Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Murmyło Patryk | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa I | opłacono | |
2 | Kieda Zuzanna | litwinki | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa I | sp sidra | opłacono |
3 | Arciuch Milena | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa II | opłacono | |
4 | BURAK WIKTORIA | SOKÓŁKA | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa I | SP1 | opłacono |
5 | Ławreszuk Lilianna | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa III | opłacono | |
6 | Ławreszuk Gabriel | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa III | opłacono | |
7 | Dowgiert Lena | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa III | opłacono | |
8 | Ancypo Stefan | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa III | Sp2 | opłacono |
9 | Matyszczyk Wiktor | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa III | opłacono | |
10 | Ancypo Stanisław | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa III | Sp2 | opłacono |
11 | SZALPUK TOMASZ | SOKOLANY | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa III | opłacono | |
12 | Rygasiewicz Wiktoria | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa III | opłacono | |
13 | Jelski Filip | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa III | opłacono | |
14 | Rećko Wiktor | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa III | opłacono | |
15 | Mikołajczyk Ewa | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa III | opłacono | |
16 | Paszko Izabela | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa III | opłacono | |
17 | Stojak Szymon | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa III | opłacono | |
18 | Jelski Filip | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa I | Sp | opłacono |
19 | czepiel Miłosz | sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa III | opłacono | |
20 | Nelke mateusz | SOkółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa III | opłacono | |
21 | Woronowicz Miłosz | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa I | opłacono | |
22 | Mucuś Paweł | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa II | opłacono | |
23 | Dechnik Adam | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa II | opłacono | |
24 | Kabelis Dorota | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa II | opłacono | |
25 | Sołowiej Maja | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa II | opłacono | |
26 | Świrydowicz magdalena | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa II | opłacono | |
27 | Jakubowicz Hania | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa II | opłacono | |
28 | Kornelia Puchalska | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa II | Sp2 | opłacono |
29 | Tur Antoni | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa II | opłacono | |
30 | Tur Aleksandra | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa II | opłacono | |
31 | Grasewicz olivier | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa I | opłacono | |
32 | Tomaszycka Aleksandra | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa I | opłacono | |
33 | Czarnowicz Wiktoria | SOKÓŁKA | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa II | opłacono | |
34 | Dziewiątkowska Iza | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa I | opłacono | |
35 | Szyszko KAROLINA | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa I | opłacono | |
36 | łowczecki Jan | sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa I | opłacono | |
37 | Szydłowski Filip | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa I | opłacono | |
38 | Szydłowski Alex | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa I | opłacono | |
39 | Bykowicz Dawid | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa I | Sp2 | opłacono |
40 | Joszczyk Julia | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa II | opłacono | |
41 | czajkowski adam | sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa II | opłacono | |
42 | Sołowiej Maria | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa II | opłacono | |
43 | Arciuch Michał | SOKÓŁKA | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa I | opłacono | |
44 | Rećko Antoś | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa I | opłacono | |
45 | Wójtowicz Anna | Sokółka | Polska | I turnus 25-29.07.2022 r. grupa sportowa II | opłacono |
Wyświetleń: 5034