Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Piwarski Marek Malbork Polska 5km Marsz Nordic Walking opłacono BM
2 Piwarska Helena Malbork Polska 5km Marsz Nordic Walking opłacono BM
3 Żołądek Paweł Starogard Gdański Polska 5km Bieg Wataha Wilków opłacono BM
4 Nowak Andrzej Żelistrzewo Polska 5km Marsz Nordic Walking opłacono BM
5 Wiaderski Wojciech Elbląg Polska 5km Marsz Nordic Walking
6 Bładzikowski Rafał Tczew Polska 5km Bieg Biegający Tczew opłacono BM
7 Majkowski Tomasz Skórcz Polska 5km Bieg Aktywni Kociewiacy opłacono BM
8 Giembicki Jan Sztum Polska 5km Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono BM
9 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn Polska Biegi dla dzieci LKS ZANTYR SZTUM
10 KOLENKIEWICZ DARIUSZ ELBLĄG Polska 5km Marsz Nordic Walking KS Elbląskie Włóczy-Kije
11 JĘDRZEJCZAK ROBERT MALBORK Polska 5km Bieg opłacono BM
12 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Polska 5km Bieg Kwidzyn Biega opłacono BM
13 Chabowska Grażyna Sztum Polska 5km Marsz Nordic Walking
14 Sienkiewicz Julian Bydgoszcz Polska Biegi dla dzieci
15 Sienkiewicz Żanetta Bydgoszcz Polska 5km Marsz Nordic Walking opłacono BM
16 Cebula Bogdan Sztum Polska 5km Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono BM
17 Świerczyńska Joanna Elbląg Polska 5km Marsz Nordic Walking KS Elbląskie Włóczy-Kije
18 Strzelecka Paulina Malbork Polska 5km Marsz Nordic Walking
19 Gibas Sławomir Elbląg Polska 5km Bieg NW BAŻANT ELBLĄG
20 Chudzik Łucja sztum Polska Biegi dla dzieci
21 Stańczak Edward Malbork Polska 5km Marsz Nordic Walking opłacono BM
22 Wierzbicki Jakub Malbork Polska 5km Bieg STABILNIE ZMĘCZENI MALBORK opłacono BM
23 Kargól Lucjan Tczew Polska 5km Bieg LATIF TEAM opłacono BM
24 Chabowski Tomasz sztum Polska 5km Bieg Sztum Biega opłacono BM
25 Latoszewska Kamila Starogard Gdański Polska 5km Bieg Wataha Wilków
26 Szejnik Emilia Starogard Gdański Polska 5km Bieg Wataha Wilków
27 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Polska 5km Bieg Wataha Wilków opłacono BM
28 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Polska 5km Marsz Nordic Walking opłacono BM
29 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn Polska 5km Marsz Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
30 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Polska 5km Marsz Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
31 Lewandowski Roman Kwidzyn Polska 5km Marsz Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
32 Kaszubowski Zenon Malbork Polska 5km Bieg Active Malbork
33 Dorszewski Rafał Malbork Polska 5km Bieg STABILNIE ZMĘCZENI MALBORK opłacono BM
34 Fedoruk Wojciech Prabuty Polska 5km Bieg opłacono BM
35 Wójcik Piotr Gdynia Polska 5km Marsz Nordic Walking morsik weteran
36 Kreja Justyna Skórcz Polska 5km Marsz Nordic Walking opłacono BM
37 Barambas Oliwia Skórcz Polska 5km Marsz Nordic Walking opłacono BM
38 Barambas Sławomira Skórcz Polska 5km Marsz Nordic Walking opłacono BM
39 Barambas Marcel Skórcz Polska Biegi dla dzieci
40 Głowacka Katarzyna Kołodzieje Polska 5km Marsz Nordic Walking opłacono BM
41 Koralewska Amelka Kwidzyn Polska Biegi dla dzieci
42 sojka zbigniew malbork Polska 5km Bieg MUZEUM ZAMKOWE MALBORK opłacono BM
43 Biniszkiewicz Marcin Tczew Polska 5km Bieg opłacono BM
44 Kwiatkowski Wiesław Franciszkowo Dolne Polska 5km Bieg opłacono BM
45 Gdaniec Anna Starogard Gdański Polska 5km Bieg
46 Toporek. Rafał Przodkowo Polska 5km Bieg Polipack Team GWE
47 Toporek Rafał Przodkowo Polska 5km Marsz Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono BM
48 Langmesser Regina Sztum Polska 5km Marsz Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM
49 Kurdupski Filip Waplewo Wielkie Polska Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
50 Kurdupska Zuzanna Waplewo Wielkie Polska Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
51 Dębski Tomasz Kwidzyn Polska 5km Bieg
52 Bieńkowski Dawid Malbork Polska 5km Bieg First Malbork Team
53 Godlewska Antonina Malbork Polska Biegi dla dzieci Godlewski Runners
54 Godlewska Małgorzata Malbork Polska Biegi dla dzieci Godlewski Runners
55 Turowicz Krzysztof KWIDZYN Polska 5km Bieg
56 KURAJk Ewa GDANSK Polska 5km Bieg Fighting runners opłacono BM
57 KURAJk MARIAN GDANSK Polska 5km Bieg Fighting runners opłacono BM
58 Socha Piotr Zajezierze Polska 5km Bieg KLKS LIDER Sztum opłacono BM
59 Przybylska Aleksandra Gdynia Polska 5km Marsz Nordic Walking Elite Team opłacono BM
60 Wiaderska Grażyna Elbląg Polska 5km Marsz Nordic Walking opłacono BM
61 Kordecka Anna Starogard Gdański Polska 5km Marsz Nordic Walking Maratończyk Wielki Klincz
62 Kordecki Robert Wielki Klincz Polska 5km Marsz Nordic Walking Maratończyk Wielki Klincz
63 Kordecki Robert Wielki Klincz Polska 5km Bieg Maratończyk Wielki Klincz
64 Mańka Sandra Dzierzgoń Polska 5km Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
65 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Polska 5km Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
66 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Polska 5km Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
67 Tumiłowicz Jerzy Licze Polska 5km Bieg Traktor team gmina Kwidzyn
68 Sołtysiński Marcin Włocławek Polska 5km Bieg Pulp Fiction opłacono BM
69 Towarnicka Izabela Gdynia Polska 5km Marsz Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono BM
70 Rycąbel Bogdan Licze Polska 5km Marsz Nordic Walking opłacono BM
71 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Polska 5km Bieg MM Kwidzyn Team opłacono BM
72 Korzec Anna Licze Polska 5km Marsz Nordic Walking opłacono BM
73 Reimus Maciej Skórcz Polska 5km Bieg Aktywni Kociewiacy
74 Hapke Tomasz Wilkowo Polska 5km Bieg Kwidzyn biega opłacono BM
75 SKWERES ADRIANA PELPLIN Polska 5km Marsz Nordic Walking Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
76 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Polska 5km Marsz Nordic Walking KLUB EMERYTA opłacono BM
77 SALEWSKI JAN GDYNIA Polska 5km Bieg KUJAWCY RUNNERS


Wyświetleń: 7171

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ