Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Donacki Adam | Dąbrówka Wyłazy | 5km | PG 2 Siedlce / Siedlecki Klub Sportowy FENIKS | opłacono | |
2 | Kuźma Piotr | Skórzec | Klasy I-III 200 m | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | ||
3 | KIEŁCZYKOWSKA WIKTORIA | ŻELKÓW-KOLONIA | Klasy I-III 200 m | SP.12 SIEDLCE | ||
4 | Wolski Andrzej | Siedlce | 5km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | |
5 | Mikołajczuk Grzegorz | Zbuczyn | 5km | yulo run team | opłacono | |
6 | Matyszczak Dominik | Warszawa | 5km | EKOBIEGI | opłacono | |
7 | Matyszczak Damian | Warszawa | 5km | EKOBIEGI | opłacono | |
8 | Matyszczak Krzysztof | Warszawa | 5km | EKOBIEGI | opłacono | |
9 | Jóźwiak Alicja | Siedlce | Klasy IV - VI 400 m | Szkoła Podstawowa nr 5 w Siedlcach | ||
10 | JÓŹWIAK Hanna | Siedlce | Klasy I-III 200 m | Szkoła Podstawowa nr 5 w Siedlcach | ||
11 | Jóźwiak Małgosia | Siedlce | Klasy IV - VI 400 m | Szkoła Podstawowa nr 5 w Siedlcach | ||
12 | Kubiszyn Marta | Siedlce | 5km | opłacono | ||
13 | Kołodziejczyk Emil | Borki Paduchy | 5km | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Siedlcach / Siedlecki Klub Sportowy ,,Feniks | opłacono | |
14 | Ciszewska Anna | Siedlce | 5km | Hot Team | opłacono | |
15 | Żuraniewska Agnieszka | Warszawa | 5km | Trucht Tarchomin Team | opłacono | |
16 | Turyk Krzysztof | Gręzów | 5km | opłacono | ||
17 | Janiak Paweł | Siedlce | 5km | leniwce.pl | ||
18 | Chojnacka Jagoda | Zielonka | Klasy I-III 200 m | UKS Gazela Wołomin | ||
19 | Chojnacki Szymon | Zielonka | Klasy I-III 200 m | UKS Gazela Wołomin | ||
20 | Chojnacki Grzegorz | Zielonka | 5km | UKS Gazela Wołomin | ||
21 | Hajduk Ola | Siedlce | 5km | opłacono | ||
22 | Soczewka Mariusz | Nowe Iganie | 5km | |||
23 | Kuźma Karol | Siedlce | 5km | |||
24 | Niedziółka Magdalena | Siedlce | 5km | opłacono | ||
25 | Okniński Mateusz | Pruszyn Pieńki | 5km | opłacono | ||
26 | Olszewski Szczepan | Dąbrówka Ług | 5km | opłacono | ||
27 | Wysocki Rafał | Siedlce | 5km | PG 2 Siedlce / Siedlecki Klub Sportowy FENIKS | opłacono | |
28 | Krasuska-Błachnio Ewa | Nowe Iganie | 5km | Hot Team | opłacono | |
29 | Powałka Michał | Siedlce | 5km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | |
30 | Piwowarski Adam | Mokobody | 5km | BSaC Mokobody | opłacono | |
31 | Długosz Magda | Skórzec | 5km | opłacono | ||
32 | Przesmycki Adam | Mokobody | 5km | BSaC Mokobody | opłacono | |
33 | strzałek igor | skórzec | 5km | opłacono | ||
34 | Korzeniowski Tomasz | Siedlce | 5km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | |
35 | Prędota Krzysztof | Warszawa | 5km | TRUCHT TARCHOMIN TEAM | opłacono | |
36 | Krasnodębski Wojciech | Mokobody | 5km | BSaC Mokobody | opłacono | |
37 | Bednarczyk Marek | Mokobody | 5km | BSaC Mokobody | opłacono | |
38 | Krupa Wojciech | Mokobody | 5km | BSaC Mokobody | opłacono | |
39 | Kosiorek Adam | Mokobody | 5km | BSaC Mokobody | opłacono | |
40 | Jastrzębska Joanna | Żebrak | 5km | opłacono | ||
41 | Strzałkowski Michał | Siedlce | 5km | opłacono | ||
42 | Skóra Tomek | Skórzec | 5km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono | |
43 | Iwiński Lech | Platerów | 5km | opłacono | ||
44 | Okniński Andrzej | Siedlce | 5km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | |
45 | Krzymowski Przemysław | Siedlce | 5km | FENIKS Siedlce | opłacono | |
46 | Jastrzębski Paweł | Siedlce | 5km | opłacono | ||
47 | Jóźwiak Krzysztof | Siedlce | 5km | Yulo Run team Siedlce | opłacono | |
48 | Jóźwiak Barbara | Siedlce | 5km | Yulo Run team Siedlce | opłacono | |
49 | Olszewski Kamil | Skórzec | 5km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | ||
50 | Ignatowicz Andrzej | Warszawa | 5km | Trucht Tarchomin Team | opłacono | |
51 | KIEŁCZYKOWSKA ŻANETA | ŻELKÓW-KOLONIA | 5km | HOT-TEAM | opłacono | |
52 | pytel waldek | siedlce | 5km | opłacono | ||
53 | czyżewski krzysztof | siedlce | 5km | opłacono | ||
54 | Mitrofaniuk Marek | Siedlce | 5km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | |
55 | Kuźma Krzysiek | Skórzec | 5km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono | |
56 | Mątewka Przemysław | Siedlce | 5km | opłacono | ||
57 | Kuźma Michał | Skórzec | 5km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono | |
58 | Kuźma Dorota | Skórzec | 5km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono | |
59 | Sakowski Grzesiek | Teodorow | 5km | opłacono | ||
60 | piwko sylwester | siedlce | 5km | Hot Team | opłacono | |
61 | Chomicz Marcin | Siedlce | 5km | yulo run team siedlce | ||
62 | Żydowicz-Chomicz Agnieszka | Siedlce | 5km | |||
63 | Staniak Łukasz | Zgórznica | 5km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono | |
64 | kopańska kasia | pruszyn | 5km | hot team | opłacono | |
65 | szachnowski ireneusz | Siedlce | 5km | skórzec biega | opłacono | |
66 | Ryżkowski Mariusz | Siedlce | 5km | www.naostatniejprostej.com | opłacono | |
67 | Panasiuk Sławomir | Grzybów | 5km | Patków Team | opłacono | |
68 | NORWA SYLWESTER | Patków | 5km | Patków Team | opłacono | |
69 | Mitura Hanna | Siedlce | 5km | opłacono | ||
70 | Mitura Jerzy | Siedlce | 5km | FC Helmuty | opłacono |
Wyświetleń: 10148