Bieg 5km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Karolczak Joanna Tarnowskie Góry Bieg 5km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
2 Ziętek Ewa Sosnowiec Bieg 5km MK team
3 Sikora Mariusz Tarnowskie Góry Bieg 5km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
4 Golonka Marek Mysłowice Bieg 5km
5 Raczek Klauda Siemianowice Śląskie Bieg 5km MK team
6 Sadowska Natalia Dąbrowa Górnicza Bieg 5km www.strefabiegacza.com
7 Kołodziej Janusz Olkusz Bieg 5km
8 kaleta jan kraków Bieg 5km JW 2771 Rzaska
9 Rusek Paweł Bukowno Bieg 5km Kusy Bukowno
10 Mucha Piotr Cieślin Bieg 5km
11 Bielańska Beata Katowice Bieg 5km Huragan Ligota
12 Labisko Paweł Bukowno Bieg 5km Kusy Bukowno
13 Bednarski Mariusz Toporowice Bieg 5km
14 Kryvulia Varvara katowice Bieg 5km Ukraine
15 Tymoshchuk Yulia Katowice Bieg 5km Ukraine
16 Wiśniowski Dominik Siemianowice Śląskie Bieg 5km
17 Jeżewski Filip Sosnowiec Bieg 5km WIKING Team
18 Baranek Natalia Sosnowiec Bieg 5km
19 Gardias Marek Sosnowiec Bieg 5km Parkrun Sosnowiec
20 Kabza Beata Wojkowice Bieg 5km
21 Hajda Justyna Radzionków Bieg 5km Mafia Team Lubliniec
22 Sobieraj Bartosz Sosnowiec Bieg 5km
23 Danylchuk Danylo katowice Bieg 5km Ukraine
24 Wilczewski Rafał Jaworzno Bieg 5km Harpagan Beast
25 Żmuda Małgorzata Zawiercie Bieg 5km Warto Biegać Zawiercie
26 Jasica Mateusz Sławków Bieg 5km UKS Kusy Bukowno
27 Tarik Amin Będzin Bieg 5km
28 Karpenko vitalii Katowice Bieg 5km Ukraine
29 Juszczuk Przemysław Będzin Bieg 5km
30 Sularz Agnieszka Siewierz Bieg 5km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ
31 Rogowski Maciek Tarnowskie Góry Bieg 5km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
32 Łączkowski Dawid Łączkowski Zawiercie Bieg 5km Jurajska Armia Biega
33 Witor Klaudia SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg 5km MK TEAM
34 Formicki Rafał Zawiercie Bieg 5km
35 Witor Marek Siemianowice Śląskie Bieg 5km MK TEAM
36 JASKÓLSKA-PIETRZYK KINGA JASKÓLSKA-PIETRZYK Będzin Bieg 5km Biegowa Kuźnia
37 Panasenko Valeriia Katowice Bieg 5km Ukraine
38 Hofler Łukasz Sławków Bieg 5km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
39 Gorgoń Ewa Sosnowiec Bieg 5km Parkrun Sosnowiec
40 Bień Mariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 5km W pogoni za duchem
41 Kaczmarek Ewelina Będzin Bieg 5km
42 Kolesnyk Valentyna Katowice Bieg 5km Ukraine
43 Dziurzyński Adrian Bukowno Bieg 5km Kusy Bukowno
44 Bień Natalia Dąbrowa Górnicza Bieg 5km W POGONI ZA DUCHEM
45 Kaczmarek Rafał Będzin Bieg 5km
46 Wyszyńska - Rauk Justyna Poręba Bieg 5km Warto Biegać Zawiercie
47 Pobiedzińska Karolina Sosnowiec Bieg 5km #czeladzbiega
48 Miśkiewicz Lucyna Zawiercie Bieg 5km Warto Biegać Zawiercie
49 Babiarz Aleksander Dąbrowa Górnicza Bieg 5km KP PSP BĘDZIN
50 Sroka Marek Olkusz Bieg 5km Olkuszbiega. Pl
51 MiśkiewIcz Andrzej ZAWIERCIE Bieg 5km Warto Biegać Zawiercie
52 Swoboda Paulina Sławków Bieg 5km
53 Mateńko Danuta Mateńko Poręba Bieg 5km Warto Biegać Zawiercie
54 Dyrda Zbigniew Krzykawka Bieg 5km
55 Sapała Jarosław Chorzów Bieg 5km
56 Wydmański Paweł Zalesie Golczowskie Bieg 5km Kobylica
57 Pietrzyk Sylwester BĘDZIN Bieg 5km Biegowa Kuźnia
58 Iwanek Dominik Tarnowskie Góry Bieg 5km
59 Bernacki Krzysztof Zawiercie Bieg 5km Warto Biegać Zawiercie
60 Sibielak Tomasz Będzin Bieg 5km Biegowa Kuźnia
61 Kapica Małgorzata Siemianowice Śląskie Bieg 5km Mk_team
62 Brzeziński Błażej Sosnowiec Bieg 5km
63 Kołodziejczyk Adam Czeladź Bieg 5km #czeladzbiega
64 Gordel Sylwia Zawiercie Bieg 5km Warto Biegać Zawiercie
65 WOŹNIAK MAREK Wojkowice Bieg 5km Biegowa Kuźnia
66 Kołodziej Katarzyna Dąbrowa Górnicza Bieg 5km W pogoni za duchem
67 Rudawska Karolina Olkusz Bieg 5km
68 Uniejewski Tomasz Katowice Bieg 5km
69 Sikora Tomasz Chorzów Bieg 5km
70 Chałupczak Damian Sławków Bieg 5km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
71 Kidawa Aleksander Jaworzno Bieg 5km
72 Pawęzowska Anna Będzin Bieg 5km Biegowa Kuźnia
73 Sieczka Karolina SOSNOWIEC Bieg 5km Harpagan Sosnowiec
74 Sieczka Robert Sieczka Sosnowiec Bieg 5km
75 Zieleziński Łukasz Katowice Bieg 5km Huragan Ligota
76 Szczerba Andrzej SOSNOWIEC Bieg 5km
77 Kolodii Nikita Katowice Bieg 5km Ukraine
78 Mordziołek Katarzyna Sosnowiec Bieg 5km Biegowa Kuźnia
79 Derejczyk Paweł Stara Huta Bieg 5km
80 Cymerman Piotr Sosnowiec Bieg 5km Biegowa Kuźnia
81 Sakowski Maciej Katowice Bieg 5km Huragan Ligota
82 Misiurek Ernest Będzin Bieg 5km
83 Błaszczyk Marcin Sosnowiec Bieg 5km
84 Dec Justyna Katowice Bieg 5km Fundacja Oko w Oko z Rakiem
85 Garbacz Łukasz Będzin Bieg 5km fRUNiemy
86 Nowicki Tomasz Tarnowskie Góry Bieg 5km Srebrne Miasto Tarnowskie Góry
87 Błachut Artur Jaworzno Bieg 5km Harpagan Beast
88 Puta Zdzisław Sosnowiec Bieg 5km Saturn Czeladz
89 Chojnicka Agnieszka Ruda Śląska Bieg 5km fRUNiemy
90 Kania Grzegorz Sławków Bieg 5km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
91 Wiązania-Gacek Ewa Sosnowiec Bieg 5km
92 Fatyga-Juma Justyna Olkusz Bieg 5km Nasze Czekoladowe Podróże YT
93 Rapcia Rafał Zawiercie Bieg 5km
94 Nowicka Agnieszka Tarnowskie Góry Bieg 5km
95 Ścipień Krzysztof Katowice Bieg 5km Silesian Explorers
96 Szaleniec Patrycja Będzin Bieg 5km Biegowa Kuźnia
97 Filipkiewicz Monika Siemianowice Śląskie Bieg 5km
98 Ścipień Agnieszka Katowice Bieg 5km
99 Szaleniec Sebastian Będzin Bieg 5km Biegowa Kuźnia
100 filipkiewicz grzegorz siemianowice slaskie Bieg 5km


Wyświetleń: 8803

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ