Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czerech Antoni | Warszawa | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | UKL Olimpijczyk 112 | |
2 | ŻÓŁTOWSKA Natalka | WARSZAWA | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | UKL Olimpijczyk 112 | |
3 | ŻÓŁTOWSKA Amelka | WARSZAWA | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | UKL Olimpijczyk 112 | |
4 | ŻÓŁTOWSKA Idalka | WARSZAWA | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | UKL Olimpijczyk 112 | |
5 | Michałowski Jakub | Jasieniec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | SZKOŁA PODSTAWOWA W JASIEŃCU | |
6 | Michałowski Kacper | Jasieniec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | SZKOŁA PODSTAWOWA W JASIEŃCU | |
7 | Mikołajczyk Tymon | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP 1 | |
8 | Markiewicz Maria | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
9 | Markiewicz Michał | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
10 | Samoraj Gabriela | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 2 w Grójcu | |
11 | Kulig Alicja | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 1 w Grójcu | |
12 | Luśniewska Aleksandra | Warka | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
13 | Szmidt Szymon | Grójec | Papua - Nowa Gwinea | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Publiczne Przedszkole nr 1 Grójec | |
14 | Mirczuk Magdalena | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 1 w Grójcu | |
15 | Szczepańska Oliwia | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
16 | Paczewski Aleksander | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
17 | Paczewska Kalina | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
18 | Kulig Nela | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 1 w Grójcu | |
19 | Paczewska Alicja | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
20 | Ostatek Franciszek | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
21 | Sieroń Wojciech | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Publiczne Przedszkole nr 1 Grójec | |
22 | Płużyńska Marcelina | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Publiczne Przedszkole Nr 2 w Grójcu | |
23 | Płużyńska Kornelia | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
24 | Płużyńska Gabriela | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
25 | Bobrowska Łucja | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Publiczne Przedszkole Nr 2 w Grójcu | |
26 | Bobrowski Ignacy | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP 1 | |
27 | Sierakowska Lena | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Publiczne Przedszkole nr 1 Grójec | |
28 | Chmielewska Julia | Kośmin | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Publiczne Przedszkole nr 4 Grójec | |
29 | Chmielewski Filip | Kośmin | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Publiczne Przedszkole nr 4 Grójec | |
30 | Kolmas Antonina | Konstancin-Jeziorna | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
31 | Kolmas Paweł | Konstancin Jeziorna | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
32 | Świder Natalia | Warka | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
33 | Jaskółowski Jan | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | FC Mundialito | |
34 | Jaskółowski Adam | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Publiczne Przedszkole nr 1 Grójec | |
35 | Samoraj Zofia | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 2 w Grójcu | |
36 | Biedrzycka Róża | Ksiażenice | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | LKS Osuchów | |
37 | Kaczorowska Zofia | Długowizna | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | LKS Osuchów | |
38 | Dawiczewski Kuba | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 2 w Grójcu | |
39 | Stefański Szymon | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Szkoła podstawowa nr 1 w Grójcu | |
40 | Stefański Jan | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Publiczne Przedszkole nr 1 Grójec | |
41 | Kołosowska Julia | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Publiczne Przedszkole nr1 Grójec | |
42 | Zawadzka Zuzanna | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 1 w Grójcu | |
43 | Jeruzal Tymoteusz | Szczęsne | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
44 | Grochala Aleks | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
45 | Zelga Pola | Warszawa | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
46 | Kreczmańska Hanna | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr1 w Grójcu | |
47 | Kocięba Kasia | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | FC Mundialito | |
48 | Kocięba Jan | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | FC MUNDIALITO | |
49 | Biedrzycki Juliusz | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Publiczne Przedszkole Nr 2 w Grójcu | |
50 | Wiśniewski Bartłomiej | Warszawa | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
51 | Michalak Krzysztof | Łęczeszyce | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Mazowsze Grójec | |
52 | Kapica Mikolaj | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 2 w Grójcu | |
53 | Kapica Marcin | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 2 w Grójcu | |
54 | Matysiak Tomasz | Odrzywołek | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | FC Mundialito | |
55 | Matysiak Tymon | Odrzywołek | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | FC Mundialito | |
56 | Woźniak Aniela | Kobylin | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
57 | Jaszewska Laura | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP 1 | |
58 | Szulc Fabian | Pabierowice | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | SZKOŁA PODSTAWOWA W JASIEŃCU | |
59 | Saskowska Asia | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 2 w Grójcu | |
60 | Adach Mikołaj | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP Lesznowola | |
61 | Kamionek Franciszek | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 2 w Grójcu | |
62 | Nowakowski Marcel | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 1 w Grójcu | |
63 | Szelągowski Damian | Szczęsna | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Publiczne Przedszkole nr 4 Grójec | |
64 | Staniszewska Zoja | grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Przedszkole Bajka | |
65 | Kuźma Michał | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 1 w Grójcu | |
66 | Wojtczak Bartosz | Uleniec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP Lipie | |
67 | Orman Kornelia | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
68 | Knap Stanisław | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Mazowsze Grójec | |
69 | Knap Jan | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Mazowsze Grójec | |
70 | POLANOWSKI Szymon | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP NR 1 w Grójcu | |
71 | POLANOWSKA Maria | GRÓJEC | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP NR 1 w Grójcu | |
72 | Czaplińska Pola | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 2 w Grójcu | |
73 | Czaplińska Izabela | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP 356 Warszawa | |
74 | Wiewióra Wojciech | Kobylin | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Przedszkole Bajka | |
75 | Golec Wiktoria | Podole | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP Lesznowola | |
76 | Golec Bartosz | Podole | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP Lesznowola | |
77 | WAWRYNIUK JAKUB | BŁĘDÓW | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP BŁĘDÓW | |
78 | Goszczyńska Maja | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Szkoła podstawowa nr 1 w Grójcu | |
79 | Kostrzewa Stanisław | Wola Starowiejska | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
80 | Kostrzewa Łucja | Wola Starowiejska | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
81 | Kołacz Antoni | Ciechlin | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
82 | Latkowska Maja | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Alchemia Grójec | |
83 | Latkowski Mikołaj | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | FC Mundialito | |
84 | Szumigłowski Borys | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Przedszkole nr2 w Grójcu | |
85 | Szumigłowska Elena | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 1 w Grójcu | |
86 | Kowalski Patryk | Belsk Duży | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Szkoła Podstawowa w Belsku Dużym | |
87 | Bladowski Mateusz | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | FC Mundialito | |
88 | Turek. Sonia | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Pony Klub Lisówek | |
89 | Turek Szymon | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
90 | Wiśniewski Wiktor | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 1 w Grójcu | |
91 | Wiśniewska Pola | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 1 w Grójcu | |
92 | Szatan Oliwier | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 2 w Grójcu | |
93 | Gałązka Kacper | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
94 | Gałązka Milena | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Przedszkole ZCMN w Grójcu | |
95 | Rybicka Martyna | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 1 w Grójcu | |
96 | Rybicka Karina | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 1 w Grójcu | |
97 | Uliński Oskar | Głuchów | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
98 | Uliński Alan | Głuchów | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
99 | Derlak Zofia | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 1 w Grójcu | |
100 | Poniewierska Patrycja | Rytomoczydła | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe |
Wyświetleń: 31275