Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#czeladzbiega | |||||||||
1 | Hoły Leszek | Czeladź | Bieg 5km | #czeladzbiega | |||||
2 | Kołodziejczyk Adam | Czeladź | Bieg 5km | #czeladzbiega | |||||
3 | Pobiedzińska Karolina | Sosnowiec | Bieg 5km | #czeladzbiega | |||||
4 | Nowak Małgorzata | Czeladź | Bieg 5km | #czeladzbiega | |||||
5 | Sobolewski Piotr | Czeladź | Bieg 5km | #czeladzbiega | |||||
#grubybiega | |||||||||
6 | Ożóg Paweł | Czeladź | Bieg 5km | #grubybiega | |||||
BEZ SPINY | |||||||||
7 | Równicki Marcin | Będzin | Bieg 5km | BEZ SPINY | |||||
8 | Pacyna Wojciech | Będzin | Bieg 5km | BEZ SPINY | |||||
Białczyk | |||||||||
9 | Białczyk Agnieszka | Sławków | Bieg 5km | Białczyk | |||||
10 | Białczyk Damian | Sławków | Bieg 5km | Białczyk | |||||
Biegam dla siebie | |||||||||
11 | Górski Tomasz | Będzin | Bieg 5km | Biegam dla siebie | |||||
Biegowa Kuźnia | |||||||||
12 | Pietrzyk Sylwester | BĘDZIN | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
13 | Piórkowski Marek | Będzini | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
14 | Skalski Rafał | Będzin | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
15 | Skalska Jadwiga | Będzin | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
16 | Szaleniec Jakub | Będzin | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
17 | Szaleniec Sebastian | Będzin | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
18 | Szaleniec Patrycja | Będzin | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
19 | WOŹNIAK MAREK | Wojkowice | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
20 | Sibielak Tomasz | Będzin | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
21 | Jankowska Barbara | Sosnowiec | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
22 | Stencel Szymon | Będzin | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
23 | Kowal Zofia | Będzin | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
24 | Zachariasz Agnieszka | Gródków | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
25 | Popczyk Magdalena | Będzin | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
26 | Cymerman Piotr | Sosnowiec | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
27 | Mordziołek Katarzyna | Sosnowiec | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
28 | Pawęzowska Anna | Będzin | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
Biegowa Kuźnia | |||||||||
29 | JASKÓLSKA-PIETRZYK KINGA JASKÓLSKA-PIETRZYK | Będzin | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
Bratek Team | |||||||||
30 | Bratek Łukasz | Sławków | Bieg 5km | Bratek Team | |||||
31 | Bratek Ewa Bratek | Sławków | Bieg 5km | Bratek Team | |||||
Carbon Silesia Sport | |||||||||
32 | Latusek Wioletta | Bytom | Bieg 5km | Carbon Silesia Sport | |||||
Cidry Lotajom | |||||||||
33 | Sas Paweł | Sosnowiec | Bieg 5km | Cidry Lotajom | |||||
CoJaBiegnę TEAM | |||||||||
34 | Cichos Konrad | Chorzów | Bieg 5km | CoJaBiegnę TEAM | |||||
Davids Camstudio | |||||||||
35 | Sobczyk Dawid | Brynek | Bieg 5km | Davids Camstudio | |||||
Dwernik Kamień Trial | |||||||||
36 | Hałgas Marcel | Będzin | Bieg 5km | Dwernik Kamień Trial | |||||
37 | Hałgas Anna | Będzin | Bieg 5km | Dwernik Kamień Trial | |||||
38 | Hałgas Sławomir | Będzin | Bieg 5km | Dwernik Kamień Trial | |||||
FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | |||||||||
39 | Sularz Agnieszka | Siewierz | Bieg 5km | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | |||||
Fundacja Oko w Oko z Rakiem | |||||||||
40 | Dec Justyna | Katowice | Bieg 5km | Fundacja Oko w Oko z Rakiem | |||||
GILe | |||||||||
41 | Szymanski Iwo | Sosnowiec | Bieg 5km | GILe | |||||
42 | Szymanski Leszek | Sosnowiec | Bieg 5km | GILe | |||||
Harpagan Beast | |||||||||
43 | Błachut Artur | Jaworzno | Bieg 5km | Harpagan Beast | |||||
44 | Wilczewski Rafał | Jaworzno | Bieg 5km | Harpagan Beast | |||||
45 | Kowierski Jacek | Jaworzno | Bieg 5km | Harpagan Beast | |||||
Harpagan Sosnowiec | |||||||||
46 | Sieczka Karolina | SOSNOWIEC | Bieg 5km | Harpagan Sosnowiec | |||||
Huragan Ligota | |||||||||
47 | Bielańska Beata | Katowice | Bieg 5km | Huragan Ligota | |||||
48 | Samul Karolina | Sosnowiec | Bieg 5km | Huragan Ligota | |||||
49 | BURCZYK Celina | KATOWICE | Bieg 5km | Huragan Ligota | |||||
50 | Żywica Dorota | Katowice | Bieg 5km | Huragan Ligota | |||||
51 | Sakowski Maciej | Katowice | Bieg 5km | Huragan Ligota | |||||
52 | Zieleziński Łukasz | Katowice | Bieg 5km | Huragan Ligota | |||||
I LO Kopernik Będzin | |||||||||
53 | Białorudzka Magdalena | Sosnowiec | Bieg 5km | I LO Kopernik Będzin | |||||
JW 2771 Rzaska | |||||||||
54 | kaleta jan | kraków | Bieg 5km | JW 2771 Rzaska | |||||
Jura'PL | |||||||||
55 | Kołton Tomasz | Zawiercie | Bieg 5km | Jura'PL | |||||
Jurajska Armia Biega | |||||||||
56 | Krytowski Piotr | Zawiercie | Bieg 5km | Jurajska Armia Biega | |||||
Jurajska Armia Biega | |||||||||
57 | Łączkowski Dawid Łączkowski | Zawiercie | Bieg 5km | Jurajska Armia Biega | |||||
KP PSP BĘDZIN | |||||||||
58 | Babiarz Aleksander | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | KP PSP BĘDZIN | |||||
Klub Sportowy Gminy Psary | |||||||||
59 | Zięba Aleksander | Strzyżowice | Bieg 5km | Klub Sportowy Gminy Psary | |||||
Kobylica | |||||||||
60 | Wydmański Paweł | Zalesie Golczowskie | Bieg 5km | Kobylica | |||||
Kusy Bukowno | |||||||||
61 | Rusek Paweł | Bukowno | Bieg 5km | Kusy Bukowno | |||||
62 | Dziurzyński Adrian | Bukowno | Bieg 5km | Kusy Bukowno | |||||
63 | Labisko Paweł | Bukowno | Bieg 5km | Kusy Bukowno | |||||
Lecymy Durś | |||||||||
64 | Wojdanowska Małgorzata | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | Lecymy Durś | |||||
Lisy pustyni | |||||||||
65 | rychlik sebastian | Klucze | Bieg 5km | Lisy pustyni | |||||
MAXIMUS | |||||||||
66 | Partyka Boguslaw | Ruda Śląska | Bieg 5km | MAXIMUS | |||||
MK TEAM | |||||||||
67 | Witor Marek | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km | MK TEAM | |||||
68 | Witor Klaudia | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Bieg 5km | MK TEAM | |||||
MK team | |||||||||
69 | Raczek Klauda | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km | MK team | |||||
70 | Bober Aleksandra | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km | MK team | |||||
71 | Ziętek Ewa | Sosnowiec | Bieg 5km | MK team | |||||
72 | Brol Marcin | Katowice | Bieg 5km | MK team | |||||
Mafia Team Lubliniec | |||||||||
73 | Hajda Justyna | Radzionków | Bieg 5km | Mafia Team Lubliniec | |||||
Miraz Race Team | |||||||||
74 | Kotarba Katarzyna | Sosnowiec | Bieg 5km | Miraz Race Team | |||||
75 | Franz Izabela | Ruda Śląska | Bieg 5km | Miraz Race Team | |||||
76 | Sikora Arkadiusz | Chorzów | Bieg 5km | Miraz Race Team | |||||
Mk_team | |||||||||
77 | Kapica Małgorzata | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km | Mk_team | |||||
78 | Pytel Aleksandra | Siemianowice śląskie | Bieg 5km | Mk_team | |||||
Mors Hubertus Mysłowice | |||||||||
79 | Kulka Tomasz | Sosnowiec | Bieg 5km | Mors Hubertus Mysłowice | |||||
80 | Bałaziński Paweł | Mysłowice | Bieg 5km | Mors Hubertus Mysłowice | |||||
Nasze Czekoladowe Podróże YT | |||||||||
81 | Fatyga-Juma Justyna | Olkusz | Bieg 5km | Nasze Czekoladowe Podróże YT | |||||
Nordic Team Ruda Śląska | |||||||||
82 | Taisner Tymoteusz | Ruda Śląska | Bieg 5km | Nordic Team Ruda Śląska | |||||
83 | Taisner Milena | Ruda Śląska | Bieg 5km | Nordic Team Ruda Śląska | |||||
84 | Taisner Tomasz | Ruda Śląska | Bieg 5km | Nordic Team Ruda Śląska | |||||
Olkuszbiega. Pl | |||||||||
85 | Sroka Marek | Olkusz | Bieg 5km | Olkuszbiega. Pl | |||||
Olkuszbiega.pl | |||||||||
86 | Jureczko Rafal | Olkusz | Bieg 5km | Olkuszbiega.pl | |||||
87 | Ziębiński Adam | Bukowno | Bieg 5km | Olkuszbiega.pl | |||||
Ostro Run Team | |||||||||
88 | Kuc Krzysztof | Sosnowiec | Bieg 5km | Ostro Run Team | |||||
89 | Malina Rozalia | Sosnowiec | Bieg 5km | Ostro Run Team | |||||
90 | Malina Otylia | Sosnowiec | Bieg 5km | Ostro Run Team | |||||
91 | Romańska-Malina Olga | Sosnowiec | Bieg 5km | Ostro Run Team | |||||
92 | Boroń Przemysław | Sosnowiec | Bieg 5km | Ostro Run Team | |||||
93 | Boroń Klaudia | Sosnowiec | Bieg 5km | Ostro Run Team | |||||
PAPESY | |||||||||
94 | Kubas Klaudia | Psary | Bieg 5km | PAPESY | |||||
95 | Kubas Stasiu | Psary | Bieg 5km | PAPESY | |||||
96 | Kubas Grzegorz | Psary | Bieg 5km | PAPESY | |||||
Parkrun Chrzanów | |||||||||
97 | Zając Zdzisław | Trzebinia | Bieg 5km | Parkrun Chrzanów | |||||
Parkrun Sosnowiec | |||||||||
98 | Gorgoń Ewa | Sosnowiec | Bieg 5km | Parkrun Sosnowiec | |||||
99 | Rygalik Agnieszka | Sosnowiec | Bieg 5km | Parkrun Sosnowiec | |||||
Parkrun Sosnowiec | |||||||||
100 | Gardias Marek | Sosnowiec | Bieg 5km | Parkrun Sosnowiec | |||||
Piwo chipsy tv i na końcu bieganie | |||||||||
101 | Głąb Łukasz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | Piwo chipsy tv i na końcu bieganie | |||||
Politechnikaz Śląska | |||||||||
102 | Wojcik Stanislaw | Dabrowa Gornicza | Bieg 5km | Politechnikaz Śląska | |||||
Ragnar Team | |||||||||
103 | Wola Radosław | Sosnowiec | Bieg 5km | Ragnar Team | |||||
104 | Zuwała Anna | Sosnowiec | Bieg 5km | Ragnar Team | |||||
105 | Zuwała Robert | Sosnowiec | Bieg 5km | Ragnar Team | |||||
Rebellion Of Free Runners | |||||||||
106 | Cebulska Magdalena | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | Rebellion Of Free Runners | |||||
Run'Em All | |||||||||
107 | TURAK Rafał | Katowice | Bieg 5km | Run'Em All | |||||
Ruszamy Dąbrowę | |||||||||
108 | Morawski Konrad | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | Ruszamy Dąbrowę | |||||
SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |||||||||
109 | Hofler Łukasz | Sławków | Bieg 5km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |||||
110 | Purc Paweł | Sławków | Bieg 5km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |||||
111 | Kania Grzegorz | Sławków | Bieg 5km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |||||
112 | Chałupczak Damian | Sławków | Bieg 5km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |||||
113 | Koziński Dominik | Sławków | Bieg 5km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |||||
114 | Wiekiera Łukasz | Sławków | Bieg 5km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |||||
115 | Maciążek Grzegorz | Sławków | Bieg 5km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |||||
116 | Siutka Konrad | Sławków | Bieg 5km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |||||
117 | Ziętek Jakub | Slawków | Bieg 5km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |||||
118 | Szczęsna Magdalena | Kraków | Bieg 5km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |||||
119 | Katanowska ELWIRA | Sławków | Bieg 5km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |||||
SP9 Sosnowiec | |||||||||
120 | Socha Mateusz | Sosnowiec | Bieg 5km | SP9 Sosnowiec | |||||
121 | Socha Marek | Sosnowiec | Bieg 5km | SP9 Sosnowiec | |||||
Saint-Gobain SQUAD | |||||||||
122 | Rutkowski Maciej | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | Saint-Gobain SQUAD | |||||
Saturn Czeladz | |||||||||
123 | Puta Zdzisław | Sosnowiec | Bieg 5km | Saturn Czeladz | |||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
124 | Kubarek Piotr | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
Silesian Explorers | |||||||||
125 | Ścipień Krzysztof | Katowice | Bieg 5km | Silesian Explorers | |||||
Socios Silesia | |||||||||
126 | Doman Łukasz | Ruda Śląska | Bieg 5km | Socios Silesia | |||||
Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | |||||||||
127 | Nowicki Tomasz | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | |||||
128 | Polczyk Katarzyna | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | |||||
129 | Polczyk Adam | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | |||||
130 | Benisz Wojciech | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | |||||
Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||||||
131 | Gałuszka Gabriela | Gliwice | Bieg 5km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||
Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||||||
132 | Gwózdz Joanna Gwózdz | TArnowskie Góry | Bieg 5km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||
133 | Koziara Grzegorz | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||
134 | Rogowski Maciek | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||
135 | Sikora Mariusz | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||
136 | Karolczak Joanna | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||
Team siemion | |||||||||
137 | Skworc Grzegorz | Siemianowice Slaskie | Bieg 5km | Team siemion | |||||
Truchtacz Mysłowice | |||||||||
138 | gruszka marian | Mysłowice | Bieg 5km | Truchtacz Mysłowice | |||||
UKS Kusy Bukowno | |||||||||
139 | Jasica Krzysztof | Sławków | Bieg 5km | UKS Kusy Bukowno | |||||
140 | Jasica Mateusz | Sławków | Bieg 5km | UKS Kusy Bukowno | |||||
UKS Sławków | |||||||||
141 | Jadczyk Tomasz | Sławków | Bieg 5km | UKS Sławków | |||||
Ukraine | |||||||||
142 | Panasenko Valeriia | Katowice | Bieg 5km | Ukraine | |||||
143 | Karpenko vitalii | Katowice | Bieg 5km | Ukraine | |||||
144 | Danylchuk Danylo | katowice | Bieg 5km | Ukraine | |||||
145 | Kryvulia Varvara | katowice | Bieg 5km | Ukraine | |||||
146 | Tymoshchuk Yulia | Katowice | Bieg 5km | Ukraine | |||||
147 | Kolesnyk Valentyna | Katowice | Bieg 5km | Ukraine | |||||
Ukraine | |||||||||
148 | Kolodii Nikita | Katowice | Bieg 5km | Ukraine | |||||
WIKING Team | |||||||||
149 | Jeżewski Filip | Sosnowiec | Bieg 5km | WIKING Team | |||||
150 | Michał Jeżewski | Sosnowiec | Bieg 5km | WIKING Team | |||||
W POGONI ZA DUCHEM | |||||||||
151 | Bień Natalia | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | W POGONI ZA DUCHEM | |||||
Warto Biegać Zawiercie | |||||||||
152 | Żmuda Małgorzata | Zawiercie | Bieg 5km | Warto Biegać Zawiercie | |||||
153 | Lange Marcin Lange | Zawiercie | Bieg 5km | Warto Biegać Zawiercie | |||||
154 | Kozera Adam | Zawiercie | Bieg 5km | Warto Biegać Zawiercie | |||||
155 | Gordel Sylwia | Zawiercie | Bieg 5km | Warto Biegać Zawiercie | |||||
156 | Kuwak Bogdan | Myszków | Bieg 5km | Warto Biegać Zawiercie | |||||
157 | Kuwak Anna | Myszków | Bieg 5km | Warto Biegać Zawiercie | |||||
158 | Wyszyńska - Rauk Justyna | Poręba | Bieg 5km | Warto Biegać Zawiercie | |||||
159 | Bernacki Krzysztof | Zawiercie | Bieg 5km | Warto Biegać Zawiercie | |||||
160 | Mateńko Danuta Mateńko | Poręba | Bieg 5km | Warto Biegać Zawiercie | |||||
161 | MiśkiewIcz Andrzej | ZAWIERCIE | Bieg 5km | Warto Biegać Zawiercie | |||||
162 | Miśkiewicz Lucyna | Zawiercie | Bieg 5km | Warto Biegać Zawiercie | |||||
W pogoni za duchem | |||||||||
163 | Bień Mariusz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | W pogoni za duchem | |||||
164 | Kołodziej Katarzyna | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | W pogoni za duchem | |||||
165 | Randak Marek | Będzin | Bieg 5km | W pogoni za duchem | |||||
166 | Dziubek Monika | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | W pogoni za duchem | |||||
167 | Matyszkiewicz Piotr | Czeladź | Bieg 5km | W pogoni za duchem | |||||
168 | Matyszkiewicz Paweł | Czeladź | Bieg 5km | W pogoni za duchem | |||||
ZIELONE ZAŁEŻE | |||||||||
169 | SZYDZINA MARIUSZ | KATOWICE | Bieg 5km | ZIELONE ZAŁEŻE | |||||
Zabiegani Nauczyciele | |||||||||
170 | Burakowska Małgorzata | Sosnowiec | Bieg 5km | Zabiegani Nauczyciele | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
171 | Nawrot Dariusz | Siewierz | Bieg 5km | ||||||
172 | Mucha Piotr | Cieślin | Bieg 5km | ||||||
173 | Rus Marta | Sławków | Bieg 5km | ||||||
174 | Jagieła Adam | Rogoźnik | Bieg 5km | ||||||
175 | Kozera Simonova Svetlana | Żarki Letnisko | Bieg 5km | ||||||
176 | Wiązania-Gacek Ewa | Sosnowiec | Bieg 5km | ||||||
177 | Lvova-Hrytsak Viktoriia | Katowice | Bieg 5km | ||||||
178 | Swoboda Paweł | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | ||||||
179 | Formicki Rafał | Zawiercie | Bieg 5km | ||||||
180 | ZIELEZINSKI Grzegorz | Katowice | Bieg 5km | ||||||
181 | Barczyk Piotr | Olkusz | Bieg 5km | ||||||
182 | Barczyk Krzysztof | Olkusz | Bieg 5km | ||||||
183 | Nowicka Agnieszka | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | ||||||
184 | tańcula łukasz | sosnowiec | Bieg 5km | ||||||
185 | Szastak Małgorzata | Sosnowiec | Bieg 5km | ||||||
186 | DĄBROWIECKA AGATA | SOSNOWIEC | Bieg 5km | ||||||
187 | Rapcia Rafał | Zawiercie | Bieg 5km | ||||||
188 | DULIAN ANNA | JAWORZNO | Bieg 5km | ||||||
189 | Kacprzak Anna | Jaworzno | Bieg 5km | ||||||
190 | KAPAŁKA TOMASZ | Gliwice | Bieg 5km | ||||||
191 | Białas Łukasz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | ||||||
192 | Myczka Paulina | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | ||||||
193 | Skworc Betina | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km | ||||||
194 | Mucha Mateusz | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km | ||||||
195 | Knopek Bartłomiej | Bieruń | Bieg 5km | ||||||
196 | Świetlicka Aleksandra | Sławków | Bieg 5km | ||||||
197 | Adamczyk Piotr | Toporowice | Bieg 5km | ||||||
198 | Grzesiak Justyna Grzesiak | sławków | Bieg 5km | ||||||
199 | Kaczmarek Rafał | Będzin | Bieg 5km | ||||||
200 | Kaczmarek Ewelina | Będzin | Bieg 5km | ||||||
201 | Wiśniowski Dominik | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km | ||||||
202 | Breske Mariusz | Będzin | Bieg 5km | ||||||
203 | Kowalik Dorota | Rędziny | Bieg 5km | ||||||
204 | Kantor Marcin | Sosnowiec | Bieg 5km | ||||||
205 | Iwanek Dominik | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | ||||||
206 | Sobieraj Bartosz | Sosnowiec | Bieg 5km | ||||||
207 | Łukaszewski Marcin | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | ||||||
208 | ŁUKASZEWSKA Agnieszka | DĄBROWA GÓRNICZA | Bieg 5km | ||||||
209 | Jankowski Marcin | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | ||||||
210 | Tarik Amin | Będzin | Bieg 5km | ||||||
211 | Baranek Natalia | Sosnowiec | Bieg 5km | ||||||
212 | Gołąbek Piotr | Gliwice | Bieg 5km | ||||||
213 | Janik Kamila | Bukowno | Bieg 5km | ||||||
214 | Potempa Joanna | Zabrze | Bieg 5km | ||||||
215 | Jęczmyk Dominik | Będzin | Bieg 5km | ||||||
216 | Klimczyk Jakub | Bedzin | Bieg 5km | ||||||
217 | Klimczyk Agata | Bedzin | Bieg 5km | ||||||
218 | Klimczyk Łukasz | Będzin, Grodziec | Bieg 5km | ||||||
219 | Brudek Anna | Będzin | Bieg 5km | ||||||
220 | Raszewski Wiktor | Góra Siewierska | Bieg 5km | ||||||
221 | IZDEBSKA ANNA | DĄBROWA GÓRNICZA | Bieg 5km | ||||||
222 | Mieszczanin Michał | Będzin | Bieg 5km | ||||||
223 | Rudawska Karolina | Olkusz | Bieg 5km | ||||||
224 | Uniejewski Tomasz | Katowice | Bieg 5km | ||||||
225 | Kabza Beata | Wojkowice | Bieg 5km | ||||||
226 | Dyrda Jacek | Brudzowice | Bieg 5km | ||||||
227 | Kołodziejczyk Adam | Bukowno | Bieg 5km | ||||||
228 | Ćwiękowska Aneta | Będzin | Bieg 5km | ||||||
229 | Potempa Artur | Zabrze | Bieg 5km | ||||||
230 | Kidawa Aleksander | Jaworzno | Bieg 5km | ||||||
231 | Malinowski Adrian | Będzin | Bieg 5km | ||||||
232 | Urbisz Grzegorz | Tychy | Bieg 5km | ||||||
233 | Czapczyńska Iwona | Imielin | Bieg 5km | ||||||
234 | Poloczek Zbigniew | Myszków | Bieg 5km | ||||||
235 | Musialik Marek | piekary sl | Bieg 5km | ||||||
236 | Musialik Sabina | Piekary sl | Bieg 5km | ||||||
237 | Kucharska Anna | Piekary Śląskie | Bieg 5km | ||||||
238 | Napieraj Łukasz | Radzionków | Bieg 5km | ||||||
239 | Żurowski Paweł Żurowski | Kraków Małopolskie | Bieg 5km | ||||||
240 | Brzeziński Błażej | Sosnowiec | Bieg 5km | ||||||
241 | Kołodziejczyk Katarzyna | Płaza | Bieg 5km | ||||||
242 | Kozak Piotr | Sosnowiec | Bieg 5km | ||||||
243 | Szkoda-Kozak Maria | Sosnowiec | Bieg 5km | ||||||
244 | Sikora Tomasz | Chorzów | Bieg 5km | ||||||
245 | Barczyk Michał | Olkusz | Bieg 5km | ||||||
246 | Rutkowski Bartosz | Będzin | Bieg 5km | ||||||
247 | Stelmaszczyk Agnieszka | Częstochowa | Bieg 5km | ||||||
248 | Stelmaszczyk Dominik | Częstochowa | Bieg 5km | ||||||
249 | Misiurek Ernest | Będzin | Bieg 5km | ||||||
250 | Purc Jarosław | Sławków | Bieg 5km | ||||||
251 | Żemlińska Magdalena | Kraków | Bieg 5km | ||||||
252 | Duży Aleksandra | Katowice | Bieg 5km | ||||||
253 | Pilch Anna | Łaziska Górne | Bieg 5km | ||||||
254 | Roznowski Piotr Roznowski | Myslowice | Bieg 5km | ||||||
255 | Lachowicz Łukasz | Ruda Śląska | Bieg 5km | ||||||
256 | Wieczorek Adam | Katowice | Bieg 5km | ||||||
257 | Chromik Szymon | Będzin | Bieg 5km | ||||||
258 | Golonka Marek | Mysłowice | Bieg 5km | ||||||
259 | Szczerba Andrzej | SOSNOWIEC | Bieg 5km | ||||||
260 | Bednarski Mariusz | Toporowice | Bieg 5km | ||||||
261 | Kołodziej Janusz | Olkusz | Bieg 5km | ||||||
262 | Czechowski Sławomir | Kostkowice | Bieg 5km | ||||||
263 | Daszek Damian | Ruda Śląska | Bieg 5km | ||||||
264 | WYLEŻOŁ Jarosław | RUDA ŚLĄSKA | Bieg 5km | ||||||
265 | Mazur Krzysztof | Mysłowice | Bieg 5km | ||||||
266 | Poloczek Maciej Poloczek | Mysłowice | Bieg 5km | ||||||
267 | Suszczyk Monika | Mysłowice | Bieg 5km | ||||||
268 | Olszak Anna | Mysłowice | Bieg 5km | ||||||
269 | Rychlik Patryk | Klucze | Bieg 5km | ||||||
270 | Wójcik Adrian | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | ||||||
271 | MAŃKA MIROSŁAW | WOJKOWICE | Bieg 5km | ||||||
272 | CHROBASIK MONIKA CHROBASIK | SIEMIANOWICE SLASKIE | Bieg 5km | ||||||
273 | Dubiel Krzysztof | Podlesie | Bieg 5km | ||||||
274 | Sapała Jarosław | Chorzów | Bieg 5km | ||||||
275 | Wąsowska Karolina | Sosnowiec | Bieg 5km | ||||||
276 | Wąsowska Milena | Sosnowiec | Bieg 5km | ||||||
277 | Wajdzik Mateusz | Sławków | Bieg 5km | ||||||
278 | Dyrda Zbigniew | Krzykawka | Bieg 5km | ||||||
279 | Ścipień Marek | Katowice | Bieg 5km | ||||||
280 | Ścipień Marta | Katowice | Bieg 5km | ||||||
281 | Ścipień Agnieszka | Katowice | Bieg 5km | ||||||
282 | Kret Brian | Myszków | Bieg 5km | ||||||
283 | Gos Barbara | MYSŁOWICE | Bieg 5km | ||||||
284 | Gabor Robert | Chorzów | Bieg 5km | ||||||
285 | Gabor Aleksandra | Chorzów | Bieg 5km | ||||||
286 | Krzak Rafał | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | ||||||
287 | Jałowiec Łukasz | Zawiercie | Bieg 5km | ||||||
288 | Swoboda Paulina | Sławków | Bieg 5km | ||||||
289 | Żydek Monika | Chorzów | Bieg 5km | ||||||
290 | Żydek Rafał | Chorzów | Bieg 5km | ||||||
291 | Kołodziej Dorota | Olkusz | Bieg 5km | ||||||
292 | MOSUR MIROSŁAW | BOLESŁAW | Bieg 5km | ||||||
293 | Frąckiewicz Paweł | Sławków | Bieg 5km | ||||||
294 | Radzięta Anna | Czeladź | Bieg 5km | ||||||
295 | Rusek Przemysław | Katowice | Bieg 5km | ||||||
296 | Król Kamil | Mysłowice | Bieg 5km | ||||||
297 | Król Magdalena | Sławków | Bieg 5km | ||||||
298 | Król Zbigniew | Sławków | Bieg 5km | ||||||
299 | Sieczka Robert Sieczka | Sosnowiec | Bieg 5km | ||||||
300 | Biedra Marcin | Będzin | Bieg 5km | ||||||
301 | Dymek Adrian | Będzin | Bieg 5km | ||||||
302 | Betka Bartłomiej | Będzin | Bieg 5km | ||||||
303 | Baniak Przemyslaw | Zawiercie | Bieg 5km | ||||||
304 | Woźniak Olga | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | ||||||
305 | Lebioda Grzegorz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | ||||||
306 | Kryshmaru Viktor | Dambrowa Gonicza | Bieg 5km | ||||||
307 | Jęczmyk Jakub | Będzin | Bieg 5km | ||||||
308 | Dyba Barbara Dyba | Siemianowice śląskie | Bieg 5km | ||||||
309 | filipkiewicz grzegorz | siemianowice slaskie | Bieg 5km | ||||||
310 | Filipkiewicz Monika | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km | ||||||
311 | Błaszczyk Marcin | Sosnowiec | Bieg 5km | ||||||
312 | Derejczyk Paweł | Stara Huta | Bieg 5km | ||||||
313 | Juszczuk Przemysław | Będzin | Bieg 5km | ||||||
314 | Łyko Adrianna | Częstochowa | Bieg 5km | ||||||
315 | Dragon Mirosław | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | ||||||
316 | Brożek Łukasz | Zawiercie | Bieg 5km | ||||||
317 | Wacowski Bartosz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | ||||||
318 | Wacowska Anna | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | ||||||
319 | Więcek Przemysław | Sosnowiec | Bieg 5km | ||||||
320 | Stryniak Tomek | Mierzęcice | Bieg 5km | ||||||
biegaMYsłowice | |||||||||
321 | Kurzawa Łukasz | Mysłowice | Bieg 5km | biegaMYsłowice | |||||
322 | Kurzawa Justyna | Mysłowice | Bieg 5km | biegaMYsłowice | |||||
323 | Fryt Marcin | Mysłowice | Bieg 5km | biegaMYsłowice | |||||
324 | Różycka-Fryt Katarzyna | Mysłowice | Bieg 5km | biegaMYsłowice | |||||
fRUNiemy | |||||||||
325 | Garbacz Łukasz | Będzin | Bieg 5km | fRUNiemy | |||||
fRUNiemy | |||||||||
326 | Chojnicka Agnieszka | Ruda Śląska | Bieg 5km | fRUNiemy | |||||
iru75 / Opyka K.M Szczerba Czeladź | |||||||||
327 | Kwiatek Ireneusz | Będzin | Bieg 5km | iru75 / Opyka K.M Szczerba Czeladź | |||||
www.strefabiegacza.com | |||||||||
328 | Sadowska Natalia | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | www.strefabiegacza.com | |||||
Ślimaczki Olkusz - slow jogging | |||||||||
329 | Kamińska Mirella | Tychy | Bieg 5km | Ślimaczki Olkusz - slow jogging | |||||
330 | Adamczyk Michal | Olkusz | Bieg 5km | Ślimaczki Olkusz - slow jogging | |||||
Żelazny&Żelazny healthy body | |||||||||
331 | Ślusarczyk-Lebioda Anna | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | Żelazny&Żelazny healthy body |
Wyświetleń: 13200