XXVI Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby 17. Memoriał
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Świtalski Jacek Olsztyn kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) AZS UWM Olsztyn opłacono on-line
2 Tarakan Krzysztof Stg kategorie seniorskie (senior, weteran, amator)
3 Czapla Diego Stg kategorie seniorskie (senior, weteran, amator)
4 Maliszewski Mariusz Śliwice kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) opłacono on-line
5 Ufnal Mateusz Bydgoszcz kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) UKS TOP Solec Kujawski opłacono on-line
6 Rękas Krzysztof Rękas Starogard Gdański kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) opłacono on-line
7 Felchner Krystian stg kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) opłacono
8 Januszewski Sławomir Chojnice kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) opłacono on-line
9 tebecio Wojciech Starogard Gdański kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) ASIST B03 opłacono
10 Szurgot Piotr stg kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) ASIST B03 opłacono
11 Gołębiewski Pawel Elbląg kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) Elblag opłacono on-line
12 Sznazw Zygmunt Elbląg kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) Elblag opłacono on-line
13 Grudzień Roman Elbląg kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) Elblag opłacono on-line
14 Kobos Jakub Głowno kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) Tęcza Budki Piaseckie opłacono on-line
15 Małachowski Michał Kwidzyn kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) opłacono on-line
16 Jodaniewski Leszek Czułchów kategorie seniorskie (senior, weteran, amator)
17 Dosz Sławomir Lębork kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) Poltarex Pogoń Lębork opłacono on-line
18 Prądzinski Marek Lębork kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) Poltarex Pogoń Lębork opłacono on-line
19 Potrykus Wojciech Lębork kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) Poltarex Pogoń Lębork opłacono on-line
20 Kacprzyk Michał Gdynia kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) opłacono on-line
21 Teca Rajmund Borkowo kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) opłacono on-line
22 Łysak Łukasz Chojnice kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) TS Chojnice opłacono on-line
23 Pawlak Maciej Chojnice kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) opłacono on-line
24 Białk Dariusz Strzelno kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) ATS Rumia opłacono on-line
25 Negowski Ryszard Nowa Wieś Leborska kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) opłacono on-line
26 Dykowski Mateusz Gdańsk kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) MRKS Gdańsk opłacono on-line
27 Urbańczyk Mieczysław Tczew kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) opłacono on-line
28 Kościuk Grzegorz Kościuk lębork kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) opłacono on-line
29 Matyjas Dariusz Cedry Wielkie kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) opłacono on-line
30 Heliosz Mark Pruszcz Gd kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) opłacono on-line
31 Czajka Jarosław Starogard Gdański kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) opłacono on-line
32 Rschenek Andrzej Gdansk kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) opłacono on-line
33 Ruszczyński Krzysztof Maków Mazowiecki kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) Ulks macovia Maków Mazowiecki opłacono on-line
34 Brzeska Agnieszka Gdańsk kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) MRKS Gdańsk opłacono on-line
35 Juszczyszyn Anna Juszczyszyn Łódź kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) opłacono on-line
36 Berka Ryszard Nakło nad Not. kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) opłacono on-line
37 Kaczorek Paweł Pruszcz Gdański kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) opłacono on-line
38 Górski Przemysław Kwidzyn kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) opłacono on-line
39 Słodowicz Błażej Leśno kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) opłacono on-line
40 Babiński Maciej Babiński Starogard Gdański kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) opłacono on-line
41 Gaś-Pietrzak Aleksandra Skierniewice kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) opłacono on-line
42 Breszka Krzysztof Starogard Gdański kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) opłacono on-line
43 Lipski Jakub Szlachta kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) Szlachta opłacono on-line
44 Pawlak Paweł Gdańsk kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) opłacono on-line
45 Borzeszkowski Maciej Czersk kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) opłacono on-line
46 Bednarek Łukasz Wola Lubiankowska 11A kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) opłacono on-line
47 Budner Łukasz Orłów-Kolonia kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) opłacono on-line
48 Czapski Marek Śliwice kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) opłacono on-line
49 Reszke Mateusz Starogard Gdański/Bydgoszcz kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) KU AZS UKW Bydgoszcz/Reszke TEAM Starogard Gdański opłacono on-line
50 brieger michał chojnice kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) UKS ÓSEMKA CHOJNICE opłacono on-line
51 Romańska Aleksandra Starogard Gdański kategorie seniorskie (senior, weteran, amator)


Wyświetleń: 2983

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ