Wyścig Wyścig w piance

Wyścig

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans Meta
1 139 WIECZORKOWSKI NIKODEM M 1 SZCZECIN MKP SZCZECIN M 17-26 Wyścig 00:16:54.53
2 96 OTŁOWSKI ALEKSY OTŁOWSKI M 2 WARSZAWA TRIMASTERS M 27-36 Wyścig 00:18:23.53
3 25 FIGAS ALICJA K 1 SZCZECIN MKP SZCZECIN K 17-26 Wyścig 00:18:24.04
4 188 DUBIEL WIKTOR M 3 GDAŃSK UKS ŻABIANKA GDAŃSK M 0-16 Wyścig 00:18:27.45
5 34 GOŁEMBIEWSKI ANDRZEJ M 4 TCZEW TORUŃ MULTISPORT TEAM M 27-36 1 Wyścig 00:18:42.52
6 159 GAJEWSKI RAFAŁ M 5 MOSTY UKS TRITEAM RUMIA M 27-36 2 Wyścig 00:19:43.17
7 138 WAŚNIEWSKA MARTYNA K 2 ELBLĄG KLUGE TEAM K 17-26 Wyścig 00:19:48.97
8 191 BEDNAREK ALEKSANDRA K 3 ŁÓDŹ K 17-26 Wyścig 00:19:52.74
9 78 LUBIŃSKI KAMIL M 6 GDYNIA M 27-36 3 Wyścig 00:20:04.96
10 128 STECKI JĘDRZEJ M 7 GDYNIA AZS GUMED M 17-26 1 Wyścig 00:20:30.95
11 177 DEMBIŃSKI MAREK M 8 ROKIETNICA M 47-56 1 Wyścig 00:21:48.37
12 59 KOCZOROWSKA KLAUDIA K 4 GDANSK BAŁTYCKIE TOWARZYSTWO PŁYWANIA LODOWEGO K 37-46 1 Wyścig 00:21:57.01
13 103 PASIECZNY BARTŁOMIEJ M 9 ELBLĄG M 17-26 2 Wyścig 00:22:14.65
14 15 CIEŚNIK KAROLINA K 5 GRUDZIĄDZ K 27-36 1 Wyścig 00:22:24.72
15 114 REUTER TOMASZ M 10 SOPOT AZS PG MASTERS M 47-56 2 Wyścig 00:22:46.46
16 49 KABELIS ALEKSANDRA K 6 GDYNIA GWSC TEAM K 27-36 2 Wyścig 00:22:51.59
17 2 ANDRZEJEWICZ ŁUKASZ M 11 WARSZAWA WARSAW MASTERS TEAM M 27-36 4 Wyścig 00:22:58.07
18 66 KRASSOWSKA MILENA K 7 SOPOT MOSIR SOPOT K 17-26 1 Wyścig 00:23:36.00
19 83 MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI ADAM M 12 OLSZTYN MASTERS OLSZTYN M 47-56 3 Wyścig 00:23:51.12
20 58 KLUJ TOMASZ M 13 ROPCZYCE ALKOACTIVE TEAM M 37-46 1 Wyścig 00:23:53.80
21 13 CIEPŁOWSKI ROBERT M 14 BYDGOSZCZ M 37-46 2 Wyścig 00:23:54.53
22 185 SZARMACHER ARTUR M 15 MALINOWO M 27-36 5 Wyścig 00:24:04.63
23 99 PAKULSKI MILOSZ M 16 BANINO DWOJKA MORENA M 0-16 1 Wyścig 00:24:05.05
24 150 ZIOMKOWSKA PAULINA K 8 GDAŃSK K 27-36 3 Wyścig 00:24:11.23
25 67 KRAWIEC PAWEŁ M 17 CEWICE M 17-26 3 Wyścig 00:24:14.75
26 105 PIOTROWSKA MARTA K 9 GDYNIA K 27-36 4 Wyścig 00:24:32.82
27 141 WILKOWSKI LESZEK M 18 GDAŃSK M 47-56 4 Wyścig 00:24:38.90
28 118 SAWICKI SERGIEJ M 19 KRZYWY RÓG / GDYNIA UBF UKRAIŃSKA ROWEROWA RODZINA M 37-46 3 Wyścig 00:24:43.36
29 137 WARDZIŃSKI MARCIN M 20 GDAŃSK M 27-36 6 Wyścig 00:24:53.88
30 121 SKRZYDŁOWSKI JAKUB M 21 GDAŃSK M 37-46 4 Wyścig 00:24:59.53
31 168 SOBINA ALEKSANDER M 22 GDAŃSK M 47-56 5 Wyścig 00:25:09.96
32 187 CIESIELSKI PIOTR M 23 GDAŃSK M 27-36 7 Wyścig 00:25:13.15
33 70 KUBIAK MARIUSZ M 24 ŻORY M 27-36 8 Wyścig 00:25:24.98
34 35 GRABARCZYK MAGDALENA K 10 GDAŃSK K 37-46 2 Wyścig 00:25:28.93
35 163 SZCZUPAKOWSKI FRANCISZEK M 25 GDYNIA M 17-26 4 Wyścig 00:25:36.87
36 80 ŁASZKIEWICZ MARCIN M 26 GDYNIA MORZE ANIOŁÓW M 47-56 6 Wyścig 00:25:41.46
37 85 MAZUR MIRELA K 11 GDYNIA KICZIM TEAM K 27-36 5 Wyścig 00:25:49.61
38 189 DUBIEL LILIANA K 12 GDAŃSK SZKOŁA SPORTOWA NR 75 K 0-16 1 Wyścig 00:26:08.78
39 10 BORKOWSKI KRZYSZTOF M 27 SUCHY DWÓR NIEZRZESZONY M 57-66 1 Wyścig 00:26:22.57
40 126 STANKIEWICZ KATARZYNA K 13 GDAŃSK GRUPA PIOTRA K 47-56 1 Wyścig 00:26:32.52
41 190 VOLOSHYN MYKYTA M 28 GDAŃSK M 17-26 5 Wyścig 00:26:35.64
42 19 CZEREP CEZARY M 29 SKOWARCZ DOMO TEAM M 47-56 7 Wyścig 00:26:41.24
43 109 POWSZEK PAWEŁ M 30 WROCŁAW ODOBENUS M 47-56 8 Wyścig 00:26:42.82
44 43 IZAK ANETA K 14 WARSZAWA K 27-36 6 Wyścig 00:26:45.36
45 69 KUBIAK ALEKSANDRA K 15 REDA K 27-36 7 Wyścig 00:26:47.56
46 26 FRANKOWSKI DAWID M 31 KOŚCIERZYNA M 37-46 5 Wyścig 00:26:50.70
47 173 LESZCZYŃSKI MACIEJ M 32 GDAŃSK M 47-56 9 Wyścig 00:27:28.83
48 143 WOJCIECHOWSKA ALICJA K 16 GDAŃSK K 27-36 8 Wyścig 00:27:56.36
49 74 LEWANDOWSKI MARCIN M 33 GDAŃSK M 27-36 9 Wyścig 00:28:02.92
50 18 CZARNECKA CECYLIA K 17 PRUSZCZ GDAŃSKI K 37-46 3 Wyścig 00:28:03.69
51 82 MAŁKOWSKI TOMASZ M 34 GDAŃSK SOPOCKI KLUB MORSÓW M 47-56 10 Wyścig 00:28:05.18
52 21 DĘBICKI ARTUR M 35 GDYNIA M 47-56 11 Wyścig 00:28:10.03
53 28 FRĄCKOWIAK MATEUSZ M 36 REKOWNICA MŁODZI WILCY M 27-36 10 Wyścig 00:28:13.03
54 38 GRZELCZAK TOMASZ M 37 ŚRODA WIELKOPOLSKA NIEZRZESZONY M 37-46 6 Wyścig 00:28:22.78
55 119 SIKORA MARIOLA K 18 GDYNIA SOPOCKI KLUB PŁYWACKI K 57-66 1 Wyścig 00:28:29.28
56 95 ORZESZEK PIOTR M 38 SOPOT TRIWAWA M 37-46 7 Wyścig 00:28:35.65
57 20 CZUPRYN WOJCIECH M 39 WARSZAWA WARSAW MASTERS TEAM M 57-66 2 Wyścig 00:28:41.45
58 107 PIOTROWSKI TOMASZ M 40 GDAŃSK UKS NEPTUN GDAŃSK M 0-16 2 Wyścig 00:28:44.19
59 108 POLAŃCZYK RENATA K 19 WEJHEROWO SOPOCKI KLUB MORSÓW K 57-66 2 Wyścig 00:28:47.24
60 55 KĄKOL KACPER M 41 GDYNIA ASICS FRONTRUNNER M 27-36 11 Wyścig 00:28:50.87
61 164 STĘPIŃSKI KRZYSZTOF M 42 GDYNIA M 57-66 3 Wyścig 00:29:04.46
62 123 SOBINA KORNELIA K 20 GDAŃSK K 27-36 9 Wyścig 00:29:11.68
63 181 GOJLIK PAWEŁ M 43 GDAŃSK M 27-36 12 Wyścig 00:29:31.10
64 4 BIEDRAWA MICHAŁ M 44 SOPOT M 47-56 12 Wyścig 00:29:39.99
65 167 ŻMIJEWSKI WOJCIECH ŻMIJEWSKI M 45 SŁUPSK PRO SPORT KLUB ŻEGLARSKI M 27-36 13 Wyścig 00:30:16.68
66 52 KARCZ TOMASZ M 46 SOPOT M 47-56 13 Wyścig 00:30:18.14
67 92 NOWAK NINA K 21 GDAŃSK UKS NEPTUN GDAŃSK K 0-16 2 Wyścig 00:30:47.63
68 73 LEWANCZYK-NOWAK MAŁGOSIA K 22 GDAŃSK UKS NEPTUN GDAŃSK K 37-46 4 Wyścig 00:30:49.62
69 8 BOBRYK KAROLINA K 23 GDAŃSK BAŁTYCKIE TOWARZYSTWO PŁYWANIA LODOWEGO K 17-26 2 Wyścig 00:31:14.20
70 131 SZOMBURG KRZYSZTOF M 47 GDYNIA UKS ABY DO BRZEGU M 37-46 8 Wyścig 00:31:23.69
71 132 TRIEBWASSER JACK M 48 GDAŃSK M 47-56 14 Wyścig 00:31:39.53
72 60 KOLINCIO KAMIL M 49 GDANSK M 27-36 14 Wyścig 00:31:51.90
73 37 GRZEGOREK MAŁGORZATA K 24 GDAŃSK K 27-36 10 Wyścig 00:31:52.35
74 40 HOGA FRYDERYK M 50 GDYNIA M 27-36 15 Wyścig 00:31:54.36
75 71 LASOTA DAMIAN M 51 GDYNIA M 37-46 9 Wyścig 00:31:54.74
76 9 BOHDZIEWICZ BARBARA K 25 GDAŃSK NIEZRZESZONY K 47-56 2 Wyścig 00:31:59.78
77 124 SOBOL LUDWIK M 52 SMOLNIK NIEZRZESZONY M 57-66 4 Wyścig 00:32:16.89
78 154 GAŁUSZKO MIKOŁAJ M 53 GDAŃSK M 47-56 15 Wyścig 00:32:16.89
79 39 GWARDA PAWEŁ M 54 EŁK M 17-26 6 Wyścig 00:32:18.57
80 48 JELNICKA ANNA K 26 GDAŃSK BBL K 47-56 3 Wyścig 00:32:21.44
81 36 GRACZYK RAFAŁ M 55 DROGHEDA DROGHEDA WATERPOLO CLUB M 37-46 10 Wyścig 00:32:28.84
82 91 NIETUPSKI MARCIN M 56 GDAŃSK JAMES M 47-56 16 Wyścig 00:32:30.68
83 75 LINDECKI JAROSŁAW M 57 GÓRA SZPURTA JAROCIN M 47-56 17 Wyścig 00:32:35.74
84 29 GAWLIK JANUSZ M 58 GDAŃSK MSPIR M 57-66 5 Wyścig 00:32:35.80
85 24 DZIĄG ANNA K 27 WARSZAWA K 47-56 4 Wyścig 00:32:56.03
86 113 RAJSKI ARTUR M 59 SIERADZ M 27-36 16 Wyścig 00:33:15.23
87 32 GODZIK KAMIL M 60 BYDGOSZCZ BR DYNAMO SKARPA M 37-46 11 Wyścig 00:33:18.36
88 142 WITKOWSKI ALBERT M 61 NOWY STAW MALBORSKIE MORSY M 37-46 12 Wyścig 00:33:22.74
89 174 CZAJA LUCYNA K 28 RADOM K 17-26 3 Wyścig 00:33:28.15
90 62 KOPCIŃSKI BARTŁOMIEJ M 62 GDAŃSK BAŁTYCKIE TOWARZYSTWO PŁYWANIA LODOWEGO M 17-26 7 Wyścig 00:33:44.68
91 41 ITRICH MICHAŁ ITRICH M 63 GDAŃSK M 27-36 17 Wyścig 00:33:49.46
92 183 ZACHARA STEFAN M 64 SOPOT M 37-46 13 Wyścig 00:34:07.61
93 97 PACHNIK SZYMON M 65 SOPOT UKS SIÓDEMKA SOPOT M 0-16 3 Wyścig 00:34:18.90
94 93 OLSZOWY MIROSŁAW M 66 GDAŃSK GDAŃSKI KLUB MORSÓW M 57-66 6 Wyścig 00:34:20.35
95 160 PANKOWSKI ANDRZEJ M 67 GDAŃSK M 57-66 7 Wyścig 00:34:22.08
96 130 SYLDATK KATARZYNA K 29 TCZEW SOPOCKI KLUB PŁYWACKI K 37-46 5 Wyścig 00:34:25.36
97 89 NAWROCKA WIKTORIA K 30 GDAŃSK UKS NEPTUN GDAŃSK K 0-16 3 Wyścig 00:34:27.19
98 88 NAWROCKA ALEKSANDRA K 31 GDAŃSK K 37-46 6 Wyścig 00:34:29.29
99 140 WIĘCŁAWSKA MAGDALENA WIĘCŁAWSKA K 32 GDAŃSK BIEGUN OCR TEAM K 27-36 11 Wyścig 00:34:36.67
100 79 ŁASZKIEWICZ JULIA K 33 GDYNIA MORZE ANIOŁÓW K 47-56 5 Wyścig 00:35:01.59
101 129 SUSZYŃSKA ANNA K 34 GDYNIA MORSY GDYNIA K 67+ 1 Wyścig 00:35:42.36
102 161 KLINKOSZ WOJCIECH M 68 SOPOT M 47-56 18 Wyścig 00:36:01.25
103 125 STANISZEWSKI JACEK M 69 GDYNIA M 57-66 8 Wyścig 00:36:24.31
104 57 KLAWIKOWSKI MACIEJ M 70 SOPOT SOPOCKI KLUB MORSÓW M 47-56 19 Wyścig 00:36:32.32
105 104 PIETKIEWICZ HENRYK M 71 GDAŃSK M 57-66 9 Wyścig 00:36:45.60
106 117 SALWIN MICHAŁ SALWIN M 72 GDYNIA M 37-46 14 Wyścig 00:36:55.42
107 11 CHMIELIŃSKA ASIA K 35 ROTMANKA SOPOCKI KLUB MORSÓW K 47-56 6 Wyścig 00:37:00.10
108 134 TROJANOWSKA KATARZYNA K 36 GDAŃSK K 57-66 3 Wyścig 00:37:10.11
109 56 KIKOLSKI WOJTEK M 73 SOPOT SOPOCKI KLUB PŁYWACKI M 47-56 20 Wyścig 00:37:22.65
110 23 DZIADUŁA JAROSŁAW M 74 GDYNIA M 47-56 21 Wyścig 00:37:37.34
111 87 MORAWSKA RENATA K 37 SOPOT K 47-56 7 Wyścig 00:37:51.49
112 155 DINUDIS ANDRZEJ M 75 M 67+ 1 Wyścig 00:38:13.52
113 102 PARACKI MICHAŁ M 76 PRUSZCZ GDAŃSKI EUROCASH M 37-46 15 Wyścig 00:38:17.65
114 166 MISLISZ PIOTR M 77 OSŁONINO M 57-66 10 Wyścig 00:38:21.52
115 63 KOPERSKI ANDRZEJ M 78 BERLIN NIEZRZESZONY M 67+ 2 Wyścig 00:38:23.68
116 14 CIESIELSKI WALDEMAR M 79 WARSZAWA M 67+ 3 Wyścig 00:38:28.43
117 31 GOCHOWSKI MAREK M 80 GDAŃSK M 47-56 22 Wyścig 00:38:31.56
118 182 GOJLIK DANUTA K 38 ELBLĄG K 57-66 4 Wyścig 00:38:41.85
119 171 SZOTA JANINA K 39 OLSZTYN K 57-66 5 Wyścig 00:38:53.70
120 170 PIETRZYK JERZY M 81 OLSZTYN M 57-66 11 Wyścig 00:38:54.62
121 64 KORNOWSKI WALDEMAR M 82 GDYNIA M 67+ 4 Wyścig 00:39:45.22
122 157 BEKIELER RADOSŁAW M 83 GDAŃSK M 37-46 16 Wyścig 00:40:12.36
123 176 CIEPLUCH ROCH M 84 REDA TRI-TEAM RUMIA M 0-16 4 Wyścig 00:40:31.92
124 12 CIEPLUCH MARIUSZ M 85 REDA TATA ROCHA M 37-46 17 Wyścig 00:40:34.27
125 110 PRUŃSKI WOJCIECH M 86 GDYNIA SOPOCKI KLUB MORSÓW M 37-46 18 Wyścig 00:41:07.76
126 17 CZAJA KRZYSZTOF M 87 SOPOT M 47-56 23 Wyścig 00:41:28.14
127 146 ZAKRZEWSKA MARLENA K 40 GDAŃSK #TRIMARLA K 27-36 12 Wyścig 00:41:42.41
128 165 KUPTZ DANIEL M 88 SOPIESZYNO KASZUBY BIEGAJĄ M 57-66 12 Wyścig 00:42:50.82
129 16 CIMOSZKO PIOTR M 89 GDAŃSK NIEZRZESZONY M 57-66 13 Wyścig 00:45:36.59
130 111 PULIKOWSKA WIOLETTA K 41 OLSZTYN MORSUJĄCY ROWERZYŚCI OLSZTYN K 57-66 6 Wyścig 00:45:49.34
131 133 TROJANOWSKA BOGUMIŁA K 42 GDAŃSK BIEGAJ Z GŁOWĄ K 57-66 7 Wyścig 00:46:46.14
132 158 DRUŻYŃSKA GENOWEFA K 43 RUDA ŚLĄSKA K 67+ 2 Wyścig 00:47:05.80
133 30 GLAZA ANDRZEJ M 90 SOPOT SOPOCKI KLUB MORSÓW M 67+ 5 Wyścig 00:48:46.10
134 42 IWASZKIEWICZ JADWIGA K 44 GDAŃSK NIEZRZESZONA K 67+ 3 Wyścig 00:52:03.79
135 136 WARDOWSKI GRZEGORZ M 91 GDAŃSK MORZE ANIOŁÓW M 37-46 19 Wyścig 00:54:10.00
136 7 BOBROWSKI PAWEŁ M 92 RUMIA TICADA M 0-16 5 Wyścig 00:55:24.53
137 5 BŁAWAT MICHAŁ M 93 GDAŃSK M 47-56 24 Wyścig 00:55:37.26
138 84 MAZUR MARCIN M 94 GDYNIA GDYŃSKIE ORŁY M 27-36 18 Wyścig 00:56:13.91
139 156 KRIGER JAN M 95 M 57-66 14 Wyścig 00:59:00.74
140 186 WIECHOWSKI JAROSŁAW M 96 GDYNIA M 67+ 6 Wyścig 00:59:43.25
141 178 REMBISZ WIESŁAW M 97 GDAŃSK GDAŃSKI KLUB MORSÓW M 57-66 15 Wyścig 01:00:03.50
142 127 STAŃCZEWSKI JERZY M 98 GDAŃSK GDAŃSKI KLUB MORSÓW M 67+ 7 Wyścig 01:01:37.09
143 116 RZEPECKA-WEJS LUDOMIRA K 45 SOPOT MORZE ANIOŁÓW K 67+ 4 Wyścig 01:02:45.45
144 46 JANKA MACIEJ M 99 PELPLIN M 27-36 19 Wyścig 01:11:41.01
145 120 SIKORA ZBYSZEK M 100 SOPOT SOPOCKI KLUB MORSÓW M 67+ 8 Wyścig 01:14:54.01


Wyścig w piance

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans Meta
1 47 JEDNASZEWSKI MIKOŁAJ M 1 OLSZTYN MTP KORMORAN M OPEN 1 Wyścig w piance 00:16:57.71
2 151 ZWARA JULIA K 1 GDAŃSK TRI TALENT TEAM K OPEN 1 Wyścig w piance 00:21:03.68
3 101 PAKUŁA OSKAR M 2 GDYNIA M OPEN 2 Wyścig w piance 00:21:40.47
4 162 GRABARA JAKUB M 3 IŁAWA M OPEN 3 Wyścig w piance 00:22:03.54
5 184 MIKOŁAJCZAK MATEUSZ M 4 RUMIA M OPEN 4 Wyścig w piance 00:22:48.69
6 115 RZEPA MACIEJ M 5 GDYNIA LUK-CONNECT TRI TEAM M OPEN 5 Wyścig w piance 00:24:03.80
7 106 PIOTROWSKI ANDRZEJ M 6 BYTÓW M OPEN 6 Wyścig w piance 00:24:15.05
8 180 KWAPISZ PRZEMYSŁAW M 7 SOPOT TSUNAMI TRI M OPEN 7 Wyścig w piance 00:24:15.52
9 145 ZAJAC DAMIAN ZAJĄC M 8 SOPOT CF3M M OPEN 8 Wyścig w piance 00:24:52.17
10 169 ZDUNEK RADOSŁAW M 9 GDAŃSK M OPEN 9 Wyścig w piance 00:25:01.24
11 76 LUBACZEWSKI TOMASZ M 10 BRODNICA TRIMASTERS M OPEN 10 Wyścig w piance 00:25:31.05
12 51 KALICA PAWEŁ M 11 GDAŃSK M OPEN 11 Wyścig w piance 00:28:04.39
13 45 JANICKI SEBASTIAN M 12 GDAŃSK M OPEN 12 Wyścig w piance 00:28:16.78
14 147 ZDUŃCZYK KRZYSZTOF M 13 GDAŃSK M OPEN 13 Wyścig w piance 00:28:24.95
15 72 LASZCZYK KASIA K 2 SIEMIANICE K OPEN 2 Wyścig w piance 00:29:57.55
16 44 JAGŁA EWELINA K 3 DĘBNO K OPEN 3 Wyścig w piance 00:30:16.62
17 68 KREPS KRZYSZTOF KREPS M 14 GDAŃSK M OPEN 14 Wyścig w piance 00:30:25.26
18 175 BODIO-ZIÓŁKOWSKA EWA K 4 WARSZAWA NEON TEAM K OPEN 4 Wyścig w piance 00:31:32.06
19 33 GOLOMBEK PIOTR M 15 GRUDZIĄDZ M OPEN 15 Wyścig w piance 00:32:27.60
20 27 FRĄCKIEWICZ-HEIDRICH ANNA K 5 GDYNIA K OPEN 5 Wyścig w piance 00:32:35.35
21 179 GIERSZEWSKA-KWAPISZ ANNA K 6 SOPOT TSUNAMI-TRI K OPEN 6 Wyścig w piance 00:34:31.80
22 54 KAWCZYŃSKA MAGDALENA K 7 GDAŃSK EKIPABIANKOWSKIEGO K OPEN 7 Wyścig w piance 00:38:42.38
23 152 ZWOLIŃSKI BOGUSŁAW M 16 GDAŃSK NIEZRZESZONY M OPEN 16 Wyścig w piance 00:45:20.02

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ