Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michna Danuta | Skórcz | Polska | 200m / 5 km / 2 km | opłacono | |
2 | Romanowska Rita | Skórcz | Polska | 200m / 5 km / 2 km | opłacono | |
3 | Choinka Alicja | Wejherowo | Polska | 200m / 5 km / 2 km | opłacono | |
4 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 400m / 10km / 4km | opłacono | |
5 | Gliszczyńska Wiktoria | Lipusz | Polska | 400m / 10km / 4km | opłacono | |
6 | Narloch Damian | Kościerzyna | Polska | 400m / 10km / 4km | opłacono | |
7 | Golombek Piotr | Grudziądz | Polska | 400m / 10km / 4km | opłacono | |
8 | Firyn-Bogalecka Barnadeta | Osiek | Polska | 200m / 5 km / 2 km | Akademia treningu your progress | opłacono |
9 | Kunz Mieczysław | Toruń | Polska | 200m / 5 km / 2 km | AZS UMK Toruń | opłacono |
10 | Peek Marcin | Kościerzyna | Polska | 400m / 10km / 4km | BezSpiny | opłacono |
11 | Feister Justyna | Skórcz | Polska | 200m / 5 km / 2 km | Biedronka | opłacono |
12 | Sowiński Paweł | Skórcz | Polska | 400m / 10km / 4km | Broker biegaj z nami. | opłacono |
13 | Zakrzewski Mariusz | Starogard Gdański | Polska | 200m / 5 km / 2 km | DAMA | opłacono |
14 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | 200m / 5 km / 2 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono |
15 | Koper Mateusz | Tczew | Polska | 400m / 10km / 4km | GK Gryf Tczew / Eaton Triathlon Team | opłacono |
16 | Hering Maciej bartosz | Krag | Polska | 200m / 5 km / 2 km | GK STG | opłacono |
17 | Wójcicki Kuba | Smetowo | Polska | 400m / 10km / 4km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint | opłacono |
18 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | 400m / 10km / 4km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono |
19 | Slisewski Tomasz | Starogard Gdański | Polska | 400m / 10km / 4km | KOCHANKI TEAM | opłacono |
20 | Gruchała Daniel | Starogard Gdański | Polska | 400m / 10km / 4km | KOCHANKI TEAM | opłacono |
21 | Bogulski Piotr | Zblewo | Polska | 400m / 10km / 4km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
22 | Loose Anna | Wda | Polska | 200m / 5 km / 2 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
23 | Ossowska Ewa | Zblewo | Polska | 200m / 5 km / 2 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
24 | Patron Aleksandra | Kwidzyn | Polska | 200m / 5 km / 2 km | KTS IRONMAN | opłacono |
25 | Siejakowski Michał | Kwidzyn | Polska | 400m / 10km / 4km | KTS Ironman | opłacono |
26 | Patron Marcin | Kwidzyn | Polska | 200m / 5 km / 2 km | KTS Ironman | opłacono |
27 | Saliński Michał | Kwidzyn | Polska | 400m / 10km / 4km | KTS Ironman | opłacono |
28 | Salińska Natalia | Kwidzyn | Polska | 200m / 5 km / 2 km | KTS Ironman | opłacono |
29 | Dołgań Julia | Kwidzyn | Polska | 200m / 5 km / 2 km | KTS Ironman | opłacono |
30 | Kisielnicki Filip | Kwidzyn | Polska | 200m / 5 km / 2 km | KTS Ironman | opłacono |
31 | Kisielnicki Aleksander | Kwidzyn | Polska | 200m / 5 km / 2 km | KTS Ironman | opłacono |
32 | Kurek Vanessa | Kwidzyn | Polska | 200m / 5 km / 2 km | KTS Ironman | opłacono |
33 | Kasztelan Łucja | Kwidzyn | Polska | 200m / 5 km / 2 km | KTS Ironman | opłacono |
34 | Kasztelan Franciszek | Kwidzyn | Polska | 200m / 5 km / 2 km | KTS Ironman | opłacono |
35 | Kurek Artur | Kwidzyn | Polska | 400m / 10km / 4km | KTS Ironman | |
36 | Kisielnicki Bartek | Kwidzyn | Polska | 400m / 10km / 4km | KTS Ironman | opłacono |
37 | Siejakowski Jan | Kwidzyn | Polska | 200m / 5 km / 2 km | KTS Ironman | opłacono |
38 | Łoś Kacper | Kwidzyn | Polska | 200m / 5 km / 2 km | KTS IRONMAN | opłacono |
39 | Kasztelan Radosław | Kwidzyn | Polska | 400m / 10km / 4km | KTS Ironman | opłacono |
40 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | 200m / 5 km / 2 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono |
41 | Ługowska Agata | Skórcz | Polska | 200m / 5 km / 2 km | Nadleśnictwo Lubichowo | opłacono |
42 | Zaręba Beata | Kaliska | Polska | 400m / 10km / 4km | niezrzeszona | opłacono |
43 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Polska | 400m / 10km / 4km | Safe Sport Team | opłacono |
44 | Noga Grzegorz | Skórcz | Polska | 400m / 10km / 4km | Skórcz | opłacono |
45 | Stalka Przemysław | Kościerzyna | Polska | 400m / 10km / 4km | STALSPEED | opłacono |
46 | Lidka Maciej | Starogard Gdański | Polska | 400m / 10km / 4km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono |
47 | Czerwiak Robert | Starogard Gdański | Polska | 400m / 10km / 4km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono |
48 | Sprega Aurelia | Starogard Gdański | Polska | 400m / 10km / 4km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono |
49 | Basara Iwona | Stary Las | Polska | 400m / 10km / 4km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono |
50 | Cylkowski Grzegorz | Starogard Gdański | Polska | 400m / 10km / 4km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | |
51 | Basara Mateusz | Starogard Gdański | Polska | 400m / 10km / 4km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono |
52 | Galeńska Dorota | Borucino | Polska | 400m / 10km / 4km | Własność Pana Macieja | opłacono |
53 | Magrian Maciej | Gdynia | Polska | 400m / 10km / 4km | Własność Pani Doroty | opłacono |
54 | Kruk Maciej | Rumia | Polska | 400m / 10km / 4km | Za end | opłacono |
Wyświetleń: 5167