Wyścig dookoła Molo
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Skrzydłowski Jakub Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
2 Żmijewska Elżbieta Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
3 Kawczyńska Magdalena Gdańsk Wyścig dookoła Molo EkipaBiankowskiego opłacono on-line
4 Zwolińska Beata Gdynia Wyścig dookoła Molo EkipaBiankowskiego opłacono on-line
5 Pakuła Oskar Gdynia Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
6 kalica paweł gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
7 Balkiewicz Ignacy Zambrów Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
8 Szota Janina Szota Wyścig dookoła Molo
9 Dziaduła Jarosław Gdynia Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
10 Stecki Jędrzej Gdynia Wyścig dookoła Molo AZS GUMed opłacono on-line
11 Dembczyński Michał Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
12 Bobrowski Paweł Rumia Wyścig dookoła Molo Ticada opłacono on-line
13 Gołembiewski Andrzej Tczew Wyścig dookoła Molo Toruń Multisport Team opłacono on-line
14 Gwarda Paweł Ełk Wyścig dookoła Molo - opłacono on-line
15 Ciepluch Roch Reda Wyścig dookoła Molo Tri-Team Rumia opłacono on-line
16 Ciepluch Mariusz Reda Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
17 Młynarczyk Filip Gdańsk Wyścig dookoła Molo EZA opłacono on-line
18 Krawiec Paweł Cewice Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
19 Pawlak Weronika Pawlak Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
20 Dzierżanowski Maciej Gdańsk Wyścig dookoła Molo Morze Aniołów opłacono on-line
21 Zakrzewska Marlena Gdańsk Wyścig dookoła Molo #triMarla opłacono on-line
22 Maltsev Artem Elbląg Wyścig dookoła Molo Kluge Team opłacono on-line
23 Waśniewska Martyna Elbląg Wyścig dookoła Molo Kluge Team opłacono on-line
24 KRAJEWSKI MATEUSZ GDYNIA Wyścig dookoła Molo Dżejson Dżinks opłacono on-line
25 Girtler Anna Gdańsk Wyścig dookoła Molo Sopocki Klub Pływacki opłacono on-line
26 Pietrzyk Jerzy Olsztyn Wyścig dookoła Molo
27 Wardziński Marcin Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
28 Sikora Mariola Gdynia Wyścig dookoła Molo SOPOCKI KLUB PLYWACKI opłacono on-line
29 Gałecki Marcin Gdańsk Wyścig dookoła Molo Gdański Klub Morsów opłacono on-line
30 Grzegorek Małgorzata Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
31 Sobieski Jan Gdynia Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
32 Polaczuk Wlodek Gdansk Wyścig dookoła Molo - opłacono on-line
33 Kamzelewski Michał Kamzelewski Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
34 Pakulski Milosz Gdynia Wyścig dookoła Molo Dwojka Morena
35 Jelnicka Anna GDAŃSK Wyścig dookoła Molo bbl opłacono on-line
36 Cieśnik Karolina Grudziądz Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
37 Michałkiewicz Łukasz Gdańsk Wyścig dookoła Molo Rezerwowe Psy opłacono on-line
38 Zduńczyk Krzysztof Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
39 Doliński Stanisław Piaseczno Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
40 Mazur Marcin Gdynia Wyścig dookoła Molo Gdyńskie Orły opłacono on-line
41 Hoga Fryderyk Gdynia Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
42 Nawrocka Wiktoria Gdańsk Wyścig dookoła Molo UKS Neptun Gdańsk opłacono on-line
43 Nawrocka Aleksandra Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
44 Pekrul Wojciech Gdańsk Wyścig dookoła Molo Między Treningami / Dawaj Kalach Team opłacono on-line
45 Prager Maciej Prager Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
46 Belczewska Monika Gdańsk Wyścig dookoła Molo Trójmiejska Akademia Triathlonu opłacono on-line
47 Golombek Piotr Grudziądz Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
48 Fediuk Karol Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
49 Schmidt Beata Gdynia Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
50 Pieniążkiewicz Monika Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
51 Gajewski Rafał Mosty Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
52 Kuptz Daniel Sopieszyno Wyścig dookoła Molo Kaszuby biegają opłacono on-line
53 Gacka Katarzyna Gdynia Wyścig dookoła Molo MEWA GDYNIA opłacono on-line
54 Wilkowski Leszek gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
55 Mazur Mirela Gdynia Wyścig dookoła Molo Kiczim Team opłacono on-line
56 Jaruszewski Krzysztof Chełmno Wyścig dookoła Molo Jaruszki Team :) opłacono on-line
57 MUSZYŃSKI MACIEJ WŁOCŁAWEK Wyścig dookoła Molo ZS Muzycznych we Włocławku opłacono on-line
58 Pieślak Miroslaw Gdańsk, Piecki-Migowo Wyścig dookoła Molo Niezrzeszony opłacono on-line
59 Sawicki Sergei Krzywy Róg Wyścig dookoła Molo Ukrainian Bike Family opłacono on-line
60 Sawickaja Viktoriia Krzywy Róg Wyścig dookoła Molo Ukrainian Bike Family opłacono on-line
61 Mazur Adam Gdańsk Wyścig dookoła Molo Grupa 5 Styl opłacono on-line
62 Janczy Sebastian Pruszcz Gdański Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
63 Zieliński Tomasz Gdynia Wyścig dookoła Molo Zielaki Team
64 Zieliński Krzysztof Zieliński Gdynia Wyścig dookoła Molo Zielaki Team
65 Stukan Łukasz Morąg Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
66 Szczykowski Maciej Gdańsk Wyścig dookoła Molo Dream Tri Team opłacono on-line
67 Wierzbicki Mikołaj Gdynia Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
68 Wiśniewska Sandra Gdynia Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
69 Bławat Michał Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
70 Pusz Tomasz Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
71 Krać Janusz Gdańsk Wyścig dookoła Molo Czitos opłacono on-line
72 Żyra Monika Gdańsk Wyścig dookoła Molo Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
73 Chmielińska Asia Rotmanka Wyścig dookoła Molo Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
74 Lankauf Krystian Reda Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
75 Otto Patryk Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
76 Kocjan Karol Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
77 Pruński Wojciech Gdynia Wyścig dookoła Molo Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
78 Hapke Tomasz Wilkowo Wyścig dookoła Molo traktor team gm.kwidzyn opłacono on-line
79 Jednaszewski Mikołaj Olsztyn Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
80 Grünholz Paweł Reda Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
81 Bogalecki Marek Starogard Gdański Wyścig dookoła Molo Safe Sport Team opłacono on-line
82 Kąkol Kacper Gdynia Wyścig dookoła Molo ASICS FRONTRUNNER opłacono on-line
83 Kolincio Kamil Gdansk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
84 Polańczyk Renata Wejherowo Wyścig dookoła Molo Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
85 Bogusz waldemar Tczew Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
86 Żmijewski Wojciech Żmijewski Słupsk Wyścig dookoła Molo Pro Sport Klub Żeglarski
87 Triebwasser Jack Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
88 Wrzosek Daniel Sopot Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
89 Roman Monika Warszawa Wyścig dookoła Molo Warsaw Masters Team opłacono on-line
90 Drążkiewicz Zuzanna Gdynia Wyścig dookoła Molo Gdynia Masters opłacono on-line
91 Czupryn Wojciech Warszawa Wyścig dookoła Molo Warsaw Masters Team opłacono on-line
92 Trojanowska Katarzyna Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
93 Lautenbach Magda Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
94 Lubiński Kamil Gdynia Wyścig dookoła Molo Szkoła pływania frajda opłacono on-line


Wyświetleń: 2988

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ