Marszu NW 5 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Małka Marian Gliwice Polska Marszu NW 5 km
2 Golonka Renata Mysłowice Polska Marszu NW 5 km
3 Małka Irena Gliwice Polska Marszu NW 5 km
4 Nowak Dorota Będzin Polska Marszu NW 5 km #byledomety
5 MACHNIK JANUSZ ZAWIERCIE Polska Marszu NW 5 km CLLEO Zawiercie
6 KRECZMER MARZENA ZAWIERCIE Polska Marszu NW 5 km CLLEO Zawiercie
7 Gębska Elżbieta Będzin Polska Marszu NW 5 km Harpagan Sosnowiec NW
8 Przybyła Ewelina Przeczyce Polska Marszu NW 5 km
9 Sztanderski Grzegorz Janów Polska Marszu NW 5 km Kabex Podkowa Janów
10 BUCZKO ADAM KRAKÓW Polska Marszu NW 5 km
11 Bomba Dorota Trzebinia Polska Marszu NW 5 km Nord Walkers Jaworzno
12 Zielińska Grażyna Dobieszowice Polska Marszu NW 5 km Bobry Walking
13 Bierońska Ewa Sławków Polska Marszu NW 5 km
14 Cichońska Alicja Rogożnik Polska Marszu NW 5 km Bobry Walking / Aktywny Senior Bobrowniki
15 Mucha Katarzyna Mucha Łazy Polska Marszu NW 5 km
16 Czapura Elżbieta SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Polska Marszu NW 5 km MK team
17 Ciesielska Sylwia Siemianowice Śląskie Polska Marszu NW 5 km
18 Florek Michał Kraków Polska Marszu NW 5 km Wojsko Polskie
19 Krzyworączka Piotr Krzyworączka Kraków Polska Marszu NW 5 km BMW Biegamy Mimo Wszystko
20 Zaradna-Szymańska Iwona Siemianowice Śląskie Polska Marszu NW 5 km MK team
21 Jaskuła Teresa Bobrowniki Polska Marszu NW 5 km Klub sportowy seniora Royal
22 Kubasiewicz Bartosz Sosnowiec Polska Marszu NW 5 km K.S.Kalinowa
23 Fugas Danuta Bobrowniki Polska Marszu NW 5 km Klub sportowy seniora Royal
24 Kozieł Małgorzata Bobrowniki Polska Marszu NW 5 km Klub sportowy seniora Royal
25 Hajduk-Dołba Monika Sławków Polska Marszu NW 5 km Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie"
26 Dołba Weronika Sławków Polska Marszu NW 5 km Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie"
27 Domin Krystyna Siemianowice Śląskie Polska Marszu NW 5 km Mk team
28 Sieczka Anna Sosnowiec Polska Marszu NW 5 km Harpagan Sosnowiec NW
29 Grabowska Anna Bytom Polska Marszu NW 5 km Bobry Walking
30 Badowiec Magdalena Tarnowskie Góry Polska Marszu NW 5 km
31 Kempys Aneta Myślachowice Polska Marszu NW 5 km
32 Szczerba Sylwia SOSNOWIEC Polska Marszu NW 5 km
33 Szczerba Izabela SOSNOWIEC Polska Marszu NW 5 km
34 Żelezik Krzysztof Będzin Polska Marszu NW 5 km #byledomety
35 Myrta Ewa Wojkowice Kościelne Polska Marszu NW 5 km Myrta's Team
36 Myrta Olga Wojkowice Kościelne Polska Marszu NW 5 km Myrta's Team
37 Anyż Maria Będzin Polska Marszu NW 5 km Kije w dobrych rękach
38 Kałużna Anna Sosnowiec Polska Marszu NW 5 km
39 KOWALCZYK Tadeusz Kraków Polska Marszu NW 5 km LUX TORPEDA Małopolska
40 Myrta Irena Dąbrowa Górnicza Polska Marszu NW 5 km Myrta's Team
41 Stradomska Monika Dąbrowa Górnicza Polska Marszu NW 5 km
42 Biedra Krystyna Będzin Polska Marszu NW 5 km Kije w dobrych rękach
43 Kowalczyk Joanna Kraków Polska Marszu NW 5 km Lux Torpeda Małopolska
44 Bagińska Dorota Sławków Polska Marszu NW 5 km Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie"
45 Kulińska Dorota Będzin Polska Marszu NW 5 km Kije w dobrych rękach
46 Drygalska Aleksandra Będzin Polska Marszu NW 5 km Kije w dobrych rękach
47 Latos Katarzyna Będzin Polska Marszu NW 5 km
48 Popczyk Ewa Będzin Polska Marszu NW 5 km Harpagan Sosnowiec NW
49 Szala Danuta Tarnowskie Góry Polska Marszu NW 5 km
50 Sobczyk-Szwed Justyna Częstochowa Polska Marszu NW 5 km
51 Adamczyk Rafal Będzin Polska Marszu NW 5 km
52 Adamczyk Anna Bedzin Polska Marszu NW 5 km
53 Wadowski Henryk Bobrowniki Polska Marszu NW 5 km Bobry Walking / Aktywny Senior Bobrowniki
54 Kołton Helena Zawiercie Polska Marszu NW 5 km Jura'PL
55 Hetmańczyk Michalina Rogoźnik Polska Marszu NW 5 km Bobry Walking / Aktywny Senior Bobrowniki
56 Turos Barbara Będzin Polska Marszu NW 5 km
57 Molenda Dorota Myślachowice Polska Marszu NW 5 km
58 Cygan Danuta Rogożnik Polska Marszu NW 5 km
59 Cygan Wojciech Rogożnik Polska Marszu NW 5 km
60 Sobczak Patryk Dąbrowa Górnicza Polska Marszu NW 5 km
61 Kocot Barbara Rogożnik Polska Marszu NW 5 km
62 Olej Agata Jaworzno Polska Marszu NW 5 km Dobra Naprzód
63 Cysarz Mirosława Gródków Polska Marszu NW 5 km
64 Kołat Tomasz Będzin Polska Marszu NW 5 km #byledomety
65 Więcek Beata Sosnowiec Polska Marszu NW 5 km
66 Żelezik Marzena Będzin Polska Marszu NW 5 km #byledomety
67 Tkaczewska Agnieszka Będzin Polska Marszu NW 5 km #byledomety
68 Grabda Łukasz Zawiercie Polska Marszu NW 5 km
69 Grela Marzena Dąbrowa Górnicza Polska Marszu NW 5 km I LO Kopernik Będzin
70 Grabda Agnieszka Zawiercie Polska Marszu NW 5 km
71 Naziemiec-Komperda Sylwia Dąbrowa Górnicza Polska Marszu NW 5 km
72 Szostek Marlena Będzin Polska Marszu NW 5 km #byledomety
73 Wylężek Bozena Chruszczobród Polska Marszu NW 5 km
74 Brożek Ania Zawiercie Polska Marszu NW 5 km
75 Kasprzyk Sylwia Myślachowice Polska Marszu NW 5 km sylvija
76 Marchewka Ewa Zawiercie Polska Marszu NW 5 km
77 Wiśniowska Izabela Mikołów Polska Marszu NW 5 km
78 ptaś jolanta czeladz Polska Marszu NW 5 km Tkkf Saturn Czeladź
79 Sowińska Irena Sowińska Sosnowiec Polska Marszu NW 5 km Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalne RAZEM Czeladź
80 Głodowicz Jullia Czeladz Marszu NW 5 km Tkkf Saturn Czeladź
81 Wrona Dominika Mikolow Polska Marszu NW 5 km
82 Czerwiński Andrzej Będzin Polska Marszu NW 5 km
83 Cebo Marta Sławków Polska Marszu NW 5 km Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie"
84 Czerwinska Bogumiła Będzin Polska Marszu NW 5 km
85 Kosteczka Sabina Siewierz Polska Marszu NW 5 km
86 Łaskawiec Magdalena Bukowno Polska Marszu NW 5 km UKS Kusy Bukowno
87 Kosteczka Mateusz Siewierz Polska Marszu NW 5 km
88 Kołodziej Joanna Ruda Śląska Polska Marszu NW 5 km MALINOWE GWIAZDY
89 Koper Ewa Bukowno Polska Marszu NW 5 km Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalne RAZEM Czeladź
90 Kozieł Małgorzata Wojkowice Polska Marszu NW 5 km Siemońskie Stowarzyszenie Emerytów,Rencistów i Inwalidów SIEMA
91 Koper Jacek Bukowno Polska Marszu NW 5 km Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalne RAZEM Czeladź
92 Kubańska Zdzisława Siemonia Polska Marszu NW 5 km Siemońskie Stowarzyszenie Emerytów,Rencistów i Inwalidów SIEMA
93 Szwed Roman Częstochowa Polska Marszu NW 5 km Nordic Team Częstochowa
94 Kubański Henryk Siemonia Polska Marszu NW 5 km Siemońskie Stowarzyszenie Emerytów,Rencistów i Inwalidów SIEMA
95 Cholewa Wiesława Siemonia Polska Marszu NW 5 km Siemońskie Stowarzyszenie Emerytów,Rencistów i Inwalidów SIEMA
96 Kurpet Zygmunt Jastrzębie-Zdrój Polska Marszu NW 5 km wolny strzelec
97 Cholewa Krzysztof Siemonia Polska Marszu NW 5 km Siemońskie Stowarzyszenie Emerytów,Rencistów i Inwalidów SIEMA
98 Pierzchała Anna Siemonia Polska Marszu NW 5 km Siemońskie Stowarzyszenie Emerytów,Rencistów i Inwalidów SIEMA
99 Chuchla Irena Siemonia Polska Marszu NW 5 km Siemońskie Stowarzyszenie Emerytów,Rencistów i Inwalidów SIEMA
100 POLEWCZAK MARIUSZ ZAWIERCIE Polska Marszu NW 5 km CLLEO Zawiercie


Wyświetleń: 9087

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ