10 jubileuszowy rajd rowerowy"Rowerem na szlaku Pana Samochodzika"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gralak-Budkiewicz Agnieszka Krzywin 56 km darmowy udział
2 Binicka Gabriela Moryń 56 km darmowy udział
3 Binicki Michał Moryn 56 km darmowy udział
4 Choruzy Bartosz Moryn 56 km darmowy udział
5 Choruzy Monika Moryn 56 km darmowy udział
6 Nazar Katarzyna Marwice 56 km darmowy udział
7 Wierzchowski Tomasz Krzywin 56 km darmowy udział
8 Pająk Norbert Chojna 56 km darmowy udział
9 Jaworska Ewelina Moryń 56 km brak darmowy udział
10 Gąsior Zdzisław Chojna 56 km darmowy udział
11 Okuniewski Paweł Chojna 56 km darmowy udział
12 Gąsior Monika Chojna 56 km darmowy udział
13 NOGA TOMASZ NAROST 56 km darmowy udział
14 Cysewski Marek Chojna 56 km darmowy udział
15 Makowski Dariusz Chojna 56 km darmowy udział
16 Kozłowski Andrzej Chojna 56 km darmowy udział
17 Kozłowski Maksymilian Chojna 56 km darmowy udział
18 Kozłowska Nina Chojna 56 km darmowy udział
19 Kozłowska Elżbieta Chojna 56 km darmowy udział
20 Okulik Tomasz Szczecin 56 km darmowy udział
21 Gruźlewska Edyta Parnica 56 km darmowy udział
22 Gruźlewski Robert Parnica 56 km darmowy udział
23 Macioł Anna Chojna 56 km darmowy udział
24 Prochacki Waldemar Gorzów Wlkp 56 km darmowy udział
25 Rodzik Agnieszka Gorzów Wlkp 56 km darmowy udział
26 Żelasko Urszula Dobra 56 km darmowy udział
27 Żelasko Piotr Dobra 56 km darmowy udział
28 Rojek Mariusz Pyrzyce 56 km darmowy udział
29 Prajzendanc Agata Pyrzyce 56 km darmowy udział
30 Górna Marcelina Lubiatowo 56 km darmowy udział
31 Górny Radosław Lubiatowo 56 km darmowy udział
32 Bocianowska Dorota Moryń 56 km darmowy udział
33 Zalewska Natalia Moryń 56 km darmowy udział
34 Skrycki Tymon Mirowo 56 km darmowy udział
35 Skrycki Igor Mirowo 56 km darmowy udział
36 Skrycki Dariusz Mirowo 56 km darmowy udział
37 Łyczakowska Leokadia Przyjezierze 56 km darmowy udział
38 Daszkiewicz Marta Pyrzyce 56 km darmowy udział
39 Nowak Rafał Pyrzyce 56 km darmowy udział
40 Mazurkiewicz Maja Gądno 56 km darmowy udział
41 Strychalska-Mazurkiewicz Sylwia Gądno 56 km darmowy udział
42 Klisowski Antoni Krajnik 56 km darmowy udział
43 Surmacz Piotr Chojna 56 km darmowy udział
44 Klisowski Jarosław Krajnik Górny 56 km darmowy udział
45 niewiada bogumiła krajnik dolny 56 km darmowy udział
46 Niewiada Adam krajnik dolny 56 km darmowy udział
47 Grzywna Krzysztof Dębno 56 km Rowerowe Dębno darmowy udział
48 Grzywna Urszula Dębno 56 km Rowerowe Dębno darmowy udział
49 Gryciak Zbigniew Dębno 56 km darmowy udział
50 Stelmach Bartosz Gądno 56 km darmowy udział
51 Wittke Artur Kostrzyn nad Odrą 56 km darmowy udział
52 Mullard Andrew Moryń 56 km darmowy udział
53 Mullard Jolanta Moryń 56 km darmowy udział
54 Kuriata Leszek Wrocław 56 km darmowy udział
55 Kupczyk Kuriata Paulina Wrocław 56 km darmowy udział
56 Kupczyk Blazej Chojna 56 km darmowy udział
57 Nowak Marcin Moryń 56 km darmowy udział
58 Nowak Elżbieta Moryń 56 km darmowy udział
59 Winnik Marek Winnik Szczecin 56 km darmowy udział
60 Ciosk Tomasz Świnoujście 56 km darmowy udział
61 Barczyński Wojciech Zielona Góra 56 km Rowerem Na Rympał darmowy udział
62 Barczyński Jan Zielona Góra 56 km Rowerem Na Rympał darmowy udział
63 Barczyński Jacek Zielona Góra 56 km Rowerem Na Rympał darmowy udział
64 Sojka Pawel Cedynia 56 km darmowy udział
65 Sojka Monika Cedynia 56 km darmowy udział
66 Karwecka Bogusia Myślibórz 56 km MKP MYŚLIBÓRZ darmowy udział
67 Włodarczyk Krzysztof Dębno 56 km darmowy udział
68 Napierała Krzysztof Mieszkowice 56 km darmowy udział
69 van de Sanden Pawel Szczecin 56 km darmowy udział
70 Szozda Joanna Szczecin 56 km KU AZS Akademii Morskiej w Szczecinie darmowy udział
71 Ostrowska Zuzanna Myślibórz 56 km darmowy udział
72 Ostrowski Tomasz Myślibórz 56 km darmowy udział
73 Zagórowski Bogdan Oborzany 56 km darmowy udział
74 Zagórowska Dorota Oborzany 56 km darmowy udział
75 Łętowska Anna Szczecin 56 km darmowy udział
76 Stelmach Piotr Gądno 56 km darmowy udział
77 Bandyszewski Przemek Gądno 56 km darmowy udział
78 Bandyszewska Agnieszka Gądno 56 km darmowy udział
79 Patejuk Antoni Mieszkowice 56 km darmowy udział
80 Kwiatkowska-Patejuk Mariola Mieszkowice 56 km darmowy udział
81 Karczewski Radosław Dolsk 56 km darmowy udział
82 Karczewski Paweł Dolsk 56 km darmowy udział
83 Karczewska Justyna Dolsk 56 km darmowy udział
84 Wróbel Sylwia Dębogóra 56 km FamilyFront darmowy udział
85 Wróbel Paweł Dębogóra 56 km FamilyFront darmowy udział
86 Łętowski Marcin Szczecin 56 km darmowy udział
87 Chylak Patryk Szczecin 56 km darmowy udział
88 Maćkowiak Agnieszka Szczecin 56 km darmowy udział
89 Ostręga Tadeusz Trzcińsko-Zdrój 56 km darmowy udział
90 Stelmach Aneta Gądno 56 km darmowy udział
91 Stelmach Sandra Gądno 56 km darmowy udział
92 Stelmach Krystian Gądno 56 km darmowy udział
93 Kowalczyk Marcin Gądno 56 km darmowy udział
94 Stelmach Filip Gądno 56 km darmowy udział
95 Biliński Tadeusz Gądno 56 km darmowy udział
96 Gładysz Kowalczyk Joanna Gądno 56 km darmowy udział
97 Tarnowska Daria Gądno 56 km darmowy udział
98 Konkiel Hubert Chojna 56 km darmowy udział
99 Fijałkowska Iwona Fijałkowska Myślibórz 56 km Mkp Myślibórz darmowy udział
100 Jabłońska Sylwia Myślibórz 56 km MKP Myślibórz darmowy udział


Wyświetleń: 2667

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ