Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Konopko Andrzej Giżycko Polska 10 km opłacono on-line
2 Konopko Małgorzata Giżycko Polska 10 km opłacono on-line
3 Stokowski Marcin Pobiedziska Polska 10 km LKS Atleta Gniezno opłacono on-line
4 Walczak Sylwia Ryn Polska 10 km KS Prefbet-Sonarol opłacono on-line
5 Koziatek Sebastian Szczytno Polska 5 km Team Kopeć opłacono on-line
6 kotowski dariusz olszyny Polska 5 km opłacono on-line
7 Jakacki Sylwester Bartoszyce Polska 10 km Góral z Mazur Running Team opłacono on-line
8 Wronowski Rafał Banie Mazurskie Polska 5 km Wrona Run opłacono on-line
9 Zach Kamil Łomża Polska 5 km opłacono on-line
10 Pusio Adam Gdańsk Polska 5 km GF Acer opłacono on-line
11 Liśkiewicz Beata Kętrzyn Polska 10 km GF Acer opłacono on-line
12 Cygas Łukasz Czarna Polska 5 km opłacono on-line
13 Czopek Jaroslaw EŁK Polska 5 km Maratonka
14 Truszczyńska Edyta Olecko Polska 5 km Olecko Biega opłacono on-line
15 Cygas Ewa Czarna Polska 5 km Zabiegany Wołomin opłacono on-line
16 Kowalczyk Wojciech Warszawa Polska 5 km - osoby poniżej 18 roku życia
17 Wysocka Martyna Kętrzyn Polska 10 km Drużyna ML opłacono on-line
18 Radziewicz Marcin Garbno Polska 10 km Drużyna ML opłacono on-line
19 Soszyński Mirosław Warszawa Polska 10 km Legia opłacono on-line
20 Dmochowski Tomasz Grajewo Polska 10 km opłacono on-line
21 Czaplejewicz Marta Ełk Polska 10 km 41 blp / Super Drużyna Ełk opłacono on-line
22 Januszewski Maciej Ełk Polska 10 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
23 Oborski Ryszard Mrągowo Polska 5 km opłacono on-line
24 Moroz Elżbieta Kętrzyn Polska 10 km Drużyna ML opłacono on-line
25 Pydynkowski Łukasz Działdowo Polska 10 km Rozbiegane Działdowo opłacono on-line
26 Rożek Gerard Olecko Polska 5 km Olecko Biega opłacono on-line
27 Samborska Maja Mrągowo Polska 5 km - osoby poniżej 18 roku życia
28 Koziatek Jakub Szczytno Polska 5 km Zenon Klimik Kantor Wymiany Walut Szczytno opłacono on-line
29 Rzyp Justyna Kętrzyn Polska 10 km Drużyna ML opłacono on-line
30 Bartczak Marcin Bisztynek Polska 10 km DRUŻYNA ML opłacono on-line
31 Boryceusz-Matusiak Iwona WOŁOMIN Polska 10 km Zabiegany Wołomin opłacono on-line
32 Ruszczyk Małgorzata Kętrzyn Polska 10 km Drużyna ML opłacono on-line
33 Kalinowska Anna Ruda Polska 5 km BBL GIŻYCKO opłacono on-line
34 Lijka Bogusław Kętrzyn Polska 10 km Drużyna ML opłacono on-line
35 Duda Paulina Kolno Polska 5 km KOLNO BIEGA opłacono on-line
36 Zawrotny Jan Marcinkowo Polska 10 km opłacono on-line
37 Suchodolska Edyta Olecko Polska 5 km Olecko Biega
38 Stępień Edyta Kętrzyn Polska 10 km Drużyna ML opłacono on-line
39 Stępień Sylwester Kętrzyn Polska 10 km Drużyna ML opłacono on-line
40 Wojtanowska Aneta Galiny Polska 10 km opłacono on-line
41 Kosiński Marcin Kolno Polska 5 km Petunie opłacono on-line
42 Gładykowski Tomasz Rumia Polska 10 km opłacono on-line
43 Borowski Dariusz Przechlewo Polska 10 km opłacono on-line
44 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole Polska 10 km Marijampole sport center
45 Biniewicz Łukasz Elbląg Polska 10 km opłacono on-line
46 Jakacki Sylwester Bartoszyce Polska 5 km Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY opłacono on-line
47 Stańczak Józef Wodzisław Śląski Polska 5 km - osoby powyżej 70 roku życia
48 Jakubowska Anna Pijawne Polski Polska 10 km ATP Augustów opłacono on-line
49 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie Polska 10 km ATP Augustów opłacono on-line
50 Strumiłowski Karol Rosocha Polska 10 km 11MPA opłacono on-line
51 Frejtag Dawid Giżycko Polska 10 km opłacono on-line
52 Dzięgielewski Zbyszek RYN Polska 10 km opłacono on-line
53 Łuckiewicz Paweł Kętrzyn Polska 10 km Mroźniaki z Kętaki opłacono on-line
54 Długosz Lucyna KĘTRZYN Polska 10 km opłacono on-line
55 Burnos Kamil Ryn Polska 10 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
56 Jarmuszewicz Irena Ketrzyn Polska 5 km Mroźniaki z Kętaki opłacono on-line
57 Marczuk Norbert Kowale Oleckie Polska 10 km 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy opłacono on-line
58 Bartko Dariusz Kętrzyn Polska 10 km Drużyna ML
59 Kruk Wojciech Radzieje Polska 10 km opłacono on-line
60 Lech Justyna Kętrzyn Polska 5 km Mroźniaki z Kętaki opłacono on-line
61 Kazubek Jan Kętrzyn Polska 5 km Mroźniaki z Kętaki opłacono on-line
62 Dawidziuk Daniel Kętrzyn Polska 10 km Mroźniaki z Kętaki opłacono on-line
63 Sznurkowska Sylwia Suwalki Polska 5 km Team Kopeć opłacono on-line
64 Sznurkowski Dawid Suwałki Polska 10 km Team Kopeć opłacono on-line
65 Gacki Krzysztof Pisz Polska 10 km opłacono on-line
66 Gaworska Gabriela Wydminy Polska 10 km opłacono on-line
67 Kazaniecki Wieslaw Wydminy Polska 10 km BBL Wydminy opłacono on-line
68 MACIEJEWSKI GRZEGORZ GIŻYCKO Polska 10 km BBL GIŻYCKO opłacono on-line
69 Staszkun Patryk Kruklanki Polska 10 km opłacono on-line
70 Klonowska Aleksandra Klonowska Łęgajny Polska 5 km opłacono on-line
71 Liśkiewicz Roman Kętrzyn Polska 10 km GF Acer opłacono on-line
72 Fiedorczyk Janusz Ełk Polska 5 km opłacono on-line
73 Wierzbowski Tomasz Wierzbowski Bartoszyce Polska 10 km opłacono on-line
74 Bielak Roman Mikołajki Polska 5 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
75 Windloch Emilia Kobyłka Polska 10 km Zabiegany Wołomin opłacono on-line
76 Siergiej Zbigniew Orzysz Polska 10 km Run Team Tygrysy Orzysz opłacono on-line
77 Gacioch Jarosław Orzysz Polska 10 km Run Team Tygrysy Orzysz opłacono on-line
78 Gnatkowski Adrian Kleszczewo Polska 5 km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
79 Grabowski Bogusz Giżycko Polska 5 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
80 Chmielewska Dorota Oleckp Polska 5 km Olecko Biega
81 Warykowski Stanislaw Olecko Polska 10 km Olecko Biega opłacono on-line
82 Przemielewski Kamil Stożne Polska 10 km Olecko Biega opłacono on-line
83 Przemielewska Ewa Stożne Polska 10 km Olecko Biega opłacono on-line
84 Krzyżanowski Karol Rajgród Polska 10 km Maratonka Grajewo opłacono on-line
85 Drężek Krzysztof Grajewo Polska 10 km opłacono on-line
86 Harnus Damian Kędzierzyn-Koźle Polska 10 km opłacono on-line
87 Wierzbowski Krzysztof Bartoszyce Polska 10 km opłacono on-line
88 Woźniak Łukasz Kętrzyn Polska 10 km
89 Karwowski Krzysztof Marcinowa Wola Polska 10 km opłacono on-line
90 Hyjek Karol Giżycko Polska 10 km Góral z Mazur Running Team opłacono on-line
91 Siergiej Elzbieta Odoje Polska 10 km Run Team Tygrysy Orzysz0 opłacono on-line
92 Kościński Patryk Pozezdrze Polska 10 km Akademia Marynarki Wojennej
93 Lenart Miłosz Kętrzyn Polska 10 km Drużyna ML
94 Suchodolski Paweł Olecko Polska 10 km Olecko Biega opłacono on-line
95 Turowski Robert Sojczyn Borowy Polska 10 km Maratonka Grajewo
96 NIEWIAROWSKA ANNA CIECHANOWIEC Polska 10 km CIECHANOWIEC opłacono on-line
97 Kuleszka Anna Węgorzewo Polska 10 km Drużyna ML opłacono on-line
98 Jarosz Wojciech Kętrzyn Polska 10 km opłacono on-line
99 Poniatowski Marek Bełda Polska 10 km Maratonka Grajewo opłacono on-line
100 Poniatowski Adam Bełda Polska 10 km Maratonka Grajewo opłacono on-line


Wyświetleń: 5231

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ