Lp Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Niedźwiecka Nadia Rumia MEGA Kids Run
2 Josz Franek Jelenia Góra MINI Kids Run
3 Josz Bianka Jelenia Góra MINI Kids Run
4 Wiśniewska Julia Gdańsk MINI Kids Run 18bdp
5 Kierznikowicz Tymon Wejherowo MINI Kids Run SP nr 6 Wejherowo
6 Paczul Mariusz Gdynia MEGA Kids Run Shaolin Kung Fu - S.C.S.W.
7 Brzozowski Patryk Gdynia MEGA Kids Run Shaolin Kung Fu - S.C.S.W.
8 Smołoński Marcel Gdańsk MEGA Kids Run NIECKO
9 Smołońscy Ignacy Gdańsk MEGA Kids Run NIECKO
10 Dąbrowska Daria Białystok MINI Kids Run
11 Dąbrowska Oliwia Białystok MINI Kids Run
12 Janicki Paweł Gościcino MEGA Kids Run Powiat Wejherowski
13 Janicka Julia Gościcino MEGA Kids Run Powiat Wejherowski
14 Korth Rozalia Luzino MEGA Kids Run
15 Hinc Julia Luzino MEGA Kids Run
16 Klamrowska Agata Gościcino MEGA Kids Run
17 Klamrowska Zuzanna Gościcino MEGA Kids Run
18 Pawłowska Laura Gościcino MEGA Kids Run
19 Soldatke Marta Strzebielino MEGA Kids Run
20 Galas Leo Londyn MINI Kids Run Party Animals Gdynia
21 Galas Laila Londyn MEGA Kids Run Party Animals Gdynia
22 Brzozowska Wiktoria Gdynia MEGA Kids Run Shaolin Kung Fu - S.C.S.W.
23 Kierznikowicz Antonina Wejherowo MEGA Kids Run SP nr 6 Wejherowo
24 Brzęczek Gabriela Gdynia MINI Kids Run
25 Tocha Paulina Kosakowo MINI Kids Run
26 Świeczkowski Maciej Suchy Dąb MINI Kids Run
27 Grabowska Julia Gdynia MINI Kids Run
28 Jędrychowski Antoni Jędrychowski Gdynia MINI Kids Run
29 Jędrychowski Piotr Jędrychowski Gdynia MEGA Kids Run
30 Jędrychowska Zofia Jędrychowska Gdynia MEGA Kids Run
31 Solecka Nela Gdynia MINI Kids Run
32 Solecki Filip Gdynia MEGA Kids Run Gorillas OCR
33 Piasecki Aleksander Rotmanka MINI Kids Run
34 Elmanowska Natalia Reda MINI Kids Run Sp3 Reda
35 Elmanowska Joanna Reda MINI Kids Run Sp3 Reda
36 Czerwiec Lilana Rumia MEGA Kids Run RKS Rumia
37 Czerwiec Jaśmina Rumia MEGA Kids Run RKS Rumia
38 Rybacki Kacper Reda MEGA Kids Run Ap1 Reda
39 Rybacki Kuba Reda MINI Kids Run Przedszkole Milo
40 Szypiorowski Tymoteusz Bolszewo MINI Kids Run
41 Szypiorowski Stanisław Bolszewo MINI Kids Run
42 Mokłowicz Klara Wejherowo MEGA Kids Run Znikające punkty
43 Mokłowicz Eliza Wejherowo MEGA Kids Run Znikające punkty
44 Gawrylczyk Nina Wejherowo MEGA Kids Run
45 Rompczyk Cassidy Kamien MINI Kids Run Szkoła Podstawowa Szemud
46 Hartyn-Leszczynska Maja szemud MEGA Kids Run
47 Hirt Karol szemud MINI Kids Run
48 Hirt Karolina szemud MINI Kids Run
49 Piętka Jakub Gdańsk MINI Kids Run
50 Trendel Ksawery Gdynia MEGA Kids Run SP39 Gdynia
51 Trendel Olaf Gdynia MINI Kids Run
52 Trendel Ignacy Gdynia MINI Kids Run
53 Hinz Martynka Gowino MINI Kids Run Powiat Wejherowski
54 Bendyk NIKODEM Bolszewo MINI Kids Run
55 Burnicka Natasza Bolszewo MINI Kids Run
56 Burnicka Alicja Bolszewo MINI Kids Run
57 KWAPISZ ANTONINA SOPOT MEGA Kids Run TSUNAMI-TRI
58 Koszałka TYMON Gdynia MINI Kids Run
59 Koszałka Filip Gdynia MINI Kids Run
60 Gagat Paweł Charzyno MINI Kids Run
61 Kamać Patrycja Gdańsk MEGA Kids Run
62 Kamać Martyna Gdańsk MEGA Kids Run
63 Formela Adam Bolszewo MEGA Kids Run
64 Skrobacz Aleksander Reda MINI Kids Run LUK-CONNECT TRI TEAM
65 Kunat Dawid Gdynia MEGA Kids Run
66 Kunat Laura Gdynia MINI Kids Run
67 Czwatschka Kacper Puck MINI Kids Run
68 Czwatschka Jakub Puck MINI Kids Run
69 Garstka Zuzanna Gościcino MEGA Kids Run
70 Garstka Jan Gościcino MEGA Kids Run
71 Lezner Julia Szemud MINI Kids Run Zespół Szkolno Przedszkolny w Szemudzie
72 Kwiatkowski Jakub Gdańsk MINI Kids Run
73 Dancewicz Amelka Gdynia MEGA Kids Run Szkoła podstawowa nr 31
74 Antoniewicz Paweł Rumia MEGA Kids Run
75 Antoniewicz Wiktoria Rumia MINI Kids Run
76 Okroy Kamil Puck MINI Kids Run
77 Okroy Sylwester Puck MEGA Kids Run
78 Maksymiuk Tobiasz Gdańsk MINI Kids Run
79 Meyer Zuzanna Luzino MINI Kids Run LUK-CONNECT TRI TEAM
80 Meyer Jakub Luzino MEGA Kids Run LUK-CONNECT TRI TEAM
81 Teska Patrycja Gdynia MEGA Kids Run Biegun OCR Team
82 Teska Martyna Gdynia MEGA Kids Run Active Flow
83 Majkowski Franciszek Kębłowo MEGA Kids Run LUK-CONNECT TRI TEAM
84 Majkowska Zofia Kębłowo MEGA Kids Run LUK-CONNECT TRI TEAM
85 Walder Antoni Łebno MINI Kids Run
86 Walder Jan Łebno MEGA Kids Run
87 Rafalak Pola KOSAKOWO MEGA Kids Run LUK-CONNECT TRI TEAM
88 Rafalak Nela KOSAKOWO MEGA Kids Run LUK-CONNECT TRI TEAM
89 Dzierżyńska Jagna Mieroszyno MEGA Kids Run
90 Figura Agata Starogard Gdański MINI Kids Run
91 Orzoł Laura Gdynia MINI Kids Run Party Animals Gdynia
92 Orzoł Liwia Gdynia MINI Kids Run Party Animals Gdynia
93 Licznerska Natalia Gdańsk MEGA Kids Run
94 Licznerska Sara Gdańsk MEGA Kids Run
95 Ryszowska Oliwia Rumia MINI Kids Run
96 Wolańska Julia Rumia MEGA Kids Run
97 Wolańska Lena Rumia MEGA Kids Run
98 Krasowski Jan Mechelinki MINI Kids Run
99 Miziarska Julia Reda MINI Kids Run LUK-CONNECT TRI TEAM
100 mielcarek Antonina Reda MINI Kids Run


Wyświetleń: 1278

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ