Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | |||||||||
1 | 542 | Kawecka Agnieszka | Gdansk | Bursztynowa 5 | - | opłacono on-line | |||
7PBOT | |||||||||
2 | 354 | RUTKOWSKI Marcin | Gdańsk | Bursztynowa 20 | 7PBOT | opłacono | |||
3 | NOWAK Andrzej | GDAŃSK | Bursztynowa 20 | 7PBOT | |||||
Accenture | |||||||||
4 | 315 | Gajdecki Tomek | Warszawa | Bursztynowa 20 | Accenture | opłacono on-line | |||
Arka Gdynia | |||||||||
5 | 210 | Sułkowski Wojciech | Gdynia | Bursztynowa 10 | Arka Gdynia | opłacono on-line | |||
BAZAN TEAM | |||||||||
6 | 105 | Bazan Bartłomiej | Rumia | Bursztynowa 10 | BAZAN TEAM | opłacono on-line | |||
7 | 106 | Bazan Joanna | Rumia | Bursztynowa 10 | BAZAN TEAM | opłacono on-line | |||
BCT TEAM | |||||||||
8 | 381 | Zawisza Dariusz | Gdańsk | Bursztynowa 20 | BCT TEAM | opłacono on-line | |||
BELLA LINE | |||||||||
9 | 230 | Zamiatowska Kinga | Bydgoszcz | Bursztynowa 10 | BELLA LINE | opłacono on-line | |||
BIEGAM BO LUBIĘ | |||||||||
10 | 138 | Józefczyk Natalia | Kiełpino | Bursztynowa 10 | BIEGAM BO LUBIĘ | opłacono on-line | |||
11 | 142 | Kamiński Krzysztof | PRUSZCZ GDAŃSKI | Bursztynowa 10 | BIEGAM BO LUBIĘ | opłacono on-line | |||
12 | 141 | Kamińska Katarzyna | PRUSZCZ GDAŃSKI | Bursztynowa 10 | BIEGAM BO LUBIĘ | opłacono on-line | |||
BROWAR GDYNIA | |||||||||
13 | schutz tomasz | Sopot | Bursztynowa 10 | BROWAR GDYNIA | |||||
Biegający Dietetyk Team | |||||||||
14 | 602 | Reclaf Daria | Borzestowo | Bursztynowa 5 | Biegający Dietetyk Team | opłacono on-line | |||
15 | 603 | Reclaf Piotr | Borzestowo | Bursztynowa 5 | Biegający Dietetyk Team | opłacono on-line | |||
Biegający Tczew | |||||||||
16 | 234 | Zimna Anna | Tczewskie Łąki | Bursztynowa 10 | Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
Biegun OCR Team | |||||||||
17 | 383 | Ziomek Anna | Dąbrowa | Bursztynowa 20 | Biegun OCR Team | opłacono | |||
Biegun OCR Team | |||||||||
18 | 379 | Zakharchuk Vitalii | Gdańsk | Bursztynowa 20 | Biegun OCR Team | opłacono on-line | |||
Borys Team | |||||||||
19 | 524 | Falba Paweł | Gdańsk | Bursztynowa 5 | Borys Team | opłacono on-line | |||
Braniewskie Gazele | |||||||||
20 | 321 | Ingielewicz Magda | Braniewo | Bursztynowa 20 | Braniewskie Gazele | opłacono on-line | |||
21 | 352 | POMAGRUK-MAJEK KAROLINA | BRANIEWO | Bursztynowa 20 | Braniewskie Gazele | opłacono on-line | |||
CTM Active Team | |||||||||
22 | 117 | Chociej Karolina | Gdynia | Bursztynowa 10 | CTM Active Team | opłacono on-line | |||
23 | 179 | Pawłowski Mirosław | Gdańsk | Bursztynowa 10 | CTM Active Team | opłacono on-line | |||
Centaur | |||||||||
24 | 320 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Bursztynowa 20 | Centaur | opłacono on-line | |||
Centrum Sportu Stocznia | |||||||||
25 | 143 | Kamiński Paweł | Gdańsk | Bursztynowa 10 | Centrum Sportu Stocznia | opłacono on-line | |||
Chylońskie Dziki Gdynia | |||||||||
26 | 161 | Krużycka Żaneta | Gdynia | Bursztynowa 10 | Chylońskie Dziki Gdynia | opłacono | |||
DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
27 | 324 | Kępa Jakub | Grodzisk Mazowiecki | Bursztynowa 20 | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono on-line | |||
28 | 343 | Mizgajska-Kępa Katarzyna | Grodzisk Mazowiecki | Bursztynowa 20 | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono on-line | |||
Dom Brokerski NEGOCJATOR | |||||||||
29 | 348 | Pańczuk Robert | Elbląg | Bursztynowa 20 | Dom Brokerski NEGOCJATOR | opłacono on-line | |||
Drużyna Justyna | |||||||||
30 | 581 | Mazur-Brazulewicz Justyna | Przejazdowo | Bursztynowa 5 | Drużyna Justyna | opłacono | |||
Drużyna Olbrzyma | |||||||||
31 | 344 | Nadolski Tomasz | Prabuty | Bursztynowa 20 | Drużyna Olbrzyma | opłacono on-line | |||
Dzierzgoń Team | |||||||||
32 | 570 | Łachacz Justyna | Stare Miasto | Bursztynowa 5 | Dzierzgoń Team | opłacono on-line | |||
33 | 144 | Karabin Anetta | Dzierzgoń | Bursztynowa 10 | Dzierzgoń Team | opłacono on-line | |||
34 | 566 | Leoniak Adam | Dzierzgoń | Bursztynowa 5 | Dzierzgoń Team | opłacono on-line | |||
ETT - Elbląg Triathlon Team | |||||||||
35 | 579 | Matyskiel Anita | Gdańsk | Bursztynowa 5 | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line | |||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
36 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Bursztynowa 5 | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | limit osiągnięty | ||||
Elita FCC TEAM Sztum | |||||||||
37 | 571 | Łachacz Mariusz | Stare Miasto | Bursztynowa 5 | Elita FCC TEAM Sztum | opłacono on-line | |||
Elita FCC Team Sztum | |||||||||
38 | 633 | Tomaszewski Łukasz | Bągart | Bursztynowa 5 | Elita FCC Team Sztum | opłacono on-line | |||
Endurance School | |||||||||
39 | 310 | Dubovyi Pavlo | Gdańsk | Bursztynowa 20 | Endurance School | opłacono | |||
Euro Styl Perspektywa | |||||||||
40 | 118 | Choinski Michal | Gdansk | Bursztynowa 10 | Euro Styl Perspektywa | opłacono on-line | |||
EvoTriathlon | |||||||||
41 | 372 | Wiśniewski Witold | Gdańsk | Bursztynowa 20 | EvoTriathlon | opłacono on-line | |||
FIT IMPET | |||||||||
42 | 130 | Gutowski Łukasz | Gdańsk | Bursztynowa 10 | FIT IMPET | opłacono on-line | |||
43 | 319 | Gutowska Magdalena | Gdańsk | Bursztynowa 20 | FIT IMPET | opłacono on-line | |||
Fabryka Nordica Trzcianka | |||||||||
44 | Zacharski Jerzy | Trzcianka | Bursztynowa 5 | Fabryka Nordica Trzcianka | limit osiągnięty | ||||
Fighting Runners | |||||||||
45 | 170 | Łatas Paweł | Gdańsk | Bursztynowa 10 | Fighting Runners | opłacono on-line | |||
Forever Life Runners | |||||||||
46 | Kłosińska Magdalena | Gdynia | Bursztynowa 5 | Forever Life Runners | opłacono on-line | ||||
Fraya Running Team | |||||||||
47 | 557 | Kozioł Krzysztof | Gdańsk | Bursztynowa 5 | Fraya Running Team | opłacono on-line | |||
Fundacja Jeppesena | |||||||||
48 | 362 | Sułek Grzegorz | Gdańsk | Bursztynowa 20 | Fundacja Jeppesena | opłacono on-line | |||
GKSTG | |||||||||
49 | 198 | Sabinasz Grzegorz | Starogard Gdański | Bursztynowa 10 | GKSTG | opłacono on-line | |||
Gdańskie Wody Aktywują | |||||||||
50 | 127 | Fuszara Wojciech | Gdańsk | Bursztynowa 10 | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line | |||
Go Buba | |||||||||
51 | 605 | Rogowska Monika | Gdynia | Bursztynowa 5 | Go Buba | opłacono on-line | |||
52 | 592 | Parasiński Michał | Gdynia | Bursztynowa 5 | Go Buba | opłacono on-line | |||
53 | 511 | Budzisz Przemysław | Gdynia | Bursztynowa 5 | Go Buba | opłacono on-line | |||
Grupa Biegowa NDI | |||||||||
54 | 631 | Templin Agnieszka | Gdańsk | Bursztynowa 5 | Grupa Biegowa NDI | opłacono on-line | |||
55 | 175 | Neugebauer Aleksander | Wejherowo | Bursztynowa 10 | Grupa Biegowa NDI | opłacono on-line | |||
Hapag-Lloyd Running Crew | |||||||||
56 | 164 | Lamparski Sławek | Sopot | Bursztynowa 10 | Hapag-Lloyd Running Crew | opłacono on-line | |||
Iron Team | |||||||||
57 | 517 | Chmielewska Sylwia | Gdańsk | Bursztynowa 5 | Iron Team | opłacono on-line | |||
58 | 554 | Kowalczyk Hanna | Gdansk | Bursztynowa 5 | Iron Team | opłacono on-line | |||
59 | 583 | Megger Dagmara | Trąbki Wielkie | Bursztynowa 5 | Iron Team | opłacono on-line | |||
60 | Megger Piotr | Trąbki Wielkie | Bursztynowa 5 | Iron Team | limit osiągnięty | ||||
Iława Biega | |||||||||
61 | 338 | Kwiatkowski Sebastian | Iława | Bursztynowa 20 | Iława Biega | opłacono on-line | |||
62 | 336 | Kwiatkowska Joanna | Iława | Bursztynowa 20 | Iława Biega | opłacono | |||
JEBB | |||||||||
63 | 124 | DOMARADZKI MAREK | GDANSK | Bursztynowa 10 | JEBB | opłacono on-line | |||
KADR | |||||||||
64 | 132 | Hryszko Rafał | Pruszcz Gdański | Bursztynowa 10 | KADR | opłacono on-line | |||
KM PSP GDYNIA | |||||||||
65 | 640 | Zaborowski Andrzej | Potuły | Bursztynowa 5 | KM PSP GDYNIA | opłacono on-line | |||
66 | 505 | BIELICKI ROBERT | GDYNIA | Bursztynowa 5 | KM PSP GDYNIA | opłacono on-line | |||
KM PSP Koszalin | |||||||||
67 | 580 | Mazur Emiliusz | Darłowo | Bursztynowa 5 | KM PSP Koszalin | opłacono on-line | |||
KP PSP CHOJNICE | |||||||||
68 | 575 | MANKIEWICZ Piotr | Chojniczki | Bursztynowa 5 | KP PSP CHOJNICE | opłacono on-line | |||
KP PSP Puck | |||||||||
69 | 587 | Mollin Bartlomiej | Strzelno | Bursztynowa 5 | KP PSP Puck | opłacono on-line | |||
KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni | |||||||||
70 | 365 | Śliwińska Katarzyna | Gdynia | Bursztynowa 20 | KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni | opłacono on-line | |||
KS Jacek Wasik | |||||||||
71 | 626 | Szultka Agnieszka | Gdansk | Bursztynowa 5 | KS Jacek Wasik | opłacono on-line | |||
72 | 615 | Skolimowski Bartosz | Zalewo | Bursztynowa 5 | KS Jacek Wasik | opłacono on-line | |||
KS Jacek Wasik | |||||||||
73 | 541 | Karbowski Michał | Gdańsk | Bursztynowa 5 | KS Jacek Wasik | opłacono on-line | |||
KW PSP w Gdańsku | |||||||||
74 | 636 | Węsierski Robert | Gdańsk | Bursztynowa 5 | KW PSP w Gdańsku | opłacono on-line | |||
Kaszubski Biegacz | |||||||||
75 | 360 | Stolc Ireneusz | Gołubie | Bursztynowa 20 | Kaszubski Biegacz | opłacono on-line | |||
Kowale Biegają | |||||||||
76 | 337 | Kwiatkowski Kajetan | Kowale | Bursztynowa 20 | Kowale Biegają | opłacono | |||
Kwidzyn Biega | |||||||||
77 | 157 | Kotowicz Bartosz | Kwidzyn | Bursztynowa 10 | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | |||
KĘSIK Klub | |||||||||
78 | 543 | Kęsicki Mateusz | Gdańsk | Bursztynowa 5 | KĘSIK Klub | opłacono on-line | |||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
79 | duda tomasz | sztum | Bursztynowa 20 | LKS Zantyr Sztum | |||||
LOTOS Running Team | |||||||||
80 | 341 | Łosiński Damian | Gdańsk | Bursztynowa 20 | LOTOS Running Team | opłacono on-line | |||
81 | 215 | Szymański Artur | Gdańsk | Bursztynowa 10 | LOTOS Running Team | opłacono on-line | |||
LOTOS STRAZ | |||||||||
82 | 637 | Wicki Damian | Przodkowo | Bursztynowa 5 | LOTOS STRAZ | opłacono on-line | |||
MEWOteam | |||||||||
83 | 539 | Jóźwik Agnieszka | Straszyn | Bursztynowa 5 | MEWOteam | opłacono on-line | |||
MORSjANKI & MORSjANIE | |||||||||
84 | 622 | Strongowska Patrycja | Banino | Bursztynowa 5 | MORSjANKI & MORSjANIE | opłacono on-line | |||
85 | 208 | Strongowski Krzysztof | Banino | Bursztynowa 10 | MORSjANKI & MORSjANIE | opłacono on-line | |||
86 | 235 | Zwoinska Iwona | Kowale | Bursztynowa 10 | MORSjANKI & MORSjANIE | opłacono on-line | |||
87 | 229 | Załęska Agnieszka | Gdańsk | Bursztynowa 10 | MORSjANKI & MORSjANIE | opłacono on-line | |||
Napierki | |||||||||
88 | 153 | Kosewski Grzegorz | Napierki | Bursztynowa 10 | Napierki | opłacono on-line | |||
Nosta | |||||||||
89 | 606 | Rogulski Michał | Gdańsk | Bursztynowa 5 | Nosta | opłacono | |||
OLO Team | |||||||||
90 | 211 | Szadkowski Grzegorz | Pruszcz Gdański | Bursztynowa 10 | OLO Team | opłacono on-line | |||
91 | 623 | Szadkowska Anna | Pruszcz Gdański | Bursztynowa 5 | OLO Team | opłacono on-line | |||
92 | 616 | Skonka Anna | Gdańsk | Bursztynowa 5 | OLO Team | opłacono on-line | |||
93 | 204 | Skonka Aleksander | Gdańsk | Bursztynowa 10 | OLO Team | opłacono on-line | |||
94 | 158 | Kroemer Rafał | Gdańsk | Bursztynowa 10 | OLO Team | opłacono on-line | |||
OSP POGRODZIE | |||||||||
95 | Ślęzak Adam | Elbląg | Bursztynowa 5 | OSP POGRODZIE | limit osiągnięty | ||||
OSP Pruszcz Gdański | |||||||||
96 | Orchowska Małgorzata | Pruszcz Gdański | Bursztynowa 5 | OSP Pruszcz Gdański | limit osiągnięty | ||||
PADŁ NA RYJ TEAM | |||||||||
97 | Boza Beata | Chłapowo | Bursztynowa 10 | PADŁ NA RYJ TEAM | |||||
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA | |||||||||
98 | Derlaga Kamil | Szymankowo | Bursztynowa 20 | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA | |||||
Paczka dla Bohatera | |||||||||
99 | 634 | Twardowski Tomasz | Wrocław | Bursztynowa 5 | Paczka dla Bohatera | opłacono on-line | |||
Parkrun Rumia | |||||||||
100 | 614 | Skocka Ania | Gdynia | Bursztynowa 5 | Parkrun Rumia | opłacono on-line | |||
Parkrun Słodowo Włocławek | |||||||||
101 | 624 | Szamel Hubert | Włocławek | Bursztynowa 5 | Parkrun Słodowo Włocławek | opłacono on-line | |||
Piraci Władysławowo | |||||||||
102 | 556 | Koza Damian | Gdańsk | Bursztynowa 5 | Piraci Władysławowo | opłacono on-line | |||
Polipack Team GWE | |||||||||
103 | 546 | Kłos Maciej | Gdańsk | Bursztynowa 5 | Polipack Team GWE | opłacono | |||
Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew | |||||||||
104 | 382 | Zimny Sebastian | Tczewskie Łąki | Bursztynowa 20 | Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
PressGlass biegam I wspieram | |||||||||
105 | 377 | Wróblewski Krzysztof | Tczew | Bursztynowa 20 | PressGlass biegam I wspieram | opłacono on-line | |||
Pruszcz Biega | |||||||||
106 | 621 | Stolarek Dorota | Pruszcz Gdański | Bursztynowa 5 | Pruszcz Biega | opłacono on-line | |||
Pruszcz Biega / Straszyn Biega / SUT | |||||||||
107 | 156 | Koszarowski Jarosław Koszarowski | Pruszcz Gdański | Bursztynowa 10 | Pruszcz Biega / Straszyn Biega / SUT | opłacono on-line | |||
Pruszcz Biega Kobieta w Biegu | |||||||||
108 | 531 | Jadczak Agnieszka | Pruszcz Gdański | Bursztynowa 5 | Pruszcz Biega Kobieta w Biegu | opłacono on-line | |||
109 | 584 | Michalczyk Mirosława | Pruszcz Gdański | Bursztynowa 5 | Pruszcz Biega Kobieta w Biegu | opłacono on-line | |||
RAGE | |||||||||
110 | 126 | Frączak Radosław | Gdynia | Bursztynowa 10 | RAGE | opłacono on-line | |||
Reda Marianowo | |||||||||
111 | 351 | Plichta Małgorzata | Reda | Bursztynowa 20 | Reda Marianowo | opłacono on-line | |||
112 | 346 | Olszewski Wojciech | Reda | Bursztynowa 20 | Reda Marianowo | opłacono on-line | |||
Rembrantech | |||||||||
113 | 303 | Dabrowski Remigiusz | Reda | Bursztynowa 20 | Rembrantech | opłacono on-line | |||
Run Babys | |||||||||
114 | 123 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | Bursztynowa 10 | Run Babys | opłacono | |||
Runpassion.pl TEAM | |||||||||
115 | 128 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Bursztynowa 10 | Runpassion.pl TEAM | opłacono on-line | |||
SOMSIADY | |||||||||
116 | 178 | Paprocki Paweł | Gdańsk | Bursztynowa 10 | SOMSIADY | opłacono | |||
SPIE Sport Team | |||||||||
117 | 569 | Łachacz Iwona | Gdańsk | Bursztynowa 5 | SPIE Sport Team | opłacono on-line | |||
118 | 565 | Latos-Manikowska Magdalena | Gdańsk | Bursztynowa 5 | SPIE Sport Team | opłacono on-line | |||
119 | 529 | Hawryszczak Marta | Gdańsk | Bursztynowa 5 | SPIE Sport Team | opłacono on-line | |||
120 | 508 | Boruta-Domachowska Joanna | Gdańsk | Bursztynowa 5 | SPIE Sport Team | opłacono on-line | |||
121 | 552 | Kornecka-Zimna Monika | Gdańsk | Bursztynowa 5 | SPIE Sport Team | opłacono on-line | |||
SP Nr 87 | |||||||||
122 | 149 | Kocoń Monika | Gdańsk Wyspa Sobieszewska | Bursztynowa 10 | SP Nr 87 | opłacono | |||
SPORT EVO | |||||||||
123 | 355 | Siek Marek | Jagatowo | Bursztynowa 20 | SPORT EVO | opłacono on-line | |||
STASHKY TEAM | |||||||||
124 | 359 | Staszkiewicz Lucyna | Bydgoszcz | Bursztynowa 20 | STASHKY TEAM | opłacono on-line | |||
STG Warszawa | |||||||||
125 | 150 | Kołodziej Tomasz | Warszawa | Bursztynowa 10 | STG Warszawa | opłacono on-line | |||
126 | 549 | Kołodziej Radek | Warszawa | Bursztynowa 5 | STG Warszawa | opłacono on-line | |||
Slow jogging | |||||||||
127 | 590 | Oleszczuk Grazyna | Wislinka | Bursztynowa 5 | Slow jogging | opłacono on-line | |||
Smurfit Kappa Adventure Team | |||||||||
128 | 103 | Bach Łukasz | Pruszcz Gdański | Bursztynowa 10 | Smurfit Kappa Adventure Team | opłacono on-line | |||
Solankowi Biegacze | |||||||||
129 | 313 | FERENS Paweł | Inowrocław | Bursztynowa 20 | Solankowi Biegacze | opłacono on-line | |||
130 | 302 | Biernat Magdalena | Inowrocław | Bursztynowa 20 | Solankowi Biegacze | opłacono on-line | |||
Solankowi biegacze | |||||||||
131 | 139 | Juchacz Tomasz | inowrocław | Bursztynowa 10 | Solankowi biegacze | opłacono on-line | |||
Sportevo | |||||||||
132 | 384 | zlotowski piotr | gdansk | Bursztynowa 20 | Sportevo | opłacono on-line | |||
Start Team Wąbrzeźno | |||||||||
133 | 572 | Łazarski Marian | Działowo | Bursztynowa 5 | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line | |||
Szybkie Trampki | |||||||||
134 | 330 | Kowal Cezary | Reda | Bursztynowa 20 | Szybkie Trampki | opłacono on-line | |||
TEAMOCHAL | |||||||||
135 | 635 | Werischak Patryk | Gdańsk | Bursztynowa 5 | TEAMOCHAL | opłacono on-line | |||
Team Tapflo | |||||||||
136 | 645 | Żurawski Mariusz | Tczew | Bursztynowa 5 | Team Tapflo | opłacono on-line | |||
137 | 152 | Kordunowski Tomasz | Jeleń | Bursztynowa 10 | Team Tapflo | opłacono on-line | |||
138 | 119 | Czajka Bartłomiej | Tczew | Bursztynowa 10 | Team Tapflo | opłacono on-line | |||
Trec Team | |||||||||
139 | Lipiński Marek | Gdańsk | Bursztynowa 5 | Trec Team | limit osiągnięty | ||||
TriEagles | |||||||||
140 | 545 | Klekotko Fabian | Gdańsk | Bursztynowa 5 | TriEagles | opłacono on-line | |||
UAM WPIA | |||||||||
141 | 335 | Krzemiński Paweł | Poznań | Bursztynowa 20 | UAM WPIA | opłacono on-line | |||
UKS Ekonomik Maratończyk Lębork / DOMESTA | |||||||||
142 | 340 | Lewna Adam | Gdynia | Bursztynowa 20 | UKS Ekonomik Maratończyk Lębork / DOMESTA | opłacono on-line | |||
UKS ekonomik maratonczyk | |||||||||
143 | 187 | Poblocka Bozena | Lębork rada iasta | Bursztynowa 10 | UKS ekonomik maratonczyk | opłacono on-line | |||
UKS ŻABIANKA GDAŃSK | |||||||||
144 | 155 | Kostrzewa-cembor Urszula | Gdansk | Bursztynowa 10 | UKS ŻABIANKA GDAŃSK | opłacono on-line | |||
Ustaw się na bieganie w Gdańsku | |||||||||
145 | 104 | Banaś Anna | Gdańsk | Bursztynowa 10 | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono | |||
146 | 200 | Siesicka-Wasilewska Marta | Kolbudy | Bursztynowa 10 | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono | |||
147 | 218 | Świtała Katarzyna | Gdańsk | Bursztynowa 10 | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono | |||
148 | 195 | RORZKOWSKI ARTUR | Gdańsk | Bursztynowa 10 | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono | |||
149 | 239 | Żuchowski Sebastian | Gdańsk | Bursztynowa 10 | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono | |||
150 | Bieganska Sandra | Gdansk | Bursztynowa 10 | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | |||||
151 | Karpińska Barbara | Gdańsk | Bursztynowa 10 | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | |||||
Vege Runners | |||||||||
152 | 550 | Korach Barbara | Strzelin | Bursztynowa 5 | Vege Runners | opłacono on-line | |||
WSZYSTKOOBIEGANIU.PL | |||||||||
153 | 241 | Walewski Przemysław | Poznań | Bursztynowa 10 | WSZYSTKOOBIEGANIU.PL | opłacono | |||
Wataha Wilków | |||||||||
154 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Bursztynowa 5 | Wataha Wilków | opłacono on-line | ||||
Wielka biegowa rodzina | |||||||||
155 | 506 | Bławat Marcin | Pruszcz Gdanski | Bursztynowa 5 | Wielka biegowa rodzina | opłacono on-line | |||
ZSP PERN | |||||||||
156 | 523 | Dzięcioł Paweł | Gdańsk | Bursztynowa 5 | ZSP PERN | opłacono on-line | |||
157 | 558 | Kreja Michał | Pruszcz Gdański | Bursztynowa 5 | ZSP PERN | opłacono on-line | |||
Zabiegany Wołomin | |||||||||
158 | 334 | Król Dariusz Król | Wołomin | Bursztynowa 20 | Zabiegany Wołomin | opłacono on-line | |||
Zaczynam Truchtać | |||||||||
159 | Caban Krzysztof | Elbląg | Bursztynowa 5 | Zaczynam Truchtać | limit osiągnięty | ||||
Ziaja | |||||||||
160 | 638 | Wnuk Damian | Wielki Klincz | Bursztynowa 5 | Ziaja | opłacono on-line | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
161 | 646 | Dolny Michał | Gdańsk | Bursztynowa 5 | opłacono | ||||
162 | 240 | Walewska Klaudia | Poznań | Bursztynowa 10 | opłacono | ||||
163 | 201 | Siewert-Smigowski Piotr | Gdańsk | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
164 | Juszczak Dominika | Gdańsk | Bursztynowa 5 | limit osiągnięty | |||||
165 | 121 | Damięcka Katarzyna | Gdańsk Świbno | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
166 | 159 | Kromer Elzbieta | Gdańsk | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
167 | 375 | Wojnarowski Piotr | Gdańsk | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
168 | Skrzypek Marcin | Dąbrowa | Bursztynowa 20 | ||||||
169 | 146 | Kątnik Paweł | Gdańsk | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
170 | Pelowski Mateusz | Chojnice | Bursztynowa 5 | limit osiągnięty | |||||
171 | 619 | SORENSEN Anton | Gdańsk | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
172 | 145 | Karulski Kamil | Gdańsk | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
173 | 371 | Wiśniewski Robert | Jawor | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
174 | 573 | Makowski Krzysztof | Starogard Gdański | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
175 | 627 | Szwaba Marta Szwaba | Gdańsk | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
176 | 618 | Sobczak Marek | Gdańsk | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
177 | 347 | Osielski Maciej | Banino | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
178 | 329 | Kosiński Marcin | Gdańsk | Bursztynowa 20 | opłacono | ||||
179 | 173 | Maliborski Bartosz | Gdańsk | Bursztynowa 10 | opłacono | ||||
180 | 213 | Szulc Agata | Gdańsk | Bursztynowa 10 | opłacono | ||||
181 | 129 | Golec Iwona | Gdańsk | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
182 | 168 | Lipińska Marta | Gdańsk | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
183 | 339 | Lenzbergas Rokas | Copenhagen | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
184 | 305 | Damps Patryk | Skrzeszewo | Bursztynowa 20 | opłacono | ||||
185 | 630 | Szymichowska Alicja | Kiełpino | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
186 | 222 | Wachowiak Paweł | Poznań | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
187 | 169 | Luchowska Natalia | Gdynia | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
188 | 528 | Halibozek Pawel | Gdynia | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
189 | 591 | Osadowski Przemysław | Gdańsk | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
190 | 519 | Dąbrowska Agnieszka | Gdańsk | Bursztynowa 5 | opłacono | ||||
191 | 560 | Król Krzysztof | Gdańsk | Bursztynowa 5 | opłacono | ||||
192 | 199 | Sałustowicz Patrycja | Lublin | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
193 | 101 | Adamonis Jewgienij | Gdańsk | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
194 | 110 | Bisek Tomasz | Lublin | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
195 | 559 | Król Kamila | Gdańsk | Bursztynowa 5 | opłacono | ||||
196 | 503 | Benert Jan | Otomin | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
197 | 527 | Gołąbek Monika | Gdańsk | Bursztynowa 5 | opłacono | ||||
198 | 374 | Włoszczyński Maciej | Elbląg | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
199 | 567 | Lis Katarzyna | Gdańsk | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
200 | 612 | Sikora Anna | Bojano | Bursztynowa 5 | opłacono | ||||
201 | 504 | Benert-Branicka Agnieszka | Otomin | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
202 | 509 | Branicki Bartosz | Otomin | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
203 | 598 | Pioch Julia | Lębrok | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
204 | 597 | Pioch Jakub | Lębork | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
205 | 589 | Niedrygas Grzegorz | Gliwice | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
206 | 502 | Banach-Cyra Anna | Gdynia | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
207 | 154 | Kosmol Maciej Kosmol | Gdynia | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
208 | 166 | Lewandowski Piotr | Warszawa | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
209 | 115 | Bylicki Krzysztof | Warszawa | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
210 | 147 | Kienik Anna | Jabłonowo | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
211 | 304 | Damps Katarzyna | Skrzeszewo | Bursztynowa 20 | opłacono | ||||
212 | 172 | Magurno Franco | Katowice | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
213 | 189 | Powroźnik Paulina | Katowice | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
214 | Kłosiński Mateusz | Gdynia | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | |||||
215 | 176 | Ogrodnik Przemysław | Gdańsk | Bursztynowa 10 | opłacono | ||||
216 | 236 | Zwolak Andrzej | Ryjewo | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
217 | 231 | Zdrojewska Katarzyna | Gdańsk | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
218 | 582 | Mąkosa Sara | Wiślinka | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
219 | 357 | Sobania Karolina | Gdańsk | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
220 | Mamczura Gustaw | Toruń | Bursztynowa 5 | limit osiągnięty | |||||
221 | 576 | Mańka Eryk | Stary Dzierzgoń | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
222 | 356 | Smyk Julia | Gdańsk | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
223 | 373 | Witkowski Bartosz | Kielno | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
224 | 601 | Rajkowski Maciej | Sadlinki | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
225 | Cichoń Maciej | Reda | Bursztynowa 10 | ||||||
226 | 600 | Rajkowska Jowita | Sadlinki | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
227 | 376 | Wójt Katarzyna | Warszawa | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
228 | 232 | Zgórska Katarzyna | Kowale | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
229 | 361 | Stulczewski Andrzej | Braniewo | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
230 | 370 | Weiland Karina | Sopot | Bursztynowa 20 | opłacono | ||||
231 | 510 | Brillowski Lech | Kartuzy | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
232 | 113 | Brillowski Pawel | Kaleń | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
233 | 538 | Jodłowska Martyna | Różyny | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
234 | 227 | Zakrzewska Agnieszka | Malbork | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
235 | 533 | Janiszewska Katarzyna | Gdańsk | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
236 | TROCHOWSKA Anna | TCZEW | Bursztynowa 5 | limit osiągnięty | |||||
237 | 537 | Janowska Ewa | Gdańsk | Bursztynowa 5 | opłacono | ||||
238 | 188 | Pobłocka Piotr | Lębork | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
239 | 167 | Lipińska Marta | Gdynia | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
240 | Papis Krzysztof Papis | Prabuty | Bursztynowa 5 | limit osiągnięty | |||||
241 | 595 | Pelc Mieszko | Gdańsk | Bursztynowa 5 | opłacono | ||||
242 | 564 | Kuźmiński Damian | Gdańsk | Bursztynowa 5 | opłacono | ||||
243 | Klabis Iwona | Lubliniec | Bursztynowa 20 | ||||||
244 | Wiecheć Anna | Gdańsk | Bursztynowa 10 | ||||||
245 | 233 | Zielski Grzegorz | Bogaczewo | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
246 | 547 | Kobiela Kamila | Kartuzy | Bursztynowa 5 | opłacono | ||||
247 | 512 | Bulkowska Katarzyna | Gdańsk | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
248 | 326 | Klarkowski Jakub | Gdańsk | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
249 | 328 | Korotkij Alexei | Gdansk | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
250 | 568 | Lutka Krystian | Kowale | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
251 | 625 | Szofer Bartosz | Gdańsk | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
252 | 225 | Wysocka Aleksandra | Elbląg | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
253 | 647 | Kiljan Magdalena | Gdańsk | Bursztynowa 5 | opłacono | ||||
254 | 214 | Szymańska Magdalena | Gdańsk | Bursztynowa 10 | opłacono | ||||
255 | 551 | Kordek Anna | Gdańsk | Bursztynowa 5 | opłacono | ||||
256 | 380 | Zawicka Anna | Malbork | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
257 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Bursztynowa 20 | ||||||
258 | 515 | Ceynowa Izabela | Reda | Bursztynowa 5 | opłacono | ||||
259 | Kaczorowska Małgorzata | juszkowo | Bursztynowa 5 | limit osiągnięty | |||||
260 | Torłop Małgorzata | Gdańsk Wrzeszcz | Bursztynowa 20 | ||||||
261 | 140 | Kałan Klaudia | Gdynia | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
262 | 219 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
263 | 507 | Bolanowski Piotr | Chojnice | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
264 | 530 | Hladiy Julia | Gdańsk | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
265 | 317 | Glinka Karol | Pułtusk | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
266 | 316 | Gajewski Mariusz | Pułtusk | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
267 | 125 | Frankowska Martyna | Gdańsk | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
268 | 114 | Buzała Daniel | Gdynia | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
269 | 585 | Modzelewska Urszula | Teresin | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
270 | 586 | Modzelewski Dariusz | Teresin | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
271 | 385 | Zychora Piotr | Warszawa | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
272 | 318 | Grzędzicki Mateusz | Borkowo | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
273 | 192 | Ramocka Anna | Warszawa | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
274 | 184 | Piekarska Karolina | Brudnice | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
275 | 238 | Żabiński Sebastian | Pogórze | Bursztynowa 10 | opłacono | ||||
276 | 629 | Szydłowski Mirosław | Gdańsk | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
277 | Antoniewski Przemyslaw | Gdańsk | Bursztynowa 20 | ||||||
278 | 206 | Stachewicz Dariusz | Gdańsk | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
279 | 607 | Roztropiński Rafał | Gdańsk | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
280 | 609 | Rudziński Szymon | Gdańsk | Bursztynowa 5 | opłacono | ||||
281 | 151 | Koprowska Witosława | Gdańsk | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
282 | 323 | Kanigowski Grzegorz | Gdańsk | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
283 | 223 | Wodynski Jan | Gdansk | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
284 | 180 | Pęśko Michał | Gdańsk | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
285 | 535 | Jankowska Magdalena | Pruszcz Gdański | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
286 | 325 | Kiedrowski Adrian | Gdańsk | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
287 | 596 | Pieczyrak Stanisław | Gdańsk | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
288 | 350 | Piwański Krzysztof | Pruszcz Gdański | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
289 | 207 | Stepanau Aleh | Gdansk | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
290 | Nowakowska Justyna | Gdańsk | Bursztynowa 10 | ||||||
291 | 639 | Wojkowski Kamil | Gdańsk | Bursztynowa 5 | opłacono | ||||
292 | 122 | Dąbkowski Roman | Gdańsk | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
293 | 136 | Janik Robert | Gdansk | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
294 | 202 | Skoczylas Łukasz | Gdańsk | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
295 | 306 | Deputat Joanna | Elblag | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
296 | 237 | Zwoliński Michał | Pszczółki | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
297 | 534 | Jankowiak Anna | Koleczkowo | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
298 | 563 | Kukliński Stanisław | Chojnice | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
299 | 526 | Gierszewska Grażyna | Bydgoszcz | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
300 | 165 | Leskov Ivan | Warszawa | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
301 | 162 | Kupryciuk Magdalena | Tczew | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
302 | Werema Natalia | Pasłęk | Bursztynowa 5 | limit osiągnięty | |||||
303 | 148 | Kiwior Izabela | Kraków | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
304 | 160 | Kruszyński Łukasz | Gdańsk | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
305 | 518 | Dalecki Krzysztof | Olsztyn | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
306 | 112 | Błachut Natalia | Wrocław | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
307 | 171 | Maciejewski Maciej | Wrocław | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
308 | 364 | Szymańska Agata | Gdańsk | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
309 | 532 | Jałowiecka Małgorzata | Gdynia | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
310 | 174 | Michalczuk Michał | Gdańsk | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
311 | 540 | Karabin Paweł | Gdańsk | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
312 | 363 | Szewczyk Łukasz | Warszawa | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
313 | 613 | Skalska Anna | Elbląg | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
314 | 610 | Rycharski Jarosław | Olsztyn | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
315 | 611 | Rycharski Mateusz | Olsztyn | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
316 | 133 | Jabłoński Marcin | Gdańsk | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
317 | 131 | Handtke Tomasz | Pruszcz Gdański | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
318 | 594 | Pawlak Krystyna | Gdańsk | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
319 | 191 | Pszenny Adam | Gdansk | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
320 | 134 | Jachimowicz Bartosz | Gdansk | Bursztynowa 10 | opłacono | ||||
321 | 617 | Skorowska Monika | Brodnica Górna | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
322 | 548 | Kobiela Przemysław | Smętowo Chmieleńskie | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
323 | 641 | Ziółkowska Marta | Stawiguda | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
324 | 642 | Ziółkowski Sławomir | Stawiguda | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
325 | 107 | Bednarz Maciej | Gdańsk | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
326 | 203 | Skomska Oksana | Gdansk | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
327 | 212 | Szpiller Piotr | Pruszcz Gdański | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
328 | 137 | Janiszewski Karol | Ostróda | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
329 | 226 | Zabrocka Anna | Gdańsk | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
330 | 135 | Janecki Krzyszof | Pieniężno | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
331 | 322 | Kamiński Paweł | Elbląg | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
332 | 353 | Ruszkiewicz Małgorzata | Susz | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
333 | 327 | Kłodawski Marek | Bratian | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
334 | 331 | Kowalski Kamil | Kwidzyn | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
335 | 196 | Rutkowska Danuta | Grabiny-Zameczek | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
336 | 197 | Rutkowski Wojtek | Grabiny Zameczek | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
337 | 578 | Matuszak Marta | Gdańsk | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
338 | 342 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
339 | 301 | Bąk Piotr | Rumia | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
340 | 177 | Osiński Radosław | Gdańsk Sobieszewo | Bursztynowa 10 | opłacono | ||||
341 | 553 | Kostecka Katarzyna | Gdansk | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
342 | 574 | Malanowska Julia | Warszawa | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
343 | Frejer Monika | Gdańsk | Bursztynowa 20 | ||||||
344 | 221 | Ubowska Monika Ubowska | Tczew | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
345 | 593 | Pawelczyk-Mazur Justyna | Paczewo | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
346 | 561 | KRUK MAŁGORZATA | GDAŃSK | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
347 | 604 | Reszel Artur | Opoczno | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
348 | 309 | Drzewiecki Paweł | Gdańsk | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
349 | 183 | Piekarska Aleksandra | Opoczno | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
350 | 367 | Tyrała Karol | Warszawa | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
351 | 109 | Bielecka Marta | Sopot | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
352 | Jansen Emiel | Goes (Nederland) | Bursztynowa 10 | ||||||
353 | 522 | Dolewski Konrad | Gdańsk | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
354 | 349 | Parzych Sebastian | Czyżew | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
355 | 116 | Chmielarski Robert | Gdynia | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
356 | 111 | Bladowski Adam | Reda | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
357 | 366 | Trzebiatowska Sylwia | Gdańsk | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
358 | 120 | Dagiel Janusz | Warszawa | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
359 | 193 | Religa Lila | Warszawa | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
360 | 562 | Kuczyńska Barbara | Wrocław | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
361 | 332 | Kowalski Michał | Gdańsk | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
362 | 312 | Edel Asia | Gdańsk | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
363 | 220 | Trzcińska Klaudia | Gdańsk | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
364 | 378 | Wyrwa Tomasz | Gdańsk | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
365 | 194 | Rezler-Dunajewska Magdalena | Gdynia | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
366 | 216 | Szynwelski Jacek | Gdynia | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
367 | 599 | Procelli-Szynwelska Izabela | Gdynia | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
368 | 514 | Byczkowska Katarzyna | Małkowo | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
369 | 521 | Dolewski Karol | Wiślinka | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
370 | 520 | Dolewska Elżbieta | Wiślinka | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
371 | 513 | Buś Mateusz | Lębork | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
372 | 608 | Rudniewski Bartłomiej | Lębork | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
373 | 224 | Wróbel Weronika | Rotmanka | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
374 | 182 | Piątek Paweł | Gdańsk | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
375 | 181 | Piątek Justyna | Gdańsk | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
376 | 536 | Jankowski Kacper | Rotmanka | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
377 | 163 | Kurowski Andrzej | Gdańsk | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
378 | 643 | Żorawik Danauta | Gliwice | Bursztynowa 5 | opłacono | ||||
379 | 620 | Stępień Grzegorz | Kiernozia | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
380 | 632 | Thiel Gosia | Żuława | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
381 | 345 | Olbrych Piotr | Częstochowa | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
382 | Zima Jan | Minięta | Bursztynowa 20 | ||||||
383 | 308 | Domański Krzysztof | Kraków | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
384 | 501 | Akanovich Volha | Gdańsk | Bursztynowa 5 | opłacono | ||||
385 | 358 | Stasiński Adam | Gdańsk | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
386 | 588 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Bursztynowa 5 | opłacono | ||||
387 | 311 | Dudek Barbara | Lublin | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
388 | 190 | Prusinowski Michał | Elbląg | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
389 | 333 | Kozłowski Jan | Gdańsk | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
390 | 205 | Skrzątek Anna | Przyłęki | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
391 | Leśny Kacper | Działdowo | Bursztynowa 20 | ||||||
392 | 644 | Żur Justyna | Gdańsk | Bursztynowa 5 | opłacono | ||||
393 | 185 | Piórko Jacek | Gdańsk | Bursztynowa 10 | opłacono | ||||
394 | 314 | Fierka Wojtek | Lębork | Bursztynowa 20 | opłacono on-line | ||||
395 | 217 | Śliwińska Ewelina | Prabuty | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
396 | 108 | Biała Beata | Gdańsk | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
397 | 186 | Pisarek Ryszard | PRUSZCZ GDAŃSKI | Bursztynowa 10 | opłacono on-line | ||||
398 | Kozdemba Krzysztof | Wiślinka | Bursztynowa 20 | ||||||
399 | 555 | Kowalewska Kinga | Gdańsk | Bursztynowa 5 | opłacono on-line | ||||
eAzymut.pl | |||||||||
400 | 516 | Chmielewska Monika | Warszawa | Bursztynowa 5 | eAzymut.pl | opłacono on-line | |||
goauto | |||||||||
401 | 544 | Kiełbasa Wojciech | Gdańsk | Bursztynowa 5 | goauto | opłacono on-line | |||
grupa biegowa NDI | |||||||||
402 | 307 | deputat wojciech | elbląg | Bursztynowa 20 | grupa biegowa NDI | opłacono on-line | |||
403 | 577 | Markiewicz Katarzyna | Gdańsk | Bursztynowa 5 | grupa biegowa NDI | opłacono on-line | |||
niezrzeszony | |||||||||
404 | 525 | Furtak Leszek | Wejherowo | Bursztynowa 5 | niezrzeszony | opłacono on-line | |||
xRunners | |||||||||
405 | 368 | Wałdowska Anna | Gdańsk Wyspa Sobieszewska | Bursztynowa 20 | xRunners | opłacono | |||
406 | 369 | Wałdowski Dominik | Gdańsk Wyspa Sobieszewska | Bursztynowa 20 | xRunners | opłacono | |||
407 | 228 | Zalejasz Paulina | Gdańsk | Bursztynowa 10 | xRunners | opłacono on-line | |||
Łódź Ratunkowa | |||||||||
408 | 628 | Szydłowski Gaweł | Gdańsk | Bursztynowa 5 | Łódź Ratunkowa | opłacono on-line | |||
Żarta Wataha | |||||||||
409 | 102 | Arendt Agnieszka | Gdańsk | Bursztynowa 10 | Żarta Wataha | opłacono on-line |
Wyświetleń: 18459