Nordic Walking 21 km

Place Number Family name First name Gender G place City Nationality Team Category Place cat Speed Time/km Distance Start 1st lap 2nd lap 3rd lap 4th lap Time Kartki Dyplom
1 919 ROSAK MARCIN M 1 ZIELONA GÓRA POLSKA KS TRENUJENORDICWALKING.PL M 40 1 9.88 00:06:04 Nordic Walking 21 km 00:00:30.86 00:35:40.02 00:30:52.28 00:30:38.28 00:30:23.29 02:07:33.87 PDF PNG
2 954 WOJCIECHOWSKA ELŻBIETA K 1 PAKOŚĆ POLSKA POLIPACK TEAM GWE K 1 1 9.76 00:06:08 Nordic Walking 21 km 00:05:35.70 00:35:49.15 00:31:04.32 00:31:01.34 00:31:13.37 02:09:08.18 PDF PNG
3 951 WETOSZKA PIOTR M 2 BIAŁA PODLASKA POLSKA TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA M 1 1 9.58 00:06:15 Nordic Walking 21 km 00:00:00.71 00:37:07.36 00:31:25.52 00:31:20.21 00:31:39.72 02:11:32.81 PDF PNG
4 917 ROMANOWSKI DANIEL M 3 RYBNIK POLSKA LUKI TEAM POLSKA M 1 2 9.45 00:06:21 Nordic Walking 21 km 00:00:02.25 00:37:04.32 00:31:27.15 00:31:42.64 00:33:10.79 02:13:24.90 PDF PNG
5 903 POŁUBIAK PAWEŁ M 4 SIECINO POLSKA M 1 3 9.2 00:06:31 Nordic Walking 21 km 00:00:01.65 00:38:55.16 00:33:01.49 00:32:19.82 00:32:44.70 02:17:01.17 PDF PNG
6 829 DELAFENESTRE DAVID M 5 MIMET FRANCJA TEAM FRANCE M 1 4 9.17 00:06:32 Nordic Walking 21 km 00:01:28.97 00:38:32.67 00:32:19.91 00:31:52.80 00:34:35.17 02:17:20.55 YELLOW (+2 min) PDF PNG
7 939 ŚWIDEREK MARCIN M 6 SKIERNIEWICE POLSKA NW CZŁAPSKI TEAM M 40 2 9.02 00:06:39 Nordic Walking 21 km 00:00:43.45 00:39:37.33 00:33:10.67 00:33:12.70 00:33:40.89 02:19:41.59 PDF PNG
8 907 PRZYSTARZ GRZEGORZ M 7 OBORNIKI ŚLĄSKIE POLSKA OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE M 50 1 8.98 00:06:41 Nordic Walking 21 km 00:03:39.34 00:39:35.42 00:33:25.64 00:33:39.03 00:33:42.50 02:20:22.59 PDF PNG
9 828 DEGUELLE DAVID M 8 GRESY SUR AIX FRANCJA TEAM FRANCE M 50 2 8.92 00:06:43 Nordic Walking 21 km 00:01:42.78 00:38:52.71 00:33:30.45 00:34:09.66 00:34:46.13 02:21:18.95 PDF PNG
10 835 FRĄCKOWIAK KRZYSZTOF M 9 MAZOWIECKIE, SIEDLCE POLSKA ŚWIADOMI SIEDLCE M 50 3 8.87 00:06:45 Nordic Walking 21 km 00:03:14.24 00:40:57.90 00:33:23.38 00:33:27.72 00:34:13.78 02:22:02.78 PDF PNG
11 815 CELIŃSKI TOMASZ M 10 OTWOCK POLSKA TUPTUŚ OTWOCK M 50 4 8.79 00:06:49 Nordic Walking 21 km 00:02:03.76 00:40:52.56 00:34:08.46 00:34:04.94 00:34:19.92 02:23:25.88 PDF PNG
12 910 RACIBORSKA EWA K 2 WARSZAWA POLSKA ESJA TEAM K 40 1 8.75 00:06:51 Nordic Walking 21 km 00:06:18.33 00:40:42.67 00:34:17.79 00:34:43.66 00:34:14.01 02:23:58.13 PDF PNG
13 931 SOKOŁOWSKI MAREK M 11 RYMANÓW-ZDRÓJ POLSKA PTG "SOKÓŁ" RYMANÓW M 50 5 8.74 00:06:51 Nordic Walking 21 km 00:03:38.52 00:41:03.38 00:34:06.60 00:34:37.41 00:34:21.93 02:24:09.32 PDF PNG
14 958 YANNICK BONIN M 12 PERPIGNAN FRANCJA TEAM FRANCE M 40 3 8.72 00:06:52 Nordic Walking 21 km 00:00:30.95 00:39:41.90 00:33:55.99 00:35:04.65 00:35:45.23 02:24:27.77 PDF PNG
15 901 PODOLAK MARIUS M 13 SCHWERTE NIEMCY M 40 4 8.72 00:06:52 Nordic Walking 21 km 00:00:53.66 00:41:08.12 00:34:18.81 00:34:32.78 00:34:28.64 02:24:28.35 PDF PNG
16 836 FRĄCKOWIAK ROMAN M 14 WIELEŃ POLSKA EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN M 50 6 8.72 00:06:52 Nordic Walking 21 km 00:03:58.63 00:41:54.25 00:34:24.72 00:34:02.34 00:34:11.35 02:24:32.66 PDF PNG
17 826 DANIELSKI WALDEMAR M 15 SOKOŁÓW PODLASKI POLSKA M 50 7 8.7 00:06:53 Nordic Walking 21 km 00:03:29.63 00:40:02.10 00:34:05.90 00:34:47.04 00:35:56.89 02:24:51.93 PDF PNG
18 877 LIPIŃSKI KAROL M 16 SZCZECIN POLSKA KS POGODNI NORDIKOWCY SZCZECIN M 40 5 8.63 00:06:57 Nordic Walking 21 km 00:00:41.61 00:42:09.95 00:34:13.32 00:34:21.16 00:35:14.64 02:25:59.07 PDF PNG
19 858 KOŁODZIEJ JOANNA K 3 RUDA ŚLĄSKA POLSKA K 50 1 8.63 00:06:57 Nordic Walking 21 km 00:08:34.78 00:41:48.61 00:35:03.04 00:34:50.38 00:34:17.63 02:25:59.66 PDF PNG
20 925 SÉBASTIEN COURROY M 17 20 RUE DE LA FORGE 56400 PLUMERGAT FRANCJA TEAM FRANCE M 50 8 8.59 00:06:59 Nordic Walking 21 km 00:01:41.15 00:40:19.71 00:34:46.97 00:35:30.44 00:36:02.26 02:26:39.38 PDF PNG
21 817 CHRISTIANE SALVI K 4 GRAND COMBE CHATELEU FRANCJA TEAM FRANCE K 50 2 8.58 00:06:59 Nordic Walking 21 km 00:07:39.00 00:41:10.36 00:34:24.93 00:36:12.75 00:35:01.01 02:26:49.05 PDF PNG
22 959 ZYCH WITOLD M 18 KROSNO POLSKA M 50 9 8.54 00:07:01 Nordic Walking 21 km 00:04:08.42 00:41:53.58 00:35:01.00 00:36:09.00 00:34:25.00 02:27:28.58 PDF PNG
23 818 CHRISTIAN COUDERT M 19 PLUNERET ( 56400 ) FRANCJA TEAM FRANCE M 60 1 8.53 00:07:02 Nordic Walking 21 km 00:04:23.37 00:40:48.80 00:35:08.62 00:35:32.86 00:36:17.00 02:27:47.28 PDF PNG
24 802 AGUADO JEAN FRANCOIS M 20 CASTRIES FRANCJA TEAM FRANCE M 50 10 8.52 00:07:02 Nordic Walking 21 km 00:01:52.24 00:40:55.53 00:34:05.43 00:35:03.28 00:37:52.01 02:27:56.25 PDF PNG
25 857 KLIMCZAK ADAM M 21 WARSZAWA POLSKA GOSADI NORDIC TEAM M 50 11 8.48 00:07:04 Nordic Walking 21 km 00:02:28.15 00:42:15.04 00:35:18.98 00:35:14.19 00:35:51.57 02:28:39.78 PDF PNG
26 851 JEAN-PATRICK FOND M 22 COMMUNAY FRANCJA TEAM FRANCE M 50 12 8.46 00:07:05 Nordic Walking 21 km 00:01:40.62 00:41:13.86 00:34:54.48 00:35:52.21 00:36:54.36 02:28:54.91 PDF PNG
27 885 NACZK WIKTORIA K 5 LĘBORK POLSKA POLIPACK TEAM GWE K 1 2 8.44 00:07:06 Nordic Walking 21 km 00:06:07.12 00:41:06.29 00:34:49.13 00:35:56.37 00:37:22.46 02:29:14.25 PDF PNG
28 881 MAKOWSKI JAN M 23 RYBNIK POLSKA RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING M 60 2 8.43 00:07:07 Nordic Walking 21 km 00:05:11.25 00:40:58.38 00:35:09.92 00:36:05.88 00:37:19.30 02:29:33.48 PDF PNG
29 913 RAJEK MAGDALENA K 6 CZĘSTOCHOWA POLSKA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA K 40 2 8.42 00:07:07 Nordic Walking 21 km 00:06:29.84 00:43:11.74 00:35:43.84 00:35:20.13 00:35:18.61 02:29:34.32 GREEN CARD PDF PNG
30 942 TALBOTIER SANDRINE K 7 CASTRIES FRANCJA TEAM FRANCE K 40 3 8.4 00:07:08 Nordic Walking 21 km 00:06:29.54 00:42:46.28 00:35:49.55 00:35:39.76 00:35:46.93 02:30:02.52 PDF PNG
31 926 SITTEK AGNIESZKA K 8 KATOWICE POLSKA K 40 4 8.38 00:07:09 Nordic Walking 21 km 00:06:46.32 00:42:40.18 00:35:59.97 00:35:46.38 00:35:52.18 02:30:18.71 PDF PNG
32 922 RZEPKA MAŁGORZATA K 9 GLIWICE POLSKA K 50 3 8.38 00:07:09 Nordic Walking 21 km 00:08:09.28 00:43:02.11 00:35:19.85 00:35:22.62 00:36:39.45 02:30:24.03 PDF PNG
33 821 CLÉMENT FLORIE K 10 REILLANNE FRANCJA TEAM FRANCE K 1 3 8.34 00:07:11 Nordic Walking 21 km 00:05:50.11 00:42:10.74 00:35:56.53 00:36:36.10 00:36:18.13 02:31:01.50 PDF PNG
34 848 HRYCIUK WALDEMAR M 24 BIAŁA PODLASKA POLSKA TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA M 60 3 8.34 00:07:11 Nordic Walking 21 km 00:04:59.83 00:42:10.52 00:35:49.11 00:36:12.37 00:36:50.04 02:31:02.04 PDF PNG
35 932 SPYCHAŁA MARZENA K 11 GOŚCICINO POLSKA POLIPACK TEAM GWE K 50 4 8.28 00:07:14 Nordic Walking 21 km 00:08:33.98 00:42:46.85 00:35:56.87 00:36:37.47 00:36:45.28 02:32:06.47 PDF PNG
36 844 GRABOWSKA-UFNOWSKA JUSTYNA K 12 CZERSK POLSKA AKTYWNI BOROWIACY CZERSK K 1 4 8.28 00:07:14 Nordic Walking 21 km 00:05:36.75 00:42:47.21 00:37:00.46 00:35:54.88 00:36:30.67 02:32:13.22 PDF PNG
37 849 JAKSINA DARIUSZ M 25 RUCIANE NIDA POLSKA M 50 13 8.28 00:07:15 Nordic Walking 21 km 00:02:14.17 00:43:18.83 00:36:20.63 00:36:46.18 00:35:50.03 02:32:15.67 PDF PNG
38 891 OLEJKO RADOSŁAW M 26 ŻUKOWO POLSKA POLIPACK TEAM GWE M 50 14 8.27 00:07:15 Nordic Walking 21 km 00:02:04.44 00:41:17.02 00:35:19.19 00:37:05.77 00:38:35.18 02:32:17.16 PDF PNG
39 842 GOŁĘBIOWSKI KRZYSZTOF M 27 ŁÓDŹ POLSKA ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING M 50 15 8.25 00:07:16 Nordic Walking 21 km 00:01:52.07 00:43:38.61 00:36:18.52 00:36:49.35 00:36:02.51 02:32:48.99 PDF PNG
40 880 LUMPEOVÁ LENKA K 13 POLSKA K 50 5 8.24 00:07:16 Nordic Walking 21 km 00:09:05.30 00:42:06.60 00:36:49.55 00:36:52.46 00:37:03.84 02:32:52.45 PDF PNG
41 890 OKRZESIK - FRĄCKOWIAK IZABELA K 14 WIELEŃ POLSKA EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN K 50 6 8.21 00:07:18 Nordic Walking 21 km 00:08:49.48 00:43:26.19 00:36:39.36 00:36:34.30 00:36:46.98 02:33:26.83 PDF PNG
42 845 GRZYWA BOGDAN M 28 CZYŻOWICE POLSKA M 50 16 8.18 00:07:19 Nordic Walking 21 km 00:02:16.77 00:42:21.65 00:36:35.65 00:36:55.06 00:38:05.96 02:33:58.32 PDF PNG
43 809 BŁĄDEK RAFAŁ M 29 NOWA WIEŚ MALBORSKA POLSKA NORDIC WALKING MALBORK M 40 6 8.15 00:07:21 Nordic Walking 21 km 00:02:41.52 00:43:02.63 00:36:02.32 00:36:50.01 00:38:37.60 02:34:32.56 PDF PNG
44 962 PRZYBYLSKI CHRYSTIAN M 30 WEJHEROWO POLSKA POLIPACK TEAM GWE M 60 4 8.11 00:07:23 Nordic Walking 21 km 00:04:25.62 00:43:34.81 00:37:17.08 00:37:30.37 00:36:54.98 02:35:17.24 PDF PNG
45 961 KUCHARSKI MACIEJ M 31 WARSZAWA POLSKA M 1 5 8.05 00:07:27 Nordic Walking 21 km 00:04:10.26 00:43:49.15 00:36:44.03 00:37:29.35 00:38:24.63 02:36:27.16 PDF PNG
46 884 NACZK LEONARD M 32 LĘBORK POLSKA POLIPACK TEAM GWE M 40 7 8.04 00:07:28 Nordic Walking 21 km 00:00:53.18 00:44:13.87 00:37:48.21 00:37:12.77 00:37:33.57 02:36:48.42 PDF PNG
47 814 BUL DARIUSZ M 33 PRUDNIK POLSKA M 40 8 7.99 00:07:30 Nordic Walking 21 km 00:00:41.74 00:43:30.94 00:36:07.60 00:38:03.25 00:39:54.70 02:37:36.49 PDF PNG
48 915 RESEMAN SYLWIA K 15 ŻUKOWO POLSKA POLIPACK TEAM GWE K 50 7 7.98 00:07:31 Nordic Walking 21 km 00:08:08.20 00:44:06.01 00:37:19.53 00:38:04.54 00:38:26.63 02:37:56.71 PDF PNG
49 878 LISE TAILLEBOIS K 16 PERPIGNAN FRANCJA K 60 1 7.97 00:07:31 Nordic Walking 21 km 00:09:46.05 00:44:18.64 00:37:19.22 00:37:47.05 00:38:35.49 02:38:00.40 PDF PNG
50 864 KORDULIAK DUSAN M 34 PREROV POLSKA NORDIC WALKING PŘEROV M 50 17 7.97 00:07:31 Nordic Walking 21 km 00:02:57.39 00:43:51.80 00:37:09.52 00:38:12.44 00:38:50.09 02:38:03.85 PDF PNG
51 956 WÓJCIK BARBARA K 17 KRZCZONÓW POLSKA LUKI TEAM POLSKA K 60 2 7.96 00:07:32 Nordic Walking 21 km 00:10:28.70 00:43:44.15 00:37:40.13 00:38:16.33 00:38:37.36 02:38:17.97 PDF PNG
52 847 HANITRA MADAULE K 18 LA ROCHETTE FRANCJA TEAM FRANCE K 40 5 7.94 00:07:33 Nordic Walking 21 km 00:06:30.10 00:44:12.37 00:37:09.72 00:38:18.67 00:39:02.15 02:38:42.91 PDF PNG
53 889 NIETUPSKI DARIUSZ M 35 GDYNIA POLSKA WŁÓCZYKIJE GDYNIA M 50 18 7.93 00:07:34 Nordic Walking 21 km 00:02:29.32 00:44:34.06 00:37:01.28 00:38:01.85 00:39:17.71 02:38:54.90 PDF PNG
54 927 SIWEK EWA K 19 OTWOCK POLSKA TUPTUŚ OTWOCK K 50 8 7.93 00:07:34 Nordic Walking 21 km 00:07:56.39 00:45:20.25 00:38:13.52 00:37:45.29 00:37:39.86 02:38:58.92 PDF PNG
55 936 SZCZYGIEŁ ADRIANA K 20 BIELSKO-BIAŁA POLSKA K 40 6 7.91 00:07:35 Nordic Walking 21 km 00:07:13.85 00:44:57.51 00:38:23.00 00:38:31.13 00:37:28.85 02:39:20.49 PDF PNG
56 801 ABEL KAROL M 36 KALISZ POLSKA KALISIA NORDIC TEAM M 50 19 7.9 00:07:35 Nordic Walking 21 km 00:01:52.42 00:44:03.28 00:37:56.03 00:38:10.95 00:39:16.76 02:39:27.02 PDF PNG
57 866 KOWACZ AGATA K 21 WAŁBRZYCH POLSKA SPEEDBAR K 40 7 7.9 00:07:35 Nordic Walking 21 km 00:07:14.07 00:43:51.41 00:37:54.84 00:38:51.86 00:38:57.19 02:39:35.30 GREEN CARD PDF PNG
58 876 LENZ ANDRZEJ M 37 GNIEZNO POLSKA M 50 20 7.89 00:07:36 Nordic Walking 21 km 00:02:03.51 00:44:32.48 00:38:00.35 00:38:43.14 00:38:21.56 02:39:37.53 PDF PNG
59 874 LASOTA KAROLINA K 22 JUSTYNÓW POLSKA K 1 5 7.89 00:07:36 Nordic Walking 21 km 00:05:35.80 00:43:33.79 00:37:54.26 00:38:53.61 00:39:16.49 02:39:38.15 PDF PNG
60 850 JANKOWSKI MARCIN M 38 ELBLĄG POLSKA NORDIC WALKING PASŁĘK M 40 9 7.86 00:07:37 Nordic Walking 21 km 00:00:54.04 00:43:40.01 00:37:39.48 00:38:48.79 00:40:06.02 02:40:14.30 PDF PNG
61 869 KULA KRYSTIAN M 39 JELCZ LASKOWICE POLSKA KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE M 40 10 7.86 00:07:38 Nordic Walking 21 km 00:01:29.34 00:45:13.68 00:37:53.35 00:38:43.81 00:38:30.11 02:40:20.95 PDF PNG
62 856 KĘPA KRZYSZTOF M 40 KATOWICE POLSKA ADS MASNA M 50 21 7.84 00:07:39 Nordic Walking 21 km 00:02:57.99 00:44:33.23 00:37:12.86 00:38:21.71 00:40:39.66 02:40:47.46 YELLOW (+ 2 min) PDF PNG
63 827 DANKIEWICZ BARBARA K 23 ŁOWICZ POLSKA ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING K 50 9 7.81 00:07:41 Nordic Walking 21 km 00:08:21.74 00:44:44.23 00:37:23.43 00:38:37.38 00:40:36.68 02:41:21.72 PDF PNG
64 830 DIEZ JOHANNES M 41 ECKENTAL NIEMCY M 50 22 7.81 00:07:41 Nordic Walking 21 km 00:03:13.19 00:43:42.07 00:37:22.77 00:38:10.86 00:42:07.72 02:41:23.42 PDF PNG
65 811 BORKOWSKI LESZEK M 42 GRABIANÓW POLSKA NOWI SIEDLCE M 50 23 7.79 00:07:42 Nordic Walking 21 km 00:03:27.70 00:45:38.34 00:38:33.62 00:38:45.41 00:38:50.68 02:41:48.05 PDF PNG
66 933 STAŃCZAK EDWARD M 43 MALBORK POLSKA M 50 24 7.76 00:07:43 Nordic Walking 21 km 00:02:58.16 00:44:39.59 00:38:43.70 00:39:14.72 00:39:42.24 02:42:20.25 PDF PNG
67 887 NIEŚCIÓR JAN M 44 STĘKINY / OLSZTYN POLSKA JONKOWO SPORT M 50 25 7.75 00:07:44 Nordic Walking 21 km 00:02:28.43 00:44:37.04 00:38:16.46 00:39:17.56 00:40:21.30 02:42:32.36 PDF PNG
68 838 GAJDA TOMASZ M 45 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI POLSKA POKIJKOWANI NORDIC WALKING PIOTRKÓW TRYBUNALSKI M 40 11 7.74 00:07:44 Nordic Walking 21 km 00:00:30.80 00:44:43.74 00:37:44.94 00:39:23.17 00:40:52.86 02:42:44.71 PDF PNG
69 810 BOJANOWSKI MARCIN M 46 OBORNIKI POLSKA NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND M 40 12 7.74 00:07:45 Nordic Walking 21 km 00:01:04.90 00:44:02.29 00:37:49.40 00:39:09.16 00:41:50.63 02:42:51.48 PDF PNG
70 863 KOPROWSKI RYSZARD M 47 TOMASZÓW LUBELSKI POLSKA M 60 5 7.73 00:07:45 Nordic Walking 21 km 00:04:57.98 00:45:32.53 00:38:30.61 00:38:58.79 00:39:52.68 02:42:54.61 PDF PNG
71 921 ROUX PIERRE-OLIVIER M 48 MARSEILLE FRANCJA TEAM FRANCE M 60 6 7.73 00:07:45 Nordic Walking 21 km 00:04:57.91 00:45:29.71 00:38:28.47 00:39:03.99 00:39:54.25 02:42:56.42 PDF PNG
72 904 POSTEK DANUTA K 24 POZNAŃ POLSKA MARSZ PO ZDROWIE K 50 10 7.72 00:07:46 Nordic Walking 21 km 00:08:08.78 00:45:25.72 00:38:23.95 00:39:05.59 00:40:20.51 02:43:15.77 PDF PNG
73 806 BARTOSIEWICZ WŁODZIMIERZ M 49 GDAŃSK POLSKA FACE NORDIC WALKING TEAM M 60 7 7.71 00:07:46 Nordic Walking 21 km 00:04:44.21 00:45:53.67 00:38:20.55 00:38:57.41 00:40:10.47 02:43:22.10 PDF PNG
74 870 KUŁAKOWSKA HALINA K 25 OLKUSZ POLSKA KATOWICKI NORDIC WALKING K 40 8 7.71 00:07:46 Nordic Walking 21 km 00:07:13.49 00:44:30.19 00:38:32.52 00:39:26.62 00:40:57.33 02:43:26.66 PDF PNG
75 957 WYSOCKA MAGDALENA K 26 SKÓRZEC POLSKA NOWI SIEDLCE K 40 9 7.7 00:07:47 Nordic Walking 21 km 00:06:18.60 00:45:01.98 00:38:55.42 00:39:51.73 00:39:49.97 02:43:39.10 PDF PNG
76 832 DZIUBCZYK PAULINA K 27 PABIANICE POLSKA K 40 10 7.65 00:07:50 Nordic Walking 21 km 00:07:01.66 00:47:07.69 00:38:23.89 00:39:28.81 00:39:39.52 02:44:39.91 PDF PNG
77 808 BLANCHARD MICHAEL M 50 CASTLE ROCK STANY ZJEDNOCZONE M 60 8 7.64 00:07:51 Nordic Walking 21 km 00:04:44.45 00:45:47.80 00:38:59.21 00:39:41.68 00:40:26.06 02:44:54.75 PDF PNG
78 819 CÍCHOVÁ JANA K 28 ZLIN POLSKA SG.3 ZLÍN CZ K 50 11 7.63 00:07:51 Nordic Walking 21 km 00:08:49.24 00:45:03.19 00:39:26.56 00:40:51.12 00:39:41.56 02:45:02.43 PDF PNG
79 940 ŚWIERGUŁA MARIUSZ MICHAŁ M 51 ŁÓDŹ POLSKA ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING M 40 13 7.62 00:07:52 Nordic Walking 21 km 00:01:05.57 00:46:52.17 00:39:55.43 00:39:57.53 00:38:35.15 02:45:20.28 PDF PNG
80 943 TOBOLÍK JAN M 52 PŘEROV POLSKA NORDIC WALKING PŘEROV M 40 14 7.62 00:07:52 Nordic Walking 21 km 00:01:04.35 00:45:27.77 00:38:38.28 00:40:16.40 00:41:02.77 02:45:25.22 PDF PNG
81 950 WENDT JAROSŁAW M 53 SASINO POLSKA POLIPACK TEAM GWE M 50 26 7.54 00:07:57 Nordic Walking 21 km 00:05:10.23 00:45:57.69 00:39:47.67 00:41:01.25 00:40:15.37 02:47:01.98 PDF PNG
82 938 ŚCIBUT ANNA K 29 PABIANICE POLSKA K 40 11 7.54 00:07:57 Nordic Walking 21 km 00:07:02.36 00:45:04.76 00:38:38.82 00:39:38.50 00:43:46.72 02:47:08.80 PDF PNG
83 895 PADOWICZ ANNA K 30 WARSZAWA POLSKA PASJA NORDIC WALKING K 40 12 7.52 00:07:58 Nordic Walking 21 km 00:06:45.78 00:46:55.12 00:39:51.44 00:40:18.48 00:40:26.78 02:47:31.82 PDF PNG
84 883 MARCHEWKA ANDRZEJ M 54 PRECZÓW POLSKA M 60 9 7.49 00:08:00 Nordic Walking 21 km 00:04:43.45 00:45:54.10 00:39:37.20 00:41:13.80 00:41:35.50 02:48:20.60 PDF PNG
85 902 POLEWCZAK ANETA K 31 ZAWIERCIE POLSKA CLLEO ZAWIERCIE K 50 12 7.46 00:08:02 Nordic Walking 21 km 00:08:35.86 00:47:05.43 00:40:02.85 00:40:05.35 00:41:42.88 02:48:56.51 PDF PNG
86 834 FELIS PAWEŁ M 55 BOBROWIEC POLSKA M 50 27 7.45 00:08:03 Nordic Walking 21 km 00:03:13.72 00:46:23.24 00:39:14.99 00:40:46.69 00:42:39.38 02:49:04.30 PDF PNG
87 949 WALOT JOANNA K 32 ŁÓDŹ POLSKA NA SKRZYDŁACH WIATRU K 1 6 7.45 00:08:03 Nordic Walking 21 km 00:05:49.19 00:46:26.36 00:40:28.23 00:40:54.98 00:41:18.39 02:49:07.96 PDF PNG
88 908 PRZYTUŁA KATARZYNA K 33 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI POLSKA ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING K 40 13 7.44 00:08:04 Nordic Walking 21 km 00:07:02.33 00:47:51.76 00:40:16.39 00:40:23.54 00:40:52.56 02:49:24.25 PDF PNG
89 900 PLEWIŃSKI RAFAŁ M 56 GDYNIA POLSKA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA M 1 6 7.42 00:08:05 Nordic Walking 21 km 00:00:14.66 00:45:27.53 00:40:32.90 00:41:41.60 00:42:06.05 02:49:48.08 YELLOW (+ 2 min) PDF PNG
90 928 SKIBIŃSKA MARZENA K 34 GDAŃSK POLSKA ZNORDIC OSOWA K 50 13 7.42 00:08:05 Nordic Walking 21 km 00:09:06.08 00:46:49.96 00:40:13.22 00:41:14.02 00:41:36.91 02:49:54.11 PDF PNG
91 920 ROSOŁEK ELŻBIETA K 35 ZIELONA GÓRA POLSKA GREEN TEAM ZIELONA GÓRA K 50 14 7.41 00:08:05 Nordic Walking 21 km 00:07:39.26 00:45:27.86 00:39:12.02 00:41:33.61 00:43:49.84 02:50:03.33 PDF PNG
92 813 BUCZKOWSKA WIESŁAWA K 36 GDYNIA POLSKA WŁÓCZYKIJE GDYNIA K 60 3 7.41 00:08:06 Nordic Walking 21 km 00:09:45.83 00:47:23.45 00:40:08.77 00:41:00.92 00:41:33.83 02:50:06.97 PDF PNG
93 803 ANYŻ MARIA K 37 BĘDZIN POLSKA KIJE W DOBRYCH RĘKACH K 60 4 7.38 00:08:07 Nordic Walking 21 km 00:09:29.41 00:46:46.85 00:40:19.86 00:41:32.54 00:42:03.66 02:50:42.91 PDF PNG
94 841 GIORDANO ANTONINO M 57 VIAREGGIO WŁOCHY NORDIC WALKING VIAREGGIO M 60 10 7.35 00:08:09 Nordic Walking 21 km 00:04:23.38 00:48:00.67 00:41:43.42 00:41:25.34 00:40:11.23 02:51:20.66 PDF PNG
95 865 KOSIEDOWSKI WOJTEK M 58 POZNAŃ POLSKA MARSZ PO ZDROWIE M 40 15 7.34 00:08:10 Nordic Walking 21 km 00:03:58.02 00:48:44.67 00:41:00.94 00:40:57.51 00:41:03.78 02:51:46.90 PDF PNG
96 897 PALUCH PAWEŁ M 59 WARSZAWA POLSKA AVOCADO WELLNESS CLUB M 50 28 7.33 00:08:11 Nordic Walking 21 km 00:02:41.93 00:46:54.66 00:40:01.22 00:41:42.41 00:43:16.20 02:51:54.49 PDF PNG
97 888 NIEŚCIÓR MIECZYSŁAWA K 38 STĘKINY / OLSZTYN POLSKA JONKOWO SPORT K 50 15 7.31 00:08:12 Nordic Walking 21 km 00:09:17.41 00:49:09.71 00:40:44.83 00:40:58.79 00:41:34.42 02:52:27.75 PDF PNG
98 871 KUREK KRZYSZTOF M 60 PIASKI POLSKA ORLEN TEAM M 40 16 7.23 00:08:18 Nordic Walking 21 km 00:01:29.57 00:47:23.46 00:40:57.71 00:42:08.19 00:43:54.22 02:54:23.58 PDF PNG
99 886 NIEDŹWIECKA MAŁGORZATA K 39 CZĘSTOCHOWA POLSKA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA K 60 5 7.19 00:08:20 Nordic Walking 21 km 00:10:27.31 00:47:51.04 00:41:25.78 00:42:38.90 00:43:14.38 02:55:10.10 PDF PNG
100 924 SARNOWSKA WANDA K 40 ZIELONA GÓRA POLSKA GREEN TEAM ZIELONA GÓRA K 50 16 7.18 00:08:21 Nordic Walking 21 km 00:07:39.83 00:48:32.37 00:41:46.85 00:42:11.65 00:43:05.32 02:55:36.19 PDF PNG
101 812 BOŻENA TRUCHAN-BAJER K 41 FROMBORK POLSKA K 60 6 7.17 00:08:22 Nordic Walking 21 km 00:10:08.16 00:48:42.40 00:42:38.56 00:43:04.34 00:41:20.42 02:55:45.72 PDF PNG
102 807 BERSZTOLC AGNIESZKA K 42 SUTNO POLSKA K 50 17 7.12 00:08:25 Nordic Walking 21 km 00:09:05.63 00:48:02.11 00:41:27.03 00:43:35.63 00:43:52.48 02:56:57.25 PDF PNG
103 923 RZEPKA TOMASZ M 61 GLIWICE POLSKA M 50 29 7.12 00:08:25 Nordic Walking 21 km 00:02:14.52 00:49:12.78 00:41:26.63 00:42:35.73 00:43:45.04 02:57:00.18 PDF PNG
104 804 BAJER PIOTR M 62 FROMBORK POLSKA M 60 11 7.07 00:08:28 Nordic Walking 21 km 00:05:10.90 00:51:16.83 00:42:47.11 00:43:38.50 00:40:25.53 02:58:07.97 PDF PNG
105 820 PATORKOVA SABINA K 43 OLOMOUC POLSKA NORDIC WALKING OLOMOUC K 40 14 7.06 00:08:29 Nordic Walking 21 km 00:07:28.96 00:48:20.05 00:41:10.30 00:41:53.28 00:47:05.70 02:58:29.33 PDF PNG
106 824 CZYCZ EMILIA K 44 ZIELONA GÓRA POLSKA K 60 7 7.06 00:08:30 Nordic Walking 21 km 00:09:29.76 00:47:46.89 00:41:35.76 00:43:58.95 00:45:14.06 02:58:35.66 PDF PNG
107 805 BARCZYK JOLANTA K 45 CZĘSTOCHOWA POLSKA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA K 60 8 7.01 00:08:33 Nordic Walking 21 km 00:10:08.42 00:49:18.12 00:42:23.44 00:43:46.19 00:44:24.23 02:59:51.98 PDF PNG
108 960 HARNETS HANNA K 46 KYIV UKRAINA SCANDIPOINT_LET'GO K 1 7 6.98 00:08:35 Nordic Walking 21 km 00:05:49.38 00:50:16.34 00:42:44.77 00:43:06.47 00:44:27.48 03:00:35.06 PDF PNG
109 934 STAWNA MONIKA K 47 ZIELONA GÓRA POLSKA GREEN TEAM ZIELONA GÓRA K 50 18 6.94 00:08:39 Nordic Walking 21 km 00:07:56.56 00:49:06.18 00:42:10.77 00:45:39.75 00:44:45.23 03:01:41.93 PDF PNG
110 867 KOZŁOWSKI TOMASZ M 63 SŁUPSK POLSKA M 50 30 6.93 00:08:39 Nordic Walking 21 km 00:04:01.08 00:49:01.34 00:42:37.87 00:43:00.44 00:47:06.60 03:01:46.25 YELLOW (+ 2 min) PDF PNG
111 914 REKOWSKA-KULWIKOWSKA SYLWIA K 48 LĘBORK POLSKA K 1 8 6.92 00:08:40 Nordic Walking 21 km 00:06:06.68 00:49:21.39 00:42:21.56 00:43:57.95 00:46:30.57 03:02:11.47 YELLOW (+ 2 min) PDF PNG
112 875 LEJKOWSKI JACEK M 64 KATOWICE POLSKA M 50 31 6.87 00:08:43 Nordic Walking 21 km 00:02:41.28 00:50:25.23 00:43:25.91 00:44:14.82 00:45:18.01 03:03:23.97 PDF PNG
113 846 HADACZEK KAROLINA K 49 SUCHY LAS POLSKA NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND K 50 19 6.84 00:08:46 Nordic Walking 21 km 00:08:22.11 00:51:50.80 00:44:08.21 00:45:07.76 00:43:13.73 03:04:20.50 PDF PNG
114 937 SZOT MARIA K 50 WARSZAWA POLSKA K 50 20 6.83 00:08:47 Nordic Walking 21 km 00:08:22.55 00:51:21.96 00:43:16.47 00:45:05.64 00:44:51.42 03:04:35.49 PDF PNG
115 831 DRYGALSKA ALEKSANDRA K 51 BĘDZIN POLSKA K 60 9 6.79 00:08:50 Nordic Walking 21 km 00:09:46.25 00:50:49.05 00:44:17.53 00:45:46.74 00:44:44.86 03:05:38.18 PDF PNG
116 892 OMARSKA GRAŻYNA K 52 WARSZAWA POLSKA PASJA NORDIC WALKING K 60 10 6.72 00:08:56 Nordic Walking 21 km 00:10:27.69 00:50:58.46 00:44:08.73 00:45:09.76 00:47:19.17 03:07:36.12 PDF PNG
117 882 MAŁGORZATA WŁODARCZYK K 53 PRECZÓW POLSKA K 50 21 6.66 00:09:00 Nordic Walking 21 km 00:07:56.16 00:51:07.80 00:44:10.17 00:46:21.11 00:47:36.06 03:09:15.14 PDF PNG
118 945 VASYLIVSKA LIUDMYLA K 54 KRIVOY ROG UKRAINA K 60 11 6.5 00:09:13 Nordic Walking 21 km 00:09:30.27 00:53:36.36 00:45:56.03 00:47:09.34 00:47:03.22 03:13:44.95 PDF PNG
119 860 KOMAŃSKA MARTA K 55 KONSTANCIN - JEZIORNA POLSKA K 50 22 6.46 00:09:16 Nordic Walking 21 km 00:08:48.79 00:52:31.57 00:45:44.58 00:48:55.16 00:47:45.13 03:14:56.44 PDF PNG
120 2 PARDON MONIKA K 56 MYSŁOWICE POLSKA K 40 15 6.28 00:09:33 Nordic Walking 21 km 00:07:29.09 00:54:21.67 00:47:31.60 00:48:40.43 00:50:03.18 03:20:36.88 PDF PNG
121 911 RACZYNSKA ALEKSANDRA K 57 CHORZÓW POLSKA K 60 12 6.21 00:09:39 Nordic Walking 21 km 00:10:07.54 00:54:59.89 00:46:39.60 00:49:46.72 00:51:32.68 03:22:58.89 PDF PNG
122 947 VOLOSHYNENKO NATALIA K 58 KRIVOY ROG UKRAINA K 40 16 6.15 00:09:45 Nordic Walking 21 km 00:06:19.50 00:53:32.52 00:47:36.32 00:50:19.52 00:53:32.03 03:25:00.39 PDF PNG
123 861 KONIAK IZABELLA K 59 ŚREM POLSKA MARSZ PO ZDROWIE K 40 17 6.07 00:09:53 Nordic Walking 21 km 00:07:29.22 00:56:45.36 00:48:35.52 00:50:44.30 00:51:39.71 03:27:44.89 PDF PNG
DNF 853 KACZMAREK MAJA K DNF WEJHEROWO POLSKA IGOSC K 40 DNF Nordic Walking 21 km 00:06:45.75 00:46:36.00 PDF PNG

Nordic Walking 5 km

Place Number Family name First name Gender G place Category Place cat City Nationality Team Distance Speed Time/km Start Time Kat. I Kat. II Kat. III Kat. IV Penalty Dyplom
1 15 WITUCKI JACEK M 1 M 50 1 POZNAŃ POLSKA Nordic Walking 5 km 10.47 00:05:44 00:00:57.45 00:28:40.37 PDF PNG
2 25 WOJTOWICZ TOMASZ M 2 M 30 1 WIDACZ POLSKA LUKI TEAM POLSKA Nordic Walking 5 km 10.45 00:05:44 00:01:33.84 00:28:43.52 PDF PNG
3 1 GUILLEMIN OLIVIER M 3 M 50 2 PLOEREN FRANCJA TEAM FRANCE Nordic Walking 5 km 10.17 00:05:54 00:00:02.07 00:29:30.40 PDF PNG
4 14 CYRUS BOGDAN M 4 M 50 3 STRZEBIŃ POLSKA BOB-KAM TEAM Nordic Walking 5 km 10.15 00:05:54 00:00:51.37 00:29:33.29 PDF PNG
5 5 SZAMOTULSKI HENRYK M 5 M 40 1 TRZEBIATÓW POLSKA EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN Nordic Walking 5 km 10.06 00:05:58 00:00:20.76 00:29:50.55 PDF PNG
6 34 TOMCZYK JAKUB M 6 M 16 1 HUTA KOMOROWSKA POLSKA LUKI TEAM POLSKA Nordic Walking 5 km 9.98 00:06:00 00:02:04.38 00:30:04.65 PDF PNG
7 4 BIBKO MARTIN M 7 M 40 2 KOSICE SŁOWACJA SPEEDBAR Nordic Walking 5 km 9.97 00:06:01 00:00:17.85 00:30:06.14 PDF PNG
8 1002 KRAJEWSKA HANNA K 1 K 16 1 PIŁA POLSKA KIJOMANIACY CHODZIEŻ Nordic Walking 5 km 9.94 00:06:02 00:09:47.19 00:30:11.62 PDF PNG
9 33 STĘPAK PIOTR M 8 M 16 2 TARNÓW POLSKA LUKI TEAM POLSKA Nordic Walking 5 km 9.93 00:06:02 00:02:00.71 00:30:13.77 PDF PNG
10 3 ROŻYNEK MIRON M 9 M 50 4 WROCŁAW POLSKA Nordic Walking 5 km 9.75 00:06:09 00:00:12.96 00:30:46.06 PDF PNG
11 30 WILUSZ ERWINA K 2 K 30 1 IWONICZ-ZDRÓJ POLSKA LUKI TEAM POLSKA Nordic Walking 5 km 9.68 00:06:11 00:09:53.75 00:30:59.66 PDF PNG
12 22 KULYNYCH MYKOLA M 10 M 60 1 LVIV UKRAINA Nordic Walking 5 km 9.66 00:06:12 00:01:21.53 00:31:04.93 PDF PNG
13 13 GWIZDAŁA ZBIGNIEW M 11 M 50 5 GOŁĄBEK POLSKA Nordic Walking 5 km 9.65 00:06:13 00:00:44.44 00:31:06.80 YELLOW CARD (+0,5 min) PDF PNG
14 18 LUDWICZAK DARIUSZ M 12 M 50 6 SZCZECIN POLSKA EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN Nordic Walking 5 km 9.62 00:06:14 00:01:04.49 00:31:11.69 PDF PNG
15 11 WOJTASIŃSKI DANIEL M 13 M 40 3 CZĘSTOCHOWA POLSKA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA Nordic Walking 5 km 9.61 00:06:14 00:00:39.54 00:31:13.60 PDF PNG
16 10 GRODZKI IRENEUSZ M 14 M 50 7 GORZÓW WLKP. POLSKA MIASTO GORZÓW WLKP. Nordic Walking 5 km 9.59 00:06:15 00:00:37.18 00:31:16.22 PDF PNG
17 7 RECZULSKI MARIUSZ M 15 M 50 8 CZĘSTOCHOWA POLSKA Nordic Walking 5 km 9.59 00:06:15 00:00:26.00 00:31:16.91 PDF PNG
18 12 GROBELNIAK RAFAŁ M 16 M 40 4 ŻUKOWO POLSKA Nordic Walking 5 km 9.55 00:06:16 00:00:41.17 00:31:24.10 PDF PNG
19 6 WOROCH ROMAN M 17 M 60 2 DOPIEWO POLSKA KGHM METRACO. RUDNA Nordic Walking 5 km 9.55 00:06:17 00:00:23.12 00:31:25.37 PDF PNG
20 24 KRZANOWSKI KACPER M 18 M 16 3 JAROSŁAW POLSKA LUKI TEAM POLSKA Nordic Walking 5 km 9.51 00:06:18 00:01:29.01 00:31:32.30 PDF PNG
21 19 MARCZYŃSKI ADAM M 19 M 40 5 GOSCICINO POLSKA POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 5 km 9.5 00:06:19 00:01:07.11 00:31:35.13 PDF PNG
22 17 JACHIMOWICZ RENATA K 3 K 50 1 WIERZBNO POLSKA LUKI TEAM POLSKA Nordic Walking 5 km 9.44 00:06:21 00:09:52.84 00:31:46.26 PDF PNG
23 9 KOWALAK ROBERT M 20 M 30 2 KOSTRZYN POLSKA MARSZ PO ZDROWIE Nordic Walking 5 km 9.43 00:06:21 00:00:31.96 00:31:49.65 YELLOW CARD (+0,5 min) PDF PNG
24 20 RADGOWSKI WALDEMAR M 21 M 50 9 PŁOCK POLSKA NORDIC WALKING MOBILNA SZKOŁA RUCHU Nordic Walking 5 km 9.36 00:06:24 00:01:10.47 00:32:04.01 PDF PNG
25 8 MAŚLANKA JACEK M 22 M 50 10 SŁUPSK POLSKA Nordic Walking 5 km 9.36 00:06:24 00:00:31.86 00:32:04.88 YELLOW CARD (+0,5 min) PDF PNG
26 16 SKIERA KRZYSZTOF M 23 M 40 6 BYDGOSZCZ POLSKA LIFE BALANCE PLACE Nordic Walking 5 km 9.31 00:06:26 00:00:57.36 00:32:14.73 PDF PNG
27 38 HALK IDA K 4 K 16 2 GDYNIA POLSKA Nordic Walking 5 km 9.29 00:06:27 00:10:01.89 00:32:18.26 PDF PNG
28 21 PARZYBUT JAN M 24 M 50 11 PNIEWY POLSKA POSTEP PNIEWY TEAM Nordic Walking 5 km 9.27 00:06:28 00:01:20.34 00:32:22.73 YELLOW CARD (+0,5 min) PDF PNG
29 23 MACHNIK JANUSZ M 25 M 40 7 ZAWIERCIE POLSKA CLLEO ZAWIERCIE Nordic Walking 5 km 9.25 00:06:29 00:01:23.75 00:32:25.08 PDF PNG
30 46 GARBOWSKI PIOTR M 26 M NPSR 1 X POLSKA STOWARZYSZENIE CROSS Nordic Walking 5 km 9.19 00:06:31 00:02:32.65 00:32:38.29 III PDF PNG
31 28 SPYCHAŁA LESŁAW M 27 M 50 12 GOŚCICINO POLSKA POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 5 km 9.18 00:06:32 00:01:44.40 00:32:40.42 PDF PNG
32 47 JANUSIK KRZYSZTOF M 28 M NPSR 2 CZĘSTOCHOWA POLSKA STOWARZYSZENIE CROSS Nordic Walking 5 km 9.13 00:06:34 00:04:10.27 00:32:52.66 II PDF PNG
33 52 LUDWICZAK ANDŻELIKA K 5 K 40 1 SZCZECIN POLSKA EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN Nordic Walking 5 km 9.06 00:06:37 00:10:22.63 00:33:07.33 PDF PNG
34 32 TOPOREK RAFAŁ M 29 M NPSR 3 PRZODKOWO POLSKA POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 5 km 9.05 00:06:37 00:01:55.33 00:33:09.32 IV PDF PNG
35 42 MOTYL ANNA K 6 K 50 2 BEŁCHATÓW POLSKA LUKI TEAM POLSKA Nordic Walking 5 km 9.01 00:06:39 00:10:09.22 00:33:17.90 PDF PNG
36 29 SKURNICA MARCIN M 30 M 40 8 BEŁCHATÓW POLSKA KS NW BEŁCHATÓW Nordic Walking 5 km 8.97 00:06:41 00:01:46.54 00:33:26.44 PDF PNG
37 39 POLEWCZAK MARIUSZ M 31 M 50 13 ZAWIERCIE POLSKA CLLEO ZAWIERCIE Nordic Walking 5 km 8.97 00:06:41 00:02:22.96 00:33:26.75 PDF PNG
38 40 PINIS AGNIESZKA K 7 K 40 2 BLACHOWNIA POLSKA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA Nordic Walking 5 km 8.96 00:06:41 00:10:05.68 00:33:28.33 PDF PNG
39 35 ZALISKO OKSANA K 8 K 60 1 LVIV UKRAINA Nordic Walking 5 km 8.96 00:06:41 00:09:58.50 00:33:29.14 PDF PNG
40 48 CIEŚLUK MARCIN M 32 M NPSR 4 CZĘSTOCHOWA POLSKA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA Nordic Walking 5 km 8.96 00:06:42 00:02:36.50 00:33:30.58 I PDF PNG
41 53 POTRZEBOWSKI MAREK M 33 M NPSR 5 BYDGOSZCZ POLSKA Nordic Walking 5 km 8.94 00:06:42 00:02:50.67 00:33:33.26 IV PDF PNG
42 37 KRUGIOŁKA GRZEGORZ M 34 M 40 9 PNIEWY POLSKA AKTYWNIE W PNIEWACH Nordic Walking 5 km 8.94 00:06:42 00:02:10.71 00:33:34.25 PDF PNG
43 45 WOJTCZAK URSZULA K 9 K 40 3 CZAPLINEK POLSKA Nordic Walking 5 km 8.93 00:06:43 00:10:14.48 00:33:35.45 PDF PNG
44 44 OLIINYK IRYNA K 10 K 30 2 LVIV UKRAINA Nordic Walking 5 km 8.92 00:06:43 00:10:11.28 00:33:37.53 PDF PNG
45 50 SKWIRUT JERZY M 35 M NPSR 6 PRZEMYŚL POLSKA STOWARZYSZENIE CROSS Nordic Walking 5 km 8.9 00:06:44 00:02:40.67 00:33:43.85 I PDF PNG
46 31 KLAWCZYŃSKI MARCIN M 36 M 30 3 PNIEWY POLSKA AKTYWNIE W PNIEWACH Nordic Walking 5 km 8.89 00:06:44 00:01:52.22 00:33:44.62 PDF PNG
47 49 RADOMSKA MARTA K 11 K 30 3 WARSZAWA POLSKA AVOCADO WELLNESS CLUB Nordic Walking 5 km 8.89 00:06:44 00:10:20.80 00:33:44.83 PDF PNG
48 43 WAWRZYNIAK IGOR M 37 M 16 4 GDYNIA POLSKA POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 5 km 8.88 00:06:45 00:02:29.38 00:33:48.22 YELLOW CARD (+0,5 min) PDF PNG
49 54 STANISŁAWSKI JAN M 38 M 60 3 POZNAŃ POLSKA MARSZ PO ZDROWIE Nordic Walking 5 km 8.86 00:06:46 00:02:53.93 00:33:51.61 PDF PNG
50 61 WITCZUK ŁUKASZ M 39 M 40 10 SIEDLCE POLSKA LUKI TEAM POLSKA Nordic Walking 5 km 8.81 00:06:48 00:03:11.00 00:34:04.94 GREEN CARD PDF PNG
51 41 WINCZEWSKI PIOTR M 40 M 50 14 PABIANICE POLSKA AZYMUT PABIANICE Nordic Walking 5 km 8.78 00:06:49 00:02:26.36 00:34:09.97 PDF PNG
52 51 HRYCYK KRZYSZTOF M 41 M 50 15 LĘBORK POLSKA Nordic Walking 5 km 8.77 00:06:50 00:02:49.96 00:34:12.59 PDF PNG
53 69 JAWORSKI ZDZISŁAW M 42 M 50 16 DZIAŁDOWO POLSKA ROZBIEGANI SĄSIEDZI Nordic Walking 5 km 8.75 00:06:51 00:03:34.32 00:34:16.67 PDF PNG
54 74 GODZIŃSKI PAWEŁ M 43 M 40 11 MILEJEWO POLSKA BAŻANTNWELBLĄG Nordic Walking 5 km 8.75 00:06:51 00:03:48.92 00:34:18.84 PDF PNG
55 67 VENTURINI SERENA MARIA K 12 K 50 3 SONDRIO WŁOCHY TEAM ITALY Nordic Walking 5 km 8.73 00:06:52 00:10:38.28 00:34:22.59 PDF PNG
56 75 DREWA MARIAN M 44 M 60 4 GOŚCICINO POLSKA Nordic Walking 5 km 8.71 00:06:53 00:03:51.45 00:34:26.09 PDF PNG
57 56 MAŚLANKA IWONA K 13 K 50 4 ŚMIGIEL POLSKA MARSZ PO ZDROWIE Nordic Walking 5 km 8.71 00:06:53 00:10:25.23 00:34:27.87 YELLOW CARD (+0,5 min) PDF PNG
58 66 KASPRZAK TADEUSZ M 45 M NPSR 7 OSIEK POLSKA Nordic Walking 5 km 8.7 00:06:53 00:03:26.37 00:34:29.57 I PDF PNG
59 85 GODZIŃSKA DOROTA K 14 K 40 4 MILEJEWO POLSKA BAŻANTNWELBLĄG Nordic Walking 5 km 8.69 00:06:54 00:11:09.67 00:34:32.58 PDF PNG
60 102 BARYŁA MIKOŁAJ M 46 M NPSR 8 X POLSKA STOWARZYSZENIE CROSS Nordic Walking 5 km 8.68 00:06:54 00:07:22.74 00:34:34.18 III PDF PNG
61 60 WESOŁOWSKI MAREK M 47 M 50 17 WARSZAWA POLSKA PASJA NORDIC WALKING Nordic Walking 5 km 8.66 00:06:55 00:03:08.76 00:34:38.03 PDF PNG
62 96 OLECH MATEUSZ M 48 M 13 1 GDAŃSK POLSKA Nordic Walking 5 km 8.65 00:06:56 00:04:25.62 00:34:40.54 YELLOW CARD (+0,5 min) PDF PNG
63 58 PIETRAKOWSKI MARCIN M 49 M 40 12 GORZÓW WIELKOPOLSKI POLSKA Nordic Walking 5 km 8.65 00:06:56 00:03:04.23 00:34:42.22 PDF PNG
64 55 MALICKI HUBERT M 50 M 40 13 POZNAŃ POLSKA MARSZ PO ZDROWIE Nordic Walking 5 km 8.65 00:06:56 00:02:58.15 00:34:42.68 PDF PNG
65 72 PUSZKARSKA MAŁGORZATA K 15 K 40 5 WARSZAWA POLSKA GOSADI NORDIC TEAM Nordic Walking 5 km 8.63 00:06:57 00:10:49.10 00:34:45.74 PDF PNG
66 59 KĘDZIERSKA KAROLINA K 16 K 40 6 SZCZECIN POLSKA EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN Nordic Walking 5 km 8.62 00:06:57 00:10:31.37 00:34:47.12 PDF PNG
67 77 OLEJNICZAK ALEKSANDRA K 17 K 16 3 TRZEMESZNO POLSKA KIJKOWE TRZEMESZNO Nordic Walking 5 km 8.62 00:06:57 00:10:51.86 00:34:47.24 PDF PNG
68 78 KACIOTYS MIECZYSŁAW M 51 M NPSR 9 GDAŃSK POLSKA STOWARZYSZENIE CROSS Nordic Walking 5 km 8.62 00:06:57 00:03:55.94 00:34:47.76 III PDF PNG
69 27 ŻURAWIK MARCIN M 52 M 40 14 KOŁO POLSKA SAINT GOBAIN SQUAD Nordic Walking 5 km 8.61 00:06:58 00:01:39.66 00:34:51.02 YELLOW CARD (+0,5 min) PDF PNG
70 26 GUDZIO MACIEJ M 53 M 50 18 CZERWONAK POLSKA NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND Nordic Walking 5 km 8.6 00:06:58 00:34:53.94 PDF PNG
71 123 GOŁĘBIEWSKI EDWARD M 54 M 70 1 POBIEDZISKA POLSKA MARSZ PO ZDROWIE Nordic Walking 5 km 8.6 00:06:58 00:04:55.58 00:34:54.17 PDF PNG
72 62 RAJEK TOMASZ M 55 M 50 19 CZĘSTOCHOWA POLSKA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA Nordic Walking 5 km 8.59 00:06:59 00:03:17.54 00:34:55.34 PDF PNG
73 121 SZYMAŃSKI STEFAN M 56 M 75 1 KIEŹLINY POLSKA Nordic Walking 5 km 8.55 00:07:01 00:04:46.34 00:35:06.27 PDF PNG
74 71 JACHIMOWICZ MIROSŁAW M 57 M 60 5 WIERZBNO POLSKA LUKI TEAM POLSKA Nordic Walking 5 km 8.53 00:07:02 00:03:34.22 00:35:10.26 PDF PNG
75 64 JÓŹWIAK MARIANNA K 18 K 40 7 WŁOCŁAWEK POLSKA SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK Nordic Walking 5 km 8.52 00:07:02 00:10:34.45 00:35:12.53 PDF PNG
76 80 KOLMETZ KATARZYNA K 19 K 40 8 SASINO POLSKA POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 5 km 8.51 00:07:03 00:10:52.88 00:35:16.53 PDF PNG
77 57 YAKUBYSHYN BORYS M 58 M 60 6 BERDYCHIV UKRAINA Nordic Walking 5 km 8.51 00:07:03 00:03:01.33 00:35:16.70 YELLOW CARD (+0,5 min) PDF PNG
78 70 KWIDZIŃSKA EMILIA K 20 K 16 4 LUZINO POLSKA POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 5 km 8.5 00:07:03 00:10:43.99 00:35:18.24 PDF PNG
79 65 DUSZEŃKO ZYGMUNT M 59 M NPSR 10 LUBIN POLSKA KGHM METRACO Nordic Walking 5 km 8.5 00:07:03 00:03:22.44 00:35:18.99 I PDF PNG
80 73 KOWALCZUK ADAM M 60 M 60 7 SIEDLCE POLSKA NOWI SIEDLCE Nordic Walking 5 km 8.49 00:07:03 00:03:36.92 00:35:19.32 PDF PNG
81 192 ZDANUK ARTUR M 61 M 50 20 PRZĘSOCIN POLSKA EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN Nordic Walking 5 km 8.49 00:07:03 00:08:30.37 00:35:19.63 PDF PNG
82 87 IRYNA ROHOZHYNA K 21 K 30 4 KIJÓW UKRAINA Nordic Walking 5 km 8.49 00:07:04 00:07:07.32 00:35:21.89 PDF PNG
83 88 RUBEL RUSLAN M 62 M NPSR 11 KIJÓW UKRAINA Nordic Walking 5 km 8.48 00:07:04 00:07:06.61 00:35:22.02 II PDF PNG
84 63 MSID ZITOUNI M 63 M 40 15 BERRCHID MAROKO ATHLE 322 Nordic Walking 5 km 8.48 00:07:04 00:03:18.95 00:35:22.19 PDF PNG
85 82 REJMAK MAREK M 64 M NPSR 12 GDYNIA POLSKA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Nordic Walking 5 km 8.48 00:07:04 00:04:17.78 00:35:23.49 I PDF PNG
86 115 GRODZKI IGNACY M 65 M 13 2 WARSZAWA POLSKA PASJA NORDIC WALKING Nordic Walking 5 km 8.47 00:07:05 00:04:44.75 00:35:26.14 PDF PNG
87 190 STRABEL WOJCIECH M 66 M 60 8 ŚREM POLSKA #ŚREMCHODZI Nordic Walking 5 km 8.46 00:07:05 00:07:41.03 00:35:27.93 PDF PNG
88 83 KĘDZIERSKA AGNIESZKA K 22 K 40 9 TRZEMESZNO POLSKA KIJKOWE TRZEMESZNO Nordic Walking 5 km 8.46 00:07:05 00:10:55.02 00:35:28.12 PDF PNG
89 81 FRANCZEK PAWEŁ M 67 M NPSR 13 X POLSKA STOWARZYSZENIE CROSS Nordic Walking 5 km 8.44 00:07:06 00:07:21.03 00:35:33.08 III PDF PNG
90 68 ROKICKA-HEBEL MAGDALENA K 23 K 40 10 SOPOT POLSKA Nordic Walking 5 km 8.43 00:07:06 00:10:42.59 00:35:34.25 PDF PNG
91 95 KABANINA LIUDMYLA K 24 K 30 5 ODESSA UKRAINA LET’S GO ⚓️ ODESSA Nordic Walking 5 km 8.41 00:07:08 00:11:34.24 00:35:41.44 PDF PNG
92 92 SZPILMAN KATARZYNA K 25 K 50 5 GDYNIA POLSKA ESJA TEAM Nordic Walking 5 km 8.38 00:07:09 00:11:20.65 00:35:47.41 PDF PNG
93 84 BRYGAŁA AGATA K 26 K 16 5 GDAŃSK POLSKA ESJA TEAM Nordic Walking 5 km 8.38 00:07:09 00:11:04.05 00:35:48.29 PDF PNG
94 93 SHURHINA YULIIA K 27 K 30 6 ODESSA UKRAINA LET’S GO ⚓️ ODESSA Nordic Walking 5 km 8.37 00:07:10 00:11:25.44 00:35:50.23 PDF PNG
95 194 GÓRAL ANDRZEJ M 68 M NPSR 14 BYDGOSZCZ POLSKA SOLID SECURITY BYDGOSZCZ Nordic Walking 5 km 8.36 00:07:10 00:08:37.53 00:35:54.31 I PDF PNG
96 111 SZYCKO OLIWIA K 28 K 16 6 KOBYLNICA POLSKA Nordic Walking 5 km 8.36 00:07:10 00:12:06.50 00:35:54.60 PDF PNG
97 89 KRYCKA DANUTA K 29 K 40 11 SZCZECIN POLSKA EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN Nordic Walking 5 km 8.31 00:07:13 00:11:10.69 00:36:05.68 PDF PNG
98 103 RUDAWSKI MACIEJ M 69 M 30 4 TRZCIEL POLSKA MARSZ PO ZDROWIE Nordic Walking 5 km 8.31 00:07:13 00:04:32.49 00:36:05.81 PDF PNG
99 112 CELINI MICHÈLE K 30 K 50 6 EPINAY-SOUS-SÉNART FRANCJA ATHLE 322 Nordic Walking 5 km 8.3 00:07:13 00:12:11.68 00:36:08.87 PDF PNG
100 90 BECZEK MAGDALENA K 31 K 30 7 GDAŃSK POLSKA POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 5 km 8.3 00:07:13 00:11:13.12 00:36:08.93 PDF PNG
101 91 POTRZEBOWSKA AGATA K 32 K NPSR 1 BYDGOSZCZ POLSKA Nordic Walking 5 km 8.3 00:07:13 00:11:17.53 00:36:09.46 IV PDF PNG
102 195 BONISOLO LUIGI M 70 M 50 21 VILLA DI TIRANO WŁOCHY TEAM ITALY Nordic Walking 5 km 8.3 00:07:13 00:08:40.50 00:36:09.79 PDF PNG
103 110 MYSTKOWSKI LESZEK M 71 M NPSR 15 X POLSKA STOWARZYSZENIE CROSS Nordic Walking 5 km 8.29 00:07:14 00:04:41.60 00:36:10.43 III PDF PNG
104 106 KAMIŃSKA BEATA K 33 K 50 7 CZĘSTOCHOWA POLSKA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA Nordic Walking 5 km 8.29 00:07:14 00:11:58.92 00:36:11.43 PDF PNG
105 108 RYBAŁTOWSKI PAWEŁ M 72 M 75 2 OBORNIKI ŚLĄSKIE POLSKA OBORYGENI Nordic Walking 5 km 8.28 00:07:14 00:04:34.31 00:36:13.18 PDF PNG
106 183 ZAWADZKI KRZYSZTOF M 73 M NPSR 16 ZIELONA GORA POLSKA Nordic Walking 5 km 8.28 00:07:14 00:08:26.82 00:36:13.82 IV PDF PNG
107 193 PIĄTEK DAREK M 74 M NPSR 17 GNIEWINO POLSKA POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 5 km 8.28 00:07:15 00:08:34.27 00:36:15.09 I PDF PNG
108 99 PONKA BARBARA K 34 K 50 8 WEJHEROWO POLSKA POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 5 km 8.28 00:07:15 00:11:44.28 00:36:15.91 PDF PNG
109 158 PUSZKARSKI ADAM M 75 M 1 1 WARSZAWA POLSKA GOSADI NORDIC TEAM Nordic Walking 5 km 8.27 00:07:15 00:07:03.75 00:36:16.70 PDF PNG
110 126 WITUCKA KAROLINA K 35 K 13 1 POZNAŃ POLSKA Nordic Walking 5 km 8.27 00:07:15 00:12:49.83 00:36:16.89 PDF PNG
111 101 NOWY KATARZYNA K 36 K NPSR 2 GDYNIA POLSKA ESJA TEAM Nordic Walking 5 km 8.25 00:07:16 00:11:50.78 00:36:21.93 I PDF PNG
112 94 KOLMETZ IZABELLA K 37 K 16 7 SASINO POLSKA POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 5 km 8.23 00:07:17 00:11:28.48 00:36:27.55 PDF PNG
113 97 PETRYSHYN NATALIA K 38 K 30 8 LVIV UKRAINA Nordic Walking 5 km 8.22 00:07:17 00:12:29.60 00:36:29.29 PDF PNG
114 125 RYBUS FILIP M 76 M 1 2 WEJHEROWO POLSKA POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 5 km 8.17 00:07:20 00:04:59.84 00:36:44.25 PDF PNG
115 107 CHOŁODOWSKA KAMILA K 39 K 30 9 SZCZECIN POLSKA Nordic Walking 5 km 8.16 00:07:21 00:11:58.96 00:36:46.76 PDF PNG
116 132 BUJNICKA MAGDALENA K 40 K 16 8 PASŁĘK POLSKA NORDIC WALKING PASŁĘK Nordic Walking 5 km 8.13 00:07:23 00:13:01.75 00:36:55.75 PDF PNG
117 114 OSTAPCHUK YULIIA K 41 K NPSR 3 KIJÓW UKRAINA Nordic Walking 5 km 8.11 00:07:24 00:12:15.64 00:37:00.25 III PDF PNG
118 122 RUSINOWICZ ANDRZEJ M 77 M 75 3 PIŁA POLSKA Nordic Walking 5 km 8.1 00:07:24 00:04:50.19 00:37:01.21 PDF PNG
119 124 GRYGOROWICZ BOGDAN M 78 M 70 2 LUBIN POLSKA KGHM METRACO PARTNER Nordic Walking 5 km 8.1 00:07:24 00:04:56.06 00:37:02.95 PDF PNG
120 140 KRAWCZYK DOROTA K 42 K 60 2 PIŁA POLSKA Nordic Walking 5 km 8.09 00:07:24 00:13:26.55 00:37:04.19 PDF PNG
121 109 DUSIEL EWA K 43 K 50 9 CZĘSTOCHOWA POLSKA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA Nordic Walking 5 km 8.07 00:07:26 00:12:03.61 00:37:10.57 PDF PNG
122 144 ŁĘCKI JAN M 79 M NPSR 18 GDYNIA POLSKA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Nordic Walking 5 km 8.07 00:07:26 00:06:28.40 00:37:11.76 IV PDF PNG
123 98 LOTKA JAKUB M 80 M 30 5 STARY TOMYŚL POLSKA TEAM BEROTU Nordic Walking 5 km 8.05 00:07:27 00:04:30.65 00:37:16.24 PDF PNG
124 120 KOMARZEWSKA KATARZYNA K 44 K 40 12 SZCZECIN POLSKA KS POGODNI NORDIKOWCY SZCZECIN Nordic Walking 5 km 8.05 00:07:27 00:12:44.97 00:37:17.40 PDF PNG
125 100 HNAT PATRYCJA K 45 K 16 9 SZCZECIN POLSKA Nordic Walking 5 km 8.05 00:07:27 00:11:47.21 00:37:17.45 PDF PNG
126 142 NOWAK HANNA K 46 K 13 2 PRUSZKÓW POLSKA ŻBIKI NORDIC WALKING Nordic Walking 5 km 8.04 00:07:28 00:13:30.87 00:37:20.61 PDF PNG
127 118 LASOTA DOROTA K 47 K 50 10 JUSTYNÓW POLSKA LZS JUSTYNÓW Nordic Walking 5 km 8.03 00:07:28 00:12:34.46 00:37:21.32 PDF PNG
128 196 GĄGÓŁ KRZYSZTOF M 81 M 40 16 GŁOGÓW POLSKA KGHM METRACO Nordic Walking 5 km 8.03 00:07:28 00:08:43.41 00:37:21.64 PDF PNG
129 113 BEHAL MAGDALENA K 48 K 30 10 DZIAŁDOWO POLSKA ROZBIEGANI SĄSIEDZI Nordic Walking 5 km 8.03 00:07:28 00:12:12.77 00:37:21.79 PDF PNG
130 138 KUŹMICZ MAGDALENA K 49 K 30 11 MASZEWKO POLSKA POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 5 km 8.01 00:07:29 00:13:17.14 00:37:26.50 PDF PNG
131 197 ŁAZORKO ANTONI M 82 M 60 9 CZĘSTOCHOWA POLSKA Nordic Walking 5 km 8 00:07:30 00:08:46.12 00:37:30.02 PDF PNG
132 116 GAŁKOWSKA ELŻBIETA K 50 K 60 3 TUCZNO POLSKA MARSZ PO ZDROWIE Nordic Walking 5 km 8 00:07:30 00:12:18.41 00:37:30.44 PDF PNG
133 79 WOŹNIAK REMIGIUSZ M 83 M 40 17 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI POLSKA CHODZĘBOLUBIĘ OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI Nordic Walking 5 km 7.99 00:07:30 00:04:01.53 00:37:32.58 YELLOW CARD (+0,5 min) PDF PNG
134 129 CIESIELSKI KRZYSZTOF M 84 M NPSR 19 GNIEZNO POLSKA FAST WALKER Nordic Walking 5 km 7.97 00:07:31 00:05:05.15 00:37:38.38 IV PDF PNG
135 130 WAWRZYNIAK ANNA K 51 K 40 13 GDYNIA POLSKA POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 5 km 7.97 00:07:31 00:12:57.27 00:37:39.71 PDF PNG
136 139 KIRICHENKO LYUDMYLA K 52 K 50 11 KHARKIV UKRAINA Nordic Walking 5 km 7.96 00:07:32 00:13:20.97 00:37:41.44 PDF PNG
137 134 DIUKAREVA INNA K 53 K 50 12 MELITOPOL UKRAINA Nordic Walking 5 km 7.96 00:07:32 00:13:09.66 00:37:42.62 PDF PNG
138 131 TOWARNICKA IZABELA K 54 K NPSR 4 GDYNIA POLSKA POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 5 km 7.95 00:07:32 00:12:59.81 00:37:43.12 IV PDF PNG
139 136 DOBROWOLSKI DARIUSZ M 85 M NPSR 20 X POLSKA STOWARZYSZENIE CROSS Nordic Walking 5 km 7.95 00:07:32 00:08:52.73 00:37:43.25 II PDF PNG
140 133 OWCZAREK DOROTA K 55 K 50 13 SWARZEDZ POLSKA MARSZ PO ZDROWIE Nordic Walking 5 km 7.95 00:07:32 00:13:05.62 00:37:44.03 PDF PNG
141 105 LOTKA IZABELA K 56 K 30 12 STARY TOMYŚL POLSKA TEAM BEROTU Nordic Walking 5 km 7.95 00:07:32 00:11:54.96 00:37:44.30 YELLOW CARD (+0,5 min) PDF PNG
142 135 KUZIEMKO RENATA K 57 K 30 13 SZCZECIN POLSKA KS POGODNI NORDIKOWCY SZCZECIN Nordic Walking 5 km 7.94 00:07:33 00:13:11.93 00:37:47.30 PDF PNG
143 119 POCHWAT EWA K 58 K NPSR 5 CZĘSTOCHOWA POLSKA STOWARZYSZENIE CROSS Nordic Walking 5 km 7.94 00:07:33 00:12:41.82 00:37:47.91 III PDF PNG
144 137 MATYJA ANNA K 59 K 50 14 ŚREM POLSKA #ŚREMCHODZI Nordic Walking 5 km 7.92 00:07:34 00:13:13.73 00:37:54.61 PDF PNG
145 146 NAPIERAŁA BOGDAN M 86 M 75 4 BEŁCHATÓW POLSKA KS NW BEŁCHATÓW Nordic Walking 5 km 7.91 00:07:35 00:06:36.05 00:37:55.41 PDF PNG
146 149 SZENDZIELORZ ILONA K 60 K 60 4 RUDA ŚLĄSKA POLSKA Nordic Walking 5 km 7.91 00:07:35 00:13:33.74 00:37:56.13 PDF PNG
147 141 WARCHALSKA TERESA K 61 K 70 1 KATOWICE POLSKA Nordic Walking 5 km 7.87 00:07:37 00:13:28.14 00:38:06.52 PDF PNG
148 148 TARNOWSKI TADEUSZ M 87 M 75 5 WEJHEROWO POLSKA Nordic Walking 5 km 7.86 00:07:38 00:06:38.81 00:38:11.72 PDF PNG
149 128 MACHOWSKI JAN M 88 M 70 3 KOZIEGŁOWY POLSKA Nordic Walking 5 km 7.86 00:07:38 00:05:02.09 00:38:11.86 PDF PNG
150 155 CZARNECKI WITOLD M 89 M 13 3 ROKIETNICA POLSKA NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND Nordic Walking 5 km 7.84 00:07:39 00:06:56.79 00:38:17.40 PDF PNG
151 150 STRELCZUK MAŁGORZATA K 62 K NPSR 6 PIEKARY SLĄSKIE POLSKA STOWARZYSZENIE CROSS Nordic Walking 5 km 7.82 00:07:40 00:13:43.98 00:38:23.00 III PDF PNG
152 154 KOZŁOWSKA EWA K 63 K 1 1 WARSZAWA POLSKA PASJA NORDIC WALKING Nordic Walking 5 km 7.81 00:07:40 00:13:52.85 00:38:24.26 PDF PNG
153 143 WALAWKO MIROSLAW M 90 M 70 4 WARSZAWA POLSKA AVOCADO WELLNESS CLUB Nordic Walking 5 km 7.79 00:07:42 00:06:25.58 00:38:31.17 PDF PNG
154 184 DYBEŁ AGNIESZKA K 64 K NPSR 7 CZĘSTOCHOWA POLSKA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA Nordic Walking 5 km 7.75 00:07:44 00:15:28.01 00:38:42.38 I PDF PNG
155 117 KLEIN JULIA K 65 K 16 10 GDAŃSK POLSKA Nordic Walking 5 km 7.73 00:07:46 00:12:33.02 00:38:50.65 PDF PNG
156 152 HANUS JOANNA K 66 K NPSR 8 KROSNO POLSKA PASJONAUCI KROSNO Nordic Walking 5 km 7.71 00:07:47 00:13:49.72 00:38:56.94 IV PDF PNG
157 157 KUŹMICZ DOMINIK M 91 M 13 4 MASZEWKO POLSKA POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 5 km 7.69 00:07:48 00:06:59.90 00:39:00.24 PDF PNG
158 151 KRAMNYSTA LIUDMYLA K 67 K NPSR 9 KIJÓW UKRAINA Nordic Walking 5 km 7.67 00:07:49 00:13:46.49 00:39:07.42 III PDF PNG
159 188 BARZOWSKA MONIKA K 68 K 30 14 WEJHEROWO POLSKA POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 5 km 7.66 00:07:50 00:15:37.72 00:39:10.13 PDF PNG
160 186 PIETRZYK ANNA K 69 K NPSR 10 KALISZ POMORSKI POLSKA KLUB OLIMPIJCZYKA IM. IRENY SZEWIŃSKIEJ KALISZ POM Nordic Walking 5 km 7.65 00:07:50 00:15:34.27 00:39:14.54 I PDF PNG
161 145 MADEJSKI ROMAN M 92 M 70 5 POZNAŃ POLSKA ROXKIJE ROKIETNICA Nordic Walking 5 km 7.58 00:07:55 00:06:33.11 00:39:35.13 PDF PNG
162 189 RUTZ JUSTYNA K 70 K 40 14 GOŚCICINO POLSKA POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 5 km 7.56 00:07:56 00:15:41.53 00:39:41.54 PDF PNG
163 156 STRABEL ELŻBIETA K 71 K 60 5 ŚREM POLSKA #ŚREMCHODZI Nordic Walking 5 km 7.54 00:07:57 00:13:56.70 00:39:46.36 PDF PNG
164 187 SZEWCZUK MAŁGORZATA K 72 K NPSR 11 BEZRZECZE POLSKA KS POGODNI NORDIKOWCY SZCZECIN Nordic Walking 5 km 7.5 00:08:00 00:15:37.40 00:40:01.56 I PDF PNG
165 198 RYCHLICKI GRZEGORZ M 93 M 50 22 LUBAŃ POLSKA Nordic Walking 5 km 7.49 00:08:00 00:08:47.96 00:40:03.80 YELLOW CARD (+0,5 min) PDF PNG
166 164 WITCZUK NIKOLA K 73 K 1 2 SIEDLCE POLSKA LUKI TEAM POLSKA Nordic Walking 5 km 7.41 00:08:05 00:14:18.17 00:40:28.30 PDF PNG
167 159 KOPEĆ LILIANNA K 74 K 13 3 WARSZAWA POLSKA PASJA NORDIC WALKING Nordic Walking 5 km 7.35 00:08:09 00:13:59.29 00:40:48.03 PDF PNG
168 163 WITCZUK OLA K 75 K NPSR 12 SIEDLCE POLSKA LUKI TEAM POLSKA Nordic Walking 5 km 7.33 00:08:11 00:14:13.70 00:40:57.83 IV PDF PNG
169 162 STACH TERESA K 76 K NPSR 13 OLSZTYN POLSKA STOWARZYSZENIE CROSS Nordic Walking 5 km 7.24 00:08:17 00:14:10.05 00:41:25.85 II PDF PNG
170 147 MARCZYŃSKI FRANCISZEK M 94 M 1 3 GOŚCICINO POLSKA POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 5 km 7.2 00:08:20 00:07:10.76 00:41:41.52 PDF PNG
171 182 LORENT OLIWIA K 77 K NPSR 14 X POLSKA STOWARZYSZENIE CROSS Nordic Walking 5 km 7.17 00:08:22 00:15:25.38 00:41:50.73 III PDF PNG
172 86 JĘDRASZKO JACEK M 95 M 16 5 WARSZAWA POLSKA Nordic Walking 5 km 7 00:08:34 00:04:21.81 00:42:53.82 PDF PNG
173 165 ANGIELCZYK MAŁGORZATA K 78 K 70 2 POZNAŃ POLSKA Nordic Walking 5 km 6.97 00:08:36 00:14:25.04 00:43:01.81 PDF PNG
174 169 SZADKOWSKA KATARZYNA K 79 K 13 4 BEŁCHATÓW POLSKA BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW Nordic Walking 5 km 6.94 00:08:38 00:14:35.05 00:43:13.46 PDF PNG
175 168 SMIRNOVA HANNA K 80 K 70 3 KRIVOY ROG UKRAINA Nordic Walking 5 km 6.94 00:08:38 00:14:31.30 00:43:13.72 PDF PNG
176 170 DEMBOWIAK WŁADYSŁAWA K 81 K 70 4 SWARZĘDZ POLSKA Nordic Walking 5 km 6.94 00:08:38 00:14:36.58 00:43:14.73 PDF PNG
177 173 REDKA RAISA K 82 K 70 5 KIJÓW UKRAINA GRUPA-1 Nordic Walking 5 km 6.74 00:08:53 00:14:50.93 00:44:29.22 PDF PNG
178 172 KUŹMICZ SZYMON M 96 M 1 4 MASZEWKO POLSKA POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 5 km 6.71 00:08:56 00:07:14.46 00:44:43.40 PDF PNG
179 171 BUHAIENKO NELLI K 83 K 75 1 KRIVOY ROG UKRAINA Nordic Walking 5 km 6.62 00:09:04 00:14:46.91 00:45:20.89 PDF PNG
180 167 SOŁOBODOWSKA POLA K 84 K 13 5 SOPOT POLSKA Nordic Walking 5 km 6.52 00:09:12 00:14:27.27 00:46:00.63 PDF PNG
181 166 PLICHTA JUSTYNA K 85 K 1 3 POLANICA-ZDRÓJ POLSKA Nordic Walking 5 km 6.51 00:09:12 00:14:24.84 00:46:03.52 PDF PNG
182 174 SZCZECIŃSKI SZYMON M 97 M 1 5 POZNAŃ POLSKA MARSZ PO ZDROWIE Nordic Walking 5 km 6.5 00:09:13 00:07:15.71 00:46:08.23 PDF PNG
183 176 NASTENKO DARIIA K 86 K 1 4 ODESSA UKRAINA LET’S GO ⚓️ ODESSA Nordic Walking 5 km 6.48 00:09:15 00:14:53.12 00:46:19.75 PDF PNG
184 175 BOSEK EWA K 87 K NPSR 15 BYDGOSZCZ POLSKA STOWARZYSZENIE CROSS Nordic Walking 5 km 6.46 00:09:17 00:15:48.57 00:46:26.91 II PDF PNG
185 177 KUCHERNIUK SVITLANA K 88 K NPSR 16 ODESSA UKRAINA Nordic Walking 5 km 6.29 00:09:32 00:14:56.14 00:47:41.71 II PDF PNG
186 178 KĘDZIORA BARBARA K 89 K 75 2 ŁOWICZ POLSKA POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 5 km 6.25 00:09:36 00:15:00.58 00:48:01.58 PDF PNG
187 179 MEZHAKOVA ZINAIDA K 90 K 75 3 ODESSA UKRAINA LET’S GO ⚓️ ODESSA Nordic Walking 5 km 6 00:10:00 00:15:03.42 00:50:00.79 PDF PNG
188 180 LINDENAU BRYJA BARBARA K 91 K NPSR 17 KŁODZKO POLSKA STOWARZYSZENIE CROSS Nordic Walking 5 km 5.94 00:10:05 00:15:10.93 00:50:29.78 III PDF PNG
189 181 WYDRYCH GRAŻYNA K 92 K NPSR 18 X POLSKA STOWARZYSZENIE CROSS Nordic Walking 5 km 5.7 00:10:31 00:15:15.83 00:52:37.23 III PDF PNG
190 36 PAGLIANTI CRISTIANO ROBERTO M 98 M 40 18 VIAREGGIO WŁOCHY TEAM ITALY Nordic Walking 5 km 00:02:06.28 PDF PNG
DSQ 153 KRÓL MACIEJ M DSQ M 50 DSQ LUDWIKÓW POLSKA TRZEJ KRÓLOWIE Nordic Walking 5 km 00:06:53.41 RED CARD PDF PNG

NW 10 km

Place Number Family name First name Gender G place Category Place cat City Nationality Team Distance Speed Time/km Start 1st lap 2nd lap Time Penalty Dyplom
1 305 ANDRZEJ DZIEDIEWICZ АНДЖЕЙ M 1 M 40 1 WARSZAWA POLSKA NW CZŁAPSKI TEAM NW 10 km 10.28 00:05:50 00:00:23.61 00:28:44.51 00:29:38.20 00:58:22.71 PDF PNG
2 337 MARCZAK TOMASZ M 2 M 1 1 ALEKSANDRIA I POLSKA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA NW 10 km 10.24 00:05:51 00:02:55.67 00:28:39.42 00:29:57.22 00:58:36.64 PDF PNG
3 312 WOŁOSZKA ARTUR M 3 M 1 2 WIERZBNO POLSKA LUKI TEAM POLSKA NW 10 km 10.2 00:05:53 00:01:14.13 00:29:06.24 00:29:43.95 00:58:50.19 PDF PNG
4 320 KUŹMICZ ADAM M 4 M 40 2 MASZEWKO POLSKA POLIPACK TEAM GWE NW 10 km 10.01 00:05:59 00:01:55.38 00:29:20.90 00:30:37.36 00:59:58.26 PDF PNG
5 302 JEAN-LUC HECKMANN M 5 M 50 1 STRASBOURG FRANCJA TEAM FRANCE NW 10 km 9.78 00:06:08 00:00:06.28 00:30:15.97 00:31:04.27 01:01:20.24 PDF PNG
6 309 KŁOS MACIEJ M 6 M 1 3 GDAŃSK POLSKA POLIPACK TEAM GWE NW 10 km 9.73 00:06:10 00:00:50.27 00:30:26.42 00:31:15.36 01:01:41.78 PDF PNG
7 301 BARCZYK BOGDAN M 7 M 50 2 CZĘSTOCHOWA POLSKA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA NW 10 km 9.71 00:06:10 00:00:00.85 00:30:32.37 00:31:17.36 01:01:49.73 PDF PNG
8 304 MICHEL PRIOL M 8 M 50 3 BREAL SOUS MONTFORT FRANCJA TEAM FRANCE NW 10 km 9.51 00:06:18 00:00:19.71 00:31:21.08 00:31:43.23 01:03:04.31 PDF PNG
9 317 KUBISZYN MAŁGORZATA K 1 K 1 1 LUBACZÓW POLSKA NW 10 km 9.51 00:06:18 00:05:56.69 00:31:14.00 00:31:52.12 01:03:06.12 PDF PNG
10 314 DELĄG JAKUB M 9 M 1 4 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI POLSKA LUKI TEAM POLSKA NW 10 km 9.49 00:06:19 00:01:36.91 00:31:23.41 00:31:52.10 01:03:15.51 PDF PNG
11 311 ERWAN PELLERIN M 10 M 40 3 CHATEAUGIRON FRANCJA TEAM FRANCE NW 10 km 9.44 00:06:21 00:01:12.11 00:30:59.95 00:32:32.44 01:03:32.39 PDF PNG
12 321 OSIŃSKI MICHAŁ M 11 M 1 5 ŁÓDŹ POLSKA LUKI TEAM POLSKA NW 10 km 9.4 00:06:22 00:02:03.40 00:31:07.35 00:32:41.16 01:03:48.51 YELLOW (+1 min) PDF PNG
13 310 PRZYBORKIEWICZ KRISS M 12 M 40 4 TORUŃ POLSKA PIERNIKI TORUŃ NW 10 km 9.38 00:06:23 00:01:06.77 00:31:49.98 00:32:07.84 01:03:57.82 PDF PNG
14 319 LESLIE LEJEUNE K 2 K 1 2 CABRIES FRANCJA TEAM FRANCE NW 10 km 9.35 00:06:25 00:06:01.78 00:31:30.87 00:32:39.38 01:04:10.25 1 pkt to GREEN CARD PDF PNG
15 366 MIELECKA AGNIESZKA K 3 K 50 1 GĄSAWA POLSKA POLIPACK TEAM GWE NW 10 km 9.33 00:06:25 00:07:14.42 00:32:03.96 00:32:13.75 01:04:17.71 PDF PNG
16 307 PAINGRIS JEAN LUC M 13 M 60 1 SAINT MARCELLIN FRANCJA TEAM FRANCE NW 10 km 9.32 00:06:26 00:00:42.72 00:31:34.79 00:32:47.27 01:04:22.06 PDF PNG
17 313 SIWAK PIOTR M 14 M 60 2 RUDNA POLSKA KGHM-METRACO NW 10 km 9.29 00:06:27 00:01:32.57 00:32:15.83 00:32:21.47 01:04:37.30 PDF PNG
18 308 FAVARO ANTONELLO M 15 M 50 4 NOALE WŁOCHY NICO RUNNING NW 10 km 9.26 00:06:28 00:00:46.53 00:31:42.73 00:33:03.80 01:04:46.53 PDF PNG
19 326 BIELECKA ZUZANNA K 4 K 40 1 WARSZAWA POLSKA NW CZŁAPSKI TEAM NW 10 km 9.21 00:06:30 00:06:10.88 00:32:25.46 00:32:41.58 01:05:07.04 PDF PNG
20 306 OLIVIER BETARD M 16 M 50 5 CAMARET FRANCJA TEAM FRANCE NW 10 km 9.16 00:06:32 00:00:26.34 00:32:11.11 00:33:18.42 01:05:29.53 PDF PNG
21 330 KURZAWIŃSKI MARCIN M 17 M 40 5 KONIN POLSKA PARTYZANCI KONIN NW 10 km 9.16 00:06:33 00:02:34.91 00:32:55.98 00:32:34.48 01:05:30.46 PDF PNG
22 336 ZABŁOCKI KAROL M 18 M 1 6 WARSZAWA POLSKA NW CZŁAPSKI TEAM NW 10 km 9.12 00:06:34 00:02:52.05 00:33:02.75 00:32:44.60 01:05:47.35 PDF PNG
23 316 MARCZAK KRZYSZTOF M 19 M 60 3 BEŁCHATÓW POLSKA LUKI TEAM POLSKA NW 10 km 9.08 00:06:36 00:01:49.44 00:32:38.94 00:33:24.42 01:06:03.36 PDF PNG
24 327 CHOJNACKI PAWEŁ M 20 M 50 6 SZCZECIN-MIERZYN POLSKA EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN NW 10 km 9.07 00:06:37 00:02:21.43 00:33:08.69 00:33:03.04 01:06:11.73 PDF PNG
25 332 JAGUSIAK GRZEGORZ M 21 M 40 6 PABIANICE POLSKA NW 10 km 9.05 00:06:37 00:02:38.91 00:32:43.71 00:33:34.22 01:06:17.93 PDF PNG
26 322 BARTOSIEWICZ ŁUKASZ M 22 M 1 7 GDAŃSK POLSKA LUKI TEAM POLSKA NW 10 km 8.97 00:06:41 00:02:05.47 00:33:26.44 00:33:27.76 01:06:54.20 PDF PNG
27 324 SZYMSKA MAŁGORZATA K 5 K 40 2 SZCZECIN POLSKA LUKI TEAM POLSKA NW 10 km 8.96 00:06:41 00:06:04.96 00:33:04.11 00:33:53.58 01:06:57.69 PDF PNG
28 315 GILLES PINSARD M 23 M 60 4 MONTARGIS FRANCJA TEAM FRANCE NW 10 km 8.95 00:06:42 00:01:39.98 00:32:16.93 00:34:47.49 01:07:04.42 PDF PNG
29 329 NAKONIECZNY GRZEGORZ M 24 M 50 7 SZCZECIN POLSKA EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN NW 10 km 8.89 00:06:44 00:02:28.22 00:33:00.65 00:34:28.03 01:07:28.68 PDF PNG
30 325 BESNIER-KERVERN ELODIE K 6 K 40 3 35235 - THORIGNE FOUILLARD FRANCJA TEAM FRANCE NW 10 km 8.87 00:06:45 00:06:08.22 00:32:47.60 00:34:50.75 01:07:38.35 YELLOW (+2 min) PDF PNG
31 348 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA K 7 K 40 4 KRĘPA KASZUBSKA POLSKA POLIPACK TEAM GWE NW 10 km 8.87 00:06:45 00:06:35.92 00:33:27.21 00:34:11.61 01:07:38.82 PDF PNG
32 356 KRAWĘTEK AGNIESZKA K 8 K 50 2 BEŁCHATÓW POLSKA LUKI TEAM POLSKA NW 10 km 8.85 00:06:46 00:06:52.40 00:33:40.16 00:34:09.53 01:07:49.69 PDF PNG
33 333 MIKŠÍK JIŘÍ M 25 M 1 8 PRAHA POLSKA MOSKYT NORDIC WALKING NW 10 km 8.85 00:06:47 00:02:42.16 00:33:25.20 00:34:24.96 01:07:50.16 PDF PNG
34 352 KARPIENIA EWA K 9 K 50 3 SZCZECIN POLSKA EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN NW 10 km 8.8 00:06:49 00:06:41.97 00:33:51.63 00:34:20.63 01:08:12.26 PDF PNG
35 331 KOLBERG KAMILA K 10 K 40 5 ZIELEŃ POLSKA KIJKOWE TRZEMESZNO NW 10 km 8.79 00:06:49 00:06:14.73 00:34:03.62 00:34:12.00 01:08:15.62 PDF PNG
36 328 CHRISTIAN DENOLLE M 26 M 50 8 NOISY-SUR-ECOLE FRANCJA TEAM FRANCE NW 10 km 8.75 00:06:51 00:02:27.14 00:34:01.27 00:34:32.27 01:08:33.54 PDF PNG
37 318 VERZOLA ROBERTO M 27 M 50 9 COMO WŁOCHY NORDIC WALKING COMO NW 10 km 8.73 00:06:52 00:01:52.77 00:33:54.64 00:34:50.51 01:08:45.15 PDF PNG
38 344 RAKOWIECKI ZBIGNIEW M 28 M 60 5 GDAŃSK POLSKA POLIPACK TEAM GWE NW 10 km 8.69 00:06:54 00:03:13.94 00:34:31.78 00:34:31.63 01:09:03.41 PDF PNG
39 351 LEVENÉ FRANÇOISE K 11 K 50 4 MONTFERRIER SUR LEZ FRANCJA TEAM FRANCE NW 10 km 8.66 00:06:55 00:06:38.57 00:33:53.96 00:35:25.53 01:09:19.49 PDF PNG
40 339 BEM MAŁGORZATA K 12 K 40 6 OLSZTYN POLSKA POZYTYWNI DOBRE MIASTO NW 10 km 8.66 00:06:55 00:06:20.51 00:34:05.50 00:35:14.46 01:09:19.96 PDF PNG
41 334 GUÉGUEN MARIE-CLAUDE K 13 K 60 1 RENNES FRANCJA TEAM FRANCE NW 10 km 8.65 00:06:56 00:06:19.22 00:33:44.08 00:35:36.99 01:09:21.07 YELLOW (+1 min) PDF PNG
42 340 IMIELSKA JUSTYNA K 14 K 40 7 RUMIA POLSKA NW 10 km 8.62 00:06:57 00:06:23.77 00:34:16.38 00:35:20.24 01:09:36.62 PDF PNG
43 343 SYPNIEWSKI SZYMON M 29 M 40 7 STARE MIASTO POLSKA PARTYZANCI KONIN NW 10 km 8.62 00:06:57 00:03:07.33 00:34:37.96 00:35:00.88 01:09:38.84 PDF PNG
44 335 JERZY KRAKOWSKI M 30 M 50 10 MIELEC POLSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC NW 10 km 8.61 00:06:58 00:02:49.31 00:34:37.66 00:35:03.91 01:09:41.57 PDF PNG
45 345 BŁASZCZYK CZESŁAW M 31 M 60 6 KATOWICE POLSKA NW 10 km 8.6 00:06:58 00:03:18.30 00:34:32.18 00:35:15.48 01:09:47.66 PDF PNG
46 341 ABRAMOWICZ MAŁGORZATA K 15 K 1 3 SZCZECIN POLSKA EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN NW 10 km 8.56 00:07:00 00:06:28.63 00:34:49.90 00:35:17.23 01:10:07.13 PDF PNG
47 338 FILOSA GIUSEPPE M 32 M 50 11 COMO WŁOCHY NORDIC WALKING COMO NW 10 km 8.52 00:07:02 00:03:04.26 00:34:42.31 00:35:41.15 01:10:23.46 PDF PNG
48 357 NAZAROVA TETIANA K 16 K 40 8 POKROVSK UKRAINA NW 10 km 8.51 00:07:03 00:06:55.66 00:35:00.98 00:35:31.04 01:10:32.02 PDF PNG
49 347 SMARSZCZ WIESŁAW M 33 M 60 7 LĘBORK POLSKA LĘBORSKIE LWY NW 10 km 8.43 00:07:06 00:03:18.32 00:34:49.21 00:36:19.27 01:11:08.48 PDF PNG
50 374 BIERĆ JAROSŁAW M 34 M 50 12 BIAŁYSTOK POLSKA NW 10 km 8.42 00:07:07 00:04:22.49 00:35:31.64 00:35:43.98 01:11:15.62 PDF PNG
51 350 MAREK PETR M 35 M 50 13 BRUNTÁL POLSKA NW 10 km 8.41 00:07:07 00:03:49.12 00:35:26.99 00:35:52.52 01:11:19.51 PDF PNG
52 367 FRANCZAK MAŁGORZATA K 17 K 1 4 WARSZAWA POLSKA NW CZŁAPSKI TEAM NW 10 km 8.39 00:07:09 00:07:16.81 00:35:24.26 00:36:07.26 01:11:31.52 PDF PNG
53 323 CZŁAPSKI KRZYSZTOF M 36 M 50 14 WARSZAWA POLSKA NW CZŁAPSKI TEAM NW 10 km 8.38 00:07:09 00:02:08.84 00:35:26.18 00:36:08.55 01:11:34.73 PDF PNG
54 369 LEJKOWSKA MIRELA K 18 K 40 9 GOWINO POLSKA POLIPACK TEAM GWE NW 10 km 8.38 00:07:09 00:07:21.08 00:35:31.28 00:36:04.32 01:11:35.60 PDF PNG
55 364 POSIKATA JOANNA K 19 K 40 10 KALINOWICE ZAMOŚĆ POLSKA NW 10 km 8.38 00:07:09 00:07:11.73 00:35:25.07 00:36:11.96 01:11:37.03 PDF PNG
56 361 OSTROCHALSKA ALEKSANDRA K 20 K 40 11 KRĘPA KASZUBSKA POLSKA POLIPACK TEAM GWE NW 10 km 8.37 00:07:10 00:07:03.25 00:35:41.61 00:36:00.68 01:11:42.29 PDF PNG
57 355 ŚWIERCZ EWA K 21 K 40 12 DOBRA POLSKA EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN NW 10 km 8.36 00:07:10 00:06:49.41 00:35:51.01 00:35:53.08 01:11:44.09 PDF PNG
58 379 TOMCZYK EDWARD M 37 M 70 1 POZNAŃ POLSKA MARSZ PO ZDROWIE NW 10 km 8.36 00:07:10 00:04:37.08 00:35:44.56 00:36:01.26 01:11:45.82 PDF PNG
59 354 KUKHAR GANNA K 22 K 1 5 CHMIELNICKI UKRAINA NW 10 km 8.34 00:07:11 00:06:45.88 00:36:04.58 00:35:51.08 01:11:55.66 PDF PNG
60 378 CZEKAJŁO FRANCISZEK M 38 M 70 2 DREZDENKO POLSKA NW 10 km 8.29 00:07:14 00:04:32.96 00:35:47.50 00:36:36.64 01:12:24.14 PDF PNG
61 381 WROŃSKI WŁODZIMIERZ M 39 M 70 3 WARSZAWA POLSKA PASJA NORDIC WALKING NW 10 km 8.29 00:07:14 00:04:41.61 00:36:06.68 00:36:18.67 01:12:25.35 PDF PNG
62 342 JASIUKIEWICZ JACEK M 40 M 50 15 DOBRE MIASTO POLSKA POZYTYWNI DOBRE MIASTO NW 10 km 8.28 00:07:14 00:03:05.48 00:35:25.26 00:37:04.25 01:12:29.51 PDF PNG
63 375 REICHERT ANDRZEJ M 41 M 70 4 UJAZD POLSKA NW 10 km 8.25 00:07:16 00:04:24.14 00:36:27.94 00:36:13.92 01:12:41.86 PDF PNG
64 390 MARIAN CZMOCH M 42 M 70 5 ŁOSICE POLSKA PUKS ŁOSICE NW 10 km 8.23 00:07:17 00:46:21.74 00:35:42.66 00:37:13.60 01:12:56.26 YELLOW (+0,5 min) PDF PNG
65 370 BALIŚ ANDRZEJ M 43 M 1 9 KRAKÓW POLSKA NW 10 km 8.16 00:07:21 00:04:09.75 00:36:46.02 00:36:45.02 01:13:31.04 PDF PNG
66 362 RUDOWSKA DOMINIKA K 23 K 40 13 SOPOT POLSKA ESJA TEAM NW 10 km 8.15 00:07:21 00:07:06.51 00:36:36.08 00:37:01.12 01:13:37.20 PDF PNG
67 363 ŁUKASIEWICZ-GODLEWSKA ANNA K 24 K 40 14 WARSAW POLSKA PASJA NORDIC WALKING NW 10 km 8.13 00:07:22 00:07:08.95 00:36:46.71 00:37:00.92 01:13:47.63 GREEN PDF PNG
68 360 BALON MAREK M 44 M 50 16 SZCZECINEK POLSKA NW 10 km 8.12 00:07:23 00:03:56.02 00:36:17.74 00:37:34.15 01:13:51.89 PDF PNG
69 359 MUSIATOWICZ ALEKSANDRA K 25 K 50 5 WARSZAWA POLSKA PASJA NORDIC WALKING NW 10 km 8.12 00:07:23 00:07:01.05 00:36:05.85 00:37:48.53 01:13:54.38 PDF PNG
70 371 FLISEK BLANKA K 26 K 1 6 KRAKÓW POLSKA NW 10 km 8.1 00:07:24 00:07:23.48 00:36:52.48 00:37:11.11 01:14:03.59 PDF PNG
71 383 FOT KRZYSZTOF M 45 M 50 17 POZNAŃ (POZNAŃ-JEŻYCE) POLSKA MARSZ PO ZDROWIE NW 10 km 8.1 00:07:24 00:04:43.66 00:36:54.59 00:37:09.09 01:14:03.68 PDF PNG
72 368 HRYNDIO JERZY M 46 M 60 8 KATOWICE POLSKA STADION ŚLĄSKI NW 10 km 8.09 00:07:25 00:04:03.15 00:36:49.96 00:37:21.15 01:14:11.11 PDF PNG
73 358 GAJEWSKA DANUTA K 27 K 40 15 ŁEBA POLSKA NW 10 km 8.08 00:07:25 00:06:57.80 00:36:56.52 00:37:18.68 01:14:15.20 PDF PNG
74 372 PONKA RADOSŁAW M 47 M 40 8 WEJHEROWO POLSKA POLIPACK TEAM GWE NW 10 km 8.08 00:07:25 00:04:14.71 00:36:31.98 00:37:44.76 01:14:16.74 PDF PNG
75 373 STĘPIEŃ KRZYSZTOF M 48 M 50 18 POZNAŃ POLSKA ZURAWINIEC TRENUJE NW 10 km 8.07 00:07:26 00:04:17.51 00:36:51.51 00:37:28.80 01:14:20.31 PDF PNG
76 500 KWIDZIŃSKA DOROTA K 28 K 1 7 LUZINO POLSKA POLIPACK TEAM GWE NW 10 km 8.06 00:07:26 00:09:21.53 00:36:41.07 00:37:45.37 01:14:26.44 PDF PNG
77 391 SZCZĘŚNIAK ZBIGNIEW M 49 M 60 9 CZĘSTOCHOWA POLSKA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA NW 10 km 8.06 00:07:26 00:04:59.92 00:37:07.45 00:37:19.66 01:14:27.11 PDF PNG
78 388 SHVED OLENA K 29 K 50 6 CHMIELNICKI UKRAINA NW 10 km 8.04 00:07:27 00:08:01.96 00:36:57.05 00:37:39.49 01:14:36.54 PDF PNG
79 386 KREFFT BARBARA K 30 K 50 7 PARCHOWO POLSKA NW 10 km 8.04 00:07:28 00:07:56.49 00:36:59.93 00:37:40.57 01:14:40.50 PDF PNG
80 399 HRYCYK IZABELA K 31 K 1 8 LĘBORK POLSKA NW 10 km 8.01 00:07:29 00:08:17.80 00:36:57.48 00:37:54.88 01:14:52.36 PDF PNG
81 380 PRZYMUSIŃSKI PIOTR M 50 M 60 10 POZNAŃ POLSKA NW 10 km 8.01 00:07:29 00:04:37.46 00:37:23.54 00:37:29.36 01:14:52.90 PDF PNG
82 365 SZADKOWSKI MARIUSZ M 51 M 40 9 BEŁCHATÓW POLSKA BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW NW 10 km 8.01 00:07:29 00:03:58.38 00:37:43.71 00:37:11.98 01:14:55.69 PDF PNG
83 387 WOŁK BEATA K 32 K 40 16 TRZCIANKA POLSKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA NW 10 km 8.01 00:07:29 00:07:59.43 00:36:52.07 00:38:03.96 01:14:56.03 PDF PNG
84 382 REKOS ANNA K 33 K 40 17 POZNAN POLSKA ZURAWINIEC TRENUJE NW 10 km 8 00:07:30 00:07:52.77 00:36:46.26 00:38:16.07 01:15:02.33 PDF PNG
85 349 BUJNICKI MARCIN M 52 M 40 10 PASŁĘK POLSKA NORDIC WALKING PASŁĘK NW 10 km 7.92 00:07:34 00:03:44.41 00:36:10.20 00:39:38.16 01:15:48.36 PDF PNG
86 385 KOCIMSKI JAN M 53 M 70 6 SOCHACZEW POLSKA NW 10 km 7.92 00:07:34 00:04:49.66 00:37:27.46 00:38:21.20 01:15:48.66 PDF PNG
87 392 GÓRSKA IWONA K 34 K 40 18 LĘBORK POLSKA NW 10 km 7.91 00:07:35 00:08:05.99 00:37:59.43 00:37:53.23 01:15:52.66 PDF PNG
88 403 DOMURAD-IDŹKOWSKA SYLWIA K 35 K 40 19 GDAŃSK POLSKA ESJA TEAM NW 10 km 7.91 00:07:35 00:08:30.74 00:37:45.04 00:38:09.12 01:15:54.16 PDF PNG
89 395 MARCZYŃSKA MARTA K 36 K 40 20 GOŚCICINO POLSKA POLIPACK TEAM GWE NW 10 km 7.91 00:07:35 00:08:13.56 00:38:04.47 00:37:49.92 01:15:54.39 PDF PNG
90 376 KOZŁOWSKA MAŁGORZATA K 37 K 40 21 WARSZAWA POLSKA PASJA NORDIC WALKING NW 10 km 7.9 00:07:35 00:07:24.36 00:37:36.67 00:38:18.36 01:15:55.03 PDF PNG
91 394 MIŚKOWICZ ANNA K 38 K 60 2 GŁOGÓWEK POLSKA NW 10 km 7.88 00:07:37 00:08:11.44 00:37:31.24 00:38:38.90 01:16:10.14 PDF PNG
92 396 WOJCIECHOWSKI ADAM M 54 M 40 11 PLESZEW POLSKA KIJKOMANIACY PPL NW 10 km 7.87 00:07:37 00:05:09.21 00:37:23.60 00:38:52.73 01:16:16.33 PDF PNG
93 393 ROCHATKA JOANNA K 39 K 50 8 POZNAŃ POLSKA MARSZ PO ZDROWIE NW 10 km 7.86 00:07:38 00:08:08.78 00:36:47.78 00:39:34.62 01:16:22.40 PDF PNG
94 402 RYBUS ELŻBIETA K 40 K 40 22 WEJHEROWO POLSKA POLIPACK TEAM GWE NW 10 km 7.85 00:07:38 00:08:28.11 00:38:18.53 00:38:09.31 01:16:27.84 PDF PNG
95 397 GAJDZIS WOJCIECH M 55 M 40 12 GDAŃSK POLSKA NW 10 km 7.83 00:07:39 00:05:13.23 00:37:34.92 00:39:00.77 01:16:35.69 PDF PNG
96 384 PIERZCHAŁA MAREK M 56 M 60 11 LUZINO POLSKA NW 10 km 7.82 00:07:40 00:04:47.26 00:38:25.23 00:38:18.94 01:16:44.17 PDF PNG
97 406 IRYNA KURAKINA K 41 K 40 23 ODESSA UKRAINA LET’S GO ⚓️ ODESSA NW 10 km 7.77 00:07:43 00:08:38.48 00:38:34.47 00:38:39.99 01:17:14.46 PDF PNG
98 400 SMARSZCZ GRAŻYNA K 42 K 60 3 LĘBORK POLSKA LĘBORSKIE LWY NW 10 km 7.73 00:07:45 00:08:21.80 00:38:11.19 00:39:27.37 01:17:38.56 PDF PNG
99 414 GWAREK ANITA K 43 K 50 9 WARSZAWA POLSKA PASJA NORDIC WALKING NW 10 km 7.73 00:07:46 00:08:58.02 00:38:37.81 00:39:03.07 01:17:40.88 PDF PNG
100 405 MORENA LETIZIA K 44 K 50 10 BÉDARRIDES FRANCJA TEAM FRANCE NW 10 km 7.72 00:07:46 00:08:34.29 00:38:48.88 00:38:54.74 01:17:43.62 PDF PNG
101 409 KACZMAREK ZOFIA K 45 K 50 11 WROCŁAW POLSKA NW 10 km 7.67 00:07:49 00:08:45.60 00:38:32.94 00:39:40.97 01:18:13.91 PDF PNG
102 410 RYBAK JUSTYNA K 46 K 1 9 DOBRE MIASTO POLSKA POZYTYWNI DOBRE MIASTO NW 10 km 7.66 00:07:49 00:08:48.30 00:38:30.38 00:39:46.70 01:18:17.08 PDF PNG
103 411 ROSZMAN JOANNA K 47 K 60 4 REDA POLSKA NW 10 km 7.65 00:07:50 00:08:51.39 00:38:35.10 00:39:50.34 01:18:25.44 PDF PNG
104 418 TYTARENKO OLENA K 48 K 50 12 KIJÓW UKRAINA NW 10 km 7.64 00:07:51 00:09:09.44 00:39:15.31 00:39:20.09 01:18:35.40 PDF PNG
105 407 WOJCIECHOWSKA KATARZYNA K 49 K 40 24 PLESZEW POLSKA KIJKOMANIACY PPL NW 10 km 7.62 00:07:52 00:08:41.73 00:39:20.57 00:39:25.17 01:18:45.74 PDF PNG
106 413 DREWNOWSKA BARBARA K 50 K 50 13 TRZCIANKA POLSKA ZASAPANI HYDRO TRZCIANKA NW 10 km 7.62 00:07:52 00:08:55.89 00:39:07.15 00:39:38.88 01:18:46.03 PDF PNG
107 412 RYCHERT LIDIA ALDONA K 51 K 60 5 WEJHEROWO POLSKA ALFA-IZORED NW 10 km 7.61 00:07:53 00:08:53.21 00:39:29.01 00:39:21.53 01:18:50.54 PDF PNG
108 415 POTERA PAULINA K 52 K 40 25 POZNAŃ POLSKA ZURAWINIEC TRENUJE NW 10 km 7.61 00:07:53 00:09:03.89 00:39:08.50 00:39:42.46 01:18:50.96 PDF PNG
109 420 MARKIEWICZ ULA K 53 K 40 26 POZNAŃ POLSKA NW 10 km 7.6 00:07:53 00:09:17.20 00:39:17.11 00:39:41.64 01:18:58.75 PDF PNG
110 419 BOŃCZYSZYN BOŻENA K 54 K 50 14 CHARBROWO POLSKA POLIPACK TEAM GWE NW 10 km 7.47 00:08:02 00:09:14.08 00:39:56.88 00:40:24.57 01:20:21.45 PDF PNG
111 398 TRYBUŁA STANISŁAW M 57 M 50 19 SPYTKOWICE POLSKA NW 10 km 7.42 00:08:05 00:05:17.18 00:38:50.15 00:42:05.46 01:20:55.61 PDF PNG
112 401 OLECH ANNA K 55 K 40 27 GDAŃSK POLSKA NW 10 km 7.4 00:08:06 00:08:23.29 00:40:29.73 00:40:37.15 01:21:06.88 PDF PNG
113 404 GÓRSKA - STUCKA ANNA K 56 K 1 10 WŁADYSŁAWOWO POLSKA NW 10 km 7.3 00:08:13 00:08:32.26 00:39:32.59 00:42:39.87 01:22:12.46 YELLOW (+1 min) PDF PNG
114 416 MAKUCH JOANNA K 57 K 40 28 TRZCIANKA POLSKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA NW 10 km 7.15 00:08:23 00:09:05.74 00:42:26.66 00:41:28.24 01:23:54.90 PDF PNG
115 421 OWCZAREK HENRYKA K 58 K 70 1 POZNAŃ POLSKA MARSZ PO ZDROWIE NW 10 km 6.03 00:09:57 00:09:19.57 00:49:32.93 00:49:59.50 01:39:32.43 PDF PNG
DSQ 346 FREJER MONIKA K DSQ K 1 DSQ GDANSK POLSKA NW 10 km 00:06:29.92 PDF PNG
DSQ 303 JAKIMIEC TADEUSZ M DSQ M 50 DSQ SZCZECINEK POLSKA NW 10 km 00:00:10.80 PDF PNG

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ