Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gruczoł Aneta | Przyłęki | Polska | Nordic walking na ok. 5 km | opłacono on-line | |
2 | Gruczoł Mikołaj | Przyłęki | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | opłacono on-line | |
3 | Bajera Dorota | Bajerze | Polska | Nordic walking na ok. 5 km | opłacono on-line | |
4 | Bajera Oliwia | Kijewo Królewskie | Polska | Nordic walking na ok. 5 km | opłacono on-line | |
5 | Chrzanowska Cecylia | Lisewo | Polska | Nordic walking na ok. 5 km | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
6 | Góralski Antoni | Szczeglino | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | opłacono on-line | |
7 | Góralski Julian | Szczeglino | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | opłacono on-line | |
8 | Flis Kamil | Bajerze | Polska | Bieg na ok. 5 km | opłacono on-line | |
9 | Pawłowicz Barbara | Koszalin | Polska | Bieg na ok. 5 km | opłacono on-line | |
10 | Górczyński Władek | Koszalin | Polska | Bieg na ok. 5 km | opłacono on-line | |
11 | Giża Klaudia | Bydgoszcz | Polska | Bieg na ok. 5 km | opłacono on-line | |
12 | Góralski Leon | Sianów | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | opłacono on-line | |
13 | Góralska Zuzanna | Sianów | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | opłacono on-line | |
14 | Góralski Leszek | Sianów | Polska | Bieg na ok. 5 km | opłacono on-line | |
15 | Góralska Aneta | Sianów | Polska | Bieg na ok. 5 km | opłacono on-line | |
16 | Kubański Mateusz | Toruń | Polska | Bieg na ok. 5 km | ||
17 | Melkowski Robert | Świecie | Polska | Bieg na ok. 5 km | opłacono on-line | |
18 | Krolikowska Irena | Kosowizna | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | ||
19 | Jeziorska Magdalena | Chełmno | Polska | Bieg na ok. 5 km | opłacono on-line | |
20 | Majorek Bartosz | Kosowizna | Polska | Bieg na ok. 5 km | opłacono on-line | |
21 | Oleksy Oskar | kijewo-królewskie | Polska | Bieg na ok. 5 km | opłacono on-line | |
22 | Weiland Emila | Unisław | Polska | Bieg na ok. 5 km | opłacono on-line | |
23 | Krzemionka Tomasz | Chełmno | Polska | Bieg na ok. 5 km | opłacono on-line | |
24 | Kowalski Tymon | Unisław | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | opłacono on-line | |
25 | Kowalska Iga | Unisław | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | opłacono on-line | |
26 | Kowalski Maciej | Unisław | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | opłacono on-line | |
27 | Walecka Romualda | Chełmno | Polska | Nordic walking na ok. 5 km | opłacono on-line | |
28 | Ciechanowicz Mariusz | Lubcz Mały | Polska | Bieg na ok. 5 km | opłacono on-line | |
29 | Szymański Mariusz | Chełmno | Polska | Bieg na ok. 5 km | opłacono on-line | |
30 | Ziemak Alicja | Jeżewo | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | opłacono on-line | |
31 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg na ok. 5 km | opłacono on-line | |
32 | Jopek Katarzyna | Świecie | Polska | Nordic walking na ok. 5 km | opłacono on-line | |
33 | Borek Robert | Świecie | Polska | Bieg na ok. 5 km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
34 | Michalak Marianna | Świecie | Polska | Bieg na ok. 5 km | opłacono on-line | |
35 | Śląska Angelika | Świecie | Polska | Nordic walking na ok. 5 km | opłacono on-line | |
36 | Leba Dariusz | Unisław | Polska | Bieg na ok. 5 km | opłacono on-line | |
37 | Klimkiewicz Zuzanna | Kijewo Królewskie | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | opłacono on-line | |
38 | Klimkiewicz Paweł | Kijewo Królewskie | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | opłacono on-line | |
39 | Bogalecka Beata | Chełmno | Polska | Nordic walking na ok. 5 km | opłacono on-line | |
40 | Bogalecka Patrycja | Chełmno | Polska | Nordic walking na ok. 5 km | opłacono on-line | |
41 | Pyra-Kuczyńska Marzena | Jeżewo | Polska | Bieg na ok. 5 km | opłacono on-line | |
42 | Schmidt-Kozłowski Artur | Dąbrowa Chełmińska | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | LKS Dąbrowa Chełmińska | opłacono on-line |
43 | Retecki Krzysztof | Ostromecko | Polska | Bieg na ok. 5 km | LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto | opłacono on-line |
44 | Gurzyńska Beata | Kosowizna | Polska | Bieg na ok. 5 km | opłacono on-line | |
45 | Furmaga Marianna | Kijewo Królewskie | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | opłacono on-line | |
46 | Tomaszewski Bartek | Chełmno | Polska | Bieg na ok. 5 km | opłacono on-line | |
47 | Furmaga Aldona | Kijewo Królewskie | Polska | Bieg na ok. 5 km | opłacono on-line | |
48 | Grzyb Roman | Kijewo Królewskie | Polska | Nordic walking na ok. 5 km | opłacono on-line | |
49 | Dąbrowski Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg na ok. 5 km | opłacono on-line | |
50 | Grzyb Agata | Kijewo Królewskie | Polska | Bieg na ok. 5 km | opłacono on-line | |
51 | Paradowska Izabela | Bydgoszcz | Polska | Nordic walking na ok. 5 km | ||
52 | Siuda Sebastian | Bydgoszcz | Polska | Nordic walking na ok. 5 km | ||
53 | Wajda Ignacy | Papowo Biskupie | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
54 | Wajda Hanna | Papowo Biskupie | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
55 | Rejman-Wajda Anna | Papowo Biskupie | Polska | Nordic walking na ok. 5 km | Aktywne Lisewo | |
56 | Wajda Bartosz | Papowo Biskupie | Polska | Nordic walking na ok. 5 km | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
57 | Mątewski Aleksander | Kijewo Królewskie | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | opłacono on-line | |
58 | Mątewska Lena | Kijewo Królewskie | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | opłacono on-line | |
59 | Zagacki Oliwier | Toruń | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | opłacono on-line | |
60 | Rauhut Bartłomiej | Poznań | Polska | Bieg na ok. 5 km | Biegaj Za Miastem | opłacono on-line |
61 | Nowicka Tatiana | Świecie | Polska | Bieg na ok. 5 km | Diabelskie Pioruny | |
62 | BALEWSKA IWONA | Toruń | Polska | Bieg na ok. 5 km | opłacono on-line | |
63 | Siudzińska Aleksandra | Toruń | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | SP nr 3 Toruń / Biegaj Za Miastem | |
64 | Subocz Wojciech | Łysomice | Polska | Bieg na ok. 5 km | Biegaj Za Miastem | opłacono on-line |
65 | Siudzińska Anna | Toruń | Polska | Bieg na ok. 5 km | Biegaj Za Miastem | opłacono on-line |
66 | Juchciński Michał | Kosowizna | Polska | Bieg na ok. 5 km | opłacono on-line | |
67 | Wojtanis Magdalena | Toruń | Polska | Nordic walking na ok. 5 km | SPC | opłacono on-line |
68 | Musiał Danuta | Pruszcz | Polska | Bieg na ok. 5 km | opłacono on-line | |
69 | Krawczyk Zofia | Unisław | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | opłacono on-line | |
70 | Krawczyk Robert | Unisław | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | opłacono on-line | |
71 | Krawczyk Małgorzata | Unisław | Polska | Bieg na ok. 5 km | opłacono on-line | |
72 | Krawczyk Sławomir | Unisław | Polska | Bieg na ok. 5 km | opłacono on-line | |
73 | Nowak Mariola | Bydgoszcz | Polska | Bieg na ok. 5 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 4243