Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Konopko Andrzej | Giżycko | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
2 | Konopko Małgorzata | Giżycko | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
3 | Stokowski Marcin | Pobiedziska | Polska | 10 km | LKS Atleta Gniezno | opłacono on-line |
4 | Walczak Sylwia | Ryn | Polska | 10 km | KS Prefbet-Sonarol | opłacono on-line |
5 | Jakacki Sylwester | Bartoszyce | Polska | 10 km | Góral z Mazur Running Team | opłacono on-line |
6 | Liśkiewicz Beata | Kętrzyn | Polska | 10 km | GF Acer | opłacono on-line |
7 | Wysocka Martyna | Kętrzyn | Polska | 10 km | Drużyna ML | opłacono on-line |
8 | Radziewicz Marcin | Garbno | Polska | 10 km | Drużyna ML | opłacono on-line |
9 | Soszyński Mirosław | Warszawa | Polska | 10 km | Legia | opłacono on-line |
10 | Dmochowski Tomasz | Grajewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
11 | Czaplejewicz Marta | Ełk | Polska | 10 km | 41 blp / Super Drużyna Ełk | opłacono on-line |
12 | Januszewski Maciej | Ełk | Polska | 10 km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line |
13 | Moroz Elżbieta | Kętrzyn | Polska | 10 km | Drużyna ML | opłacono on-line |
14 | Pydynkowski Łukasz | Działdowo | Polska | 10 km | Rozbiegane Działdowo | opłacono on-line |
15 | Rzyp Justyna | Kętrzyn | Polska | 10 km | Drużyna ML | opłacono on-line |
16 | Bartczak Marcin | Bisztynek | Polska | 10 km | DRUŻYNA ML | opłacono on-line |
17 | Boryceusz-Matusiak Iwona | WOŁOMIN | Polska | 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono on-line |
18 | Ruszczyk Małgorzata | Kętrzyn | Polska | 10 km | Drużyna ML | opłacono on-line |
19 | Lijka Bogusław | Kętrzyn | Polska | 10 km | Drużyna ML | opłacono on-line |
20 | Zawrotny Jan | Marcinkowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
21 | Stępień Edyta | Kętrzyn | Polska | 10 km | Drużyna ML | opłacono on-line |
22 | Stępień Sylwester | Kętrzyn | Polska | 10 km | Drużyna ML | opłacono on-line |
23 | Wojtanowska Aneta | Galiny | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
24 | Gładykowski Tomasz | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
25 | Borowski Dariusz | Przechlewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
26 | Slekys Giedrius | Litwa, Marijampole | Polska | 10 km | Marijampole sport center | |
27 | Biniewicz Łukasz | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
28 | Jakubowska Anna | Pijawne Polski | Polska | 10 km | ATP Augustów | opłacono on-line |
29 | Jakubowski Wiesław | Pijawne Polskie | Polska | 10 km | ATP Augustów | opłacono on-line |
30 | Strumiłowski Karol | Rosocha | Polska | 10 km | 11MPA | opłacono on-line |
31 | Frejtag Dawid | Giżycko | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
32 | Dzięgielewski Zbyszek | RYN | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
33 | Łuckiewicz Paweł | Kętrzyn | Polska | 10 km | Mroźniaki z Kętaki | opłacono on-line |
34 | Długosz Lucyna | KĘTRZYN | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
35 | Burnos Kamil | Ryn | Polska | 10 km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line |
36 | Marczuk Norbert | Kowale Oleckie | Polska | 10 km | 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | opłacono on-line |
37 | Bartko Dariusz | Kętrzyn | Polska | 10 km | Drużyna ML | |
38 | Kruk Wojciech | Radzieje | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
39 | Dawidziuk Daniel | Kętrzyn | Polska | 10 km | Mroźniaki z Kętaki | opłacono on-line |
40 | Sznurkowski Dawid | Suwałki | Polska | 10 km | Team Kopeć | opłacono on-line |
41 | Gacki Krzysztof | Pisz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
42 | Gaworska Gabriela | Wydminy | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
43 | Kazaniecki Wieslaw | Wydminy | Polska | 10 km | BBL Wydminy | opłacono on-line |
44 | MACIEJEWSKI GRZEGORZ | GIŻYCKO | Polska | 10 km | BBL GIŻYCKO | opłacono on-line |
45 | Staszkun Patryk | Kruklanki | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
46 | Liśkiewicz Roman | Kętrzyn | Polska | 10 km | GF Acer | opłacono on-line |
47 | Wierzbowski Tomasz Wierzbowski | Bartoszyce | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
48 | Windloch Emilia | Kobyłka | Polska | 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono on-line |
49 | Siergiej Zbigniew | Orzysz | Polska | 10 km | Run Team Tygrysy Orzysz | opłacono on-line |
50 | Gacioch Jarosław | Orzysz | Polska | 10 km | Run Team Tygrysy Orzysz | opłacono on-line |
51 | Warykowski Stanislaw | Olecko | Polska | 10 km | Olecko Biega | opłacono on-line |
52 | Przemielewski Kamil | Stożne | Polska | 10 km | Olecko Biega | opłacono on-line |
53 | Przemielewska Ewa | Stożne | Polska | 10 km | Olecko Biega | opłacono on-line |
54 | Krzyżanowski Karol | Rajgród | Polska | 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono on-line |
55 | Drężek Krzysztof | Grajewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
56 | Harnus Damian | Kędzierzyn-Koźle | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
57 | Wierzbowski Krzysztof | Bartoszyce | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
58 | Woźniak Łukasz | Kętrzyn | Polska | 10 km | ||
59 | Karwowski Krzysztof | Marcinowa Wola | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
60 | Hyjek Karol | Giżycko | Polska | 10 km | Góral z Mazur Running Team | opłacono on-line |
61 | Siergiej Elzbieta | Odoje | Polska | 10 km | Run Team Tygrysy Orzysz0 | opłacono on-line |
62 | Kościński Patryk | Pozezdrze | Polska | 10 km | Akademia Marynarki Wojennej | |
63 | Lenart Miłosz | Kętrzyn | Polska | 10 km | Drużyna ML | |
64 | Suchodolski Paweł | Olecko | Polska | 10 km | Olecko Biega | opłacono on-line |
65 | Turowski Robert | Sojczyn Borowy | Polska | 10 km | Maratonka Grajewo | |
66 | NIEWIAROWSKA ANNA | CIECHANOWIEC | Polska | 10 km | CIECHANOWIEC | opłacono on-line |
67 | Kuleszka Anna | Węgorzewo | Polska | 10 km | Drużyna ML | opłacono on-line |
68 | Jarosz Wojciech | Kętrzyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
69 | Poniatowski Marek | Bełda | Polska | 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono on-line |
70 | Poniatowski Adam | Bełda | Polska | 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7914