Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markiewicz Maria | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
2 | Szymańczak Hanna | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | |||
3 | Mikołajczyk Zofia | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
4 | Zborowski Jan | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
5 | Zięba Filip | Mieczysławówka | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
6 | Zięba Jan | Mieczysławówka | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
7 | Sosińska Jagoda | Wola Worowska | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
8 | Snopek Mateusz | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
9 | Snopek Tadeusz | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
10 | Chudy Oskar | Magnuszew | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
11 | Witczak Blanka | Gróje | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
12 | Czub Witold | Warszawa | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
13 | Burgs Nikola | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
14 | Petrich Ewa | Tarczyn | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
15 | Czajkowski Igor | Grojec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
16 | Czajkowska Aleksandra | Grojec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
17 | Chojnacki Staś | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
18 | Chojnacki Julek | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
19 | Chojnacki Henio | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
20 | Kuśmirek Oliwia | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
21 | Kuśmirek Jakub | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
22 | Pająk Aleksandra | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
23 | Sowa Wiktor | Warka | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
24 | Sowa Lena | Warka | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
25 | Jaros Jakub | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
26 | Ulaski Marcel | Mogielnica | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
27 | Witek Łucja | Warszawa | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
28 | Jakóbowska Anna | Wola Worowska 34 | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
29 | Stec Agata | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
30 | Czupryniak Gabriela | Rytomoczydła | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
31 | Poniewierska Patrycja | Rytomoczydła | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
32 | Uliński Alan | Głuchów | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
33 | Uliński Oskar | Głuchów | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
34 | Turek Szymon | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
35 | Kołacz Antoni | Ciechlin | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
36 | Kostrzewa Łucja | Wola Starowiejska | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
37 | Kostrzewa Stanisław | Wola Starowiejska | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
38 | Orman Kornelia | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
39 | Wiśniewski Bartłomiej | Warszawa | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
40 | Zelga Pola | Warszawa | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
41 | Jeruzal Tymoteusz | Szczęsne | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
42 | Świder Natalia | Warka | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
43 | Kolmas Paweł | Konstancin Jeziorna | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
44 | Kolmas Antonina | Konstancin-Jeziorna | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
45 | Ostatek Franciszek | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
46 | Luśniewska Aleksandra | Warka | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
47 | Markiewicz Michał | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
48 | Biedrzycki Juliusz | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Publiczne Przedszkole Nr 2 w Grójcu | |
49 | Bobrowska Łucja | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Publiczne Przedszkole Nr 2 w Grójcu | |
50 | Płużyńska Marcelina | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Publiczne Przedszkole Nr 2 w Grójcu | |
51 | Karaś Bianka | Warszawa | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | #karasiewtrasie | |
52 | Latkowska Maja | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Alchemia Grójec | |
53 | Strzębicki Jan | GRÓJEC | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | FC Mundialito | |
54 | Skonieczna Lena | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | FC Mundialito | |
55 | Skonieczna Oliwia | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | FC Mundialito | |
56 | Skonieczna Pola | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | FC Mundialito | |
57 | JAROSZKIEWICZ WIKTOR | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | FC Mundialito | |
58 | NIZIŃSKI KACPER | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | FC Mundialito | |
59 | Olender Szymon | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | FC Mundialito | |
60 | Bladowski Mateusz | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | FC Mundialito | |
61 | Latkowski Mikołaj | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | FC Mundialito | |
62 | Matysiak Tymon | Odrzywołek | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | FC Mundialito | |
63 | Matysiak Tomasz | Odrzywołek | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | FC Mundialito | |
64 | Kocięba Jan | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | FC MUNDIALITO | |
65 | Kocięba Kasia | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | FC Mundialito | |
66 | Jaskółowski Jan | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | FC Mundialito | |
67 | Dawiczewski Antoni | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Klub Pływacki SIG NOVUM Grójec | |
68 | Małecka Dominika | Radziejowice | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | LKS Osuchów | |
69 | Małecka Karina | Radziejowice | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | LKS Osuchów | |
70 | Małecki Marcel | Radziejowice | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | LKS Osuchów | |
71 | Kaczorowska Zofia | Długowizna | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | LKS Osuchów | |
72 | Biedrzycka Róża | Ksiażenice | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | LKS Osuchów | |
73 | Swiderski Kacper | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Mazowsze Grójec | |
74 | Świderski Szymon | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Mazowsze Grójec | |
75 | Knap Jan | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Mazowsze Grójec | |
76 | Knap Stanisław | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Mazowsze Grójec | |
77 | Michalak Krzysztof | Łęczeszyce | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Mazowsze Grójec | |
78 | Pelchen Lila | WOLA KROBOWSKA | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Pony Klub Lisówek | |
79 | Turek. Sonia | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Pony Klub Lisówek | |
80 | Raczyńska Kaja | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Przedszkole Bajka | |
81 | Wiewióra Wojciech | Kobylin | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Przedszkole Bajka | |
82 | Staniszewska Zoja | grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Przedszkole Bajka | |
83 | Muranowicz Katarzyna | Mogielnica | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Przedszkole nr 2 w Mogielnicy | |
84 | Olczak Miłosz | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Przedszkole nr2 w Grójcu | |
85 | Świesiulski Mikołaj | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Przedszkole nr2 w Grójcu | |
86 | Winkler Zofia | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Przedszkole nr2 w Grójcu | |
87 | Antoniewicz Adam | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Przedszkole nr2 w Grójcu | |
88 | Szumigłowski Borys | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Przedszkole nr2 w Grójcu | |
89 | Płuzińska Urszula | Kobylin | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Przedszkole ZCMN w Grójcu | |
90 | Malinowski Mikołaj | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Przedszkole ZCMN w Grójcu | |
91 | Gałązka Milena | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Przedszkole ZCMN w Grójcu | |
92 | Jaszewska Laura | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP 1 | |
93 | Bobrowski Ignacy | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP 1 | |
94 | Mikołajczyk Tymon | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP 1 | |
95 | Czaplińska Izabela | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP 356 Warszawa | |
96 | WAWRYNIUK JAKUB | BŁĘDÓW | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP BŁĘDÓW | |
97 | Dominiak Joanna | Michrów | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP Kruszew | |
98 | Golec Bartosz | Podole | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP Lesznowola | |
99 | Golec Wiktoria | Podole | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP Lesznowola | |
100 | Adach Mikołaj | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP Lesznowola |
Wyświetleń: 32854