Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Fugas Danuta | Bobrowniki | Polska | Marszu NW 5 km | Klub sportowy seniora Royal | |
102 | Gabor Aleksandra | Chorzów | Polska | Bieg 5km | ||
103 | Gabor Robert | Chorzów | Polska | Bieg 5km | ||
104 | Garbacz Łukasz | Będzin | Polska | Bieg 5km | fRUNiemy | |
105 | Gardias Marek | Sosnowiec | Polska | Bieg 5km | Parkrun Sosnowiec | |
106 | Gałuszka Gabriela | Gliwice | Polska | Bieg 5km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |
107 | Gębska Elżbieta | Będzin | Polska | Marszu NW 5 km | Harpagan Sosnowiec NW | |
108 | Golonka Marek | Mysłowice | Polska | Bieg 5km | ||
109 | Golonka Renata | Mysłowice | Polska | Marszu NW 5 km | ||
110 | Gordel Sylwia | Zawiercie | Polska | Bieg 5km | Warto Biegać Zawiercie | |
111 | Gorgoń Ewa | Sosnowiec | Polska | Bieg 5km | Parkrun Sosnowiec | |
112 | Górnik Jerzy | katowice | Polska | Marszu NW 5 km | Katowice 49 | |
113 | Górski Tomasz | Będzin | Polska | Bieg 5km | Biegam dla siebie | |
114 | Gorynowicz-Wieczorek Grażyna | Mikołów | Polska | Marszu NW 5 km | ||
115 | Gos Barbara | MYSŁOWICE | Polska | Bieg 5km | ||
116 | Gołąbek Piotr | Gliwice | Polska | Bieg 5km | ||
117 | Grabda Agnieszka | Zawiercie | Polska | Marszu NW 5 km | ||
118 | Grabda Łukasz | Zawiercie | Polska | Marszu NW 5 km | ||
119 | Grabowska Anna | Bytom | Polska | Marszu NW 5 km | Bobry Walking | |
120 | Grela Marzena | Dąbrowa Górnicza | Polska | Marszu NW 5 km | I LO Kopernik Będzin | |
121 | gruszka marian | Mysłowice | Polska | Bieg 5km | Truchtacz Mysłowice | |
122 | Grzesiak Justyna Grzesiak | sławków | Polska | Bieg 5km | ||
123 | Gwózdz Joanna Gwózdz | TArnowskie Góry | Polska | Bieg 5km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |
124 | Głąb Łukasz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 5km | Piwo chipsy tv i na końcu bieganie | |
125 | Głodowicz Jullia | Czeladz | Marszu NW 5 km | Tkkf Saturn Czeladź | ||
126 | Hajda Justyna | Radzionków | Polska | Bieg 5km | Mafia Team Lubliniec | |
127 | Hajduk-Dołba Monika | Sławków | Polska | Marszu NW 5 km | Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" | |
128 | Hałgas Anna | Będzin | Polska | Bieg 5km | Dwernik Kamień Trial | |
129 | Hałgas Marcel | Będzin | Polska | Bieg 5km | Dwernik Kamień Trial | |
130 | Hałgas Sławomir | Będzin | Polska | Bieg 5km | Dwernik Kamień Trial | |
131 | Hetmańczyk Michalina | Rogoźnik | Polska | Marszu NW 5 km | Bobry Walking / Aktywny Senior Bobrowniki | |
132 | Hofler Łukasz | Sławków | Polska | Bieg 5km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |
133 | Horzela Amelia | Katowice | Polska | Marszu NW 5 km | ||
134 | Horzela Jerzy | Siemianowice Śląskie | Polska | Marszu NW 5 km | ||
135 | Horzela Sylwia | Katowice | Polska | Marszu NW 5 km | ||
136 | Hoły Leszek | Czeladź | Polska | Bieg 5km | #czeladzbiega | |
137 | Iwanek Dominik | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 5km | ||
138 | IZDEBSKA ANNA | DĄBROWA GÓRNICZA | Polska | Bieg 5km | ||
139 | Jadczyk Tomasz | Sławków | Polska | Bieg 5km | UKS Sławków | |
140 | Jagieła Adam | Rogoźnik | Polska | Bieg 5km | ||
141 | Janik Kamila | Bukowno | Polska | Bieg 5km | ||
142 | Jankowska Barbara | Sosnowiec | Polska | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |
143 | Jankowski Marcin | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 5km | ||
144 | Jasica Iwona | Sławków | Polska | Marszu NW 5 km | UKS Kusy Bukowno | |
145 | Jasica Krzysztof | Sławków | Polska | Bieg 5km | UKS Kusy Bukowno | |
146 | Jasica Mateusz | Sławków | Polska | Bieg 5km | UKS Kusy Bukowno | |
147 | Jasinski Jozef | Czestochowa | Polska | Marszu NW 5 km | ||
148 | JASKÓLSKA-PIETRZYK KINGA JASKÓLSKA-PIETRZYK | Będzin | Polska | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |
149 | Jaskuła Teresa | Bobrowniki | Polska | Marszu NW 5 km | Klub sportowy seniora Royal | |
150 | JAWORECKA ANNA | WOJKOWICE | Polska | Marszu NW 5 km | ||
151 | Jałowiec Łukasz | Zawiercie | Polska | Bieg 5km | ||
152 | Jęczmyk Dominik | Będzin | Polska | Bieg 5km | ||
153 | Jęczmyk Jakub | Będzin | Polska | Bieg 5km | ||
154 | JEŻEWSKA AGNIESZKA | SOSNOWIEC | Polska | Marszu NW 5 km | WIKING Team | |
155 | Jeżewski Filip | Sosnowiec | Polska | Bieg 5km | WIKING Team | |
156 | Jureczko Rafal | Olkusz | Polska | Bieg 5km | Olkuszbiega.pl | |
157 | Juszczuk Przemysław | Będzin | Polska | Bieg 5km | ||
158 | Kabza Beata | Wojkowice | Polska | Bieg 5km | ||
159 | Kacprzak Anna | Jaworzno | Polska | Bieg 5km | ||
160 | Kaczmarek Ewelina | Będzin | Polska | Bieg 5km | ||
161 | Kaczmarek Rafał | Będzin | Polska | Bieg 5km | ||
162 | kaleta jan | kraków | Polska | Bieg 5km | JW 2771 Rzaska | |
163 | Kamińska Mirella | Tychy | Polska | Bieg 5km | Ślimaczki Olkusz - slow jogging | |
164 | Kania Grzegorz | Sławków | Polska | Bieg 5km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |
165 | Kantor Marcin | Sosnowiec | Polska | Bieg 5km | ||
166 | KAPAŁKA TOMASZ | Gliwice | Polska | Bieg 5km | ||
167 | Kapica Małgorzata | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5km | Mk_team | |
168 | KARLIŃSKA ZOFIA | WOJKOWICE | Polska | Marszu NW 5 km | ||
169 | KARLIŃSKI HENRYK | WOJKOWICE | Polska | Marszu NW 5 km | ||
170 | Karolczak Joanna | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 5km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |
171 | Karpenko vitalii | Katowice | Polska | Bieg 5km | Ukraine | |
172 | Kasprzyk Sylwia | Myślachowice | Polska | Marszu NW 5 km | sylvija | |
173 | Katanowska ELWIRA | Sławków | Polska | Bieg 5km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |
174 | Kałużna Anna | Sosnowiec | Polska | Marszu NW 5 km | ||
175 | Kempys Aneta | Myślachowice | Polska | Marszu NW 5 km | ||
176 | Kidawa Aleksander | Jaworzno | Polska | Bieg 5km | ||
177 | Klimczyk Agata | Bedzin | Polska | Bieg 5km | ||
178 | Klimczyk Jakub | Bedzin | Polska | Bieg 5km | ||
179 | Klimczyk Łukasz | Będzin, Grodziec | Polska | Bieg 5km | ||
180 | Knopek Bartłomiej | Bieruń | Polska | Bieg 5km | ||
181 | Kocjan Łukasz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Marszu NW 5 km | BTH100 | |
182 | Kocot Barbara | Rogożnik | Polska | Marszu NW 5 km | ||
183 | Kolesnyk Valentyna | Katowice | Polska | Bieg 5km | Ukraine | |
184 | Kolodii Nikita | Katowice | Polska | Bieg 5km | Ukraine | |
185 | Koper Ewa | Bukowno | Polska | Marszu NW 5 km | Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalne RAZEM Czeladź | |
186 | Koper Jacek | Bukowno | Polska | Marszu NW 5 km | Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalne RAZEM Czeladź | |
187 | Kosteczka Mateusz | Siewierz | Polska | Marszu NW 5 km | ||
188 | Kosteczka Sabina | Siewierz | Polska | Marszu NW 5 km | ||
189 | Kotarba Katarzyna | Sosnowiec | Polska | Bieg 5km | Miraz Race Team | |
190 | Kowal Zofia | Będzin | Polska | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |
191 | Kowalczyk Joanna | Kraków | Polska | Marszu NW 5 km | Lux Torpeda Małopolska | |
192 | KOWALCZYK Tadeusz | Kraków | Polska | Marszu NW 5 km | LUX TORPEDA Małopolska | |
193 | Kowalik Dorota | Rędziny | Polska | Bieg 5km | ||
194 | Kowierski Jacek | Jaworzno | Polska | Bieg 5km | Harpagan Beast | |
195 | Kozak Piotr | Sosnowiec | Polska | Bieg 5km | ||
196 | Kozera Adam | Zawiercie | Polska | Bieg 5km | Warto Biegać Zawiercie | |
197 | Kozera Simonova Svetlana | Żarki Letnisko | Polska | Bieg 5km | ||
198 | Koziara Grzegorz | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 5km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |
199 | Kozieł Małgorzata | Wojkowice | Polska | Marszu NW 5 km | Siemońskie Stowarzyszenie Emerytów,Rencistów i Inwalidów SIEMA | |
200 | Kozieł Małgorzata | Bobrowniki | Polska | Marszu NW 5 km | Klub sportowy seniora Royal |
Wyświetleń: 13240