II Charytatywny Marszobieg Rodzinny na rzecz Fundacji DPD Polska  - Impreza dla Pracowników i Współpracowników DPD

Już po raz drugi zapraszamy wszystkich pracowników DPD Polska, współpracowników, przewoźników, kurierów, kierowców LNH oraz członów rodzin na II Charytatywny Marszobieg Rodzinny na rzecz Fundacji DPD Polska.

W ubiegłorocznej I edycji marszobiegu, który odbył się 25 i 25 września 2021r. wzięło udział aż 945 osób – to ogromy sukces!

Wspólnie uzbieraliśmy środki na pomoc podopiecznym naszej Fundacji DPD Polska. Dziękujemy!!!

 

W tym roku zapraszamy Was do udziału w II Charytatywnym Marszobiegu Rodzinnym pod hasłem: Biegaj, maszeruj i pomagaj! W inicjatywie mogą wziąć udział: pracownicy, zleceniobiorcy oraz współpracownicy: przewoźnicy, kurierzy oraz kierowcy LNH wraz z rodzinami.

 

 

Kiedy odbywa się marszobieg?

 

Jak się zapisać? 

  1. załóż konto w serwisie (możesz zapisać także członków swojej rodziny),
  2. zapisz siebie (i członków rodziny) do udziału w naszym wydarzeniu - link: https://elektronicznezapisy.pl/event/7321 
  3. wybierz jeden z naszych pakietów startowych. Podczas zapisów możesz także zasilić jedną w wirtualnych skarbonek

 

 

Co dalej? 

  • w dniach 17 lub 18 września br. przebiegnij lub przemaszeruj wybrany przez siebie dystans w dowolnym miejscu. Następnie do 18 września do 23:59 zarejestruj swój dystans w systemie Elektroniczne zapisy na swoim koncie i prześlij na adres: marszobiegdpd@dpd.com.pl zdjęcie aplikacji/zegarka/opaski sportowej dokumentujące Twój wyczyn,
  • Na najlepszych zawodników czekają niespodzianki :)

Liczy się każdy krok!
każdy przebyty kilometr to 3 zł na Fundację DPD Polska.  

  • Jeśli nie możesz pójść lub pobiec, możesz wesprzeć Fundację datkiem do puszek,  które będą wstawione w naszych oddziałach, sortowniach oraz Centrali lub dokonać wpłaty na konto Fundacji :  ING Bank Śląski S.A. 21 1050 0086 1000 0090 3135 9426  z dopiskiem: „na cele statutowe Fundacji DPD Polska”

 

Więcej informacji znajdziecie na plakatach w Waszych miejscach pracy(oddziałach,sortowniach, centali), na portalu kurierskim, w Intranecie DPD oraz w Regulaminie II Marszobiegu lub pod numerem:+ 48 573 444 417.

 

Zapraszamy! 

Organizatorzy II Charytatywnego Marszobiegu
Rodzinnego na rzecz Fundacji DPD Polska

Wyświetleń: 2849

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ