Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Guz Stanisław | Starogard Gdański | Polska | kategoria 11-14 lat | opłacono | |
2 | Krawczuk Agata | Starogard Gdański | Polska | kategoria 11-14 lat | opłacono | |
3 | Krawczuk Milena | Starogard Gdański | Polska | kategoria 6-10 lat | opłacono | |
4 | Gawkowski Dominik | Starogard Gdański | Polska | kategoria 6-10 lat | ||
5 | Schroter Oksana | Starogard Gdański | Polska | kategoria 11-14 lat | opłacono | |
6 | Gawkowski Dawid | Starogard Gdański | Polska | kategoria 11-14 lat | opłacono | |
7 | ŻARDECKA Ewa | Starogard Gdański | Polska | kategoria 11-14 lat | opłacono | |
8 | Malkowska AGATA | Starogard Gdański | Polska | kategoria 6-10 lat | opłacono | |
9 | Fryszka Wojtek | Starogard Gdański | Polska | kategoria 6-10 lat | opłacono | |
10 | Stencel Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | kategoria 11-14 lat | opłacono | |
11 | Gajdowska Milena | Starogard Gdański | Polska | kategoria 6-10 lat | opłacono | |
12 | Berth Jessica | Starogard Gdański | Polska | kategoria 11-14 lat | opłacono | |
13 | Kełpin Franciszek | Nowa Karczma | Polska | kategoria 6-10 lat | opłacono | |
14 | Nagórski Mikołaj | Starogard Gdański | Polska | kategoria 11-14 lat | PSP 6 w Starogardzie Gd. | opłacono |
15 | Malecki Łukasz | Rokocin | Polska | kategoria 6-10 lat | Rokocin | opłacono |
16 | Kuźmińska Róża | Starogard Gdański | Polska | kategoria 6-10 lat | opłacono | |
17 | Cyman Kamila | Przywidz | Polska | kategoria 6-10 lat | opłacono | |
18 | Cyman Jan | Przywidz | Polska | kategoria 6-10 lat | opłacono | |
19 | Kreft Zofia | Przywidz | Polska | kategoria 6-10 lat | opłacono | |
20 | Kreft Marta | Przywidz | Polska | kategoria 6-10 lat | opłacono | |
21 | Rogaczewska Aleksandra | Starogard Gdański | Polska | kategoria 6-10 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 w Starogardzie Gdańskim | opłacono |
22 | Świeczkowska Amelia | Starogard gdański | Polska | kategoria 6-10 lat | AMS STAROGARD GDAŃSKI | opłacono |
23 | Kochanowski Stefan | Starogard Gdański | Polska | kategoria 6-10 lat | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 w Starogardzie Gdańskim | opłacono |
24 | Michna Sandra | starogard gdański | Polska | kategoria 6-10 lat | opłacono | |
25 | Smirnova Maryna | Starogard Gdański | Polska | kategoria 6-10 lat | opłacono | |
26 | Smirnov Yegor | Starogard Gdański | Polska | kategoria 6-10 lat | opłacono | |
27 | Mierzejewski Nikodem | Starogard Gdański | Polska | kategoria 6-10 lat | opłacono | |
28 | Mierzejewska Lena | Starogard Gdański | Polska | kategoria 6-10 lat | opłacono | |
29 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | kategoria 6-10 lat | Active Flow | opłacono |
30 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | kategoria 11-14 lat | Biegun OCR Team | opłacono |
Wyświetleń: 2932