8 lat) Rolkowy Straszyn
23 Piróg Franek Straszyn Junior C - (11-12 lat) Rolkowy Straszyn
24 Krasowska Karolina GDAŃSK Junior F (do 6 lat samodzielnie)
25 Zaremba Klara Gdańsk Junior F (do 6 lat samodzielnie)
26 Zaremba Adam Gdańsk Junior F (do 6 lat samodzielnie)
27 Krawczyk Nikola GDAŃSK Junior E - (7-8 lat)
28 Bazyluk Małgorzata Pruszcz Gdański Junior E - (7-8 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
29 Sadowska Milena Pruszcz Gdański Junior D - (9-10 lat) SP1 Pruszcz Gdański
30 Skowron Kaja Bydgoszcz Junior F (do 6 lat samodzielnie) Rollteam Bydgoszcz
31 Spychalska Zuzanna Koronowo Junior A - (17-18 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
32 Hillar Zofia Pruszcz Gdański Junior F (do 6 lat samodzielnie)
33 Bujacz Zofia Pruszcz Gdański Junior E - (7-8 lat)
34 Bujacz Antoni Pruszcz Gdański Junior F (do 6 lat samodzielnie)
35 Kwidzińska Maja Żukowo Junior C - (11-12 lat)
36 MATYSIAK Sara PRUSZCZ GDAŃSKI Junior E - (7-8 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
37 Glowacka Anna Pruszcz Gdański Junior D - (9-10 lat)
38 Kryszewska Krystyna Pruszcz Gdański Junior D - (9-10 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
39 Pofelska Helena Sikorzyno Junior D - (9-10 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
40 Wąsowicz Julka Wąsowicz INOWROCŁAW Junior F (do 6 lat z rodzicem) Przedszkole Miś w Inowrocławiu
41 Wnuczko Alex Pruszcz Gdański Junior C - (11-12 lat)
42 Wnuczko Alan Pruszcz Gdański Junior B - (15-16 lat)
43 Przybysz Cezary Rumia Junior D - (9-10 lat)
44 Mróz Mateusz Rumia Kadet - Junior Młodszy (13-14 lat)
45 Regliński Tymon Smołdzino Junior C - (11-12 lat)
46 Reglińska Iza Smołdzino Junior C - (11-12 lat)
47 Reglińska Ania Smołdzino Junior D - (9-10 lat)
48 Główczewska Marysia Gdynia Junior D - (9-10 lat)
49 Sztajkowski Grzegorz JUSZKOWO Junior F (do 6 lat samodzielnie) Rolkowy Straszyn
50 Sztajkowska Natalia JUSZKOWO Junior D - (9-10 lat) Rolkowy Straszyn
51 Kędra Natalia Straszyn Junior D - (9-10 lat) Rolkowy Straszyn
52 Kędra Antoni Straszyn Junior E - (7-8 lat) Rolkowy Straszyn
53 Kędra Tomasz Straszyn Junior C - (11-12 lat) Rolkowy Straszyn
54 Kędra Aleksandra Straszyn Junior F (do 6 lat z rodzicem) Rolkowy Straszyn
55 Mechova Uliana Gdańsk Junior D - (9-10 lat)
56 Kusa Wiktoria Bydgoszcz Kadet - Junior Młodszy (13-14 lat) Rollteam Bydgoszcz
57 Lewandowska Wanda Bydgoszcz Junior C - (11-12 lat) Rollteam Bydgoszcz
58 Kusa Oliwia Bydgoszcz Kadet - Junior Młodszy (13-14 lat) Rollteam Bydgoszcz
59 Piwkowska Nadia Pruszcz Gdański Junior F (do 6 lat samodzielnie) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
60 Baccino Gabriele Geo Savona Junior D - (9-10 lat) Pattinatori Savonesi
61 Baccino Leonardo Savona Junior C - (11-12 lat) Pattinatori Savonesi
62 KADO HUBERT ROTMANKA Junior F (do 6 lat z rodzicem) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
63 KADO WIKTOR ROTMANKA Junior F (do 6 lat z rodzicem) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
64 Świątek Kajetan Gdynia Junior C - (11-12 lat)
65 Niewęgłowski Szymon Gdańsk Junior B - (15-16 lat)
66 Niewęgłowska Marcelina Gdańsk Junior E - (7-8 lat)
67 Topoliński Patryk Koronowo Junior F (do 6 lat samodzielnie)
68 Topolińska Emilia Koronowo Junior D - (9-10 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo


Wyświetleń: 3022

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ