Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11MPA | |||||||||
1 | Strumiłowski Karol | Rosocha | 10 km | 11MPA | opłacono on-line | ||||
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||||||
2 | Januszewski Maciej | Ełk | 10 km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line | ||||
3 | Burnos Kamil | Ryn | 10 km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line | ||||
15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | |||||||||
4 | Marczuk Norbert | Kowale Oleckie | 10 km | 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | opłacono on-line | ||||
41 blp / Super Drużyna Ełk | |||||||||
5 | Czaplejewicz Marta | Ełk | 10 km | 41 blp / Super Drużyna Ełk | opłacono on-line | ||||
ATP Augustów | |||||||||
6 | Jakubowska Anna | Pijawne Polski | 10 km | ATP Augustów | opłacono on-line | ||||
7 | Jakubowski Wiesław | Pijawne Polskie | 10 km | ATP Augustów | opłacono on-line | ||||
Akademia Marynarki Wojennej | |||||||||
8 | Kościński Patryk | Pozezdrze | 10 km | Akademia Marynarki Wojennej | |||||
BBL GIŻYCKO | |||||||||
9 | MACIEJEWSKI GRZEGORZ | GIŻYCKO | 10 km | BBL GIŻYCKO | opłacono on-line | ||||
BBL Wydminy | |||||||||
10 | Kazaniecki Wieslaw | Wydminy | 10 km | BBL Wydminy | opłacono on-line | ||||
CIECHANOWIEC | |||||||||
11 | NIEWIAROWSKA ANNA | CIECHANOWIEC | 10 km | CIECHANOWIEC | opłacono on-line | ||||
DRUŻYNA ML | |||||||||
12 | Bartczak Marcin | Bisztynek | 10 km | DRUŻYNA ML | opłacono on-line | ||||
Drużyna ML | |||||||||
13 | Wysocka Martyna | Kętrzyn | 10 km | Drużyna ML | opłacono on-line | ||||
14 | Radziewicz Marcin | Garbno | 10 km | Drużyna ML | opłacono on-line | ||||
15 | Moroz Elżbieta | Kętrzyn | 10 km | Drużyna ML | opłacono on-line | ||||
16 | Rzyp Justyna | Kętrzyn | 10 km | Drużyna ML | opłacono on-line | ||||
17 | Ruszczyk Małgorzata | Kętrzyn | 10 km | Drużyna ML | opłacono on-line | ||||
18 | Lijka Bogusław | Kętrzyn | 10 km | Drużyna ML | opłacono on-line | ||||
19 | Stępień Edyta | Kętrzyn | 10 km | Drużyna ML | opłacono on-line | ||||
20 | Stępień Sylwester | Kętrzyn | 10 km | Drużyna ML | opłacono on-line | ||||
21 | Bartko Dariusz | Kętrzyn | 10 km | Drużyna ML | |||||
22 | Lenart Miłosz | Kętrzyn | 10 km | Drużyna ML | |||||
23 | Kuleszka Anna | Węgorzewo | 10 km | Drużyna ML | opłacono on-line | ||||
GF Acer | |||||||||
24 | Liśkiewicz Beata | Kętrzyn | 10 km | GF Acer | opłacono on-line | ||||
25 | Liśkiewicz Roman | Kętrzyn | 10 km | GF Acer | opłacono on-line | ||||
Góral z Mazur Running Team | |||||||||
26 | Jakacki Sylwester | Bartoszyce | 10 km | Góral z Mazur Running Team | opłacono on-line | ||||
Góral z Mazur Running Team | |||||||||
27 | Hyjek Karol | Giżycko | 10 km | Góral z Mazur Running Team | opłacono on-line | ||||
KS Prefbet-Sonarol | |||||||||
28 | Walczak Sylwia | Ryn | 10 km | KS Prefbet-Sonarol | opłacono on-line | ||||
LKS Atleta Gniezno | |||||||||
29 | Stokowski Marcin | Pobiedziska | 10 km | LKS Atleta Gniezno | opłacono on-line | ||||
Legia | |||||||||
30 | Soszyński Mirosław | Warszawa | 10 km | Legia | opłacono on-line | ||||
Maratonka Grajewo | |||||||||
31 | Turowski Robert | Sojczyn Borowy | 10 km | Maratonka Grajewo | |||||
32 | Poniatowski Marek | Bełda | 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | ||||
33 | Poniatowski Adam | Bełda | 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | ||||
Maratonka Grajewo | |||||||||
34 | Krzyżanowski Karol | Rajgród | 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | ||||
Marijampole sport center | |||||||||
35 | Slekys Giedrius | Litwa, Marijampole | 10 km | Marijampole sport center | |||||
Mroźniaki z Kętaki | |||||||||
36 | Łuckiewicz Paweł | Kętrzyn | 10 km | Mroźniaki z Kętaki | opłacono on-line | ||||
37 | Dawidziuk Daniel | Kętrzyn | 10 km | Mroźniaki z Kętaki | opłacono on-line | ||||
Olecko Biega | |||||||||
38 | Warykowski Stanislaw | Olecko | 10 km | Olecko Biega | opłacono on-line | ||||
39 | Przemielewski Kamil | Stożne | 10 km | Olecko Biega | opłacono on-line | ||||
40 | Przemielewska Ewa | Stożne | 10 km | Olecko Biega | opłacono on-line | ||||
41 | Suchodolski Paweł | Olecko | 10 km | Olecko Biega | opłacono on-line | ||||
Rozbiegane Działdowo | |||||||||
42 | Pydynkowski Łukasz | Działdowo | 10 km | Rozbiegane Działdowo | opłacono on-line | ||||
Run Team Tygrysy Orzysz | |||||||||
43 | Siergiej Zbigniew | Orzysz | 10 km | Run Team Tygrysy Orzysz | opłacono on-line | ||||
44 | Gacioch Jarosław | Orzysz | 10 km | Run Team Tygrysy Orzysz | opłacono on-line | ||||
Run Team Tygrysy Orzysz0 | |||||||||
45 | Siergiej Elzbieta | Odoje | 10 km | Run Team Tygrysy Orzysz0 | opłacono on-line | ||||
Team Kopeć | |||||||||
46 | Sznurkowski Dawid | Suwałki | 10 km | Team Kopeć | opłacono on-line | ||||
Zabiegany Wołomin | |||||||||
47 | Boryceusz-Matusiak Iwona | WOŁOMIN | 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono on-line | ||||
Zabiegany Wołomin | |||||||||
48 | Windloch Emilia | Kobyłka | 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
49 | Konopko Andrzej | Giżycko | 10 km | opłacono on-line | |||||
50 | Konopko Małgorzata | Giżycko | 10 km | opłacono on-line | |||||
51 | Dmochowski Tomasz | Grajewo | 10 km | opłacono on-line | |||||
52 | Zawrotny Jan | Marcinkowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
53 | Wojtanowska Aneta | Galiny | 10 km | opłacono on-line | |||||
54 | Gładykowski Tomasz | Rumia | 10 km | opłacono on-line | |||||
55 | Borowski Dariusz | Przechlewo | 10 km | opłacono on-line | |||||
56 | Biniewicz Łukasz | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
57 | Frejtag Dawid | Giżycko | 10 km | opłacono on-line | |||||
58 | Dzięgielewski Zbyszek | RYN | 10 km | opłacono on-line | |||||
59 | Długosz Lucyna | KĘTRZYN | 10 km | opłacono on-line | |||||
60 | Kruk Wojciech | Radzieje | 10 km | opłacono on-line | |||||
61 | Gacki Krzysztof | Pisz | 10 km | opłacono on-line | |||||
62 | Gaworska Gabriela | Wydminy | 10 km | opłacono on-line | |||||
63 | Staszkun Patryk | Kruklanki | 10 km | opłacono on-line | |||||
64 | Wierzbowski Tomasz Wierzbowski | Bartoszyce | 10 km | opłacono on-line | |||||
65 | Drężek Krzysztof | Grajewo | 10 km | opłacono on-line | |||||
66 | Harnus Damian | Kędzierzyn-Koźle | 10 km | opłacono on-line | |||||
67 | Wierzbowski Krzysztof | Bartoszyce | 10 km | opłacono on-line | |||||
68 | Woźniak Łukasz | Kętrzyn | 10 km | ||||||
69 | Karwowski Krzysztof | Marcinowa Wola | 10 km | opłacono on-line | |||||
70 | Jarosz Wojciech | Kętrzyn | 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7928