XXVI Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby 17. Memoriał
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pręda Paulina Gdańsk kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) MRKS GDAŃSK opłacono on-line
2 Stachowiak Kajetan Olsztyn kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) AZS UWM Olsztyn opłacono on-line
3 Stachowiak Adam Olsztyn kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) AZS UWM Olsztyn opłacono on-line
4 Bartołd Szymon Bartołty Małe kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) AZS UWM Olsztyn opłacono on-line
5 Kuźmiczonek Igor Olsztyn kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) AZS UWM OLSZTYN opłacono on-line
6 KOWALIK Remigiusz ELBLĄG kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) EKS MLEXER ELBLĄG opłacono on-line
7 Korzeniewski Andrzej Olsztyn kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) AZS UWM Olsztyn opłacono on-line
8 Darasewicz Dominik Starogard Gdański kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) ASIST B03 opłacono
9 Błański Maciej stg kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) ASIST B03 opłacono
10 Peikowski Fabian Starogard Gdański kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) ASIST B03 opłacono
11 Szurgot anna Starogard Gdański kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) ASIST B03 opłacono
12 Szurgot Agata Starogard Gdański kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) ASIST B03 opłacono
13 Agata Felchner Starogard Gdański kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) ASIST B03 opłacono
14 Walasek Michał Działdowo kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) KS DEKORGLASS DZIAŁDOWO opłacono on-line
15 Wołowiecki Mariusz Gdańsk kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UMKTS LOB Dęblin opłacono on-line
16 Tarakan Michał Starogard Gdański kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) 3STS Starogard Gdański opłacono on-line
17 Lippki Aleks Chełmno kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) LUKS Chełmno opłacono
18 Szczutkowska Amelia Chełmno kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) opłacono
19 Szczutkowski Kacper Chełmno kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) opłacono
20 Lippki Ksawery Chełmno kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) LUKS Chełmno opłacono
21 Nowak Wiktoria Chełmno kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) LUKS Chełmno opłacono
22 Kurowski Beniamin Chełmno kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) LUKS Chełmno opłacono
23 Wójcik Patryk Chełmno kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) opłacono
24 Pankowski Jakub Chełmno kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) LUKS Chełmno opłacono
25 Kowalik Greta Chełmno kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) opłacono
26 Rudolf Natasza Chełmno kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) LUKS Chełmno opłacono
27 Rudolf Wiktor Chełmno kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) LUKS Chełmno opłacono
28 Rogulska Julia Chełmno kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) LUKS Chełmno opłacono
29 Narloch Kamil Starogard Gdański kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) Szlachta
30 Białk Karolina Strzelno kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) MRKS Gdańsk opłacono on-line
31 Majkowska Andżelika Lamk kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) opłacono on-line
32 Majkowski Dominik Lamk kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) opłacono on-line
33 Babińska Zofia Gdynia kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) ATS Rumia opłacono on-line
34 Babiński Stanisław Gdynia kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) ATS Rumia opłacono on-line
35 Lipski Tadeusz Szlachta kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) Szkoła w Szlachcie opłacono on-line
36 Michalewska Laura Słońsk kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) MUKS opłacono on-line
37 Domała Nataniel Serock kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) opłacono on-line
38 Wernicki Michał Lubasz kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS OPTIMUM Lubasz opłacono on-line
39 Błaszczyk Emmanuel Lubasz kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS OPTIMUM Lubasz opłacono on-line
40 Zdunek Jakub Lubasz kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS OPTIMUM Lubasz opłacono on-line
41 Filoda Karol Lubasz kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS OPTIMUM Lubasz opłacono on-line
42 Kościółek Szymon Lubasz kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS OPTIMUM Lubasz opłacono on-line
43 Nowak Angelika Lubasz kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS OPTIMUM Lubasz opłacono on-line
44 Żaczek Kalina Lubasz kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS OPTIMUM Lubasz opłacono on-line
45 Żwawiak Lena Lubasz kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS OPTIMUM Lubasz opłacono on-line
46 Żwawiak Maja Lubasz kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS OPTIMUM Lubasz opłacono on-line
47 Żwawiak Marcin Lubasz kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS OPTIMUM Lubasz opłacono on-line
48 Buśko Maciej Lubasz kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS OPTIMUM Lubasz opłacono on-line
49 Czarnecka Dominika Działdowo kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) KS DEKORGLASS DZIAŁDOWO opłacono on-line
50 Czarnecka Natalia Działdowo kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) KS DEKORGLASS DZIAŁDOWO opłacono on-line


Wyświetleń: 2984

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ