Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stryniak Tomek Mierzęcice Bieg 5km
2 Więcek Przemysław Sosnowiec Bieg 5km
3 SZYDZINA MARIUSZ KATOWICE Bieg 5km ZIELONE ZAŁEŻE
4 Wacowska Anna Dąbrowa Górnicza Bieg 5km
5 Wacowski Bartosz Dąbrowa Górnicza Bieg 5km
6 Brożek Łukasz Zawiercie Bieg 5km
7 Dragon Mirosław Tarnowskie Góry Bieg 5km
8 Benisz Wojciech Tarnowskie Góry Bieg 5km Srebrne Miasto Tarnowskie Góry
9 Polczyk Adam Tarnowskie Góry Bieg 5km Srebrne Miasto Tarnowskie Góry
10 Polczyk Katarzyna Tarnowskie Góry Bieg 5km Srebrne Miasto Tarnowskie Góry
11 Łyko Adrianna Częstochowa Bieg 5km
12 Kubas Grzegorz Psary Bieg 5km PAPESY
13 Kubas Stasiu Psary Bieg 5km PAPESY
14 Kubas Klaudia Psary Bieg 5km PAPESY
15 Sobczyk Dawid Brynek Bieg 5km Davids Camstudio
16 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Bieg 5km Lecymy Durś
17 Karolczak Joanna Tarnowskie Góry Bieg 5km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
18 Sikora Mariusz Tarnowskie Góry Bieg 5km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
19 Juszczuk Przemysław Będzin Bieg 5km
20 Rogowski Maciek Tarnowskie Góry Bieg 5km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
21 Derejczyk Paweł Stara Huta Bieg 5km
22 Błaszczyk Marcin Sosnowiec Bieg 5km
23 Filipkiewicz Monika Siemianowice Śląskie Bieg 5km
24 filipkiewicz grzegorz siemianowice slaskie Bieg 5km
25 Dyba Barbara Dyba Siemianowice śląskie Bieg 5km
26 Jęczmyk Jakub Będzin Bieg 5km
27 Kryshmaru Viktor Dambrowa Gonicza Bieg 5km
28 Kwiatek Ireneusz Będzin Bieg 5km iru75 / Opyka K.M Szczerba Czeladź
29 Rygalik Agnieszka Sosnowiec Bieg 5km Parkrun Sosnowiec
30 Lebioda Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg 5km
31 Ślusarczyk-Lebioda Anna Dąbrowa Górnicza Bieg 5km Żelazny&Żelazny healthy body
32 Woźniak Olga Dąbrowa Górnicza Bieg 5km
33 Pawęzowska Anna Będzin Bieg 5km Biegowa Kuźnia
34 Mordziołek Katarzyna Sosnowiec Bieg 5km Biegowa Kuźnia
35 Cymerman Piotr Sosnowiec Bieg 5km Biegowa Kuźnia
36 Popczyk Magdalena Będzin Bieg 5km Biegowa Kuźnia
37 Baniak Przemyslaw Zawiercie Bieg 5km
38 Betka Bartłomiej Będzin Bieg 5km
39 Dymek Adrian Będzin Bieg 5km
40 Biedra Marcin Będzin Bieg 5km
41 Zachariasz Agnieszka Gródków Bieg 5km Biegowa Kuźnia
42 Kowal Zofia Będzin Bieg 5km Biegowa Kuźnia
43 Stencel Szymon Będzin Bieg 5km Biegowa Kuźnia
44 Sieczka Karolina SOSNOWIEC Bieg 5km Harpagan Sosnowiec
45 Sieczka Robert Sieczka Sosnowiec Bieg 5km
46 Zieleziński Łukasz Katowice Bieg 5km Huragan Ligota
47 Sakowski Maciej Katowice Bieg 5km Huragan Ligota
48 Katanowska ELWIRA Sławków Bieg 5km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
49 Szczęsna Magdalena Kraków Bieg 5km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
50 Ziętek Jakub Slawków Bieg 5km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
51 Siutka Konrad Sławków Bieg 5km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
52 Maciążek Grzegorz Sławków Bieg 5km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
53 Sobolewski Piotr Czeladź Bieg 5km #czeladzbiega
54 Król Zbigniew Sławków Bieg 5km
55 Król Magdalena Sławków Bieg 5km
56 Żywica Dorota Katowice Bieg 5km Huragan Ligota
57 Król Kamil Mysłowice Bieg 5km
58 Wiekiera Łukasz Sławków Bieg 5km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
59 Rusek Przemysław Katowice Bieg 5km
60 Radzięta Anna Czeladź Bieg 5km
61 Michał Jeżewski Sosnowiec Bieg 5km WIKING Team
62 Frąckiewicz Paweł Sławków Bieg 5km
63 Koziński Dominik Sławków Bieg 5km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
64 MOSUR MIROSŁAW BOLESŁAW Bieg 5km
65 Kołodziej Dorota Olkusz Bieg 5km
66 Labisko Paweł Bukowno Bieg 5km Kusy Bukowno
67 Chałupczak Damian Sławków Bieg 5km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
68 BURCZYK Celina KATOWICE Bieg 5km Huragan Ligota
69 Pacyna Wojciech Będzin Bieg 5km BEZ SPINY
70 Jankowska Barbara Sosnowiec Bieg 5km Biegowa Kuźnia
71 Równicki Marcin Będzin Bieg 5km BEZ SPINY
72 Żydek Rafał Chorzów Bieg 5km
73 Żydek Monika Chorzów Bieg 5km
74 Matyszkiewicz Paweł Czeladź Bieg 5km W pogoni za duchem
75 Matyszkiewicz Piotr Czeladź Bieg 5km W pogoni za duchem
76 Swoboda Paulina Sławków Bieg 5km
77 Sibielak Tomasz Będzin Bieg 5km Biegowa Kuźnia
78 Kania Grzegorz Sławków Bieg 5km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
79 Pytel Aleksandra Siemianowice śląskie Bieg 5km Mk_team
80 Samul Karolina Sosnowiec Bieg 5km Huragan Ligota
81 Hałgas Sławomir Będzin Bieg 5km Dwernik Kamień Trial
82 Hałgas Anna Będzin Bieg 5km Dwernik Kamień Trial
83 Hałgas Marcel Będzin Bieg 5km Dwernik Kamień Trial
84 Bratek Ewa Bratek Sławków Bieg 5km Bratek Team
85 Bratek Łukasz Sławków Bieg 5km Bratek Team
86 Jasica Mateusz Sławków Bieg 5km UKS Kusy Bukowno
87 Dziurzyński Adrian Bukowno Bieg 5km Kusy Bukowno
88 Dec Justyna Katowice Bieg 5km Fundacja Oko w Oko z Rakiem
89 Kowierski Jacek Jaworzno Bieg 5km Harpagan Beast
90 Białczyk Damian Sławków Bieg 5km Białczyk
91 Białczyk Agnieszka Sławków Bieg 5km Białczyk
92 Miśkiewicz Lucyna Zawiercie Bieg 5km Warto Biegać Zawiercie
93 MiśkiewIcz Andrzej ZAWIERCIE Bieg 5km Warto Biegać Zawiercie
94 Mateńko Danuta Mateńko Poręba Bieg 5km Warto Biegać Zawiercie
95 Bernacki Krzysztof Zawiercie Bieg 5km Warto Biegać Zawiercie
96 Kapica Małgorzata Siemianowice Śląskie Bieg 5km Mk_team
97 Jałowiec Łukasz Zawiercie Bieg 5km
98 Krytowski Piotr Zawiercie Bieg 5km Jurajska Armia Biega
99 Krzak Rafał Tarnowskie Góry Bieg 5km
100 Brol Marcin Katowice Bieg 5km MK team


Wyświetleń: 8763

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ