Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
501 | Karykowski Krzysztof | Lublin | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
502 | Szymski Dariusz | Kraków | Polska | Rolki 20 km | KKSW Krak | opłacono on-line |
503 | Stasiak Andrzej | Kraków | Polska | Rolki 20 km | KKSW-Krak | opłacono on-line |
504 | Adamczyk Grzegorz | Kraków | Polska | Rolki 20 km | KKSW Krak | opłacono on-line |
505 | Michalczak Maksymilian | Kraków | Polska | Rolki 20 km | KKSW Krak | opłacono on-line |
506 | Feliks Piotr | Gorzów Śląski | Polska | Rolki 20 km | Gatta Speed Skating | opłacono on-line |
507 | Pakuła Piotr | Grójec | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
508 | Zgrzywa Agnieszka | Gdańsk | Polska | Rolki 20 km | Jabra RT Friends | opłacono on-line |
509 | Zgrzywa Marek | Gdańsk | Polska | Rolki 20 km | Jabra Roller Team | opłacono on-line |
510 | Adamczyk Adam | Warszawa | Polska | Nordic Walking (osoby powyżej 70 roku życia) | Pasja Nordic Walking | |
511 | Mikołajewska Alicja | Warszawa | Polska | Rolki dziecięce i młodzieżowe | Legia Warszawa | |
512 | Sobiecka Kaja | Gostynin | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | U.K.S. Zwoleń-Team | |
513 | Szewczyk Leszek | Belsk Duży | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
514 | Chojka Katarzyna | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
515 | Witczak Blanka | Gróje | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
516 | Sobiecka Kaja | Gostynin | Polska | Rolki dziecięce i młodzieżowe | U.K.S. Zwoleń-Team | |
517 | Nowak Tomasz | Belsk Duży | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
518 | MORGALLA JERZY | RUDY | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
519 | Chudy Oskar | Magnuszew | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
520 | Bania Zygmunt | Przysiek | Polska | Rolki (osoby powyżej 70 roku życia) | ||
521 | Wróbel Antoni | Pępowo Kartuskie | Polska | Rolki (osoby powyżej 70 roku życia) | Twister trójmiasto ZicoRacingspeedteam | |
522 | Olczak Miłosz | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Przedszkole nr2 w Grójcu | |
523 | Olczak Tomasz | Grójec | Polska | Bieg Główny - 10 km | ||
524 | Olczak Oliwia | Grójec | Polska | Rolki dziecięce i młodzieżowe | Szkoła podstawowa nr 1 w Grójcu | |
525 | Snopek Tadeusz | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
526 | Snopek Mateusz | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
527 | Pietrzak Adrian | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Rolki 20 km | UKS ALTUS PODKOWA LEŚNA | opłacono on-line |
528 | Sosińska Jagoda | Wola Worowska | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
529 | Spólny Robert | Grójec | Polska | Bieg Główny - 10 km | Grójeckie spotkania biegowe | opłacono on-line |
530 | Marczak Stanisław | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr1 w Grójcu | |
531 | Marczak Mikołaj | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr1 w Grójcu | |
532 | Marczak Lena | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr1 w Grójcu | |
533 | Katana Roman | Grójec | Polska | Bieg Główny - 10 km | Kępina | opłacono on-line |
534 | Leszczyński Roman | Ostrołęka | Polska | Bieg Główny - 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) | so-biebie-gam | |
535 | Gałka Marcel | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Publiczne przedszkole nr 2 | |
536 | Kubera Oliwia | Warszawa | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Publiczne Przedszkole Monte Sori Pięterko Warszawa | |
537 | Flisek Tymoteusz | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr1 w Grójcu | |
538 | Flisek Jakub | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr1 w Grójcu | |
539 | Gawraczyńska Anna | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | WTŁ STEGNY | opłacono on-line |
540 | Sobierajski Tomasz | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 2 w Grójcu | |
541 | Pasławska Joanna | Lublin | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
542 | Pawelec Zbigniew | Kłodawa | Polska | Rolki 20 km | Jabra RT Friends | opłacono on-line |
543 | Łukasik Oskar | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr1 w Grójcu | |
544 | Łikasik Filip | Grójec | Polska | Rolki dziecięce i młodzieżowe | PSP nr1 w Grójcu | |
545 | Bąder Michalina | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Publiczne Przedszkole nr1 Grójec | |
546 | Bąder Julia | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr1 w Grójcu | |
547 | Kowalski Damian | Gdansk/Warszawa | Polska | Rolki 20 km | obiegUWka Uniwersytet Warszawski | opłacono on-line |
548 | Nogański Paweł | Mińsk Mazwiecki | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
549 | Zięba Jan | Mieczysławówka | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
550 | Zięba Filip | Mieczysławówka | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
551 | Zięba Kamil | Mieczysławówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | ||
552 | Zborowski Jan | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
553 | Mikołajczyk Zofia | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | ||
554 | Górecki Rafał | Leszno | Polska | Bieg Główny - 10 km | UKS Melo Błonie | |
555 | Wełnicka Magdalena | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
556 | Siodłak Zuzanna | Grojec | Polska | Rolki dziecięce i młodzieżowe | ||
557 | Płodzik Hanna | Pniewy | Polska | Rolki dziecięce i młodzieżowe | ||
558 | Płodzik Krzysztof | Pniewy | Polska | Rolki dziecięce i młodzieżowe | LKS Pniewy | |
559 | Rykowski Krzysztof | Lesznowola | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Publiczna Szkoła Podstawowa w Lesznowoli | |
560 | Dawiczewska Amelia | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Szkoła Podstawowa nr 2 Grójec | |
561 | Dawiczewski Antoni | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Klub Pływacki SIG NOVUM Grójec | |
562 | Bors Jakub | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 2 w Grójcu | |
563 | Bors Anna | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr 2 w Grójcu | |
564 | Oryszczak Kinga | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | Publiczne Przedszkole nr1 Grójec | |
565 | Duch Rafał | Grójec | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
566 | Oryszczak Oliwia | Grójec | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | PSP nr1 w Grójcu | |
567 | Prajsnar Agnieszka | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | Speeding Turtles | opłacono on-line |
568 | Prajsnar Paweł | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | Speeding Turtles | opłacono on-line |
569 | KOWALIK TOMASZ | HENRYKÓW-UROCZE | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
570 | Prajsnar Robert | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | Speeding Turtles | opłacono on-line |
571 | Szombara Michal | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | Legia Warszawa Masters | opłacono on-line |
572 | Zdancewicz Paweł | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | Legia Warszawa Masters | opłacono on-line |
573 | Hentka Basia | Warszawa | Polska | Biegi dziecięce i młodzieżowe | UKL Olimpijczyk 112 | |
574 | Gruszka Tadeusz | Warszawa | Polska | Rolki dziecięce i młodzieżowe | WTŁ Stegny/SP 310 W-wa | |
575 | Gruszka Grzegorz | Warszawa | Polska | Rolki dziecięce i młodzieżowe | WTŁ Stegny/SP 310 W-wa | |
576 | Gruszka Jakub | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 32835