Bieg 5km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamczyk Michal Olkusz Bieg 5km Ślimaczki Olkusz - slow jogging
2 Adamczyk Piotr Toporowice Bieg 5km
3 Babiarz Aleksander Dąbrowa Górnicza Bieg 5km KP PSP BĘDZIN
4 Baniak Przemyslaw Zawiercie Bieg 5km
5 Baranek Natalia Sosnowiec Bieg 5km
6 Barczyk Krzysztof Olkusz Bieg 5km
7 Barczyk Michał Olkusz Bieg 5km
8 Barczyk Piotr Olkusz Bieg 5km
9 Bałaziński Paweł Mysłowice Bieg 5km Mors Hubertus Mysłowice
10 Bednarski Mariusz Toporowice Bieg 5km
11 Benisz Wojciech Tarnowskie Góry Bieg 5km Srebrne Miasto Tarnowskie Góry
12 Bernacki Krzysztof Zawiercie Bieg 5km Warto Biegać Zawiercie
13 Betka Bartłomiej Będzin Bieg 5km
14 Białas Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 5km
15 Białczyk Agnieszka Sławków Bieg 5km Białczyk
16 Białczyk Damian Sławków Bieg 5km Białczyk
17 Białorudzka Magdalena Sosnowiec Bieg 5km I LO Kopernik Będzin
18 Biedra Marcin Będzin Bieg 5km
19 Bielańska Beata Katowice Bieg 5km Huragan Ligota
20 Bień Mariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 5km W pogoni za duchem
21 Bień Natalia Dąbrowa Górnicza Bieg 5km W POGONI ZA DUCHEM
22 Bober Aleksandra Siemianowice Śląskie Bieg 5km MK team
23 Boroń Klaudia Sosnowiec Bieg 5km Ostro Run Team
24 Boroń Przemysław Sosnowiec Bieg 5km Ostro Run Team
25 Bratek Ewa Bratek Sławków Bieg 5km Bratek Team
26 Bratek Łukasz Sławków Bieg 5km Bratek Team
27 Breske Mariusz Będzin Bieg 5km
28 Brol Marcin Katowice Bieg 5km MK team
29 Brożek Łukasz Zawiercie Bieg 5km
30 Brudek Anna Będzin Bieg 5km
31 Brzeziński Błażej Sosnowiec Bieg 5km
32 Burakowska Małgorzata Sosnowiec Bieg 5km Zabiegani Nauczyciele
33 BURCZYK Celina KATOWICE Bieg 5km Huragan Ligota
34 Błachut Artur Jaworzno Bieg 5km Harpagan Beast
35 Błaszczyk Marcin Sosnowiec Bieg 5km
36 Cebulska Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg 5km Rebellion Of Free Runners
37 Chałupczak Damian Sławków Bieg 5km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
38 Chojnicka Agnieszka Ruda Śląska Bieg 5km fRUNiemy
39 CHROBASIK MONIKA CHROBASIK SIEMIANOWICE SLASKIE Bieg 5km
40 Chromik Szymon Będzin Bieg 5km
41 Cichos Konrad Chorzów Bieg 5km CoJaBiegnę TEAM
42 Ćwiękowska Aneta Będzin Bieg 5km
43 Cymerman Piotr Sosnowiec Bieg 5km Biegowa Kuźnia
44 Czapczyńska Iwona Imielin Bieg 5km
45 Czechowski Sławomir Kostkowice Bieg 5km
46 DĄBROWIECKA AGATA SOSNOWIEC Bieg 5km
47 Danylchuk Danylo katowice Bieg 5km Ukraine
48 Daszek Damian Ruda Śląska Bieg 5km
49 Dec Justyna Katowice Bieg 5km Fundacja Oko w Oko z Rakiem
50 Derejczyk Paweł Stara Huta Bieg 5km
51 Doman Łukasz Ruda Śląska Bieg 5km Socios Silesia
52 Dragon Mirosław Tarnowskie Góry Bieg 5km
53 Dubiel Krzysztof Podlesie Bieg 5km
54 DULIAN ANNA JAWORZNO Bieg 5km
55 Duży Aleksandra Katowice Bieg 5km
56 Dyba Barbara Dyba Siemianowice śląskie Bieg 5km
57 Dymek Adrian Będzin Bieg 5km
58 Dyrda Jacek Brudzowice Bieg 5km
59 Dyrda Zbigniew Krzykawka Bieg 5km
60 Dziubek Monika Dąbrowa Górnicza Bieg 5km W pogoni za duchem
61 Dziurzyński Adrian Bukowno Bieg 5km Kusy Bukowno
62 Fatyga-Juma Justyna Olkusz Bieg 5km Nasze Czekoladowe Podróże YT
63 filipkiewicz grzegorz siemianowice slaskie Bieg 5km
64 Filipkiewicz Monika Siemianowice Śląskie Bieg 5km
65 Formicki Rafał Zawiercie Bieg 5km
66 Frąckiewicz Paweł Sławków Bieg 5km
67 Franz Izabela Ruda Śląska Bieg 5km Miraz Race Team
68 Fryt Marcin Mysłowice Bieg 5km biegaMYsłowice
69 Gabor Aleksandra Chorzów Bieg 5km
70 Gabor Robert Chorzów Bieg 5km
71 Garbacz Łukasz Będzin Bieg 5km fRUNiemy
72 Gardias Marek Sosnowiec Bieg 5km Parkrun Sosnowiec
73 Gałuszka Gabriela Gliwice Bieg 5km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
74 Golonka Marek Mysłowice Bieg 5km
75 Gordel Sylwia Zawiercie Bieg 5km Warto Biegać Zawiercie
76 Gorgoń Ewa Sosnowiec Bieg 5km Parkrun Sosnowiec
77 Górski Tomasz Będzin Bieg 5km Biegam dla siebie
78 Gos Barbara MYSŁOWICE Bieg 5km
79 Gołąbek Piotr Gliwice Bieg 5km
80 gruszka marian Mysłowice Bieg 5km Truchtacz Mysłowice
81 Grzesiak Justyna Grzesiak sławków Bieg 5km
82 Gwózdz Joanna Gwózdz TArnowskie Góry Bieg 5km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
83 Głąb Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 5km Piwo chipsy tv i na końcu bieganie
84 Hajda Justyna Radzionków Bieg 5km Mafia Team Lubliniec
85 Hałgas Anna Będzin Bieg 5km Dwernik Kamień Trial
86 Hałgas Marcel Będzin Bieg 5km Dwernik Kamień Trial
87 Hałgas Sławomir Będzin Bieg 5km Dwernik Kamień Trial
88 Hofler Łukasz Sławków Bieg 5km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
89 Hoły Leszek Czeladź Bieg 5km #czeladzbiega
90 Iwanek Dominik Tarnowskie Góry Bieg 5km
91 IZDEBSKA ANNA DĄBROWA GÓRNICZA Bieg 5km
92 Jadczyk Tomasz Sławków Bieg 5km UKS Sławków
93 Jagieła Adam Rogoźnik Bieg 5km
94 Janik Kamila Bukowno Bieg 5km
95 Jankowska Barbara Sosnowiec Bieg 5km Biegowa Kuźnia
96 Jankowski Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg 5km
97 Jasica Krzysztof Sławków Bieg 5km UKS Kusy Bukowno
98 Jasica Mateusz Sławków Bieg 5km UKS Kusy Bukowno
99 JASKÓLSKA-PIETRZYK KINGA JASKÓLSKA-PIETRZYK Będzin Bieg 5km Biegowa Kuźnia
100 Jałowiec Łukasz Zawiercie Bieg 5km


Wyświetleń: 8808

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ