Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lubiński Kamil Gdynia Wyścig dookoła Molo Szkoła pływania frajda opłacono on-line
2 Lautenbach Magda Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
3 Trojanowska Katarzyna Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
4 Czupryn Wojciech Warszawa Wyścig dookoła Molo Warsaw Masters Team opłacono on-line
5 Drążkiewicz Zuzanna Gdynia Wyścig dookoła Molo Gdynia Masters opłacono on-line
6 Roman Monika Warszawa Wyścig dookoła Molo Warsaw Masters Team opłacono on-line
7 Wrzosek Daniel Sopot Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
8 Triebwasser Jack Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
9 Żmijewski Wojciech Żmijewski Słupsk Wyścig dookoła Molo Pro Sport Klub Żeglarski
10 Bogusz waldemar Tczew Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
11 Polańczyk Renata Wejherowo Wyścig dookoła Molo Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
12 Kolincio Kamil Gdansk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
13 Kąkol Kacper Gdynia Wyścig dookoła Molo ASICS FRONTRUNNER opłacono on-line
14 Bogalecki Marek Starogard Gdański Wyścig dookoła Molo Safe Sport Team opłacono on-line
15 Grünholz Paweł Reda Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
16 Jednaszewski Mikołaj Olsztyn Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
17 Hapke Tomasz Wilkowo Wyścig dookoła Molo traktor team gm.kwidzyn opłacono on-line
18 Pruński Wojciech Gdynia Wyścig dookoła Molo Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
19 Kocjan Karol Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
20 Otto Patryk Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
21 Lankauf Krystian Reda Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
22 Chmielińska Asia Rotmanka Wyścig dookoła Molo Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
23 Żyra Monika Gdańsk Wyścig dookoła Molo Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
24 Krać Janusz Gdańsk Wyścig dookoła Molo Czitos opłacono on-line
25 Pusz Tomasz Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
26 Bławat Michał Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
27 Wiśniewska Sandra Gdynia Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
28 Wierzbicki Mikołaj Gdynia Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
29 Szczykowski Maciej Gdańsk Wyścig dookoła Molo Dream Tri Team opłacono on-line
30 Stukan Łukasz Morąg Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
31 Zieliński Krzysztof Zieliński Gdynia Wyścig dookoła Molo Zielaki Team
32 Zieliński Tomasz Gdynia Wyścig dookoła Molo Zielaki Team
33 Janczy Sebastian Pruszcz Gdański Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
34 Mazur Adam Gdańsk Wyścig dookoła Molo Grupa 5 Styl opłacono on-line
35 Sawickaja Viktoriia Krzywy Róg Wyścig dookoła Molo Ukrainian Bike Family opłacono on-line
36 Sawicki Sergei Krzywy Róg Wyścig dookoła Molo Ukrainian Bike Family opłacono on-line
37 Pieślak Miroslaw Gdańsk, Piecki-Migowo Wyścig dookoła Molo Niezrzeszony opłacono on-line
38 MUSZYŃSKI MACIEJ WŁOCŁAWEK Wyścig dookoła Molo ZS Muzycznych we Włocławku opłacono on-line
39 Jaruszewski Krzysztof Chełmno Wyścig dookoła Molo Jaruszki Team :) opłacono on-line
40 Mazur Mirela Gdynia Wyścig dookoła Molo Kiczim Team opłacono on-line
41 Wilkowski Leszek gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
42 Gacka Katarzyna Gdynia Wyścig dookoła Molo MEWA GDYNIA opłacono on-line
43 Kuptz Daniel Sopieszyno Wyścig dookoła Molo Kaszuby biegają opłacono on-line
44 Gajewski Rafał Mosty Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
45 Pieniążkiewicz Monika Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
46 Schmidt Beata Gdynia Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
47 Fediuk Karol Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
48 Golombek Piotr Grudziądz Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
49 Belczewska Monika Gdańsk Wyścig dookoła Molo Trójmiejska Akademia Triathlonu opłacono on-line
50 Prager Maciej Prager Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
51 Pekrul Wojciech Gdańsk Wyścig dookoła Molo Między Treningami / Dawaj Kalach Team opłacono on-line
52 Nawrocka Aleksandra Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
53 Nawrocka Wiktoria Gdańsk Wyścig dookoła Molo UKS Neptun Gdańsk opłacono on-line
54 Hoga Fryderyk Gdynia Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
55 Mazur Marcin Gdynia Wyścig dookoła Molo Gdyńskie Orły opłacono on-line
56 Doliński Stanisław Piaseczno Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
57 Zduńczyk Krzysztof Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
58 Michałkiewicz Łukasz Gdańsk Wyścig dookoła Molo Rezerwowe Psy opłacono on-line
59 Cieśnik Karolina Grudziądz Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
60 Jelnicka Anna GDAŃSK Wyścig dookoła Molo bbl opłacono on-line
61 Pakulski Milosz Gdynia Wyścig dookoła Molo Dwojka Morena
62 Kamzelewski Michał Kamzelewski Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
63 Polaczuk Wlodek Gdansk Wyścig dookoła Molo - opłacono on-line
64 Sobieski Jan Gdynia Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
65 Grzegorek Małgorzata Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
66 Gałecki Marcin Gdańsk Wyścig dookoła Molo Gdański Klub Morsów opłacono on-line
67 Sikora Mariola Gdynia Wyścig dookoła Molo SOPOCKI KLUB PLYWACKI opłacono on-line
68 Wardziński Marcin Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
69 Pietrzyk Jerzy Olsztyn Wyścig dookoła Molo
70 Girtler Anna Gdańsk Wyścig dookoła Molo Sopocki Klub Pływacki opłacono on-line
71 KRAJEWSKI MATEUSZ GDYNIA Wyścig dookoła Molo Dżejson Dżinks opłacono on-line
72 Waśniewska Martyna Elbląg Wyścig dookoła Molo Kluge Team opłacono on-line
73 Maltsev Artem Elbląg Wyścig dookoła Molo Kluge Team opłacono on-line
74 Zakrzewska Marlena Gdańsk Wyścig dookoła Molo #triMarla opłacono on-line
75 Dzierżanowski Maciej Gdańsk Wyścig dookoła Molo Morze Aniołów opłacono on-line
76 Pawlak Weronika Pawlak Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
77 Krawiec Paweł Cewice Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
78 Młynarczyk Filip Gdańsk Wyścig dookoła Molo EZA opłacono on-line
79 Ciepluch Mariusz Reda Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
80 Ciepluch Roch Reda Wyścig dookoła Molo Tri-Team Rumia opłacono on-line
81 Gwarda Paweł Ełk Wyścig dookoła Molo - opłacono on-line
82 Gołembiewski Andrzej Tczew Wyścig dookoła Molo Toruń Multisport Team opłacono on-line
83 Bobrowski Paweł Rumia Wyścig dookoła Molo Ticada opłacono on-line
84 Dembczyński Michał Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
85 Stecki Jędrzej Gdynia Wyścig dookoła Molo AZS GUMed opłacono on-line
86 Dziaduła Jarosław Gdynia Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
87 Szota Janina Szota Wyścig dookoła Molo
88 Balkiewicz Ignacy Zambrów Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
89 kalica paweł gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
90 Pakuła Oskar Gdynia Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
91 Zwolińska Beata Gdynia Wyścig dookoła Molo EkipaBiankowskiego opłacono on-line
92 Kawczyńska Magdalena Gdańsk Wyścig dookoła Molo EkipaBiankowskiego opłacono on-line
93 Żmijewska Elżbieta Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
94 Skrzydłowski Jakub Gdańsk Wyścig dookoła Molo opłacono on-line
95 Stachnik Bartłomiej Sopot Wyścig dookoła Molo - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
96 Dzioba Michał Sopot Wyścig dookoła Molo - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką TriDzioba opłacono on-line
97 Dzioba Mateusz Sopot Wyścig dookoła Molo - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką TriDzioba opłacono on-line
98 Bejster Olga Sopot Wyścig dookoła Molo - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką
99 Bejster Paweł Sopot Wyścig dookoła Molo - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką
100 Czarzyńska-Jachim Magdalena Sopot Wyścig dookoła Molo - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką opłacono


Wyświetleń: 3051

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ