Bieg 5km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Hofler Łukasz Sławków Bieg 5km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
2 Nawrot Dariusz Siewierz Bieg 5km
3 Latusek Wioletta Bytom Bieg 5km Carbon Silesia Sport
4 Kuc Krzysztof Sosnowiec Bieg 5km Ostro Run Team
5 Doman Łukasz Ruda Śląska Bieg 5km Socios Silesia
6 Morawski Konrad Dąbrowa Górnicza Bieg 5km Ruszamy Dąbrowę
7 Pietrzyk Sylwester BĘDZIN Bieg 5km Biegowa Kuźnia
8 Panasenko Valeriia Katowice Bieg 5km Ukraine
9 Karpenko vitalii Katowice Bieg 5km Ukraine
10 Danylchuk Danylo katowice Bieg 5km Ukraine
11 Kryvulia Varvara katowice Bieg 5km Ukraine
12 Mucha Piotr Cieślin Bieg 5km
13 Sadowska Natalia Dąbrowa Górnicza Bieg 5km www.strefabiegacza.com
14 Ożóg Paweł Czeladź Bieg 5km #grubybiega
15 Rus Marta Sławków Bieg 5km
16 Kulka Tomasz Sosnowiec Bieg 5km Mors Hubertus Mysłowice
17 Jagieła Adam Rogoźnik Bieg 5km
18 Kozera Simonova Svetlana Żarki Letnisko Bieg 5km
19 Piórkowski Marek Będzini Bieg 5km Biegowa Kuźnia
20 Wiązania-Gacek Ewa Sosnowiec Bieg 5km
21 Lvova-Hrytsak Viktoriia Katowice Bieg 5km
22 Swoboda Paweł Dąbrowa Górnicza Bieg 5km
23 Błachut Artur Jaworzno Bieg 5km Harpagan Beast
24 Kolodii Nikita Katowice Bieg 5km Ukraine
25 Formicki Rafał Zawiercie Bieg 5km
26 Tymoshchuk Yulia Katowice Bieg 5km Ukraine
27 Raczek Klauda Siemianowice Śląskie Bieg 5km MK team
28 ZIELEZINSKI Grzegorz Katowice Bieg 5km
29 Barczyk Piotr Olkusz Bieg 5km
30 Barczyk Krzysztof Olkusz Bieg 5km
31 Kamińska Mirella Tychy Bieg 5km Ślimaczki Olkusz - slow jogging
32 Adamczyk Michal Olkusz Bieg 5km Ślimaczki Olkusz - slow jogging
33 Skalski Rafał Będzin Bieg 5km Biegowa Kuźnia
34 Skalska Jadwiga Będzin Bieg 5km Biegowa Kuźnia
35 Hoły Leszek Czeladź Bieg 5km #czeladzbiega
36 Nowicka Agnieszka Tarnowskie Góry Bieg 5km
37 Nowicki Tomasz Tarnowskie Góry Bieg 5km Srebrne Miasto Tarnowskie Góry
38 Kolesnyk Valentyna Katowice Bieg 5km Ukraine
39 tańcula łukasz sosnowiec Bieg 5km
40 Szastak Małgorzata Sosnowiec Bieg 5km
41 DĄBROWIECKA AGATA SOSNOWIEC Bieg 5km
42 Rapcia Rafał Zawiercie Bieg 5km
43 Jeżewski Filip Sosnowiec Bieg 5km WIKING Team
44 DULIAN ANNA JAWORZNO Bieg 5km
45 Kacprzak Anna Jaworzno Bieg 5km
46 KAPAŁKA TOMASZ Gliwice Bieg 5km
47 Białas Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 5km
48 Myczka Paulina Dąbrowa Górnicza Bieg 5km
49 Skworc Betina Siemianowice Śląskie Bieg 5km
50 Skworc Grzegorz Siemianowice Slaskie Bieg 5km Team siemion
51 Mucha Mateusz Siemianowice Śląskie Bieg 5km
52 Szaleniec Jakub Będzin Bieg 5km Biegowa Kuźnia
53 Szaleniec Sebastian Będzin Bieg 5km Biegowa Kuźnia
54 Szaleniec Patrycja Będzin Bieg 5km Biegowa Kuźnia
55 Kołodziejczyk Adam Czeladź Bieg 5km #czeladzbiega
56 Pobiedzińska Karolina Sosnowiec Bieg 5km #czeladzbiega
57 Wojcik Stanislaw Dabrowa Gornicza Bieg 5km Politechnikaz Śląska
58 Knopek Bartłomiej Bieruń Bieg 5km
59 Świetlicka Aleksandra Sławków Bieg 5km
60 Adamczyk Piotr Toporowice Bieg 5km
61 Grzesiak Justyna Grzesiak sławków Bieg 5km
62 Kaczmarek Rafał Będzin Bieg 5km
63 Kaczmarek Ewelina Będzin Bieg 5km
64 Wiśniowski Dominik Siemianowice Śląskie Bieg 5km
65 kaleta jan kraków Bieg 5km JW 2771 Rzaska
66 Breske Mariusz Będzin Bieg 5km
67 Malina Rozalia Sosnowiec Bieg 5km Ostro Run Team
68 Malina Otylia Sosnowiec Bieg 5km Ostro Run Team
69 Romańska-Malina Olga Sosnowiec Bieg 5km Ostro Run Team
70 Kowalik Dorota Rędziny Bieg 5km
71 Kantor Marcin Sosnowiec Bieg 5km
72 Fatyga-Juma Justyna Olkusz Bieg 5km Nasze Czekoladowe Podróże YT
73 Iwanek Dominik Tarnowskie Góry Bieg 5km
74 Sobieraj Bartosz Sosnowiec Bieg 5km
75 Łukaszewski Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg 5km
76 ŁUKASZEWSKA Agnieszka DĄBROWA GÓRNICZA Bieg 5km
77 Jankowski Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg 5km
78 Jadczyk Tomasz Sławków Bieg 5km UKS Sławków
79 WOŹNIAK MAREK Wojkowice Bieg 5km Biegowa Kuźnia
80 Tarik Amin Będzin Bieg 5km
81 Baranek Natalia Sosnowiec Bieg 5km
82 Gołąbek Piotr Gliwice Bieg 5km
83 Gałuszka Gabriela Gliwice Bieg 5km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
84 Hajda Justyna Radzionków Bieg 5km Mafia Team Lubliniec
85 Janik Kamila Bukowno Bieg 5km
86 Górski Tomasz Będzin Bieg 5km Biegam dla siebie
87 Potempa Joanna Zabrze Bieg 5km
88 TURAK Rafał Katowice Bieg 5km Run'Em All
89 Jęczmyk Dominik Będzin Bieg 5km
90 Babiarz Aleksander Dąbrowa Górnicza Bieg 5km KP PSP BĘDZIN
91 Klimczyk Jakub Bedzin Bieg 5km
92 Klimczyk Agata Bedzin Bieg 5km
93 Cebulska Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg 5km Rebellion Of Free Runners
94 Klimczyk Łukasz Będzin, Grodziec Bieg 5km
95 Brudek Anna Będzin Bieg 5km
96 Raszewski Wiktor Góra Siewierska Bieg 5km
97 IZDEBSKA ANNA DĄBROWA GÓRNICZA Bieg 5km
98 Bień Natalia Dąbrowa Górnicza Bieg 5km W POGONI ZA DUCHEM
99 Bień Mariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 5km W pogoni za duchem
100 Burakowska Małgorzata Sosnowiec Bieg 5km Zabiegani Nauczyciele


Wyświetleń: 8812

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ