Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aktywność Rodzi Pozytywność | |||||||||
1 | Chądzyńska Ewa | Płońsk | Marsz NW 5km | Aktywność Rodzi Pozytywność | |||||
Aktywność rodzi pozytywnosc | |||||||||
2 | Stachowicz Sylwia | 09-100 Płońsk | Marsz NW 5km | Aktywność rodzi pozytywnosc | |||||
Gruby Team | |||||||||
3 | Degner Damian | Płock | Marsz NW 5km | Gruby Team | |||||
Grupa Nordic Walking Płońsk | |||||||||
4 | Kaniak Zbigniew | Płońsk | Marsz NW 5km | Grupa Nordic Walking Płońsk | |||||
KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | |||||||||
5 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | Marsz NW 5km | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | |||||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
6 | Różańska Helena | Płońsk | Marsz NW 5km | NW CZŁAPSKI TEAM | |||||
7 | Człapski Krzysztof | Warszawa | Marsz NW 5km | NW CZŁAPSKI TEAM | |||||
8 | Franczak Dariusz | Warszawa | Marsz NW 5km | NW CZŁAPSKI TEAM | |||||
9 | Franczak Anna | Warszawa | Marsz NW 5km | NW CZŁAPSKI TEAM | |||||
10 | Franczak Małgorzata | Warszawa | Marsz NW 5km | NW CZŁAPSKI TEAM | |||||
RUNNERS TEAM CIECHANÓW | |||||||||
11 | Rucińska Wioleta | Przyrowa | Marsz NW 5km | RUNNERS TEAM CIECHANÓW | |||||
12 | Krzemińska Aneta | Przyrowa | Marsz NW 5km | RUNNERS TEAM CIECHANÓW | |||||
Runners Team | |||||||||
13 | Budniak Aleksandra | Władysławowo | Marsz NW 5km | Runners Team | |||||
StarsTroopers | |||||||||
14 | Gaj Bogna | Kręczki | Marsz NW 5km | StarsTroopers | |||||
15 | Gałczyński Wojciech | Kręczki | Marsz NW 5km | StarsTroopers | |||||
Tańczące Jeże | |||||||||
16 | Sokołowski Piotr | Szulmierz | Marsz NW 5km | Tańczące Jeże | |||||
Wojak Danczos | |||||||||
17 | GRUDZICKI DANIEL | KOŁOZĄB | Marsz NW 5km | Wojak Danczos | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
18 | Żelechowska Julia | Płońsk | Marsz NW 5km | ||||||
19 | Braun Renata | Płońsk | Marsz NW 5km | ||||||
20 | Królak Agnieszka | Warszawa | Marsz NW 5km | ||||||
21 | Kołtunowicz Krzysztof Kołtunowicz | Nowe Miasto | Marsz NW 5km | ||||||
22 | Minc Marek | Przasnysz | Marsz NW 5km | ||||||
23 | Dębska Alicja | Miszewo Wielkie | Marsz NW 5km | ||||||
24 | Dębska Judyta | Miszewo Wielkie | Marsz NW 5km | ||||||
25 | Kondracki Stanisław | Sochaczew | Marsz NW 5km | ||||||
26 | Kondracki Maciej | Sochaczew | Marsz NW 5km | ||||||
27 | Szymański Mariusz | Nowe Miasto | Marsz NW 5km | ||||||
28 | Szymańska Katarzyna | Nowe Miasto | Marsz NW 5km | ||||||
29 | Łebkowska Monika | Ciechanów | Marsz NW 5km | ||||||
30 | Sawicka Justyna | Płońsk | Marsz NW 5km |
Wyświetleń: 3686