Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wójcik Piotr Gdynia 5km Marsz Nordic Walking morsik weteran 40.00 PLN
2 Kreja Justyna Skórcz 5km Marsz Nordic Walking opłacono BM
3 Barambas Oliwia Skórcz 5km Marsz Nordic Walking opłacono BM
4 Barambas Sławomira Skórcz 5km Marsz Nordic Walking opłacono BM
5 Barambas Marcel Skórcz Biegi dla dzieci darmowy udział
6 Głowacka Katarzyna Kołodzieje 5km Marsz Nordic Walking opłacono BM
7 Koralewska Amelka Kwidzyn Biegi dla dzieci darmowy udział
8 sojka zbigniew malbork 5km Bieg MUZEUM ZAMKOWE MALBORK 40.00 PLN
9 Biniszkiewicz Marcin Tczew 5km Bieg opłacono BM
10 Kwiatkowski Wiesław Franciszkowo Dolne 5km Bieg opłacono BM
11 Gdaniec Anna Starogard Gdański 5km Bieg 40.00 PLN
12 Toporek. Rafał Przodkowo 5km Bieg Polipack Team GWE 40.00 PLN
13 Toporek Rafał Przodkowo 5km Marsz Nordic Walking Polipack Team GWE 40.00 PLN
14 Langmesser Regina Sztum 5km Marsz Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM 40.00 PLN
15 Kurdupski Filip Waplewo Wielkie Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ darmowy udział
16 Kurdupska Zuzanna Waplewo Wielkie Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ darmowy udział
17 Dębski Tomasz Kwidzyn 5km Bieg 40.00 PLN
18 Bieńkowski Dawid Malbork 5km Bieg First Malbork Team 40.00 PLN
19 Godlewska Antonina Malbork Biegi dla dzieci Godlewski Runners darmowy udział
20 Godlewska Małgorzata Malbork Biegi dla dzieci Godlewski Runners darmowy udział
21 Turowicz Krzysztof KWIDZYN 5km Bieg 40.00 PLN
22 KURAJk Ewa GDANSK 5km Bieg Fighting runners opłacono BM
23 KURAJk MARIAN GDANSK 5km Bieg Fighting runners opłacono BM
24 Socha Piotr Zajezierze 5km Bieg KLKS LIDER Sztum opłacono BM
25 Przybylska Aleksandra Gdynia 5km Marsz Nordic Walking Elite Team 40.00 PLN
26 Wiaderska Grażyna Elbląg 5km Marsz Nordic Walking opłacono BM
27 Kordecka Anna Starogard Gdański 5km Marsz Nordic Walking Maratończyk Wielki Klincz 40.00 PLN
28 Kordecki Robert Wielki Klincz 5km Marsz Nordic Walking Maratończyk Wielki Klincz 40.00 PLN
29 Kordecki Robert Wielki Klincz 5km Bieg Maratończyk Wielki Klincz 40.00 PLN
30 Mańka Sandra Dzierzgoń 5km Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 40.00 PLN
31 Kacperski Mateusz Dzierzgoń 5km Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 40.00 PLN
32 Kacperski Bartosz Dzierzgoń 5km Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 40.00 PLN
33 Tumiłowicz Jerzy Licze 5km Bieg Traktor team gmina Kwidzyn 40.00 PLN
34 Sołtysiński Marcin Włocławek 5km Bieg Pulp Fiction opłacono BM
35 Towarnicka Izabela Gdynia 5km Marsz Nordic Walking Polipack Team GWE 40.00 PLN
36 Rycąbel Bogdan Licze 5km Marsz Nordic Walking opłacono BM
37 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn 5km Bieg MM Kwidzyn Team opłacono BM
38 Korzec Anna Licze 5km Marsz Nordic Walking opłacono BM
39 Reimus Maciej Skórcz 5km Bieg Aktywni Kociewiacy 40.00 PLN
40 Hapke Tomasz Wilkowo 5km Bieg Kwidzyn biega opłacono BM
41 SKWERES ADRIANA PELPLIN 5km Marsz Nordic Walking Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice 40.00 PLN
42 Dębska Karolina Sztum 5km Marsz Nordic Walking 40.00 PLN
43 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK 5km Marsz Nordic Walking KLUB EMERYTA opłacono BM
44 SALEWSKI JAN GDYNIA 5km Bieg KUJAWCY RUNNERS 40.00 PLN


Wyświetleń: 2071

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ