Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Woźniak Helena Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe
2 Rybak Kinga Wolbórz Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe Akademia Łyżwiarstwa Kristensen
3 Jóźwik Julia Lubochnia Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki
4 SIODŁAk Aleksandra GRÓJEC Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe Uczeń
5 Woźniak Hanna Grójec Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe PSP nr 1 w Grójcu
6 Woźniak Magdalena Grójec Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe PSP nr1 w Grójcu
7 Bąkowska Aleksandra Kobylin Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe PSP nr 2 w Grójcu
8 Deroń Zofia Gostynin Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe UKS Zwoleń Team
9 Deroń Hanna Gostynin Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe UKS Zwoleń Team
10 Błońska Anna Lewiczyn Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe PSP im. UNICEF w Lewiczynie
11 Jaskółowska Joanna Grójec Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe PSP nr 2 w Grójcu
12 Zawadzki Szymon Grójec Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe PSP nr 1 w Grójcu
13 Mitkowski Aleksandra Koronowo Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe
14 Turek Sonia Grójec Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe Szkółka rolkarska SOUL
15 Derlak Bartłomiej Grójec Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe PSP nr 1 w Grójcu
16 Raczyńska Kaja Grójec Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe Przedszkole Bajka
17 Bodzioch Adela Tomice Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe
18 Czempiński Cezary Grójec Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe rolkigrojec.pl PSP nr 2 w Grójcu
19 Apola Aleks Wieliczka Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe KKSW Krak
20 Apola Tymon Wieliczka Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe KKSW Krak
21 Wojtczak Bartosz Uleniec Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe Szkółka rolkarska SOUL
22 Karaś Bianka Warszawa Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe #karasiewtrasie
23 Saskowska Joanna Grójec Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe Szkoła Podstawowa nr 2 Grójec
24 Puławski Paweł Grodzisk Mazowiecki Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki
25 Puławski Jagoda Grodzisk Mazowiecki Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki
26 Dawiczewska Amelia GROJEC Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe PSP nr 2 w Grójcu
27 Mikołajewska Alicja Warszawa Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe Legia Warszawa
28 Sobiecka Kaja Gostynin Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe U.K.S. Zwoleń-Team
29 Olczak Oliwia Grójec Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe Szkoła podstawowa nr 1 w Grójcu
30 Łikasik Filip Grójec Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe PSP nr1 w Grójcu
31 Siodłak Zuzanna Grojec Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe
32 Płodzik Hanna Pniewy Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe
33 Płodzik Krzysztof Pniewy Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe LKS Pniewy
34 Gruszka Tadeusz Warszawa Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe WTŁ Stegny/SP 310 W-wa
35 Gruszka Grzegorz Warszawa Polska Rolki dziecięce i młodzieżowe WTŁ Stegny/SP 310 W-wa


Wyświetleń: 30061

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ