Marszu NW 5 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamczyk Anna Bedzin Marszu NW 5 km
2 Adamczyk Rafal Będzin Marszu NW 5 km
3 Anyż Maria Będzin Marszu NW 5 km Kije w dobrych rękach
4 Badowiec Magdalena Tarnowskie Góry Marszu NW 5 km
5 Bagińska Dorota Sławków Marszu NW 5 km Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie"
6 Biedra Krystyna Będzin Marszu NW 5 km Kije w dobrych rękach
7 Bierońska Ewa Sławków Marszu NW 5 km
8 Bomba Dorota Trzebinia Marszu NW 5 km Nord Walkers Jaworzno
9 Brożek Ania Zawiercie Marszu NW 5 km
10 BUCZKO ADAM KRAKÓW Marszu NW 5 km
11 Cebo Marta Sławków Marszu NW 5 km Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie"
12 Cholewa Krzysztof Siemonia Marszu NW 5 km Siemońskie Stowarzyszenie Emerytów,Rencistów i Inwalidów SIEMA
13 Cholewa Wiesława Siemonia Marszu NW 5 km Siemońskie Stowarzyszenie Emerytów,Rencistów i Inwalidów SIEMA
14 CHORZELA JOLANTA WOJKOWICE Marszu NW 5 km
15 Chuchla Irena Siemonia Marszu NW 5 km Siemońskie Stowarzyszenie Emerytów,Rencistów i Inwalidów SIEMA
16 Cichońska Alicja Rogożnik Marszu NW 5 km Bobry Walking / Aktywny Senior Bobrowniki
17 CIEMNOŁOŃSKI GENADIUSZ DĄBROWA GÓRNICZA Marszu NW 5 km
18 Ciesielska Sylwia Siemianowice Śląskie Marszu NW 5 km
19 Cygan Danuta Rogożnik Marszu NW 5 km
20 Cygan Wojciech Rogożnik Marszu NW 5 km
21 Cysarz Mirosława Gródków Marszu NW 5 km
22 Czapura Elżbieta SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Marszu NW 5 km MK team
23 Czerwinska Bogumiła Będzin Marszu NW 5 km
24 Czerwiński Andrzej Będzin Marszu NW 5 km
25 Daszek Wiesława RUDA ŚLĄSKA Marszu NW 5 km
26 Domin Krystyna Siemianowice Śląskie Marszu NW 5 km Mk team
27 Dors Grzegorz Janów Marszu NW 5 km Kabex Podkowa Janów
28 Dors Łukasz Janów Marszu NW 5 km Kabex Podkowa Janów
29 Dołba Weronika Sławków Marszu NW 5 km Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie"
30 Drygalska Aleksandra Będzin Marszu NW 5 km Kije w dobrych rękach
31 Florek Michał Kraków Marszu NW 5 km Wojsko Polskie
32 Foks Małgorzata Tarnowskie Góry Marszu NW 5 km
33 Fugas Danuta Bobrowniki Marszu NW 5 km Klub sportowy seniora Royal
34 Gębska Elżbieta Będzin Marszu NW 5 km Harpagan Sosnowiec NW
35 Golonka Renata Mysłowice Marszu NW 5 km
36 Górnik Jerzy katowice Marszu NW 5 km Katowice 49
37 Gorynowicz-Wieczorek Grażyna Mikołów Marszu NW 5 km
38 Grabda Agnieszka Zawiercie Marszu NW 5 km
39 Grabda Łukasz Zawiercie Marszu NW 5 km
40 Grabowska Anna Bytom Marszu NW 5 km Bobry Walking
41 Grela Marzena Dąbrowa Górnicza Marszu NW 5 km I LO Kopernik Będzin
42 Głodowicz Jullia Czeladz Marszu NW 5 km Tkkf Saturn Czeladź
43 Hajduk-Dołba Monika Sławków Marszu NW 5 km Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie"
44 Hetmańczyk Michalina Rogoźnik Marszu NW 5 km Bobry Walking / Aktywny Senior Bobrowniki
45 Horzela Amelia Katowice Marszu NW 5 km
46 Horzela Jerzy Siemianowice Śląskie Marszu NW 5 km
47 Horzela Sylwia Katowice Marszu NW 5 km
48 Jasica Iwona Sławków Marszu NW 5 km UKS Kusy Bukowno
49 Jasinski Jozef Czestochowa Marszu NW 5 km
50 Jaskuła Teresa Bobrowniki Marszu NW 5 km Klub sportowy seniora Royal
51 JAWORECKA ANNA WOJKOWICE Marszu NW 5 km
52 JEŻEWSKA AGNIESZKA SOSNOWIEC Marszu NW 5 km WIKING Team
53 KARLIŃSKA ZOFIA WOJKOWICE Marszu NW 5 km
54 KARLIŃSKI HENRYK WOJKOWICE Marszu NW 5 km
55 Kasprzyk Sylwia Myślachowice Marszu NW 5 km sylvija
56 Kałużna Anna Sosnowiec Marszu NW 5 km
57 Kempys Aneta Myślachowice Marszu NW 5 km
58 Kocjan Łukasz Dąbrowa Górnicza Marszu NW 5 km BTH100
59 Kocot Barbara Rogożnik Marszu NW 5 km
60 Koper Ewa Bukowno Marszu NW 5 km Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalne RAZEM Czeladź
61 Koper Jacek Bukowno Marszu NW 5 km Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalne RAZEM Czeladź
62 Kosteczka Mateusz Siewierz Marszu NW 5 km
63 Kosteczka Sabina Siewierz Marszu NW 5 km
64 Kowalczyk Joanna Kraków Marszu NW 5 km Lux Torpeda Małopolska
65 KOWALCZYK Tadeusz Kraków Marszu NW 5 km LUX TORPEDA Małopolska
66 Kozieł Małgorzata Bobrowniki Marszu NW 5 km Klub sportowy seniora Royal
67 Kozieł Małgorzata Wojkowice Marszu NW 5 km Siemońskie Stowarzyszenie Emerytów,Rencistów i Inwalidów SIEMA
68 Kołat Tomasz Będzin Marszu NW 5 km #byledomety
69 Kołodziej Joanna Ruda Śląska Marszu NW 5 km MALINOWE GWIAZDY
70 Kołton Helena Zawiercie Marszu NW 5 km Jura'PL
71 KRECZMER MARZENA ZAWIERCIE Marszu NW 5 km CLLEO Zawiercie
72 krytowska barbara Dąbie Marszu NW 5 km włóczkijki
73 Krzykawska Teresa Wojkowice Marszu NW 5 km Uniwersytet III Wieku
74 Krzyworączka Piotr Krzyworączka Kraków Marszu NW 5 km BMW Biegamy Mimo Wszystko
75 Kubańska Zdzisława Siemonia Marszu NW 5 km Siemońskie Stowarzyszenie Emerytów,Rencistów i Inwalidów SIEMA
76 Kubański Henryk Siemonia Marszu NW 5 km Siemońskie Stowarzyszenie Emerytów,Rencistów i Inwalidów SIEMA
77 Kubas Aneta Psary Marszu NW 5 km PAPESY
78 Kubasiewicz Bartosz Sosnowiec Marszu NW 5 km K.S.Kalinowa
79 Kulińska Dorota Będzin Marszu NW 5 km Kije w dobrych rękach
80 Kurpet Zygmunt Jastrzębie-Zdrój Marszu NW 5 km wolny strzelec
81 Latos Katarzyna Będzin Marszu NW 5 km
82 MACHNIK JANUSZ ZAWIERCIE Marszu NW 5 km CLLEO Zawiercie
83 MAGNER ALEKSANDRA WOJKOWICE Marszu NW 5 km
84 MAŃKA WACŁAWA WOJKOEICE Marszu NW 5 km
85 Marchewka Ewa Zawiercie Marszu NW 5 km
86 Marciniak Agnieszka Sarnów Marszu NW 5 km I LO Kopernik Będzin
87 Matyszkiewicz Irmina Czeladź Marszu NW 5 km
88 Małka Irena Gliwice Marszu NW 5 km
89 Małka Marian Gliwice Marszu NW 5 km
90 Molenda Dorota Myślachowice Marszu NW 5 km
91 Mucha Katarzyna Mucha Łazy Marszu NW 5 km
92 Myrta Ewa Wojkowice Kościelne Marszu NW 5 km Myrta's Team
93 Myrta Irena Dąbrowa Górnicza Marszu NW 5 km Myrta's Team
94 Myrta Olga Wojkowice Kościelne Marszu NW 5 km Myrta's Team
95 Nabrdalik Urszula Dąbie Marszu NW 5 km
96 Naziemiec-Komperda Sylwia Dąbrowa Górnicza Marszu NW 5 km
97 Nowak Dorota Będzin Marszu NW 5 km #byledomety
98 Olej Agata Jaworzno Marszu NW 5 km Dobra Naprzód
99 Paryż anna Dąbie Marszu NW 5 km włóczkijki
100 paryż Zbigniew BĘDZIN Marszu NW 5 km teleelektronik


Wyświetleń: 8811

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ