Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Jodłowski Artur Polska Bieg Główny - 10 km CRIWWRE opłacono
2 Gut Kamil Polska Bieg Główny - 10 km CRIWWRE opłacono
3 Górecki Adrian Polska Bieg Główny - 10 km CRIWWRE opłacono
4 Dymowski Adam Polska Bieg Główny - 10 km CRIWWRE opłacono
5 Jędrzejczyk Sebastian Polska Bieg Główny - 10 km CRIWWRE opłacono
6 Woźniak Helena Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe
7 Szymańczak Hanna Polska Biegi dziecięce i młodzieżowe
8 Chabko Mariusz Lidzbark Warmiński Polska Bieg Główny - 10 km CRiWWRE opłacono
9 Konieczek Kacper Lidzbark Warmiński Polska Bieg Główny - 10 km CRiWWRE opłacono
10 Bobowicz Marcin Suwałki Polska Bieg Główny - 10 km CRiWWRE opłacono
11 Pietrzak Michał Pietrzak Grójec Polska Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
12 Piwowarski Adam Grójec Polska Bieg Główny - 10 km KREATORNIA opłacono on-line
13 Antoniewicz Jacek Grojec Polska Bieg Główny - 10 km opłacono
14 Czerech Antoni Warszawa Polska Biegi dziecięce i młodzieżowe UKL Olimpijczyk 112
15 Kaczanowska Monika Kaczanowska Grójec Polska Bieg Główny - 10 km CRiWWRE opłacono on-line
16 Wójtowicz Justyna Kamień Polska Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
17 ŻÓŁTOWSKA Natalka WARSZAWA Polska Biegi dziecięce i młodzieżowe UKL Olimpijczyk 112
18 ŻÓŁTOWSKA Amelka WARSZAWA Polska Biegi dziecięce i młodzieżowe UKL Olimpijczyk 112
19 ŻÓŁTOWSKA Idalka WARSZAWA Polska Biegi dziecięce i młodzieżowe UKL Olimpijczyk 112
20 Cyngot Jacek Kozienice Polska Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
21 Rybak Kinga Wolbórz Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe Akademia Łyżwiarstwa Kristensen
22 Rybak Ewa Wolbórz Polska Rolki 20 km Akademia Łyżwiarstwa Kristensen opłacono on-line
23 Wasilewski Sławomir Warszawa Polska Nordic Walking (osoby powyżej 70 roku życia) Pasja Nordic Walking
24 Michałowski Jakub Jasieniec Polska Biegi dziecięce i młodzieżowe SZKOŁA PODSTAWOWA W JASIEŃCU
25 Michałowski Kacper Jasieniec Polska Biegi dziecięce i młodzieżowe SZKOŁA PODSTAWOWA W JASIEŃCU
26 Michałowski Tomasz Jasieniec Polska Bieg Główny - 10 km Inov-8 Team opłacono on-line
27 Sodoś Magdalena Białobrzegi Polska Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
28 Marcinkiewicz Anna Marcinkiewicz Białobrzegi Polska Bieg Główny - 10 km KS START PUŁASKI WARKA opłacono on-line
29 Kalinowski Maciej Wilczy Targ Polska Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
30 Markiewicz Rafał Grójec Polska Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
31 Mikołajczyk Tymon Grójec Polska Biegi dziecięce i młodzieżowe PSP 1
32 Ziółkowski Julian Gdańsk Polska Rolki 20 km stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
33 Madusiok Mirosław Bielsko-Biała Polska Rolki 20 km LKS Straconka opłacono on-line
34 Michalec Wojciech Radom Polska Bieg Główny - 10 km Street Run Radom
35 Grodzicki Michał Grójec Polska Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
36 dąbal marcin Błędów Polska Bieg Główny - 10 km Biegiem Radom! opłacono on-line
37 Ratajczyk Dawid Grójec Polska Bieg Główny - 10 km CRiWWRE opłacono on-line
38 Ratajczyk Adrian Grojec Polska Bieg Główny - 10 km CRiWWRE opłacono on-line
39 Markiewicz Maria Grójec Polska Biegi dziecięce i młodzieżowe
40 Markiewicz Michał Grójec Polska Biegi dziecięce i młodzieżowe
41 Łuszczyk Andrzej Łychowska Wola Polska Bieg Główny - 10 km CRiWWRE opłacono on-line
42 Stanski Sylwester Grojec Polska Bieg Główny - 10 km Faurecia
43 Sałyga Kamil Grójec Polska Bieg Główny - 10 km Marceli Team opłacono on-line
44 Krupiński Krystian Goleniów Polska Rolki 20 km opłacono on-line
45 Nasternak Patrycja Kraków Polska Rolki 20 km KS Optima
46 Samoraj Gabriela Grójec Polska Biegi dziecięce i młodzieżowe PSP nr 2 w Grójcu
47 Kasprzak Adrian Lidzbark Warmiński Polska Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
48 Graszka Bartosz Gdynia Polska Rolki 20 km opłacono on-line
49 Białoskórska Małgorzata Gdynia Polska Rolki 20 km ROLL4ALL opłacono on-line
50 Mydlarski Jarosław Gdynia Polska Rolki 20 km ROLL4ALL
51 Nowicki Mirosław Grójec Polska Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
52 Pronobis Mateusz bedzin Polska Rolki 20 km Silesia Skating opłacono on-line
53 Paluch Agata Raszyn Polska Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
54 POPIELAWSKA KASIA Wolbórz Polska Rolki 20 km Akademia Łyżwiarstwa Kristensen opłacono on-line
55 Alberska Zofia Warka Polska Bieg Główny - 10 km KS START PUŁASKI WARKA opłacono on-line
56 Łukaszewicz Przemysław Tomaszów Mazowiecki Polska Rolki 20 km Akademia Łyżwiarstwa Kristensen opłacono on-line
57 Borek Magdalena Tomaszów Maz Polska Rolki 20 km Akademia Łyżwiarstwa Kristensen opłacono on-line
58 Alberski Wojciech Warka Polska Bieg Główny - 10 km KS START PUŁASKI WARKA opłacono on-line
59 Kulig Alicja Grójec Polska Biegi dziecięce i młodzieżowe PSP nr 1 w Grójcu
60 Jóźwik Julia Lubochnia Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki
61 Jakubisiak Grzegorz Grójec Polska Bieg Główny - 10 km AKTYWNI GRÓJEC opłacono on-line
62 Jakubisiak Iwona Grójec Polska Bieg Główny - 10 km AKTYWNI GRÓJEC opłacono on-line
63 Gulbicki Mateusz Lidzbark Warmiński Polska Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
64 Banach Mirosław Grójec Polska Bieg Główny - 10 km OSP KOŚMIN opłacono on-line
65 Luśniewska Aleksandra Warka Polska Biegi dziecięce i młodzieżowe
66 Szmidt Szymon Grójec Papua - Nowa Gwinea Biegi dziecięce i młodzieżowe Publiczne Przedszkole nr 1 Grójec
67 Mirczuk Magdalena Grójec Polska Biegi dziecięce i młodzieżowe PSP nr 1 w Grójcu
68 Paluch Konrad Raszyn Polska Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
69 Szczepańska Oliwia Grójec Polska Biegi dziecięce i młodzieżowe Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu
70 Paczewski Aleksander Grójec Polska Biegi dziecięce i młodzieżowe Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu
71 Paczewska Kalina Grójec Polska Biegi dziecięce i młodzieżowe Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu
72 Kulig Nela Grójec Polska Biegi dziecięce i młodzieżowe PSP nr 1 w Grójcu
73 Izydorczyk Paweł Mogielnica Polska Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
74 Kotzian Daniel Warszawa Polska Rolki 20 km Legia Warszawa Masters opłacono on-line
75 Gądek Wojciech Żory Polska Rolki 20 km Silesia Skating Tempish Team opłacono on-line
76 Szymański Przemysław Grójec Polska Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
77 SIODŁAk Aleksandra GRÓJEC Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe Uczeń
78 Milewska Dorota Żory Polska Rolki 20 km Silesia Skating Tempish Team opłacono on-line
79 Roj Janusz Knurów Polska Rolki 20 km Silesia Skating Tempish Team opłacono on-line
80 Gądek Kasia Żory Polska Rolki 20 km Silesia Skating Tempish Team opłacono on-line
81 Woźniak Hanna Grójec Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe PSP nr 1 w Grójcu
82 Woźniak Magdalena Grójec Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe PSP nr1 w Grójcu
83 Kalbarczyk Michał Radom Polska Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
84 Michalski Maciej Bobrowiec Polska Bieg Główny - 10 km UG Pniewy opłacono on-line
85 Kierznikowicz Dorota Kobylin Polska Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
86 Zawadzki Michał Nowe Miasto nad Pilicą Polska Bieg Główny - 10 km
87 Przepióra Łukasz Błędów Polska Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
88 Ulijasz Grzegorz Augustów Polska Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
89 Bąkowska Aleksandra Kobylin Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe PSP nr 2 w Grójcu
90 Paczewska Alicja Grójec Polska Biegi dziecięce i młodzieżowe Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu
91 Mazur Jolanta Olsztyn Polska Bieg Główny - 10 km 10 kzrel [GRE Lidzbark Warmiński] opłacono on-line
92 Tulo Piotr Warka Polska Bieg Główny - 10 km (osoby niepełnosprawne) KS START PUŁASKI WARKA
93 Trojanowski Bernard Radom Polska Bieg Główny - 10 km Faurecia
94 Deroń Zofia Gostynin Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe UKS Zwoleń Team
95 Deroń Hanna Gostynin Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe UKS Zwoleń Team
96 Micun Janusz Białystok Polska Bieg Główny - 10 km CRiWWRE opłacono on-line
97 Siekacz Rafał Lidzbark Polska Bieg Główny - 10 km CRiWWRE opłacono on-line
98 Bruj Mateusz Bisztynek Polska Bieg Główny - 10 km CRiWWRE opłacono on-line
99 Ostatek Franciszek Grójec Polska Biegi dziecięce i młodzieżowe
100 Sieroń Wojciech Grójec Polska Biegi dziecięce i młodzieżowe Publiczne Przedszkole nr 1 Grójec


Wyświetleń: 20758

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ