Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamczyk Adam Warszawa Nordic Walking (osoby powyżej 70 roku życia) Pasja Nordic Walking darmowy udział
2 Mikołajewska Alicja Warszawa Wrotki dziecięce i młodzieżowe Legia Warszawa darmowy udział
3 Sobiecka Kaja Gostynin Biegi dziecięce i młodzieżowe U.K.S. Zwoleń-Team darmowy udział
4 Szewczyk Leszek Belsk Duży Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
5 Chojka Katarzyna Warszawa Rolki 20 km opłacono on-line
6 Witczak Blanka Gróje Biegi dziecięce i młodzieżowe darmowy udział
7 Sobiecka Kaja Gostynin Wrotki dziecięce i młodzieżowe U.K.S. Zwoleń-Team darmowy udział
8 Nowak Tomasz Belsk Duży Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
9 MORGALLA JERZY RUDY Rolki 20 km opłacono on-line
10 Chudy Oskar Magnuszew Biegi dziecięce i młodzieżowe darmowy udział
11 Bania Zygmunt Przysiek Rolki (osoby powyżej 70 roku życia) darmowy udział
12 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie Rolki (osoby powyżej 70 roku życia) Twister trójmiasto ZicoRacingspeedteam darmowy udział
13 Olczak Miłosz Grójec Biegi dziecięce i młodzieżowe Przedszkole nr2 w Grójcu darmowy udział
14 Olczak Tomasz Grójec Bieg Główny - 10 km 70.00 PLN
15 Olczak Oliwia Grójec Wrotki dziecięce i młodzieżowe Szkoła podstawowa nr 1 w Grójcu darmowy udział
16 Snopek Tadeusz Grójec Biegi dziecięce i młodzieżowe darmowy udział
17 Snopek Mateusz Grójec Biegi dziecięce i młodzieżowe darmowy udział
18 Pietrzak Adrian Grodzisk Mazowiecki Rolki 20 km UKS ALTUS PODKOWA LEŚNA opłacono on-line
19 Sosińska Jagoda Wola Worowska Biegi dziecięce i młodzieżowe darmowy udział
20 Spólny Robert Grójec Bieg Główny - 10 km Grójeckie spotkania biegowe opłacono on-line
21 Marczak Stanisław Grójec Biegi dziecięce i młodzieżowe PSP nr1 w Grójcu darmowy udział
22 Marczak Mikołaj Grójec Biegi dziecięce i młodzieżowe PSP nr1 w Grójcu darmowy udział
23 Marczak Lena Grójec Biegi dziecięce i młodzieżowe PSP nr1 w Grójcu darmowy udział
24 Katana Roman Grójec Bieg Główny - 10 km Kępina opłacono on-line
25 Leszczyński Roman Ostrołęka Bieg Główny - 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) so-biebie-gam darmowy udział
26 Gałka Marcel Grójec Biegi dziecięce i młodzieżowe Publiczne przedszkole nr 2 darmowy udział
27 Kubera Oliwia Warszawa Biegi dziecięce i młodzieżowe Publiczne Przedszkole Monte Sori Pięterko Warszawa darmowy udział
28 Flisek Tymoteusz Grójec Biegi dziecięce i młodzieżowe PSP nr1 w Grójcu darmowy udział
29 Flisek Jakub Grójec Biegi dziecięce i młodzieżowe PSP nr1 w Grójcu darmowy udział
30 Gawraczyńska Anna Warszawa Rolki 20 km WTŁ STEGNY opłacono on-line
31 Sobierajski Tomasz Grójec Biegi dziecięce i młodzieżowe PSP nr 2 w Grójcu darmowy udział
32 Pasławska Joanna Lublin Rolki 20 km opłacono on-line
33 Pawelec Zbigniew Kłodawa Rolki 20 km Jabra RT Friends 70.00 PLN
34 Łukasik Oskar Grójec Biegi dziecięce i młodzieżowe PSP nr1 w Grójcu darmowy udział
35 Łikasik Filip Grójec Wrotki dziecięce i młodzieżowe PSP nr1 w Grójcu darmowy udział
36 Bąder Michalina Grójec Biegi dziecięce i młodzieżowe Publiczne Przedszkole nr1 Grójec darmowy udział
37 Bąder Julia Grójec Biegi dziecięce i młodzieżowe PSP nr1 w Grójcu darmowy udział
38 Kowalski Damian Gdansk/Warszawa Rolki 20 km obiegUWka Uniwersytet Warszawski 70.00 PLN
39 Nogański Paweł Mińsk Mazwiecki Rolki 20 km opłacono on-line
40 Zięba Jan Mieczysławówka Biegi dziecięce i młodzieżowe darmowy udział
41 Zięba Filip Mieczysławówka Biegi dziecięce i młodzieżowe darmowy udział
42 Zięba Kamil Mieczysławówka Bieg Główny - 10 km 70.00 PLN
43 Zborowski Jan Grójec Biegi dziecięce i młodzieżowe darmowy udział
44 Mikołajczyk Zofia Grójec Biegi dziecięce i młodzieżowe darmowy udział
45 Górecki Rafał Leszno Bieg Główny - 10 km UKS Melo Błonie 70.00 PLN
46 Wełnicka Magdalena Warszawa Rolki 20 km opłacono on-line
47 Siodłak Zuzanna Grojec Wrotki dziecięce i młodzieżowe darmowy udział
48 Płodzik Hanna Pniewy Wrotki dziecięce i młodzieżowe darmowy udział
49 Płodzik Krzysztof Pniewy Wrotki dziecięce i młodzieżowe LKS Pniewy darmowy udział
50 Rykowski Krzysztof Lesznowola Biegi dziecięce i młodzieżowe Publiczna Szkoła Podstawowa w Lesznowoli darmowy udział
51 Dawiczewska Amelia Grójec Biegi dziecięce i młodzieżowe Szkoła Podstawowa nr 2 Grójec darmowy udział
52 Dawiczewski Antoni Grójec Biegi dziecięce i młodzieżowe Klub Pływacki SIG NOVUM Grójec darmowy udział
53 Bors Jakub Grójec Biegi dziecięce i młodzieżowe PSP nr 2 w Grójcu darmowy udział
54 Bors Anna Grójec Biegi dziecięce i młodzieżowe PSP nr 2 w Grójcu darmowy udział
55 Oryszczak Kinga Grójec Biegi dziecięce i młodzieżowe Publiczne Przedszkole nr1 Grójec darmowy udział
56 Duch Rafał Grójec Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
57 Oryszczak Oliwia Grójec Biegi dziecięce i młodzieżowe PSP nr1 w Grójcu darmowy udział
58 Prajsnar Agnieszka Warszawa Rolki 20 km Speeding Turtles opłacono on-line
59 Prajsnar Paweł Warszawa Rolki 20 km Speeding Turtles opłacono on-line
60 KOWALIK TOMASZ HENRYKÓW-UROCZE Bieg Główny - 10 km (osoby niepełnosprawne) darmowy udział
61 Prajsnar Robert Warszawa Rolki 20 km Speeding Turtles opłacono on-line
62 Szombara Michal Warszawa Rolki 20 km Legia Warszawa Masters opłacono on-line
63 Zdancewicz Paweł Warszawa Rolki 20 km Legia Warszawa Masters 70.00 PLN
64 Hentka Basia Warszawa Biegi dziecięce i młodzieżowe UKL Olimpijczyk 112 darmowy udział
65 Gruszka Tadeusz Warszawa Wrotki dziecięce i młodzieżowe WTŁ Stegny/SP 310 W-wa darmowy udział
66 Gruszka Grzegorz Warszawa Wrotki dziecięce i młodzieżowe WTŁ Stegny/SP 310 W-wa darmowy udział
67 Gruszka Jakub Warszawa Rolki 20 km opłacono on-line


Wyświetleń: 2309

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ