Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trojanowska Katarzyna | Gdańsk | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
2 | Witkowski Albert | Nowy Staw | Polska | Wyścig dookoła Molo | Malborskie Morsy | opłacono on-line |
3 | Gorockiewicz Sylwia | Czarnowice | Wyścig dookoła Molo | KS Warta Poznań | opłacono on-line | |
4 | Drążkiewicz Zuzanna | Gdynia | Polska | Wyścig dookoła Molo | Gdynia Masters | opłacono on-line |
5 | Bogusz waldemar | Tczew | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
6 | Żmijewski Wojciech Żmijewski | Słupsk | Polska | Wyścig dookoła Molo | Pro Sport Klub Żeglarski | |
7 | Kolincio Kamil | Gdansk | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
8 | Sobina Kornelia | Gdańsk | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
9 | Pusz Tomasz | Gdańsk | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
10 | Madziar Piotr | Bruksela | Belgia | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
11 | Strzelczyk Andrzej | Łódź | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
12 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Wyścig dookoła Molo | Kwidzyn biega | opłacono on-line |
13 | Janusz Sonia | Gdańsk | Polska | Wyścig dookoła Molo | SportLevel Tczew | opłacono on-line |
14 | Grzegorek Małgorzata | Gdańsk | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
15 | Jeleń Artur | Katowice | Polska | Wyścig dookoła Molo | Sopocki Klub Morsów | opłacono |
16 | Frączkowski Marcin | Olsztyn | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
17 | Ciemny Maciej Ciemny | Świecie | Polska | Wyścig dookoła Molo | Celebryci z Polanek | opłacono on-line |
18 | Szulc-Kryzel Aleksandra | Gdynia | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
19 | ZIELIŃSKI JAROSŁAW | SOPOT | Polska | Wyścig dookoła Molo | SOPOCKI KLUB PŁYWACKI | opłacono on-line |
20 | Piotrowski Andrzej | Bytów | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
21 | Sikora Mariola | Gdynia | Polska | Wyścig dookoła Molo | SOPOCKI KLUB PŁYWACKI | opłacono on-line |
22 | Pulikowska Wioletta | Olsztyn | Polska | Wyścig dookoła Molo | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | opłacono on-line |
23 | Pruński Wojciech | Gdynia | Polska | Wyścig dookoła Molo | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line |
24 | Szczykowski Maciej | Gdańsk | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
25 | Bławat Michał | Gdańsk | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
26 | Hoga Fryderyk | Gdynia | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
27 | Trojanowska Bogumiła | Gdańsk | Polska | Wyścig dookoła Molo | Biegaj z głową | opłacono on-line |
28 | Kubiak Aleksandra | Reda | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
29 | Grzelczak Tomasz | Środa Wielkopolska | Polska | Wyścig dookoła Molo | Niezrzeszony | opłacono on-line |
30 | Topczewska Natalia | Warszawa | Polska | Wyścig dookoła Molo | Fall Into Swimrun | opłacono on-line |
31 | KRAJEWSKI MATEUSZ | GDYNIA | Polska | Wyścig dookoła Molo | Narwany Rekin | opłacono on-line |
32 | Warsza Piotr | Warszawa | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
33 | Czupryn Wojciech | Warszawa | Polska | Wyścig dookoła Molo | Warsaw Masters Team | opłacono on-line |
34 | Krać Janusz | Gdańsk | Polska | Wyścig dookoła Molo | Czitos | opłacono on-line |
35 | Prusinowska Aldona | Mielno | Polska | Wyścig dookoła Molo | Mieleński Klub Morsów | opłacono on-line |
36 | Dragan Karol | Gdynia | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
37 | Nawrocka Aleksandra | Gdańsk | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
38 | Jednaszewski Mikołaj | Olsztyn | Polska | Wyścig dookoła Molo | MTP Kormoran | opłacono on-line |
39 | Jelnicka Anna | Gdańsk | Polska | Wyścig dookoła Molo | bbl | opłacono on-line |
40 | Wrzosek Daniel | Sopot | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
41 | Matusiak vel Matuszewski Adam | Olsztyn | Polska | Wyścig dookoła Molo | Masters Olsztyn | opłacono on-line |
42 | Jabłońska Natalia | Ciechocinek | Polska | Wyścig dookoła Molo | MTP Kormoran | opłacono on-line |
43 | Bajor Magdalena | Gdynia | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
44 | WACHOWSKI Ryszard | Gdynia | Polska | Wyścig dookoła Molo | Strefa Plywania | opłacono on-line |
45 | Dembiński Marek | Rokietnica | Polska | Wyścig dookoła Molo | W TRI Team | opłacono on-line |
46 | Dembińska Daria | Rokietnica | Polska | Wyścig dookoła Molo | W TRI Team | opłacono on-line |
47 | Lubiński Kamil | Gdynia | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
48 | Szarmacher Artur | Działdowo | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
49 | Stankiewicz katarzyna | Gdańsk | Polska | Wyścig dookoła Molo | Grupa Piotra | opłacono on-line |
50 | Malinowska Martyna | Grudziądz | Polska | Wyścig dookoła Molo | UKS RUCH GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
51 | Żyra Monika | Gdańsk | Polska | Wyścig dookoła Molo | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line |
52 | Waśniewska Martyna | Elbląg | Polska | Wyścig dookoła Molo | Kluge Team | opłacono on-line |
53 | Lasota Damian | Gdynia | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
54 | Michalewicz Nataliya | Gdańsk | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
55 | Golombek Piotr | Grudziądz | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
56 | Młynarczyk Filip | Gdańsk | Polska | Wyścig dookoła Molo | ||
57 | Kabelis Aleksandra | Gdynia | Polska | Wyścig dookoła Molo | GWSC Team #ekipaBiankowskiego | opłacono on-line |
58 | Krawiec Paweł | Cewice | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
59 | Mazerant Maciej Mazerant | 90-413 | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
60 | Malecki Adam | Sopot | Polska | Wyścig dookoła Molo | Niezrzeszony | opłacono on-line |
61 | Pietrzyk Jerzy | Olsztyn | Polska | Wyścig dookoła Molo | ||
62 | Szota Janina | Olsztyn | Polska | Wyścig dookoła Molo | ||
63 | Ciepluch Mariusz | Reda | Polska | Wyścig dookoła Molo | Tata Rocha | opłacono on-line |
64 | Ciepluch Roch | Reda | Polska | Wyścig dookoła Molo | Tri-Team Rumia | opłacono on-line |
65 | Ciepluch Zbigniew | Kielce | Wyścig dookoła Molo | Dziadek Rocha | opłacono on-line | |
66 | Syldatk KATARZYNA | TCZEW | Polska | Wyścig dookoła Molo | SOPOCKI KLUB PŁYWACKI | opłacono on-line |
67 | Dymacz Grzegorz | Hipolitów | Polska | Wyścig dookoła Molo | Warsaw Masters Team | opłacono on-line |
68 | Pękul Wiktor | Warszawa | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
69 | Czykier Paweł | Gdynia | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
70 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Polska | Wyścig dookoła Molo | Safe Sport Team | opłacono on-line |
71 | Gruchała Agnieszka | Gdynia | Polska | Wyścig dookoła Molo | MEWA Gdynia | opłacono on-line |
72 | Gruchała Aleksandra | Gdynia | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
73 | Gruchała Wiktor | Gdynia | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
74 | Lewandowski Marcin | Gdańsk | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
75 | Nawrocki Przemek | Gdansk | Polska | Wyścig dookoła Molo | Neptun Gdańsk | opłacono on-line |
76 | Bratos Justyna | Gdynia | Polska | Wyścig dookoła Molo | bratosek_ | opłacono on-line |
77 | Bobrowska Beata | Rumia | Polska | Wyścig dookoła Molo | ||
78 | Bobrowski Paweł | Rumia | Polska | Wyścig dookoła Molo | Ticada | opłacono on-line |
79 | BIANKOWSKI PIOTR | RUMIA | Polska | Wyścig dookoła Molo | GWSC Team #ekipaBiankowskiego | |
80 | Pakulski Milosz | Banino | Polska | Wyścig dookoła Molo | Dwojka Morena | opłacono on-line |
81 | Szota Janina | Olsztyn | Polska | Wyścig dookoła Molo | ||
82 | Gacka Katarzyna | Gdynia | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
83 | Nawrocki Paweł | Gdańsk | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
84 | Sawicki Sergiej | Krzywy Róg/ Gdynia | Ukraina | Wyścig dookoła Molo | Ukrainian bike family | opłacono on-line |
85 | Sawickaja Viktorija | Krzywy Róg/Gdynia | Ukraina | Wyścig dookoła Molo | Ukrainian bike family | opłacono on-line |
86 | Sobina Aleksander | Gdańsk | Polska | Wyścig dookoła Molo | Niezrzeszony | opłacono on-line |
87 | Bielec Grzegorz | Gdańsk | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
88 | Gacka Zuzanna | Gdynia | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
89 | Wasiak Tomasz | Sopot | Polska | Wyścig dookoła Molo | Pegaz | opłacono on-line |
90 | Triebwasser Jack | Gdańsk | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
91 | Bobrowski Piotr | Gdynia | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
92 | Ostroumov Evgeny | Gdańsk | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
93 | Maltsev Artem | Elbląg | Polska | Wyścig dookoła Molo | KlugeTeam | opłacono on-line |
94 | Girtler Anna | Gdańsk | Polska | Wyścig dookoła Molo | SOPOCKI KLUB PŁYWACKI | opłacono on-line |
95 | Stecki Jędrzej | Gdynia | Polska | Wyścig dookoła Molo | AZS GUMed | opłacono on-line |
96 | Sobina Adam | Gdańsk | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
97 | Felchner Jan | Wejherowo | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
98 | Mikołajczak Mateusz | Rumia | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
99 | Wilkowski Leszek | gdańsk | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line | |
100 | Skrzydłowski Jakub | Gdańsk | Polska | Wyścig dookoła Molo | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7136