BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY 2022 - biegi główne: 5 km, 10 km, 20 km
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 646 Dolny Michał Gdańsk Polska Bursztynowa 5 opłacono
2 240 Walewska Klaudia Poznań Polska Bursztynowa 10 opłacono
3 241 Walewski Przemysław Poznań Polska Bursztynowa 10 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL opłacono
4 201 Siewert-Smigowski Piotr Gdańsk Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
5 624 Szamel Hubert Włocławek Polska Bursztynowa 5 Parkrun Słodowo Włocławek opłacono on-line
6 124 DOMARADZKI MAREK GDANSK Polska Bursztynowa 10 JEBB opłacono on-line
7 Juszczak Dominika Gdańsk Polska Bursztynowa 5 limit osiągnięty
8 121 Damięcka Katarzyna Gdańsk Świbno Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
9 341 Łosiński Damian Gdańsk Polska Bursztynowa 20 LOTOS Running Team opłacono on-line
10 149 Kocoń Monika Gdańsk Wyspa Sobieszewska Polska Bursztynowa 10 SP Nr 87 opłacono
11 159 Kromer Elzbieta Gdańsk Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
12 375 Wojnarowski Piotr Gdańsk Polska Bursztynowa 20 opłacono on-line
13 545 Klekotko Fabian Gdańsk Polska Bursztynowa 5 TriEagles opłacono on-line
14 Skrzypek Marcin Dąbrowa Polska Bursztynowa 20
15 146 Kątnik Paweł Gdańsk Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
16 587 Mollin Bartlomiej Strzelno Polska Bursztynowa 5 KP PSP Puck opłacono on-line
17 Pelowski Mateusz Chojnice Polska Bursztynowa 5 limit osiągnięty
18 619 SORENSEN Anton Gdańsk Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
19 315 Gajdecki Tomek Warszawa Polska Bursztynowa 20 Accenture opłacono on-line
20 622 Strongowska Patrycja Banino Polska Bursztynowa 5 MORSjANKI & MORSjANIE opłacono on-line
21 208 Strongowski Krzysztof Banino Polska Bursztynowa 10 MORSjANKI & MORSjANIE opłacono on-line
22 145 Karulski Kamil Gdańsk Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
23 371 Wiśniewski Robert Jawor Polska Bursztynowa 20 opłacono on-line
24 539 Jóźwik Agnieszka Straszyn Polska Bursztynowa 5 MEWOteam opłacono on-line
25 573 Makowski Krzysztof Starogard Gdański Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
26 627 Szwaba Marta Szwaba Gdańsk Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
27 618 Sobczak Marek Gdańsk Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
28 198 Sabinasz Grzegorz Starogard Gdański Polska Bursztynowa 10 GKSTG opłacono on-line
29 104 Banaś Anna Gdańsk Polska Bursztynowa 10 Ustaw się na bieganie w Gdańsku opłacono
30 347 Osielski Maciej Banino Polska Bursztynowa 20 opłacono on-line
31 329 Kosiński Marcin Gdańsk Polska Bursztynowa 20 opłacono
32 173 Maliborski Bartosz Gdańsk Polska Bursztynowa 10 opłacono
33 213 Szulc Agata Gdańsk Polska Bursztynowa 10 opłacono
34 129 Golec Iwona Gdańsk Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
35 168 Lipińska Marta Gdańsk Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
36 339 Lenzbergas Rokas Copenhagen Dania Bursztynowa 20 opłacono on-line
37 156 Koszarowski Jarosław Koszarowski Pruszcz Gdański Polska Bursztynowa 10 Pruszcz Biega / Straszyn Biega / SUT opłacono on-line
38 305 Damps Patryk Skrzeszewo Polska Bursztynowa 20 opłacono
39 630 Szymichowska Alicja Kiełpino Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
40 635 Werischak Patryk Gdańsk Polska Bursztynowa 5 TEAMOCHAL opłacono on-line
41 222 Wachowiak Paweł Poznań Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
42 365 Śliwińska Katarzyna Gdynia Polska Bursztynowa 20 KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni opłacono on-line
43 169 Luchowska Natalia Gdynia Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
44 528 Halibozek Pawel Gdynia Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
45 Lipiński Marek Gdańsk Polska Bursztynowa 5 Trec Team limit osiągnięty
46 591 Osadowski Przemysław Gdańsk Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
47 519 Dąbrowska Agnieszka Gdańsk Polska Bursztynowa 5 opłacono
48 569 Łachacz Iwona Gdańsk Polska Bursztynowa 5 SPIE Sport Team opłacono on-line
49 560 Król Krzysztof Gdańsk Polska Bursztynowa 5 opłacono
50 310 Dubovyi Pavlo Gdańsk Polska Bursztynowa 20 Endurance School opłacono
51 199 Sałustowicz Patrycja Lublin Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
52 101 Adamonis Jewgienij Gdańsk Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
53 110 Bisek Tomasz Lublin Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
54 559 Król Kamila Gdańsk Polska Bursztynowa 5 opłacono
55 503 Benert Jan Otomin Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
56 527 Gołąbek Monika Gdańsk Polska Bursztynowa 5 opłacono
57 374 Włoszczyński Maciej Elbląg Polska Bursztynowa 20 opłacono on-line
58 570 Łachacz Justyna Stare Miasto Polska Bursztynowa 5 Dzierzgoń Team opłacono on-line
59 571 Łachacz Mariusz Stare Miasto Polska Bursztynowa 5 Elita FCC TEAM Sztum opłacono on-line
60 567 Lis Katarzyna Gdańsk Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
61 506 Bławat Marcin Pruszcz Gdanski Polska Bursztynowa 5 Wielka biegowa rodzina opłacono on-line
62 612 Sikora Anna Bojano Polska Bursztynowa 5 opłacono
63 504 Benert-Branicka Agnieszka Otomin Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
64 509 Branicki Bartosz Otomin Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
65 598 Pioch Julia Lębrok Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
66 597 Pioch Jakub Lębork Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
67 589 Niedrygas Grzegorz Gliwice Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
68 502 Banach-Cyra Anna Gdynia Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
69 154 Kosmol Maciej Kosmol Gdynia Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
70 166 Lewandowski Piotr Warszawa Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
71 115 Bylicki Krzysztof Warszawa Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
72 147 Kienik Anna Jabłonowo Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
73 123 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Polska Bursztynowa 10 Run Babys opłacono
74 304 Damps Katarzyna Skrzeszewo Polska Bursztynowa 20 opłacono
75 172 Magurno Franco Katowice Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
76 189 Powroźnik Paulina Katowice Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
77 Kłosińska Magdalena Gdynia Polska Bursztynowa 5 Forever Life Runners opłacono on-line
78 Kłosiński Mateusz Gdynia Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
79 633 Tomaszewski Łukasz Bągart Polska Bursztynowa 5 Elita FCC Team Sztum opłacono on-line
80 176 Ogrodnik Przemysław Gdańsk Polska Bursztynowa 10 opłacono
81 340 Lewna Adam Gdynia Polska Bursztynowa 20 UKS Ekonomik Maratończyk Lębork / DOMESTA opłacono on-line
82 338 Kwiatkowski Sebastian Iława Polska Bursztynowa 20 Iława Biega opłacono on-line
83 565 Latos-Manikowska Magdalena Gdańsk Polska Bursztynowa 5 SPIE Sport Team opłacono on-line
84 383 Ziomek Anna Dąbrowa Polska Bursztynowa 20 Biegun OCR Team opłacono
85 336 Kwiatkowska Joanna Iława Polska Bursztynowa 20 Iława Biega opłacono
86 236 Zwolak Andrzej Ryjewo Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
87 557 Kozioł Krzysztof Gdańsk Polska Bursztynowa 5 Fraya Running Team opłacono on-line
88 231 Zdrojewska Katarzyna Gdańsk Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
89 362 Sułek Grzegorz Gdańsk Polska Bursztynowa 20 Fundacja Jeppesena opłacono on-line
90 582 Mąkosa Sara Wiślinka Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
91 590 Oleszczuk Grazyna Wislinka Polska Bursztynowa 5 Slow jogging opłacono on-line
92 357 Sobania Karolina Gdańsk Polska Bursztynowa 20 opłacono on-line
93 Mamczura Gustaw Toruń Polska Bursztynowa 5 limit osiągnięty
94 153 Kosewski Grzegorz Napierki Polska Bursztynowa 10 Napierki opłacono on-line
95 576 Mańka Eryk Stary Dzierzgoń Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
96 139 Juchacz Tomasz inowrocław Polska Bursztynowa 10 Solankowi biegacze opłacono on-line
97 144 Karabin Anetta Dzierzgoń Polska Bursztynowa 10 Dzierzgoń Team opłacono on-line
98 356 Smyk Julia Gdańsk Polska Bursztynowa 20 opłacono on-line
99 381 Zawisza Dariusz Gdańsk Polska Bursztynowa 20 BCT TEAM opłacono on-line
100 566 Leoniak Adam Dzierzgoń Polska Bursztynowa 5 Dzierzgoń Team opłacono on-line


Wyświetleń: 12502

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ