Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3STS Starogard Gdański | |||||||||
1 | Tarakan Michał | Starogard Gdański | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | 3STS Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
ASIST B03 | |||||||||
2 | Darasewicz Dominik | Starogard Gdański | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | opłacono | ||||
3 | Błański Maciej | stg | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | opłacono | ||||
4 | Peikowski Fabian | Starogard Gdański | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | opłacono | ||||
5 | Szurgot anna | Starogard Gdański | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | opłacono | ||||
6 | Szurgot Agata | Starogard Gdański | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | opłacono | ||||
7 | Agata Felchner | Starogard Gdański | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | opłacono | ||||
ATS Rumia | |||||||||
8 | Babińska Zofia | Gdynia | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ATS Rumia | opłacono on-line | ||||
9 | Babiński Stanisław | Gdynia | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ATS Rumia | opłacono on-line | ||||
AZS UWM OLSZTYN | |||||||||
10 | Kuźmiczonek Igor | Olsztyn | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | AZS UWM OLSZTYN | opłacono on-line | ||||
AZS UWM Olsztyn | |||||||||
11 | Stachowiak Kajetan | Olsztyn | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | AZS UWM Olsztyn | opłacono on-line | ||||
12 | Stachowiak Adam | Olsztyn | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | AZS UWM Olsztyn | opłacono on-line | ||||
13 | Bartołd Szymon | Bartołty Małe | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | AZS UWM Olsztyn | opłacono on-line | ||||
14 | Korzeniewski Andrzej | Olsztyn | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | AZS UWM Olsztyn | opłacono on-line | ||||
EKS MLEXER ELBLĄG | |||||||||
15 | KOWALIK Remigiusz | ELBLĄG | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | EKS MLEXER ELBLĄG | opłacono on-line | ||||
KS DEKORGLASS DZIAŁDOWO | |||||||||
16 | Walasek Michał | Działdowo | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | KS DEKORGLASS DZIAŁDOWO | opłacono on-line | ||||
17 | Czarnecka Dominika | Działdowo | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | KS DEKORGLASS DZIAŁDOWO | opłacono on-line | ||||
18 | Czarnecka Natalia | Działdowo | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | KS DEKORGLASS DZIAŁDOWO | opłacono on-line | ||||
LUKS Chełmno | |||||||||
19 | Lippki Aleks | Chełmno | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | opłacono | ||||
20 | Lippki Ksawery | Chełmno | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | opłacono | ||||
21 | Nowak Wiktoria | Chełmno | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | opłacono | ||||
22 | Kurowski Beniamin | Chełmno | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | opłacono | ||||
23 | Pankowski Jakub | Chełmno | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | opłacono | ||||
24 | Rudolf Natasza | Chełmno | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | opłacono | ||||
25 | Rudolf Wiktor | Chełmno | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | opłacono | ||||
26 | Rogulska Julia | Chełmno | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | opłacono | ||||
MRKS GDAŃSK | |||||||||
27 | Pręda Paulina | Gdańsk | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | MRKS GDAŃSK | opłacono on-line | ||||
MRKS Gdańsk | |||||||||
28 | Białk Karolina | Strzelno | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | MRKS Gdańsk | opłacono on-line | ||||
MUKS | |||||||||
29 | Michalewska Laura | Słońsk | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | MUKS | opłacono on-line | ||||
Szkoła w Szlachcie | |||||||||
30 | Lipski Tadeusz | Szlachta | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | Szkoła w Szlachcie | opłacono on-line | ||||
Szlachta | |||||||||
31 | Narloch Kamil | Starogard Gdański | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | Szlachta | |||||
UKS OPTIMUM Lubasz | |||||||||
32 | Wernicki Michał | Lubasz | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | opłacono on-line | ||||
33 | Błaszczyk Emmanuel | Lubasz | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | opłacono on-line | ||||
34 | Zdunek Jakub | Lubasz | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | opłacono on-line | ||||
35 | Filoda Karol | Lubasz | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | opłacono on-line | ||||
36 | Kościółek Szymon | Lubasz | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | opłacono on-line | ||||
37 | Nowak Angelika | Lubasz | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | opłacono on-line | ||||
38 | Żaczek Kalina | Lubasz | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | opłacono on-line | ||||
39 | Żwawiak Lena | Lubasz | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | opłacono on-line | ||||
40 | Żwawiak Maja | Lubasz | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | opłacono on-line | ||||
41 | Żwawiak Marcin | Lubasz | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | opłacono on-line | ||||
42 | Buśko Maciej | Lubasz | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | opłacono on-line | ||||
UMKTS LOB Dęblin | |||||||||
43 | Wołowiecki Mariusz | Gdańsk | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UMKTS LOB Dęblin | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
44 | Szczutkowska Amelia | Chełmno | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | opłacono | |||||
45 | Szczutkowski Kacper | Chełmno | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | opłacono | |||||
46 | Wójcik Patryk | Chełmno | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | opłacono | |||||
47 | Kowalik Greta | Chełmno | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | opłacono | |||||
48 | Majkowska Andżelika | Lamk | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | opłacono on-line | |||||
49 | Majkowski Dominik | Lamk | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | opłacono on-line | |||||
50 | Domała Nataniel | Serock | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 5497