Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Ciborowski Damian | Jasło | Polska | Rolki 20 km | KS Speed Jasło | opłacono on-line |
202 | Ciborowski Alan | Jasło | Polska | Rolki 20 km | KS Speed Jasło | opłacono on-line |
203 | Witkowski Wojciech | Wrocław | Polska | Rolki 20 km | Urban Dingoes | opłacono on-line |
204 | Korczak Paweł | Dęblin | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
205 | Mitkowski Aleksandra | Koronowo | Polska | Rolki dziecięce i młodzieżowe | ||
206 | Mitkowski Piotr Mitkowski | Goscieradz | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
207 | Mitkowska Natalia | Koronowo | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
208 | Wysocki Marcin | Michałowice | Polska | Bieg Główny - 10 km | WARSZAWIAKY | opłacono on-line |
209 | Adach Mikołaj | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP Lesznowola | |
210 | WIŚNIEWSKA AGNIESZKA | białobrzegi | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
211 | Jędrzejczyk Mateusz | Łódź | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
212 | Kęder Dorota | Wrocław | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
213 | Jakóbczyk Piotr | Wrocław | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
214 | Becz Karol | Białobrzegi | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
215 | Zoremba Jan | Tarnowskie Góry | Polska | Rolki 20 km | AZS AWF Katowice | opłacono on-line |
216 | Piłeczka Adam Piłeczka | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | Legia Warszawa Masters | |
217 | Regulska Karolina | Warka | Polska | Bieg Główny - 10 km | ||
218 | Kamionek Franciszek | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 2 w Grójcu | |
219 | Szypuła Tomasz | Radom | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
220 | Nowakowski Marcel | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 1 w Grójcu | |
221 | Pąśko Agata | Łódź | Polska | Rolki 20 km | MKŁ Łódź | opłacono on-line |
222 | Konkol Jarosław | Gdańsk | Polska | Rolki 20 km | Jabra RT Friends | opłacono on-line |
223 | Jarkiewicz Rafał Jarkiewicz | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
224 | Jaworski Adam | Warszawa | Polska | Bieg Główny - 10 km | Na Ubitej Ziemi | opłacono on-line |
225 | Żak Mateusz | Grójec | Polska | Bieg Główny - 10 km | Faurecia | opłacono on-line |
226 | Ciezki Pawel | Krakow | Polska | Rolki 20 km | PlichWyscig.pl ROLLERBLADE | opłacono on-line |
227 | Szelągowski Damian | Szczęsna | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Publiczne Przedszkole nr 4 Grójec | |
228 | Aleksandrowicz Jacek | Kraków | Polska | Rolki 20 km | KKSW Krak | opłacono on-line |
229 | Staniszewska Zoja | grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Przedszkole Bajka | |
230 | Janik Paweł | Garbatka LETNISKO | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
231 | Pawelec Mirosław | Gdańsk | Polska | Rolki 20 km | Jabra Roller Team | opłacono on-line |
232 | Złotkowski Daniel | Tarczyn | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
233 | Ryszkiewicz Jakub Ryszkiewicz | Grójec | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
234 | Welber Michał | Grójec | Polska | Bieg Główny - 10 km | Lacho Team | opłacono on-line |
235 | Kuźma Michał | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 1 w Grójcu | |
236 | Czerwiec Jarosław | Ostrowiec Świętokrzyski | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
237 | Wojtczak Bartosz | Uleniec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP Lipie | |
238 | Senator Tomasz | Mogielnica | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
239 | Sułecka-Chłopicka Agnieszka | Białobrzegi | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
240 | Głąbikowska Teresa | Dylew | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
241 | Stec Włodzimierz | ZAKOPANE | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
242 | Cebulska Katarzyna | Krakow | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
243 | Orman Kornelia | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
244 | Knap Maciej | Grójec | Polska | Bieg Główny - 10 km | Mazowsze Grójec | opłacono on-line |
245 | Knap Stanisław | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Mazowsze Grójec | |
246 | Knap Jan | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Mazowsze Grójec | |
247 | Rojkowski Jerzy | Krakow | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
248 | POLANOWSKI Szymon | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP NR 1 w Grójcu | |
249 | POLANOWSKA Maria | GRÓJEC | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP NR 1 w Grójcu | |
250 | Czaplińska Pola | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 2 w Grójcu | |
251 | Czaplińska Izabela | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP 356 Warszawa | |
252 | Czapliński Marcin | Grójec | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
253 | Bień Ksawery | Grójec | Polska | Bieg Główny - 10 km | Faurecia | opłacono |
254 | ORZECHOWSKA KLAUDIA | GRÓJEC | Polska | Bieg Główny - 10 km | KLUB BIEGACZA MILA | opłacono on-line |
255 | Wiewióra Wojciech | Kobylin | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Przedszkole Bajka | |
256 | Golec Wiktoria | Podole | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP Lesznowola | |
257 | Golec Bartosz | Podole | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP Lesznowola | |
258 | WAWRYNIUK JAKUB | BŁĘDÓW | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP BŁĘDÓW | |
259 | Zając Łukasz | 05-600Grójec | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
260 | Wypych Sebastian | Kraków | Polska | Rolki 20 km | KKSW Krak | opłacono on-line |
261 | Goszczyńska Maja | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Szkoła podstawowa nr 1 w Grójcu | |
262 | Kostrzewa Stanisław | Wola Starowiejska | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
263 | Kostrzewa Łucja | Wola Starowiejska | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
264 | Szulc Marek | Gdynia | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
265 | Jezierny Marek | Gdynia | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
266 | Kołacz Antoni | Ciechlin | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
267 | Olszowski Henryk | Kłaj | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
268 | Nocuń Mateusz Nocuń | Wieliczka | Polska | Rolki 20 km | KKSW-Krak | opłacono on-line |
269 | Latkowska Maja | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Alchemia Grójec | |
270 | Latkowski Mikołaj | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | FC Mundialito | |
271 | Szumigłowski Borys | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Przedszkole nr2 w Grójcu | |
272 | Szumigłowska Elena | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 1 w Grójcu | |
273 | Kowalski Patryk | Belsk Duży | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Szkoła Podstawowa w Belsku Dużym | |
274 | Bladowski Mateusz | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | FC Mundialito | |
275 | Turek. Sonia | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Pony Klub Lisówek | |
276 | Turek Sonia | Grójec | Polska | Rolki dziecięce i młodzieżowe | Szkółka rolkarska SOUL | |
277 | Turek Szymon | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
278 | Wiśniewski Wiktor | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 1 w Grójcu | |
279 | Wiśniewska Pola | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 1 w Grójcu | |
280 | Szatan Oliwier | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 2 w Grójcu | |
281 | Gałązka Kacper | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
282 | Gałązka Milena | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Przedszkole ZCMN w Grójcu | |
283 | Skorupski Piotr | Grójec | Polska | Bieg Główny - 10 km | ||
284 | Rybicka Martyna | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 1 w Grójcu | |
285 | Rybicka Karina | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 1 w Grójcu | |
286 | Uliński Oskar | Głuchów | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
287 | Uliński Alan | Głuchów | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
288 | Derlak Bartłomiej | Grójec | Polska | Rolki dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 1 w Grójcu | |
289 | Derlak Zofia | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 1 w Grójcu | |
290 | Poniewierska Patrycja | Rytomoczydła | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
291 | Lewandowski Patryk | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
292 | Czupryniak Anna | Rytomoczydła | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Zespół szkolno przedszkolny w Nowej Wsi | |
293 | Czupryniak Gabriela | Rytomoczydła | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
294 | Kudlak Monika | Ruda | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
295 | Gembarzewska-Adach Zofia Gembarzewska-Adach | Grójec | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
296 | Raczyńska Kaja | Grójec | Polska | Rolki dziecięce i młodzieżowe | Przedszkole Bajka | |
297 | Raczyńska Kaja | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Przedszkole Bajka | |
298 | Raczyńska Kornelia | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 1 w Grójcu | |
299 | Szczepanik ROBERT | Warszawa | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono | |
300 | PRUSZKOWSKI ADAM | PABIEROWICE | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | SZKOŁA PODSTAWOWA W JASIEŃCU |
Wyświetleń: 31305