Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Woźniak Helena | Polska | Rolki dziecięce i młodzieżowe | |||
2 | Szymańczak Hanna | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | |||
3 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | Polska | Rolki 20 km | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
4 | Michalec Wojciech | Radom | Polska | Bieg Główny - 10 km | Street Run Radom | |
5 | Stanski Sylwester | Grojec | Polska | Bieg Główny - 10 km | Faurecia | |
6 | Nasternak Patrycja | Kraków | Polska | Rolki 20 km | KS Optima | |
7 | Mydlarski Jarosław | Gdynia | Polska | Rolki 20 km | ROLL4ALL | |
8 | Zawadzki Michał | Nowe Miasto nad Pilicą | Polska | Bieg Główny - 10 km | ||
9 | Trojanowski Bernard | Radom | Polska | Bieg Główny - 10 km | Faurecia | |
10 | Turkiewicz Grzegorz | Zdunska Wola | Polska | Rolki 20 km | Gatta Speed Skating | |
11 | Celejewski Jakub | Grójec | Polska | Bieg Główny - 10 km | ||
12 | Piłeczka Adam Piłeczka | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | Legia Warszawa Masters | |
13 | Regulska Karolina | Warka | Polska | Bieg Główny - 10 km | ||
14 | Skorupski Piotr | Grójec | Polska | Bieg Główny - 10 km | ||
15 | PLOTKOWSK ROMAN | Warszawa | Polska | Nordic Walking | Ks DOPPIO CAFFE SERVICE | |
16 | Gibczyńska Edyta | Falęcin | Polska | Slow Jogging | Slow Jogging Grójec | |
17 | Pietraszewski Adam | Łychowska Wola | Polska | Bieg Główny - 10 km | ||
18 | Ivashchenko Andrii | Gdansk | Polska | Bieg Główny - 10 km | ||
19 | Ostrowski Krzysztof | Rosochów | Polska | Bieg Główny - 10 km | ||
20 | Ostrowska Marta | Rosochów | Polska | Bieg Główny - 10 km | ||
21 | Kozłowski Michał | Bielsko-Biała | Polska | Bieg Główny - 10 km | ||
22 | Godlewski Jerzy | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Rolki 20 km | Sparta Masters | |
23 | stanecka gośka | skierniewice | Polska | Slow Jogging | ||
24 | stanecki marcin | skierniewice | Polska | Nordic Walking | ||
25 | Krawczak Zbigniew | Grójec | Polska | Bieg Główny - 10 km | ||
26 | Micewicz Barbara | Gołków | Polska | Bieg Główny - 10 km | - | |
27 | Kretkiewicz Magdalena | Gdańsk | Polska | Rolki 20 km | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy | |
28 | Olczak Tomasz | Grójec | Polska | Bieg Główny - 10 km | ||
29 | Zięba Kamil | Mieczysławówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | ||
30 | Górecki Rafał | Leszno | Polska | Bieg Główny - 10 km | UKS Melo Błonie |
Wyświetleń: 31271